Board index Košarka Reprezentacije

Reprezentacija Turske

Re: Reprezentacija Turske

Postby Beonegro » 20 Jul 2011, 15:10

HariHaler wrote:Ovde pricamo o kosarci. Sve ostalo je njegova licna stvar i pravo.

Bio bi red da se decko ostavi na miru.

Sto se mene tice, veliki talenat, i nadam se da ce jednoga dana obuci crno-beli dres.



Bravo, Hari!
BORBA, BRE!!!
_____________________

Plakao sam kad je pala Sekuritatea!
User avatar
Beonegro
 
Posts: 604
Joined: 21 Mar 2011, 09:40

Re: Reprezentacija Turske

Postby homerkg » 20 Jul 2011, 16:16

Bodi Bond wrote:Ja nisam upućen u situaciju, tj. jesam površno, oko Čantekina, ali sam prilično siguran da bi ga recimo FMP uzeo da je Dušan to hteo... Neki sponzor bi se našao. No, on je izabrao put koji je izabrao i taj teret neka nosi do kraja života, iskreno me baš zabole da li će da uspe ili ne. Siguran sam da jako loše živi dobar deo građana Srbije, ali da veći deo njih ne bi uradio to što je uradio Dušan Gavrilović. To se nekada zvalo "prodao veru za večeru." Zašto Novak nije uzeo britanski pasoš?

Nikada se više neću upuštati u diskusiju o Gavriloviću, normalno je da će njegovi bližnji da ga brane. Verovatno će im i biti svejedno kada se "sutra" sastanu Srbija i Turska, a on bude igrao za Tursku. Kao da država nije nepravedna prema svima, već samo prema njemu.


Ja ne mogu da verujem da neko moze da poredi Novaka Djokovica sa Dusanom... Novak je jedan genijalac, neko ko se radja jednom u sto godina i neko kome pred kime se klanjam za sve sto je postigao i sto ce tec postici. Tenis je sport kojim se bave deca bogatih ljudi. Navedi mi neku sirotinju koja je uspela u tenisu. Ja sam pisao kako je Dusana KK Sumadija vodila na pripreme na isti taj Kopaonik o trosku predsednika kluba, a te pripreme su kostale sigurno manje nego 3 Novakova treninga kod Jelene Gencic. U Novakove treninge je ulozeno vise novca nego sto ce Dusan verovatno ikada zaraditi. Isto tako Novak je dobio ponudu od Britanaca za drzavljanstvo kada je usao medju 100( i kada je imao 17-18 godina) i kada je vec bilo ocito da ce se sve pare ulozene u njega vratiti...
Ja Dusana mogu samo da uporedim sa Dejanom Muslijem koji je slicnih godina sa njim i sa kojim je bitku bio u reketu od najmladjih dana. Musli je dosao u Kragujevac iz Prizrena i bio je jedan od najvecih talenata te generacije u svetu, prosao kroz sve selekcije i nadam se da ce da napravi lepu karijeru. Sve ljude koji su pobegli sa Kosova ja bih podelio u dve grupe: oni koji su pobegli glavom bez obzira i oni koji nemaju ni za hleb i ona druga grupa koja je prodala dole sve sto je imala i od toga moze ceo zivot da se baskari po onom delu Srbije koji sama izabere. Musli je oduvek bio za bolji i to niko ne spori. Njegov tata nije dao da Dejan ode iz KK Boox computers-a dokle god mu neko ne da milion eura. Moglo mu se. Dosao je Covic, potpisali su neki visegodisnji progresivan ugovor i to bi bilo to. I sada je Musli srbenda, bez obzira sto je njegova porodica prodala siptarima po ko zna koliko puta vecoj ceni sve sto je imala , a Dusan (koji je odrastao u srcu Sumadije i ciju su najblizi bili i u ratu u Bosni i za vreme bombardovanja) je janjicar. Neka bude. Ma samo nek su oni zivi i zdravi, obojica su stvarno dobri momci i nadam se da ce da budu i stvarno dobri kosarkasi...
homerkg
 
