Board index Košarka Reprezentacije

Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Da li Svetislav Pešić treba da ostane selektor reprezentacije?

Da
41
26%
Ne
116
74%
 
Total votes : 157

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Karamazov » 04 Feb 2019, 15:59

Biće Sale na slatkim mukama pri odabiru.

Sve pod uslovom da nema povređenih ni otkaza i da svi imaju želju igrati.

Delujemo moćno.

Žao će mi biti ako izvisi Lučić.

Ima i on odličnu sezonu, fajter koga je uvek poželjno imati.
User avatar
Karamazov
 
Posts: 24580
Joined: 09 Dec 2014, 01:20

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Raoul Duke » 04 Feb 2019, 16:09

Свака част Радуљици, али он је (упркос својим и даље младим годинама) прошлост српске кошарке. А Милутинов је будућност.

Ја бих Мирослава звао пре Бобија, ако већ селектор сматра да му је неопходан због атмосфере. Два неприкосновена центра су Јокић и Милутинов.

Ако буду хтели да играју, наравно.
Наше ће сјене ходати по Бечу, лутати по двору, плашити господу.
User avatar
Raoul Duke
 
Posts: 24982
Joined: 09 May 2011, 15:59

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Ćoba » 04 Feb 2019, 16:40

I meni je tu Bobi visak. Iako po kvalitetu je definitivno ispred Raduljice i bio bi od velike pomoci jer on za par minuta moze mnogo napraviti.
User avatar
Ćoba
 
Posts: 23515
Joined: 09 Jul 2013, 01:47

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Djalminja » 04 Feb 2019, 17:03

Teo, Vasa, Jovic
Bogdan, Nedovic
Guduric, Kalinic, Lucic
Bjelica
Jokic, Milutinov, Raduljica

sto se mene tice ovo je najbolja kombinacija
Ovaj tim još uvek ne može da se poredi sa onim iz Partizanovih slavnih dana. Ali, ako ih potcenite, platićete".
User avatar
Djalminja
 
Posts: 5930
Joined: 31 Jul 2015, 12:09
Location: NBG

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Tegi » 04 Feb 2019, 17:12

Slazem se, ako bude igrao Jokic, imacemo cetvoricu igraca koja mogu legitimno da igraju na 4, tako da bi bilo bezveze trositi mesto na Bircevica, Jelovca, pa i Simanica...
Raduljica ce sigurno u 12, sto zbog otkaza, sto zbog zasluga.
Bilo bi lepo da Teodosic bude spreman, pogotovo sto bi prvenstvo mogao pesacki da odigra sa dva rezervna pleja i Bogdanom koji moze komotno 1-2-3, nesto kao Krstic 2014.
Sve u svemu, idealni tim na papiru nije nista slabiji od recimo sastava iz 1996., problem sto dobar deo njih nema tu percepciju reprezentacije, tako da vec vidim Teodosica, Bogdanovica, Bjelicu i Raduljicu kao nosioce.
A biće ipak da je tegla u pravu, jer je General sam na ovoj obali koju ste napustili i predali bezvoljno.
User avatar
Tegi
 
Posts: 20761
Joined: 05 Nov 2011, 15:04

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Pit Bull » 04 Feb 2019, 17:13

Ako se svi odazovu, ovo je tim koji se u perspektivi na sjajan dan moze pobediti sa Amerima, naravno uz njihov los dan i sa dosta otkaza u timu sto verujem da ce biti slucaj jer je OI sledece godine, a sumnjam da ce najvece zvezde 2 leta za redom trositi na reprezentaciju.
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58198
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Tegi » 04 Feb 2019, 17:18

S tim da je trenutno bolje da sastavljamo 12 za Estoniju i Izrael.
Valjda cemo izmoliti makar jednog plejmejkera, da se sve prebrine u Talinu.
A biće ipak da je tegla u pravu, jer je General sam na ovoj obali koju ste napustili i predali bezvoljno.
User avatar
Tegi
 
Posts: 20761
Joined: 05 Nov 2011, 15:04

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Baxter Stockman » 04 Feb 2019, 17:50

Ja sam se potajno nadao da će Petrušev nekako uspeti da bude taj 12. igrač koji će ići na SP.
Sad mislim da je to nemoguće.
Otići svim snagama i pojuriti slabiji dan Amera.

