Board index Košarka Reprezentacije

Reprezentacija Bosne i Hercegovine

Re: Reprezentacija Bosne i Hercegovine

Postby Proctor » 06 Jun 2014, 11:20

Da, to je taj Jošilo. Protekle sezone igrao je BiH ligu za Vardu iz Višegrada, a onda u Ligi 4 pojačao Igokeu kao igrač zaštićenog godišta, i bio jedan od ključnih igrača u pobjedi nad Širokim u finalnoj seriji.

Za Gajića sam tek ovlaš čuo, a ako sam dobro našao na netu, radi se o američkom studentu, koledž SF Ostin, inače rođen 1991.

Halilović je otišao u KK Zagreb, tamo je već par sezona, ali prilično je stagnirao. Tako se bar meni čini.
Proctor
 
Posts: 1148
Joined: 20 Sep 2011, 08:57

Re: Reprezentacija Bosne i Hercegovine

Postby Baron » 06 Jun 2014, 11:54

Also, Bosnia and Herzegovina Basketball Federation formally applied to host "#Eurobasket2015

Ne znam samo gde, necemo valjda ljude da ugoscavamo po kojekakvim selima :roll:

Jako lep uspeh Marka Josila i Varde..cudi me da na spisku nema igraca iz Tuzle, 4ka..zaboravio sam kako se zove, cini mi se Hujdurovic Nermin..
User avatar
Baron
 
Posts: 17748
Joined: 25 Sep 2012, 18:21

Re: Reprezentacija Bosne i Hercegovine

Postby juka_nurkic » 11 Jun 2014, 00:05

Proctor wrote:Da, to je taj Jošilo. Protekle sezone igrao je BiH ligu za Vardu iz Višegrada, a onda u Ligi 4 pojačao Igokeu kao igrač zaštićenog godišta, i bio jedan od ključnih igrača u pobjedi nad Širokim u finalnoj seriji.

Za Gajića sam tek ovlaš čuo, a ako sam dobro našao na netu, radi se o američkom studentu, koledž SF Ostin, inače rođen 1991.

Halilović je otišao u KK Zagreb, tamo je već par sezona, ali prilično je stagnirao. Tako se bar meni čini.

cuj josilo u reprezentaciji hahahha
koje ovaj gajic
drasko albbijanic :lollol: :lollol: :lollol:
halilovic propao, nekad talenat ranga sarica
Jusuf Nurkic= GIGAGNT
Nije GIGAGNT vec GIGANT!
User avatar
juka_nurkic
 
Posts: 250
Joined: 04 Apr 2014, 10:11

Re: Reprezentacija Bosne i Hercegovine

Postby Hezonja » 11 Jun 2014, 00:38

Gajic je sa Ostinom ostavio najveci uspeh u istoriji. Usli su drugi put na NCAA tournament, a sada su dosli do TOP 32.
Dobili su VCU na turniru, a u konferenciji svojoj su imali 18-0, sve ukupno 32-3.
Hezonja
 
Posts: 15235
Joined: 01 Dec 2012, 23:21

Re: Reprezentacija Bosne i Hercegovine

Postby grobar_Zvornik » 11 Jun 2014, 09:28

Иначе Гајић је брат од мог колеге.
Мислим да сам постављао и неке његове клипове на овом форуму.
"Партизане мој - остани ми велики и силан и никада не престани да сањаш! Дани славе ће се наставити и на овом и на европском нивоу....ти си моја љубав права,моја крв, моја кућа и породица.. " Joffrey Lauvergne

32 ГОДИНЕ ПОНОСНА И СЛАВНА!
User avatar
grobar_Zvornik
 
Posts: 31530
Joined: 26 Oct 2013, 23:24

Re: Reprezentacija Bosne i Hercegovine

Postby juka_nurkic » 11 Jun 2014, 14:57

grobar_Zvornik wrote:Иначе Гајић је брат од мог колеге.
Мислим да сам постављао и неке његове клипове на овом форуму.

imas li slucajno da pogeldam, sta igrac koju poziciju ? kakve su mu karakteristike, odbrana/napad?
Jusuf Nurkic= GIGAGNT
Nije GIGAGNT vec GIGANT!
User avatar
juka_nurkic
 
Posts: 250
Joined: 04 Apr 2014, 10:11

Re: Reprezentacija Bosne i Hercegovine

Postby Mister No » 12 Jun 2014, 15:01

juka_nurkic wrote:
Proctor wrote:Da, to je taj Jošilo. Protekle sezone igrao je BiH ligu za Vardu iz Višegrada, a onda u Ligi 4 pojačao Igokeu kao igrač zaštićenog godišta, i bio jedan od ključnih igrača u pobjedi nad Širokim u finalnoj seriji.

