Board index Košarka Reprezentacije

Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Olimp » 21 Aug 2019, 07:28

Stvarno? Daj neki link za nas van Srbije?
Olimp
 
Posts: 3333
Joined: 31 Jul 2017, 21:17

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Raoul Duke » 21 Aug 2019, 08:52

Не зна се која је песма глупља.
Наше ће сјене ходати по Бечу, лутати по двору, плашити господу.
User avatar
Raoul Duke
 
Posts: 24982
Joined: 09 May 2011, 15:59

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Ćoba » 21 Aug 2019, 09:01

Sve te pjesme su retardacija cista. Lozenje za klince u ranom pubertetu. Bio je Orgazam i to je to. :beyond:
User avatar
Ćoba
 
Posts: 23582
Joined: 09 Jul 2013, 01:47

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby dacha » 21 Aug 2019, 09:53

Radovan III wrote:Bio bih zahvalan onome ko bi mi iznio svoje mišljenje da li u Srbiji ima ljudi koji dijele Kalinićeve političke stavove i ako ima koliko ih je procentualno.



Ima druze i toi u visokom %. Nemamo svi osecaj prema Kosovu isti. Ja imam prema tom narodu i jedino mi je njih zao ali ta orica o Kosovu se 40 godina koristi i zloupotrebljava u politicke svrhe. Cesto sam dole poslovno kao i moja supruga i kada razgovaras sa ljudima shvatis da je problem u nama samima a ne u siotarima ili ne znam kome.

Kosovo ce proci kao i sve u ovoj zemlji, kenjace se po drustvenim mrezama, oar mitinga, izlomljen grad i to je to.

Kalinu organski ne podnosim ali se slazem sa tim sto je napisao, naravno ako procitas izmedju rsdova. Kosovo sno sami izgubili, bahatiscu, lopovlukom i glupostima.
User avatar
dacha
 
Posts: 2418
Joined: 29 Mar 2014, 20:40

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Lakerit » 21 Aug 2019, 10:20

Да вас има у високом проценту не би лдп у својим најбољим данима добацивао максимално до 5-6%. Можда ти имаш другачији осећај у свом кружооку. Верујм ми, нема вас много. То јерппоблем модерног доба, засебне микрогрупе које се затварају, што је занимиљво то је дошло до изражаја са интернетом интензивније.
А што се тиче КиМ, оно може у огромној мери да се врати за 7 дана(да остану изван већа насеља са алабанском већином) само ниједна власт неће да ризикује због МЗ, тренутно је тако. Лепше им је да краду и смрде.

Жив био.
Lakerit
 
Posts: 4933
Joined: 22 Aug 2016, 20:29

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby V.M. Varga » 21 Aug 2019, 10:26

Referendum o tom pitanju bi bio najbolji. I to ne neki mitomanski, već referendum na koji bi smeli da izađu samo vojno sposobni građani i stave obavezujući potpis da žele lično da brane ili osvajaju (kako je kome lepše) tu teritoriju ili to ne žele.

Pa da se prebroji da li ima 50% ili nema. :okk:
User avatar
V.M. Varga
 
Posts: 3213
Joined: 14 Apr 2018, 00:14

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Tegi » 21 Aug 2019, 10:30

Ti bi glasao za nezavisnost?
A biće ipak da je tegla u pravu, jer je General sam na ovoj obali koju ste napustili i predali bezvoljno.
User avatar
Tegi
 
Posts: 20799
Joined: 05 Nov 2011, 15:04

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Jon_Bones » 21 Aug 2019, 10:32




Meni je ovu drugar poslao kad je izasla, krajem Jula cini mi se. I okej mi je, iako nisam ljubitelj ovakve vrste pesama.
User avatar
Jon_Bones
 
Posts: 4690
Joined: 29 Jun 2019, 21:10

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Lombrozo » 21 Aug 2019, 11:10

Proći će Kosovo.. Pa će proći i Raška i Bujanovac i Vojvodina...Proći će i rumunizacija vlaha pa i srba u Timočkoj oblasti..Sve će proći...
User avatar
Lombrozo
 
Posts: 1635
Joined: 26 Aug 2013, 17:15

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby fontaneros » 21 Aug 2019, 11:22




Наш тим први меч на турниру у Шенјангу игра у петак 23. августа од 13.30 по средњеевропском времену са репрезентацијом Италије, два дана касније у истом термину заказан је окршај са Новим Зеландом, а у уторак 27. августа такође од 13.30 утакмица против Француза.
MI SMO ZABRANJENI, SVI TO DOBRO ZNATE...
User avatar
fontaneros
 
Posts: 44326
Joined: 24 Mar 2017, 15:15

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Puta Tapar » 21 Aug 2019, 11:28

Tol bleksi ubiše sirup u Javorovoj Kanadi, ne znam koji moj i igramo s njima.

P. S. Jedino ako nije zbog muze Talije.
User avatar
Puta Tapar
 
Posts: 3141
Joined: 05 Sep 2015, 14:44

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Slavisak » 21 Aug 2019, 11:44

Lakerit wrote:Да вас има у високом проценту не би лдп у својим најбољим данима добацивао максимално до 5-6%. Можда ти имаш другачији осећај у свом кружооку. Верујм ми, нема вас много. То јерппоблем модерног доба, засебне микрогрупе које се затварају, што је занимиљво то је дошло до изражаја са интернетом интензивније.
А што се тиче КиМ, оно може у огромној мери да се врати за 7 дана(да остану изван већа насеља са алабанском већином) само ниједна власт неће да ризикује због МЗ, тренутно је тако. Лепше им је да краду и смрде.

Жив био.

Ma kako da ne, ti bi voleo jos jednu turu bombardovanja izgleda.
Slavisak
 
Posts: 8568
Joined: 14 Apr 2014, 02:01

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Dr. House » 21 Aug 2019, 11:47

Sad baš slučajno pogledah na Areni početak finala Beogrdskog Trofeja Srbija - Turska 2014.

Startna petorka Marković (1) , Micov (3), Bjelica (4), Birčević (4) i Raško Katić (5) :beyond: tako da Saletu nije strana visoka postava... pa može onda i Bogdan, Lučić , Bjelica, Jokić i Milutinov kao "mali" apgrejd
"There's no unconditional love, only unconditional need" Dr. House
User avatar
Dr. House
 
Posts: 677
Joined: 24 Dec 2013, 00:40

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby pick&roll » 21 Aug 2019, 11:54

Koji k nam je trebalo da igramo pripremnu sa N. Zelandom... biju k'o Nemci :pop: klasično pleme.

Tu je i Pero Kameron u stručnom štabu :biggrin:
Last edited by pick&roll on 21 Aug 2019, 11:56, edited 1 time in total.
"Nije uvek lako, ali je uvek lepo navijati za Partizan."
User avatar
pick&roll
 
Posts: 19927
Joined: 04 Feb 2014, 04:38

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Slavisak » 21 Aug 2019, 11:55

druga generacija wrote:My 50 cent:
- Nedovic ni pre ni posle povreda nema mesta u ovoj reprezentaciji. Ne pruza nista sto bi dao neki novi element nasoj igri, a ono sto on radi, rade drugi bolje. Mislim moze se on vodit kao 11, 12 igrac, ali i zato ima bolje.
- Kalinic naravno igracki ima mesta. Ali je ideja Djordjevica ocigledno bila da ne deli uloge i minute izmedju njega i Lucica, nego da Lucic bude tu glavni. A da su za sporedne uloge Simon,... bolji nego Kalinic.

Nedovic je imao odredjenu ulogu kod Djordjevica, da udje sa klupe i ubaci neke brze poene, on bi upravo mogao da unese novi elemenat koji nam fali a to je njegova brzina i prodiranje u protivnicku odbranu, takodje on bi bez problema zavrsavao ona Jokiceva dodavanja jer je mnogo spretan i reaguje brzo . Pored onoliko povreda spoljnih igraca on je itekako imao mesta u ovoj ekipi , mislim da je imao i bez tih povreda , idealan igrac da unese energiju u napadu u kratkom vremenskom intervalu ali dobro to je selektorova odluka , verovatno mu se nesto nije svidelo u toku prosle sezone .
Slavisak
 
Posts: 8568
Joined: 14 Apr 2014, 02:01

PreviousNext

Return to Reprezentacije

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 83 guests