Ovih 15tak igrača koje ste kačili gore su najbolji sastav koji možemo da imamo od kad ja pratim reprezentaciju, znači u ovom veku :D

Slažem se apsolutno za poziciju 4, voditi samo Bjelicu, mogu i Kalina i Luče tu da pokrpe.

Samo da svi budu zdravi, pa nek Sale posle bude na slatkim mukama. :okk:
Avangarda FPL Champion (2021)
Avangarda NFL Fantasy Champion (2023)
User avatar
Baxter Stockman
 
Posts: 34199
Joined: 16 Feb 2017, 13:53

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Ćoba » 04 Feb 2019, 18:10

Ne znam, bolji je sastav bio 2002. ali nijanse su u pitanju.
User avatar
Ćoba
 
Posts: 23515
Joined: 09 Jul 2013, 01:47

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Гроф Тинторето » 04 Feb 2019, 19:06

Je l smo mi prosli na SP?
Pretpostavka je najlaksi nacin da se dodje do pogresnog zakljucka.

Spoiler: pokaži
Buzz' Beater wrote:
Peskir wrote:Videh malopre u gradu Rakicevica iz Zvezde, nosi neku grejalicu. :biggrin: :biggrin:

Zagreva se za Fener :okk:



Josep Pep Guardiola - GOAT
User avatar
Гроф Тинторето
 
Posts: 31832
Joined: 23 May 2015, 16:32

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby fontaneros » 04 Feb 2019, 19:15

Pit Bull wrote:Stoga, dolazimo do zakljucka:

5: Raduljica, Jokic, Marjanovic (Milutinov)
4: Bjelica, Macvan (Simonovic)
3: Kalinic, Guduric (Lucic)
2: Bogdanovic, Nedovic
1: Teodosic, Jovic, Micic

Ovo je nekih 15 igraca za koje ja mislim da su u najuzem krugu ako ne bude iznenadjenja i povreda odnosno otkaza. S obzirom da ima tri sampionata iza sebe i nastupe u reprezentaciji, verovatno bi i Bircevica trebalo imati na umu ako slucajno Macvan ne bude mogao.


Kao prvo, Macvan tesko da ce ici, zbog povrede, naravno. Kao drugo, da li si realan da bi trebalo imati na umu ovog sto sam boldovao i to, pre, Luce sajle???

Ti se lice ozbiljno sprdas. Kakav bircevic, kakav simonovic.

Da se ja pitam, ne bih vodio ni Raduljicu, al aj, moze, i to da greje klupu kao treci centar. Dzoker i Kiklop, i udri!

I da, ako Jovic ne bude mogao, jer on malo malo, pa je povredjen, odmah pozvati Pit Bula (ne tebe naravno), vec Gagija :biggrin:
MI SMO ZABRANJENI, SVI TO DOBRO ZNATE...
User avatar
fontaneros
 
Posts: 44145
Joined: 24 Mar 2017, 15:15

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Pit Bull » 04 Feb 2019, 19:54

Jesi tako i pisao pre EP 2017. godine i OI u Riju? Posto su mnogi isto tako pisali i podsmevali se mogucnosti da zaigraju Bircevic i Simonovic.

Kao i jos nekoliko puta...

I zamolicu te poslednji put lepo da mi se tako ne obracas, pogotovo ne o stvarima gde se blamiras.