Posts: 383
Joined: 09 Apr 2011, 22:04

Re: Reprezentacija Turske

Postby Bodi Bond » 20 Jul 2011, 22:06

Za Muslija ne bih rekao da je dobar momak, ali ako ti tako kažeš... Nisam ga nigde ni nazvao Srbendom, niti to mislim. Mislim da imam pravo na svoj stav, a to može nekome da se sviđa ili ne. Dušana sam jednom nazvao janjičarom i izvinio sam se zbog toga. Svaka porodica u bilo kom narodu ima neku svoju tradiciju, a ja sam tako vaspitavan, možda pogrešno, da poštujem takve vrednosti, pa mi je samim tim nepojmljivo da neko ode iz Srbije, promeni ime i zaigra za neku tamo zemlju, Tursku ni manje ni više. Ne kažem ni da nema krivice države i saveza, ali znam i ja kako je to nemati, verujem i da je većina to iskusila u periodu devedesetih, i pored toga mi nikada ne bi palo na pamet da se odreknem svoje zemlje.
Ja volim taj sex.
User avatar
Bodi Bond
 
Posts: 1591
Joined: 29 Mar 2011, 12:21
Location: Blok

Re: Reprezentacija Turske

Postby lord_slawe_ » 22 Jul 2011, 13:02

Kerem Gonlum nece igrati na EP, ozbiljno se povredio i odsustvovace 6 meseci sa parketa..
lord_slawe_
 
Posts: 2044
Joined: 15 Mar 2011, 17:50

Re: Reprezentacija Turske

Postby nolinjo » 22 Jul 2011, 14:33

lord_slawe_ wrote:Kerem Gonlum nece igrati na EP, ozbiljno se povredio i odsustvovace 6 meseci sa parketa..

jako bitan sraf turaka ...
Jedaj moj brat
"Because in the end, everything we do, is just everything we've done. "
"Hmm, no, I don't have a gambling problem. I'm winning and winning is not a problem. That's like saying Michael Jordan has a basketball problem..."
User avatar
nolinjo
 
Posts: 17201
Joined: 18 Jun 2011, 23:45

Re: Reprezentacija Turske

Postby Bodi Bond » 29 Jul 2011, 01:26

Ja volim taj sex.
User avatar
Bodi Bond
 
Posts: 1591
Joined: 29 Mar 2011, 12:21
Location: Blok

Re: Reprezentacija Turske

Postby Tyrone Spong » 13 Aug 2011, 21:06

sta se desava sa Asikom i Erdenom ???
User avatar
Tyrone Spong
 
Posts: 1037
Joined: 20 Mar 2011, 17:19

Re: Reprezentacija Turske

Postby d23rokaj » 13 Aug 2011, 21:11

Karma
User avatar
d23rokaj
 
Posts: 79
Joined: 08 Aug 2011, 16:39

Re: Reprezentacija Turske

Postby AirBall » 26 Aug 2011, 23:42

Turci bez Semiha Erdena u Litvaniji... Otpao je zbog povrede...
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106301
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Reprezentacija Turske

Postby Bodi Bond » 26 Aug 2011, 23:59

Zvanično zbog povrede, nezvanično imao je sukob sa selektorom jer je Klivlend tražio da ne igra za reprezentaciju.
Ja volim taj sex.
User avatar
Bodi Bond
 
Posts: 1591
Joined: 29 Mar 2011, 12:21
Location: Blok

Re: Reprezentacija Turske

Postby AirBall » 27 Aug 2011, 00:00

Turci imaju mesa pod kosem koliko volis... Ne preterano veliki hendikep po mom misljenju...
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106301
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Reprezentacija Turske

Postby serbianhoops » 14 Sep 2011, 22:31

Draftexpress azurirao rangiranje internacionalnih igraca. Centar Dusan Cantekin se sada nalazi na drugom mestu 1990. godista, krilni centar Furkan Aldemir je na trecem mestu 1991. godista i krilni centar Berkay Candan na petom mestu 1993. godista. Da napomenem, nijedan od njih nije igrao na EP.

Bice gadno za nase centre protiv njih u narednoj decenijih i vise.
User avatar
serbianhoops
 
Posts: 643
Joined: 27 Mar 2011, 23:18

Re: Reprezentacija Turske

Postby AirBall » 16 Sep 2011, 11:36

Hidayet Turkoglu i Kerem Tunceri su objavili da vise nece igrati za reprezentaciju Turske...
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106301
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Reprezentacija Turske

Postby AirBall » 21 Jun 2012, 15:24

Bogdan Tanjevic je novi (stari) turski selektor...
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106301
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Reprezentacija Turske

Postby AirBall » 18 Aug 2012, 16:53

Turci su na jedvite jade trojkom Preldzica u poslednjim sekundama na domacem terenu dobili Belorusiju 77-74...
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106301
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

PreviousNext

Return to Reprezentacije

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 14 guests