Board index Košarka Reprezentacije

Reprezentacija Hrvatske

Re: Reprezentacija Hrvatske

Postby Slavisak » 20 Jun 2016, 19:30

Kakva trojka Kanadjana na kraju trece cetvrtine , od kosa do kosa :lollol:
Slavisak
 
Posts: 8568
Joined: 14 Apr 2014, 02:01

Re: Reprezentacija Hrvatske

Postby Skafi » 24 Jun 2016, 18:28



User avatar
Skafi
 
Posts: 27819
Joined: 04 Feb 2014, 22:26

Re: Reprezentacija Hrvatske

Postby Admiral » 27 Jun 2016, 23:07

Konačni spisak Hrvatske za kvalifikacioni turnir za OI u Torinu:
Bojan Bogdanović, Mario Hezonja, Roko Leni Ukić, Krunoslav Simon, Luka Babić, Rok Stipčević, Filip Krušlin, Dario Šarić, Željko Šakić, Marko Arapović, Miro Bilan i Darko Planinić.
Uzmi Sale svetsku titulu!
User avatar
Admiral
 
Posts: 12853
Joined: 17 Jul 2014, 23:43

Re: Reprezentacija Hrvatske

Postby Peskir » 27 Jun 2016, 23:43

Gde im je Amer na pleju?
User avatar
Peskir
 
Posts: 4835
Joined: 19 Jun 2015, 14:23

Re: Reprezentacija Hrvatske

Postby Skafi » 28 Jun 2016, 00:45

Nemaju ga, jer su umesto Drejpera ili Lafajeta odabrali Hamiltona iz Valensije na centru, a on neplanirano ode u NBA. Inače, njemu je majka Hrvatica.

Veliki problem imaju na pozicijama 1 i 5. Ukić i Stipčević. Kakav par kamenjara. A ovde ovaj otkazao, pa ranije Tomić, nema ni Radoševića, a eto i Žižić je otpao manje zbog same povrede, više što mu je Aca Trica zamerio jer je igrao povređen na NBA kampu u Trevizu, što nije prijavio ni njemu ni reprezentaciji, a pre toga je bio siguran za 12. Ostali su na Bilanu i Planiniću, koji je uleteo kao treća zamena.
User avatar
Skafi
 
Posts: 27819
Joined: 04 Feb 2014, 22:26

Re: Reprezentacija Hrvatske

Postby Admiral » 28 Jun 2016, 09:23

Treba ocekivati i Simona kao pomocnog pleja. Jedini koji ima nekakvu sposobnost.

Na EP u FRA, Bilan je bio treca opcija jer su Tomic i Zoric imali prednost, a sad Bilan mora sam da vuce.
Pretanki su na kljucne dve pozicije, kad se na to doda da su u grupi sa domacinom Italijom, a ukrstaju sa grupom gde je Grcka favorit... tesko ce do RIa.
Uzmi Sale svetsku titulu!
User avatar
Admiral
 
Posts: 12853
Joined: 17 Jul 2014, 23:43

Re: Reprezentacija Hrvatske

Postby Skafi » 30 Jun 2016, 23:11

User avatar
Skafi
 
Posts: 27819
Joined: 04 Feb 2014, 22:26

Re: Reprezentacija Hrvatske

Postby Dovla933 » 10 Jul 2016, 00:41

https://www.instagram.com/p/BHpXiqIhHrB/
Sakicev rekst pre finalnoh meca, izgleda da je kod hrvata veceras proradio inat
User avatar
Dovla933
 
Posts: 1254
Joined: 17 Apr 2014, 19:40

Re: Reprezentacija Hrvatske

Postby Pit Bull » 10 Jul 2016, 01:58

Generalno u sportu timove posmatram kroz prizmu trenera i gotivim timove zbog trenera a ne zbog igraca. Za Hrvate sam navijao na ovom turniru i zbog toga sto generalno navijam za ExYu drzave ali i zbog Ace Petrovica. Vecno osporavan, pljuvan, pa cak i na ovom forumu, ispracen na turnir kao potpuni autsajder sa podsmehom, a napravio je rezultat. Podsmevan ne samo od svog naroda i novina, nego i od Etorea Mesine, moralo se vratiti.

Mene je jedna odluka zbunila, Kruslin i Sakic u 12, mislio sam da su Acine kombinacije iz Cibone ali ovaj tekst Sakica pokazuje da su Aci Trici trebali igraci za atmosferu, ono sto nama donosi Stimac i slicni. Napravio je hemiju, kvalitet nikada nije bio sporan. Otkazala mu je dupla centarska linija, Zizic, Zubac, Tomic, Hamilton i Radosevic, otisao Bilan sa losom formom i Planinic koji je odigrao dve utakmice zivota.

Bogdanovic i Saric preuzeli lidersku ulogu, Ukic i Simon kao iskusni vodili ekipu, ostali odigrali uloge i rezultat je put u Rio, potpuno zasluzeno.

Tamo se nadam da cemo ih izvuci u grupi i pobediti, moze i u 1/4, jos sladje :D U svakom slucaju, bravo za hrvatskog trenera srpskog porekla, sto bi Tegeltija rekao :D


edit: Citam komentare na ovom njihovom forumu i tokom meca za Acu svi pisu Asa, covek je registrovan na forum i odusevio sve "ekskluzivom" :D

Image
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58101
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Reprezentacija Hrvatske

Postby Holden » 10 Jul 2016, 12:13

mudrovsukilo wrote:
ima raznih al ovaj holden najludji
User avatar
Holden
 
Posts: 5759
Joined: 29 Nov 2014, 14:30

Re: Reprezentacija Hrvatske

Postby Zlaja » 26 Aug 2016, 11:05

S obzirom da sam bio aktivan na forumu ovo ljeto red je da se javim i završnim komentarom. Ovo ljeto redom su padale bolje rangirane reprezentacije. Da malo nahranim ego, nabrojat ću ih jer mi to nećete zamjeriti. Kanada, Češka, Grčka, Italija, Francuska, 
Španjolska, Brazil, Litva te Tunis koji je jedini dobijen kao lošije rangirana momčad. Prvi u Torinu, prvi u skupini smrti, a na kraju peti na OI. Košarka se vratila. Nadam se da mi biti oprošten treći prekršaj Ukića jer zbog toga nije startao u trećoj četvrtini. Isto tako su potrošena dva time outa u toj istoj četvrtini pa mi je falio jedan u završnici utakmice. Nemojte zamjeriti što srbe nismo dominirali 40 nego samo 30 minuta. Oprostite mi nepostojeća slobodna bacanja Raduljice te nedosuđeni nesportski prekršaj Jokića 17 sek do kraja. Koji je trebao Hrvatskoj donijeti 4 slbodna bacanja i posjed lopte. I naravno, medalju. Znam da vas je većina dobronamjerna i da me zbog svega ovoga nećete razapeti. Batone, vidimo se na Ciboninoj temi a posebne zahvale Nagyju jer mi je Dražen (video coach) prenosio njegova zapažanja. Bilo je ovo posebno ljeto i iznimno sam ponosan na igrače jer su na fantastičan način pokrenuli povratak hrvatske košarke na velika vrata. HVALA im

:laugh:
User avatar
Zlaja
 
Posts: 46890
Joined: 22 Jul 2011, 16:45

Re: Reprezentacija Hrvatske

Postby hehule » 26 Aug 2016, 11:07

Ko mu je kriv, što nije namazao neku mast, da ga manje boli...
Samo za njega znam,
I sve ću da mu dam.
Žaliti neću ni život svoj,
PARTIZANE TI SI MOJ!
User avatar
hehule
 
Posts: 7210
Joined: 30 Dec 2012, 12:18

Re: Reprezentacija Hrvatske

Postby Гроф Тинторето » 26 Aug 2016, 11:10

Kako 4 slobodna za nameran prekrsaj? Tu bi se sabirala bacanja, 2 od prvog igraca i 2 od Jokica?
Pretpostavka je najlaksi nacin da se dodje do pogresnog zakljucka.

Spoiler: pokaži
Buzz' Beater wrote:
Peskir wrote:Videh malopre u gradu Rakicevica iz Zvezde, nosi neku grejalicu. :biggrin: :biggrin:

Zagreva se za Fener :okk:



Josep Pep Guardiola - GOAT
User avatar
Гроф Тинторето
 
Posts: 31594
Joined: 23 May 2015, 16:32

Re: Reprezentacija Hrvatske

Postby djurcic » 26 Aug 2016, 11:14

Kad bi se tako gledala kosarkao kao sto je Aco Srbin gleda veliki broj sampiona to ne bi bili...
Neshvatljivo da ovako neko pravda poraz....ali dobro, tesko je reci MOJI SRBI su bili bolji.
djurcic
 
Posts: 667
Joined: 03 Jul 2014, 20:29

Re: Reprezentacija Hrvatske

Postby Pit Bull » 26 Aug 2016, 11:17

Red je da se i nas selektor ukljuci na forumu, verujem da bi svako dao doprinos :lol2:
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58101
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

PreviousNext

Return to Reprezentacije

Who is online

Users browsing this forum: Mail.RU [Bot] and 17 guests