Board index Košarka Reprezentacije

Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Dexi » 28 Nov 2021, 19:28

Olimp wrote:
Bojdo wrote:Jovic koji je nedavno izgledao kao Doncic protiv Cedevite sjdi na klupi, a Zagorac, Radanov, Trifunovic ozbiljna minutaža.

E moj Pesiću.

Istina.

Ali mene i dalje boli javašluk u savezu.
Pa samo dva igraca da smo doveli iz Eurolige i druga priča. Cak i nekog ala Jaramaz. Da ne gledamo Novaka i Trifunovića.

Kao da im nije jasno da nam slijedi ukratanje s Turcim i Grcima a Turci ce kad god bude trebalo imati najjači tim na raspolaganju.

Ja se plašim da cemo mi i u junu biti slabi.

Sad moramo dobiti obje u junu odnosno moramo dobiti i Letoniju tamo a to mozemo samo sa najboljim igračima.

Ak zavrsimo sa 4-2 SP je upitno.
I nemojte se tome smijati i na proslo Sp smo prosli na iglene uši jer su nam Grci poslali svoje rezerve.

Apsolutno.Smejali smo se i za OI.Jednostavno i dalje nista nismo naucili.

Vrlo je jednostavno mi ako ne budemo imali sve igrace iz Evrolige mi SP necemo videti.
Dexi
 
Posts: 17121
Joined: 09 Jul 2019, 14:36

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Lester Bo » 28 Nov 2021, 19:45

Jača je naša reprezentacija od Turske i Grčke kako god da okreneš.

I kada igraju najbolji nama i njima i kada ne igraju.
User avatar
Lester Bo
 
Posts: 15058
Joined: 16 Dec 2016, 21:06

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Koridor » 28 Nov 2021, 19:50

Bice to sve ok, malo vise povjerenja u Karija.
User avatar
Koridor
 
Posts: 2540
Joined: 27 Jun 2020, 15:07
Location: Republika Srpska

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Diktator » 28 Nov 2021, 19:53

Koliko iz grupe ide dalje?
Kraj sjaji sjajem novog pocetka.
19.04.2015.
Bol je privremen,ponos je vecan.
OBRADOVIC ZELJKO 22.06.2023.
User avatar
Diktator
 
Posts: 18505
Joined: 15 Mar 2011, 10:59

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Lester Bo » 28 Nov 2021, 19:55

Iz ove 3.

Pa se onda ukrštaju sa grupom gde su Turska,Grčka,Belorusija,Velika Britanija,prenose se bodovi,tu 3 ekipe od šest idu na SP.
User avatar
Lester Bo
 
Posts: 15058
Joined: 16 Dec 2016, 21:06

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Foteljas » 28 Nov 2021, 20:04

+1 za Srbina PG i Dexija. Ocito da od letosnjih kvalifikacija za Olimpijadu nikakve pouke nisu izvucene.
Aposlutno sam za stranca ako ce da nas ojaca i pomogne u ovim debilnim mecevima.
User avatar
Foteljas
 
Posts: 5119
Joined: 28 Aug 2015, 13:27

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby pick&roll » 28 Nov 2021, 20:08

Daj da praštamo Muru ružnu prošlost :D
"Nije uvek lako, ali je uvek lepo navijati za Partizan."
User avatar
pick&roll
 
Posts: 19927
Joined: 04 Feb 2014, 04:38

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Sir Oliver » 28 Nov 2021, 20:11

Po mom misljenju ovo je direktno izgubio Kari Pesic promenom organizacije igre u 4/4. Do tada je Teo, kada je bio u igri, prakticno igrao dvojku. Aleksa je igrao playa. Odjednom je u 4/4 svaka lopta morala da ide u ruke Teu da radi stagod hoce: organizuje, sutira... Belgijanci su to procitli i udvajali ga, terajuci ga na divljanje kakvo dugo nisam video. Prodao je 5 lopti i isilovao beznadne suteve iz nemogucih pozicija. Unistavao je napad za napadom. A pritom je u odbrani bio igrac manje na terenu.

Naravno, nije pomoglo sto su, tokom citave 4/4, u igri bili barem dvojica of magicne trojke Trifa-Danga-Zagor...
"SPORT POSTOJI DA BI PRAVDA POBEDJIVALA"
User avatar
Sir Oliver
 
Posts: 4659
Joined: 20 Sep 2013, 10:16

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby СрбинПодгорица » 28 Nov 2021, 20:39

Foteljas wrote:+1 za Srbina PG i Dexija. Ocito da od letosnjih kvalifikacija za Olimpijadu nikakve pouke nisu izvucene.
Aposlutno sam za stranca ako ce da nas ojaca i pomogne u ovim debilnim mecevima.

Не знам шта би фалило да смо данас имали Пантера нпр. више би користио од Загорца сигурно. У јуну морамо имати најјачи могући састав. Ми на краја квалификација морамо минимум имати 9:3, можда и 8:4 буде довољно све друго адио СП.

@ Lester Bo
Са најјачим можда јесмо, али богами ако Сомборац не буде играо а овима буде Јанис, нисам сигуран да смо баш бољи. У Грчкој шансе имали не би.
Један од кључних мечева је у Летонији дефинитивно. Надам се да ће барем Турци имати 3 пораза.
ОПЕТ ГОРИ НЕМАЊИЋА ПЛАМЕН, СТАСАЈУ МОМЦИ ТВРДИ К`О КАМЕН!!!

... АКО ТРЕБА ЧЕКАЋЕМО И ХИЉАДУ ВИДОВДАНА!!!

ИГРАЈМО ТАЈ ТАНГО СМРТИ, КАО НЕКАДА ПРЕ...
User avatar
СрбинПодгорица
 
Posts: 17037
Joined: 20 Aug 2013, 20:07

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby veljkos161 » 28 Nov 2021, 20:45

СрбинПодгорица wrote:Ми да би се надали да било чему у Летонији, Турској и Грчкој, морамо бити у најјачим могућим саставима. Надам се да ће савез и селектор то успјети.

Brate,mi u najjacim mogucim sastavima ne idemo ni na turnire,a iluzorno je misliti da je sta takvo moguce za kvalifikacijske prozore.
Pa i na glavnim turnirima uvek fali 2/3/4/5 igraca koja bi trebalo da se nadju u najjacih 12.
СрбинПодгорица wrote:али богами ако Сомборац не буде играо

E ako od njega zavisi onda daj da batalimo odmah.
Pa ja ne verujem ni da bi na prvenstvu igrao kakve kurceve kvalifikacije :laugh:
bezvezarije wrote:Jokić ako ne igra je pizda, mislim jebali ga konji, 2-3 nedelje s njima mu je dosta. Iako ne znam koji kurac odraslog muškarca to privlači.
veljkos161
 
Posts: 7396
Joined: 16 Apr 2019, 00:46

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby СрбинПодгорица » 28 Nov 2021, 21:00

@Veljkos161
За јун ми је јасно да нећемо бити у најјачем, али морамо имати све ЕЛ играче и да некако пробамо добити у Летонији.
Касније са Турци ће бити лакши од Грка много и надам да би могли од Турака узети двије побједе. Ипак се надам да ће Сомборац играти и ако сумњам.
Такође и то што не играмо са најјачима залажем се за стране играче.
ОПЕТ ГОРИ НЕМАЊИЋА ПЛАМЕН, СТАСАЈУ МОМЦИ ТВРДИ К`О КАМЕН!!!

... АКО ТРЕБА ЧЕКАЋЕМО И ХИЉАДУ ВИДОВДАНА!!!

ИГРАЈМО ТАЈ ТАНГО СМРТИ, КАО НЕКАДА ПРЕ...
User avatar
СрбинПодгорица
 
Posts: 17037
Joined: 20 Aug 2013, 20:07

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Zappa » 28 Nov 2021, 21:24

J...o vas Panter i stranci.. Bolje i gubiti od Belgije , Austrije ,nego naturalizovati Amerikance..
Kao što jedan košarkaški stručnjak kaže : Idi ,gledaj FMP... Tako i ja kažem .Idi gledaj Hrvatsku ,kakvu su korist imali od Drejpera ,Lafajeta..
Zappa
 
Posts: 7528
Joined: 03 Jul 2013, 23:53

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Bojdo » 28 Nov 2021, 21:29

Ovo ne liči na srpsku košarku. Prije smo u najjači roster znali uključiti nekog velikog talenta a sada u C rosteru ne.dozvoljavmo najvećem balkanskom potencijalu da igra.
Република Српска је Пијемонт српства!
Bojdo
 
Posts: 8578
Joined: 13 May 2017, 19:34

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Radonjaa » 28 Nov 2021, 21:30

Zappa wrote:J...o vas Panter i stranci..
bwa wrote:Micko Talijan


СрбинПодгорица wrote: Кунем вас се ову сезону преживјети нећу
User avatar
Radonjaa
 
Posts: 13415
Joined: 22 Nov 2017, 14:16

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Dexi » 28 Nov 2021, 21:33

Lester Bo wrote:Jača je naša reprezentacija od Turske i Grčke kako god da okreneš.

I kada igraju najbolji nama i njima i kada ne igraju.

Kada igraju najbolji jesmo,da nam igraju igraci iz Evrolige isto smo jaci od svih,ali ovako bez 15-20 igraca nismo jaci od nikoga.

Sto pre to shvatimo to bolje.Ako nas Austrija,Svajcarska,Estonija,sada ,Belgija nisu tome naucili onda ne znam sta treba jos da se desi da se nas savez otrezni.

Fiba da batali ove idiotske kvalifikacije ,ako nisu u stanju da obezbede najbolje igrace izuzev iz Nba da igraju.
Dexi
 
Posts: 17121
Joined: 09 Jul 2019, 14:36

PreviousNext

Return to Reprezentacije

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 23 guests