Board index Košarka Reprezentacije

Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Re: Reprezentacija Srbije

Postby Relax » 25 Jul 2014, 12:51

Srbin iz Crne Gore wrote:Kuzmic, Dangubic i Lucic nece igrati na SP-u ... Djordjevic ce naknadno da pozove druge igrace.

За Лучића још није дефинитивно. Мада је врло тешко да буде спреман. Да сам на Салетовом месту позвао бих Кешеља..
Red Star Above All.
Mike Krzyzevski-Košarkaški tim je poput pet prstiju koje imaš na ruci. Ako ih uspiješ sve sakupiti, imaš pesnicu. Hoću da tako igrate.
User avatar
Relax
 
Posts: 460
Joined: 02 Mar 2013, 13:00

Re: Reprezentacija Srbije

Postby Odjidja Ofoe » 25 Jul 2014, 12:55

Iskreno mislim da je Keselj zavrsio sa ozbiljnom kosarkom. naklon do poda za sve sto je pruzao u reprezentaciji ali karijera mu je u ogromnom padu.
User avatar
Odjidja Ofoe
 
Posts: 4510
Joined: 15 Jun 2013, 10:30

Re: Reprezentacija Srbije

Postby malibodiroga92 » 25 Jul 2014, 13:07

Jon Snow wrote:Iskreno mislim da je Keselj zavrsio sa ozbiljnom kosarkom. naklon do poda za sve sto je pruzao u reprezentaciji ali karijera mu je u ogromnom padu.


Ako bi vec morao da biram uzeo bi pre Keselja nego Simonovica,mada nisam neki fan ni jednog ni drugog...
Nznm ko bi jos mogao da bude pozvan na trojci,mozda Nemanja Krstic al i on je po meni trenutno smesan igrac za ozbiljnu reprezentaciju.Bas slab izbor.
Gde vam je gradjanska hrabrost?
malibodiroga92
 
Posts: 1010
Joined: 24 Dec 2013, 21:20

Re: Reprezentacija Srbije

Postby Odjidja Ofoe » 25 Jul 2014, 13:11

malibodiroga92 wrote:
Jon Snow wrote:Iskreno mislim da je Keselj zavrsio sa ozbiljnom kosarkom. naklon do poda za sve sto je pruzao u reprezentaciji ali karijera mu je u ogromnom padu.


Ako bi vec morao da biram uzeo bi pre Keselja nego Simonovica,mada nisam neki fan ni jednog ni drugog...
Nznm ko bi jos mogao da bude pozvan na trojci,mozda Nemanja Krstic al i on je po meni trenutno smesan igrac za ozbiljnu reprezentaciju.Bas slab izbor.


Pa ukoliko ne daj boze otkaze i Lucic, igrace Micov i Kalinic na 3.
User avatar
Odjidja Ofoe
 
Posts: 4510
Joined: 15 Jun 2013, 10:30

Re: Reprezentacija Srbije

Postby DachoRsf » 25 Jul 2014, 13:15

Lucic je otpao kao i pomenuta dvojica. To je gotova stvar.
User avatar
DachoRsf
 
Posts: 844
Joined: 31 Aug 2013, 23:44

Re: Reprezentacija Srbije

Postby Nikola » 25 Jul 2014, 13:48

Micov i Kalinic su sasvim dobre opcije na trojci
"Were all stars to disappear or die, I should learn to look at an empty sky..." W.H. Auden
"U vas stenje na svakoju stranu, zlo pod dobrim kao dobro pod zlom [...]"

Sonja Vasic - carica kosarke!
Jedan je Gagi kapiten!
User avatar
Nikola
 
Posts: 8897
Joined: 21 Jan 2012, 20:25
Location: KG

Re: Reprezentacija Srbije

Postby 71:70 » 25 Jul 2014, 14:19

Može tu i bb na par minuta.
User avatar
71:70
 
Posts: 15453
Joined: 15 Mar 2011, 16:24
Location: Gde god ti da igras...

Re: Reprezentacija Srbije

Postby Relax » 25 Jul 2014, 14:30

Srbin iz Crne Gore wrote:Lucic je otpao kao i pomenuta dvojica. To je gotova stvar.

Није готова ствар у штампаном издању Журнала данас Лучић каже да ствари иду на боље и да још увек има наде да наступи за Орлове,тако да није још готово. Али наравно врло мале су шансе јер је и добар део припрема већ отишао под ноге.
Red Star Above All.
Mike Krzyzevski-Košarkaški tim je poput pet prstiju koje imaš na ruci. Ako ih uspiješ sve sakupiti, imaš pesnicu. Hoću da tako igrate.
User avatar
Relax
 
Posts: 460
Joined: 02 Mar 2013, 13:00

Re: Reprezentacija Srbije

Postby Ćoba » 25 Jul 2014, 14:39

Nikola wrote:Micov i Kalinic su sasvim dobre opcije na trojci

To je to, ne treba se praviti pametan bez potrebe, BB je previse dobar igrac da bi igrao bilo gdje nego na svojoj poziciji ili pozicijama.
User avatar
Ćoba
 
Posts: 23587
Joined: 09 Jul 2013, 01:47

Re: Reprezentacija Srbije

Postby Slavisak » 25 Jul 2014, 14:40

25.07.2014. Kina, "Sino – European Kup": Srbija – Nemačka 77:61

„B“ reprezentacija Srbije završila je trijumfom učešće na „Sino – European Kupu“ koje se danas završio u Kini. Izabranici selektora Olivera Popovića u poslednjoj utakmici na turniru ubedljivo su u Harbinu savladali selekciju Nemačke i revanširali im se za poraz u Kunšanu (66:72). Srpski tim je odigrao daleko najbolju utakmicu na turniru, već u prvoj deonici stekao dvocifreno vođstvo, a tokom treće četvrtine imao i maksimalnih 30 poena prednosti: Srbija - Nemačka 77:61 (22:7, 18:19, 24:12, 13:23). Učeće na "Sino – European Kupu” u Kini “B” reprezentacija Srbije završila je sa skorom 2-4 što je bilo dovoljno za osvajanje trećeg mesta.

SRBIJA „B“: Otović 5, Milisavljević, Stojačić 1, Todorović 3, Marelja 25, Pešaković 7, Milošević 4, Silađi 7, Huskić 12, Bešović 4, Živanović 7, Peruničić 2.

NEMAČKA „B“: Albus, Brase 10, Brembli 6, Kanti 2, Haukol 11, Moningof 4, Pluskota 15, Saibau 1, Šmit 2, M. Vencl, A. Vencl 4


Nama je rezervni izbor centara nikakav. Kosta Perovic i Boban Marjanovic , ja bi voleo da vidim Jokica, ne samo na pipremama nego i na samom sp i to sa dobrom minutazom , a ne da ide tamo kao turista . Mi i da smo skroz kompletni bez ikakvih povreda, nama bi cetvrtfinale bilo plafon. Ovo je idealna prilika za promociju neke nase velike nade. Treba misliti na sledece EP , ono nam je najvaznije.
Slavisak
 
Posts: 8568
Joined: 14 Apr 2014, 02:01

Re: Reprezentacija Srbije

Postby BlackOwl » 25 Jul 2014, 15:15

Kako gazi Marelja. Zar nije Kravić u ovoj B reprezentaciji?
Znao sam da će sa Raduljicom da bude cirkus, iako ima dovoljno vremena da se spremi, nisam siguran da će to i uraditi, verovatno misli da je uhvatio boga za muda zato što igra u NBA.
Imali smo prošle godine najveći budžet u istoriji, sada će biti još veći. Neka navijači ne brinu - O.M. 23.07.2023.
User avatar
BlackOwl
 
Posts: 17000
Joined: 27 Nov 2012, 23:42

Re: Reprezentacija Srbije

Postby Slavisak » 25 Jul 2014, 15:58

Pa i u NBA je proslu jesen otisao ugojen kao svinja a imao je citavo leto da se pipremi za sezonu.
Slavisak
 
Posts: 8568
Joined: 14 Apr 2014, 02:01

Re: Reprezentacija Srbije

Postby Ćoba » 25 Jul 2014, 16:02

Slavisak wrote:
Nama je rezervni izbor centara nikakav. Kosta Perovic i Boban Marjanovic , ja bi voleo da vidim Jokica, ne samo na pipremama nego i na samom sp i to sa dobrom minutazom , a ne da ide tamo kao turista . Mi i da smo skroz kompletni bez ikakvih povreda, nama bi cetvrtfinale bilo plafon. Ovo je idealna prilika za promociju neke nase velike nade. Treba misliti na sledece EP , ono nam je najvaznije.

Cetvrfinale plafon? Kakva buducnost? Kakva promocija novih igraca? :question: :krsti:
User avatar
Ćoba
 
Posts: 23587
Joined: 09 Jul 2013, 01:47

Re: Reprezentacija Srbije

Postby Slavisak » 25 Jul 2014, 16:23

Ja tu ne vidim ekipu za polufinale , na tri poslednja velika prvenstva se nismo bas proslavili . Precenjujemo neke nase igrace koji su u najmanju ruku evropski prosek , po mom skromnom misljenju, mi imamo tri odlicna kosarkasa na evropskom nivou i to je to. U NBA ligi nemamo nikoga , nasa tri igraca tamo greju klupu. Pa nas je na proslom ep veoma lako dobila jedna Urajina :roll: da ne spominjem razvaljivanja od Slovenije Spanije,Makedonije i Crne Gore . Ne razumem kakva je strategija naseg KSS kada najtalentovanijeg mladog igraca Srbije nema ni na pipremama reprezentacije . Nama je primarni cilj da se kvalifikujemo na OI 2016-e , a tesko da cemo se plasirati tamo, ako ovo sp budemo koristili za uigravanje limitiranih igraca poput Stimca,Kalinica itd.
Slavisak
 
Posts: 8568
Joined: 14 Apr 2014, 02:01

Re: Reprezentacija Srbije

Postby Ćoba » 25 Jul 2014, 16:46

Pa ti kao da od juce pratis nasu kosarku, nema ga zato sto je njegov menadzer tako odlucio i tacka.

Porediti ovo prvenstvo sa proslim je smjesno jer ekipe nisu ni pribliznog kvaliteta. I bez Lucica, Kuzmica, Novice mi imamo ekipu za polufinale, naravno mora se posloziti dosta toga. Petorka Teo, Bogdan, Micov, Bjelica, Krstic je medju 5 po kvalitetu sigurno, a nije da nemamo jos igraca.
User avatar
Ćoba
 
Posts: 23587
Joined: 09 Jul 2013, 01:47

PreviousNext

Return to Reprezentacije

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 84 guests