Za Gajića sam tek ovlaš čuo, a ako sam dobro našao na netu, radi se o američkom studentu, koledž SF Ostin, inače rođen 1991.

Halilović je otišao u KK Zagreb, tamo je već par sezona, ali prilično je stagnirao. Tako se bar meni čini.

cuj josilo u reprezentaciji hahahha
koje ovaj gajic
drasko albbijanic :lollol: :lollol: :lollol:
halilovic propao, nekad talenat ranga sarica

Što ti je smiješan Albijanić??Ima bolji index u KSL nego većina centara abaligaša??
User avatar
Mister No
 
Posts: 352
Joined: 03 Oct 2013, 18:50

Re: Reprezentacija Bosne i Hercegovine

Postby juka_nurkic » 12 Jun 2014, 15:40

Mister No wrote:Što ti je smiješan Albijanić??Ima bolji index u KSL nego većina centara abaligaša??

albijanic drasko :lollol: :lollol: :lollol: :lollol: :lollol: :lollol: :lollol:
najveca centarsak ubleha, doduse manja je od muslija i zimica
Jusuf Nurkic= GIGAGNT
Nije GIGAGNT vec GIGANT!
User avatar
juka_nurkic
 
Posts: 250
Joined: 04 Apr 2014, 10:11

Re: Reprezentacija Bosne i Hercegovine

Postby AirBall » 08 Jul 2014, 19:38

DJ Cooper je napustio pripreme Bosne zbog teskih treninga Duska Ivanovica, satire ih...
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106327
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Reprezentacija Bosne i Hercegovine

Postby hehule » 08 Jul 2014, 20:12

Jel on ono zahtevniji od Duleta?
Samo za njega znam,
I sve ću da mu dam.
Žaliti neću ni život svoj,
PARTIZANE TI SI MOJ!
User avatar
hehule
 
Posts: 7222
Joined: 30 Dec 2012, 12:18

Re: Reprezentacija Bosne i Hercegovine

Postby Hezonja » 08 Jul 2014, 23:28

Matthew Doyle ‏@_MatthewJDoyle 2h
DJ Cooper's agent said the report from Greece is "without basis" and Cooper "has great respect for Coach Ivanovic." Story coming.


Mike Naiditch ‏@chitown007 2h
DJ Cooper has departed to Chicago to attend to a personal family matter. He hopes to soon return to the Bosnian national team.
Hezonja
 
Posts: 15235
Joined: 01 Dec 2012, 23:21

Re: Reprezentacija Bosne i Hercegovine

Postby BlackOwl » 08 Jul 2014, 23:29

AirBall wrote:DJ Cooper je napustio pripreme Bosne zbog teskih treninga Duska Ivanovica, satire ih...

E vala zbog ovoga zaslužuje da mu polupaju auto i svu drugu imovinu na teritoriji Bosne, verovatno nema ništa ali izuti ga iz patika i gaća i šutnuti ga preko granice.
Imali smo prošle godine najveći budžet u istoriji, sada će biti još veći. Neka navijači ne brinu - O.M. 23.07.2023.
User avatar
BlackOwl
 
Posts: 17004
Joined: 27 Nov 2012, 23:42

Re: Reprezentacija Bosne i Hercegovine

Postby DIFovac » 08 Jul 2014, 23:40

AirBall wrote:DJ Cooper je napustio pripreme Bosne zbog teskih treninga Duska Ivanovica, satire ih...

Pa neka ide igrati basket negdje na skolsko, a ne da se bavi profesionalno kosarkom.
"Ako Kosovo nije nase, zasto od nas traze da im ga damo? Ako je njihovo, zasto ga otimaju? A ako vec mogu da ga otmu, ne znam zasto se toliko ustrucavaju?" "
User avatar
DIFovac
 
Posts: 5348
Joined: 22 Jun 2013, 20:26

Re: Reprezentacija Bosne i Hercegovine

Postby Raoul Duke » 09 Jul 2014, 01:02

Издао је мајку Босну.
Наше ће сјене ходати по Бечу, лутати по двору, плашити господу.
User avatar
Raoul Duke
 
Posts: 24982
Joined: 09 May 2011, 15:59

Re: Reprezentacija Bosne i Hercegovine

Postby Proctor » 19 Jul 2014, 17:05

Za one koji imaju mogućnost da prate program BHT-a, trenutno je u toku prenos prijateljske utakmice između BiH i Italije, sa turnira u Sarajevu. Poluvrijeme 40:38 za Italiju.
Na turniru još učestvuju Crna Gora i Bjelorusija. Juče je BiH pobijedila Bjeloruse 25, a Crnogorci Italijane 16 razlike.
Proctor
 
Posts: 1148
Joined: 20 Sep 2011, 08:57

PreviousNext

Return to Reprezentacije

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 73 guests