Board index Košarka Reprezentacije

Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Angus Young » 04 Jul 2019, 12:21

Nigde on nije ni pokusao da se izvuce, samo je jasno kada se procita ta diskusija u kom je on kontekstu izjavio ovo..

Nego smo mi skloni tom senzacionalizmu i preuvelicavanju svega
nije uvek lako, ali je uvek lepo..
User avatar
Angus Young
 
Posts: 19611
Joined: 11 Mar 2014, 01:21

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Bojdo » 04 Jul 2019, 12:22

U momentu kad se Srbiji uzima KIM, kad je zemlja u krizi, tebi je ukusno da se zajebavas sa daljim raspadanjem Srbije, dobro je da nije spominjao beogradski pasaluk! Samo ološ moze da se zejebava sa srpskom tragedijom koja jos traje!

Zamisli u sali jos da napise RS je genocidna tvorevina, to je jednaka uvreda kao i šale sa razvaljivanjem Srbije!

idi Hrvatima reci da je Istra Italija, pa da ti bubrege odvale!
Република Српска је Пијемонт српства!
Bojdo
 
Posts: 8579
Joined: 13 May 2017, 19:34

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Rokanontas » 04 Jul 2019, 13:16

Angus Young wrote:Nigde on nije ni pokusao da se izvuce, samo je jasno kada se procita ta diskusija u kom je on kontekstu izjavio ovo..

Nego smo mi skloni tom senzacionalizmu i preuvelicavanju svega


Angus Young wrote:Ovde je trolovao lika koji mu je napisao da je siptarcina. Izvucena je prica iz konteksta kod ovog posta, sto ne umanjuje njegovo pametovanje bespotrebno..


angus young, konacno jedan normalan i pametan komentar.. :okk:

bojdo, stihl, ilic, bolkonski, jojo.. kako su samo skocili kao besne hijene..koliko gadosti izreceno bez da se sagleda sira slika.. decko oterao u kurac lika koji ga je nazvao siptarcinom. samo na malo drugaciji nacin. i ja bih isto uradio. cuj price, "U momentu kad se Srbiji uzima KIM, kad je zemlja u krizi, tebi je ukusno da se zajebavas sa daljim raspadanjem Srbije.." -rodjeni, ti konkretno u ovoj prici oko tvita imas problem sa razumevanjem..
User avatar
Rokanontas
 
Posts: 4371
Joined: 18 Jun 2015, 14:36

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby ИлићКапитен22 » 04 Jul 2019, 13:18

ИлићКапитен22 wrote:Требали су имбецилу да кажу да Југославија на срећу више не постоји.

Овако нек се ухвати под руку са осталим југоносталгичарима и нек иду нпр у Тунгузију и нек праве нову Југославију слободно.


Шта је овде тачно гадост?
Бранко Нордеус и пријатељи клуба :srce:
User avatar
ИлићКапитен22
 
Posts: 23827
Joined: 17 Jun 2011, 15:51

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Bojdo » 04 Jul 2019, 13:18

Rodjeni, ti imas problem sa razumjevanjem mojih riječi :okk:
Република Српска је Пијемонт српства!
Bojdo
 
Posts: 8579
Joined: 13 May 2017, 19:34

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Angus Young » 04 Jul 2019, 13:24

Jbt dokle ovo ide :tap:
nije uvek lako, ali je uvek lepo..
User avatar
Angus Young
 
Posts: 19611
Joined: 11 Mar 2014, 01:21

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Rokanontas » 04 Jul 2019, 13:26

@ilic - konkretno ovo imbecil je jako nekulturno.. etiketiranje na nivou srednjoskolaca.. a sam ne mozes od zaslepljenosti animozitetom prema momku (koji je ne sporim ne toliko taktican) da razaznas sta je receno tim tvitom.

@bojdo - druze,ti i dalje ne razumes.. kakva afirmacija jugoslavije i vojvodine, jesi li ti realan!? zar zaista ovaj tvit percipiras kao "separatizam"?! lozis me..
User avatar
Rokanontas
 
Posts: 4371
Joined: 18 Jun 2015, 14:36

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Bojdo » 04 Jul 2019, 13:35

Manite se komunizma i klupskog sektašenja, gdje ste u stanju da do smrti branite likove sta god da izjave, samo zato sto su igrali u klubu za koji navijate.
Република Српска је Пијемонт српства!
Bojdo
 
Posts: 8579
Joined: 13 May 2017, 19:34

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby ИлићКапитен22 » 04 Jul 2019, 13:42

Rokanontas wrote:@ilic - konkretno ovo imbecil je jako nekulturno..



У праву си. Извињење имбецилима.
Бранко Нордеус и пријатељи клуба :srce:
User avatar
ИлићКапитен22
 
Posts: 23827
Joined: 17 Jun 2011, 15:51

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Rokanontas » 04 Jul 2019, 13:55

Bojdo wrote:Manite se komunizma i klupskog sektašenja, gdje ste u stanju da do smrti branite likove sta god da izjave, samo zato sto su igrali u klubu za koji navijate.


prijatelju.. kakva klupska sektasenja?!.. kakav komunizam? o cemu ti pricas covece..? prvo ne branim ja nikolu kalinica, decko je punoletan i sam moze da se valjda odbrani i sam odgovara za svoje postupke. ja sam samo izneo svoje misljenje konkretno povodom ovog tvita. uostalom kao sto si i ti svoje. opet cu ponoviti - momak je oterao u kurac nekog tipa koji je krenuo u startu djonom na njega sa onim "siptarcino".. ovaj mu rekao: "idi igraj za albaniju ili tursku,nesto u tom fazonu.. a on mu odgovorio ma jok brate igram samo za vojvodinu" .. mnogo ste bre nesto osetljivi i nalazite paranoju u svemu i svacemu..pa si tako krenuo o raspadanju jugoslavije, otudjivanju kosova.. izdajnicima i komunistima.. gde li si samo nasao vezu zaista mi nije jasno? :truce: :question:
User avatar
Rokanontas
 
Posts: 4371
Joined: 18 Jun 2015, 14:36

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby ИлићКапитен22 » 04 Jul 2019, 13:57

Зашто није написао да игра само за Србију?
Бранко Нордеус и пријатељи клуба :srce:
User avatar
ИлићКапитен22
 
Posts: 23827
Joined: 17 Jun 2011, 15:51

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Bojdo » 04 Jul 2019, 13:57

Ponavljam, razumijem kompletan kontekst, ali mi se opet ne svidja! Valjda mi se može i ne dopadati nečiji sarkazam.
Nisam paranoičan, jer znam da Kalinic svojim twitom ne može da utiče na takve političke procese, njegov politički uticaj seže do prve bandere na koju naleti, ali opet ti kažem, ne dopapada mi se.
Република Српска је Пијемонт српства!
Bojdo
 
Posts: 8579
Joined: 13 May 2017, 19:34

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Rokanontas » 04 Jul 2019, 14:05

ИлићКапитен22 wrote:Зашто није написао да игра само за Србију?


pa zato sto ga djordjevic nije stavio na spisak.. :laugh:

ne znam zasto nije napisao, pitaj ga.. konkretno na kretensko pitanje tj konstataciju tog nekog random lika - ne mozes dobiti neki smislen odgovor.
valjda zato sto ga covek nije pitao nesto normalno, vec je krenuo da ga provocira. pa onda valjda i takav odgovor moze da se ocekuje..

ja ne znam sta od mene ocekujes, da ti kazem zasto je napisao to sto je napisao?! :roll: ne znam :beyond:

ja samo kazem da ovaj njegov tvit je toliko izokrenut i senzacionalisticki predstavljen da to nije normalno.. bukvalno informer fazon.

opet cu ponoviti, mnogo se preteruje..u krajnjoj liniji, momak je zbog dugackog jezika, nemogucnosti da se artikulise, svojih politickih stavova ili prosto zbog ponasanja prema okolini izvisio za odlazak na sp.. ne vidim potrebu da se dalje istresaju kofe govana po njemu.. ide se predaleko.. daj da gledamo momke koji ce igrati..
User avatar
Rokanontas
 
Posts: 4371
Joined: 18 Jun 2015, 14:36

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Нико Белић » 04 Jul 2019, 14:05

Са неким стварима се не спрда.То иритира код њега.
Чујте гласна звона Метохије, Косово је срце Србије!
http://www.youtube.com/watch?v=4klPIhYXxCc

ПартиZан и само ПартиZан...
User avatar
Нико Белић
 
Posts: 1375
Joined: 13 Oct 2013, 20:22
Location: Србија

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Tufi » 04 Jul 2019, 14:22

Decko ima ozbiljan problem kad odgovara radnom liku na TW koji ima 120 pratilaca u ovom momentu, a vjerujem da tad nije imao ni 100.
User avatar
Tufi
 
Posts: 8062
Joined: 01 May 2013, 08:02

PreviousNext

Return to Reprezentacije

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 78 guests