Ako do sada nisi skapirao kako funkcionise sistem kod Djordjevica kao selektora, nemoj se vise ni truditi, ne ide ti. Bircevic i Simonovic su igrali 3 od 4 prvenstva kod Saleta, obojica bili na OI... Dzaba je gluvima govoriti i slepima pokazivati. Rekao je Djordjevic milion puta da kada pravi tim ne gleda da pozove 12 najboljih, nego onih 12 koji najbolje zajedno funkcionisu.

I sigurno ce svaki put imati prednost oni koji se redovno odazivaju nego oni koji igraju kad im se cefne.
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58198
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby fontaneros » 04 Feb 2019, 20:11

Kako tako?

Ja sam za tebe napisao da se sprdas, ti meni da se blamiram? Zar nismo na istom?

Pa da jeste, samo sto je tada Milutinov bio pet puta losiji igrac nego sada, a koliko se secam, Macvan i Lucic su tada bili povredjeni ili u losoj formi.


Nisu simonovic i bircevic odigrali ta dva prvenstva, vec su ih presedeli.

Na predstojecem prvenstvu, za nesto vise, trebaju ti po dva ozbiljna igraca na svakoj poziciji. Ne moze Bogdanovic da igra svaku 35+ minuta.

Ako cemo realno, veliko je pitanje i kakav ce biti Teodosic, s obzirom da ne igra uopste. A da bi drzao jak ritam u odbrani, potrebno je da neko odmeni Kalinica barem na 15ak minuta, a to sigurno nije simonovic, a jos manje bircevic.

Jel tebi jasno da iz ove spoljne linije koju si pobrojao, niko, sem Jovica, ne pegla odbranu? Mozda, eto jedino Bogdan, ali ni on nije specijalan nesto u tom segmentu.

Lucic ti treba i zbog skoka, i zbog defanzive, a moze i da pogodi, i ima vise nego dobru sezonu za sada.
Inace, ako je atmosfera glavna spika, pa koji moj onda vodimo mutu? A i, ne vidim zasto se Milutinov ne bi tu uklopio, vec je igrao sa njima (sto u klubu, sto u reprezentaciji).

Ako ocemo nesto da uradimo, nesto stvarno veliko, treba nam duga klupa, a ne da 7 igraca pogine na terenu, pa da kad se bude lomilo, ostanu bez svezine.


I da, nisam ja taj koji se pravi svuda i na svakoj temi najpametniji. Mislim da si to ipak ti. :roll:
MI SMO ZABRANJENI, SVI TO DOBRO ZNATE...
User avatar
fontaneros
 
Posts: 44145
Joined: 24 Mar 2017, 15:15

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Pit Bull » 04 Feb 2019, 20:22

Ja ti samo kazem da se ne uzima u obzir samo iskljucivi kvalitet. I smem se kladiti da ce Raduljica imati prednost i u odnosu na Marjanovica i u odnosu na Milutinova nebitno u kakvoj formi bude. Zivi bili pa videli.

A onda cemo citati opet od vas hejtera kako Sale nema pojma sto ne vodi 12 najboljih i cuditi se nekim igracima, a kad dodje do finala i uzme medalju cetvrti put, bice naklon i slicno... Ili ce i tu biti hejta zasto se gubi od SAD.
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58198
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby fontaneros » 04 Feb 2019, 20:32

Nemoj da mesas hejt sa obicnim (laickim) misljenjem.

Ako budes nasao i jedan jedini post gde sam napisao nesto lose o Saletu - banuj me.

Ja sam rekao svoje misljenje, ti na to rekao da je blamiranje. Okej, nije frka.

Videcemo na kraju, ko ce biti u pravu. Ali kad nas budu trpali preko raduljice pod kosem, nemoj tada da kukas :)
MI SMO ZABRANJENI, SVI TO DOBRO ZNATE...
User avatar
fontaneros
 
Posts: 44145
Joined: 24 Mar 2017, 15:15

PreviousNext

Return to Reprezentacije

Who is online

Users browsing this forum: Trendiction2 [Bot], Veljkona22 and 10 guests