Board index Košarka Reprezentacije

Reprezentacija Bosne i Hercegovine

Re: Reprezentacija Bosne i Hercegovine

Postby Џејси Керол » 10 Mar 2017, 18:20

Reprezentacija BiH zainteresovana je za usluge Stefana Pota koji je rođen u Bijeljini i posjeduje bosanskohercegovački pasoš te ima pravo nastupa za Bosnu i Hercegovinu
miris prčevine
User avatar
Џејси Керол
 
Posts: 12961
Joined: 01 Apr 2014, 20:15

Re: Reprezentacija Bosne i Hercegovine

Postby Vasilije Trbic » 12 Mar 2017, 01:40

Џејси Керол wrote:Reprezentacija BiH zainteresovana je za usluge Stefana Pota koji je rođen u Bijeljini i posjeduje bosanskohercegovački pasoš te ima pravo nastupa za Bosnu i Hercegovinu


Neistina. Stefan nije upoznat sa tim i takvu mogucnost je odbacio.
Vasilije Trbic
 
Posts: 932
Joined: 21 May 2014, 00:29

Re: Reprezentacija Bosne i Hercegovine

Postby mudrovsukilo » 12 Mar 2017, 02:15

Vasilije Trbic wrote:
Џејси Керол wrote:Reprezentacija BiH zainteresovana je za usluge Stefana Pota koji je rođen u Bijeljini i posjeduje bosanskohercegovački pasoš te ima pravo nastupa za Bosnu i Hercegovinu


Neistina. Stefan nije upoznat sa tim i takvu mogucnost je odbacio.

oce da nosi dres srbije da menja milosa teodosica kad ode u penziu :okk:
Postby LBJ23 » 16 Dec 2016, 21:49

Kari 1na1 nije mogao da dobije Kevina Lava.

teglica » 04 Jan 2017, 00:38

Kakva malicioznost...
mudrovsukilo
 
Posts: 5987
Joined: 03 Nov 2016, 22:06

Re: Reprezentacija Bosne i Hercegovine

Postby Zappa » 12 Mar 2017, 16:09

Sumnjam da bi Pot doneo kvalitet BiH.. Možda samo jaču bazu igrača.
Ne znam kakva je veza sa BH.. Mislim da je Pot prezime mađarskog porekla.

Čitam Pešić kandidat za selektora.. Pešić je vezan za Sarajevo i dao je podršku reprezentaciji FBIH 1992 godine.
Ipak ne verujem da će postati selektor..
U ovom trenutku BH nije baš premija, nestabilan savez.. Pešić je iskusan i pitanje da li ima snage stvarati novu reprezentaciju.

Tek možda za pet godina, uz ozbiljan savez i kvalitetan napredak igrača možda BH postane kandidat za TOP 10 reprezentacija Evrope.
Zappa
 
Posts: 7471
Joined: 03 Jul 2013, 23:53

Re: Reprezentacija Bosne i Hercegovine

Postby Slavisak » 12 Mar 2017, 16:18

Pot je igrao za mladje reprezentativne selekcije Srbije, svetski je vice sampion :biggrin: mogao bi samo kada bi ga Srbija pustila, neka ga trejduju za nekog naseg perspektivnog izdajnika :laugh:
Last edited by Slavisak on 12 Mar 2017, 16:30, edited 1 time in total.
Slavisak
 
Posts: 8568
Joined: 14 Apr 2014, 02:01

Re: Reprezentacija Bosne i Hercegovine

Postby Slavisak » 12 Mar 2017, 16:21

Zappa wrote:Sumnjam da bi Pot doneo kvalitet BiH.. Možda samo jaču bazu igrača.
Ne znam kakva je veza sa BH.. Mislim da je Pot prezime mađarskog porekla.

Čitam Pešić kandidat za selektora.. Pešić je vezan za Sarajevo i dao je podršku reprezentaciji FBIH 1992 godine.
Ipak ne verujem da će postati selektor..
U ovom trenutku BH nije baš premija, nestabilan savez.. Pešić je iskusan i pitanje da li ima snage stvarati novu reprezentaciju.

Tek možda za pet godina, uz ozbiljan savez i kvalitetan napredak igrača možda BH postane kandidat za TOP 10 reprezentacija Evrope.

Svaki nas trener koji pristane da predstavlja Bakira Izetbegovica ce u mom licnom rokovniku biti zabiljezen kao veliki izdajnik srpskog naroda :beyond:
Slavisak
 
Posts: 8568
Joined: 14 Apr 2014, 02:01

Re: Reprezentacija Bosne i Hercegovine

Postby Tileoleo » 21 Mar 2017, 12:44

Izgleda da Vujosevic preuzima BIH.
User avatar
Tileoleo
 
Posts: 3188
Joined: 04 Mar 2017, 00:00

Re: Reprezentacija Bosne i Hercegovine

Postby Lester Bo » 02 Jun 2017, 16:59

Na spisku selektora Vujoševića nalaze se sljedeća 24 imena:

Nemanja Gordić (Budućnost), Mirza Teletović (Milwaukee Bucks), Jusuf Nurkić
(Portland Trail Blazer), Elmedin Kikanović (Alba), Andrija Stipanović (Buyukcekmece),
Milan Milošević (AEK), Adin Vrabac (Partizan), Kenan Karahodžić (Partizan), Draško
Albijanić (Igokea), Emir Sulejmanović (Cibona), Nikola Gajić (Primorska), Miralem
Halilović (Šibenik), Alex Renfroe (Barcelona), Zack Wright (Monaco), Džanan Musa
(Cedevita), Aleksandar Lazić (Dinamik), Edin Atić (AEK), Amar Gegić (Bayern), Imran
Polutak (Zabok), Markus Lončar (Cedevita), Njegoš Sikiraš (Fuenlabrada), Darko Talić
(Igokea), Nedžad Muratović (Sloboda) i Almir Hasandić (Sloboda).

https://www.klix.ba/sport/kosarka/siri-spisak-kosarkaske-reprezentacije-bih-vujosevic-racuna-na-teletovica-i-nurkica/170602061
User avatar
Lester Bo
 
Posts: 14790
Joined: 16 Dec 2016, 21:06

Re: Reprezentacija Bosne i Hercegovine

Postby dusan007 » 22 Jul 2017, 20:55

- Jeste vi videli fiziološki građu Vieire?

- Znate šta, Beograd je mnogo opasan grad za strance.

- On ima krive noge tako, kao da je jah’o burad. Obratite pažnju kad izlazi s terena. On ima krivlje noge nego Džon Vejn i Gari Kuper u “Tačno u podne”
User avatar
dusan007
 
Posts: 5537
Joined: 04 Oct 2014, 14:10

Re: Reprezentacija Bosne i Hercegovine

Postby Slavisak » 22 Jul 2017, 21:20

Video sam taj segment u prenosu kada ga je izbacio iz igre. Atic im je odlican igrac a i ovaj centar Loncar im je iznenadjujuce upotrebljiv igrac.
Slavisak
 
Posts: 8568
Joined: 14 Apr 2014, 02:01

Re: Reprezentacija Bosne i Hercegovine

Postby bhc_comp » 03 Aug 2017, 10:44

teglica wrote:Ja imam privilegiju da kritikujem i Ostoju

jedno ime wrote:Veliki Dule objasnio malom kariju
User avatar
bhc_comp
 
Posts: 15638
Joined: 01 Nov 2013, 14:26

Re: Reprezentacija Bosne i Hercegovine

Postby Skafi » 09 Aug 2017, 00:52



Spoiler: pokaži
Obrad Tomić na 1:46.
User avatar
Skafi
 
Posts: 27819
Joined: 04 Feb 2014, 22:26

Re: Reprezentacija Bosne i Hercegovine

Postby Pit Bull » 20 Aug 2017, 01:09

Od ovih 12 igraca, realno sem Muse niko nema trenutni kvalitet za neku opasnu kosarku. Medjutim Dule je sakrio mane, igraju skolsku kosarku, nema srljanja, znaju ulogu u timu pa iako nemaju individualni kvalitet izgledaju kao ozbiljan tim na terenu. :blue:

Mnogo mi je drago zbog Muse. Obozavam autsajdere u sportu, njemu je 80% skauta i polupanih trenera reklo da nikad nece napraviti karijeru zbog krive kicme i grbe. Uz Duleta, ni NBA nije nemoguca misija. Ne samo sto igra odlicno za svoje godine, nego zna da razmislja i donosi prave odluke u pravom trenutku.
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58101
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Reprezentacija Bosne i Hercegovine

Postby dusan007 » 20 Aug 2017, 11:21

Svaka cast Duletu, sa kakvim polutanima je izborio prolaz u kvalifikacije. Jermenija sa Boutrajtom i jos dva Amera u timu, Svedska sa Eriksonom, a Bosna sa Musom, Renfroom (do predposlednje utakmice samo), Lazicem, Vrabcem, Tomicem :D

Sejfica jel ste gledali kako igra? :D Kao baba moja :D E sa takvim igracima je on uspeo ovo. Kapa dole, nadam se povratku NBA igraca za kvalifikacije, ili barem Gordica, Kikanovica, Sulejmanovica itd
- Jeste vi videli fiziološki građu Vieire?

- Znate šta, Beograd je mnogo opasan grad za strance.

- On ima krive noge tako, kao da je jah’o burad. Obratite pažnju kad izlazi s terena. On ima krivlje noge nego Džon Vejn i Gari Kuper u “Tačno u podne”
User avatar
dusan007
 
Posts: 5537
Joined: 04 Oct 2014, 14:10

Re: Reprezentacija Bosne i Hercegovine

Postby Pit Bull » 24 Aug 2017, 22:56

Mislim da je Dule dobio vrh zreb. Doduse Rusija, Francuska i Belgija nisu naivni rivali, ali cilj je da to prodje tj. da bude u prve 3 i onda se ukrsta sa Finskom, Bugarskom, Ceskom i Islandom i tu se onda juri plasman. Ako prenese bilo sta od bodova, odlicna start pozicija.
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58101
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

PreviousNext

Return to Reprezentacije

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests