Board index Košarka Reprezentacije

Reprezentacija CG

Re: Reprezentacija CG

Postby Tyrone Spong » 19 Jul 2011, 01:26

kakva centarska linija auuuu
User avatar
Tyrone Spong
 
Posts: 1037
Joined: 20 Mar 2011, 17:19

Re: Reprezentacija CG

Postby Talicni Tom » 06 Aug 2011, 20:05

Evo prolike da pogledamo Vučevića, ako iko Beonegro ga je hvalio na sav glas. I to protiv Tomića.
AirBall wrote:Partizana niko ne sme da krade...
User avatar
Talicni Tom
 
Posts: 2334
Joined: 15 Mar 2011, 02:28

Re: Reprezentacija CG

Postby Tyrone Spong » 06 Aug 2011, 20:29

hrvatska - crna gora live na eurosportu 2
User avatar
Tyrone Spong
 
Posts: 1037
Joined: 20 Mar 2011, 17:19

Re: Reprezentacija CG

Postby serbianhoops » 07 Aug 2011, 21:58

Image

:krsti: Tetovirao je 4c na stit ali igra za dukljanski projekat, tezak slucaj debilizma pogotovo kada se zna antisrpska isterija koja vlada u CG. :facepalm:
User avatar
serbianhoops
 
Posts: 643
Joined: 27 Mar 2011, 23:18

Re: Reprezentacija CG

Postby irriducibili » 08 Aug 2011, 00:32

serbianhoops wrote:Image

:krsti: Tetovirao je 4c na stit ali igra za dukljanski projekat, tezak slucaj debilizma pogotovo kada se zna antisrpska isterija koja vlada u CG. :facepalm:

Meni tek sada zaista nista nije jasno, bar je on imao mogucnost izbora... :shock:
irriducibili
 
Posts: 24900
Joined: 14 Mar 2011, 23:13

Re: Reprezentacija CG

Postby Talicni Tom » 08 Aug 2011, 15:51

Mislim da nije tako lako, bila mu je porodica pod ucjenama kako sam čuo.
AirBall wrote:Partizana niko ne sme da krade...
User avatar
Talicni Tom
 
Posts: 2334
Joined: 15 Mar 2011, 02:28

Re: Reprezentacija CG

Postby Niksicanin » 08 Aug 2011, 16:50

Ne znam sta je bilo sa njim. Osim nase konstrukcije ako se sjetimo ko je u to vrijeme bio predsednik KSS. Ne bi me cudilo da je i on kumovo tome. I ako se sjecate, od svih nba igraca Kapicic je isprozivao samo Pavlovica, ovaj popizdi i mrsne ih. A sa tim Pavlovicem je pregovarao tadasnji ministar, sadasnji premijer Luksic, ali lik nije htio ni da cuje da igra za CG.
Inace, prije par godina je bio skup Pekovica kod Niksica. I kad je alkohol poceo da djeluje, atmosfera je bila da bi i radikali s pocetka 90-ih pozavdjeli na muzickom repertoaru :biggrin:

Interesantno je da je i kapiten fudbalske reprezentacije Mirko Vucinic vec bio odlucio da igra za Srbiju, ali kod njega je bukvalno bilo "jedan poziv menja sve". Umijesao se sef svega i svacega i ovaj je morao da ostane dolje.
Niksicanin
 
Posts: 5887
Joined: 23 Apr 2011, 08:09

Re: Reprezentacija CG

Postby irriducibili » 08 Aug 2011, 22:08

Talicni Tom wrote:Mislim da nije tako lako, bila mu je porodica pod ucjenama kako sam čuo.

A cime su njega mogli da ucene, vec tad je bilo jasno da finansijski nece zavisiti od njih...
Niksicanin wrote:Interesantno je da je i kapiten fudbalske reprezentacije Mirko Vucinic vec bio odlucio da igra za Srbiju, ali kod njega je bukvalno bilo "jedan poziv menja sve". Umijesao se sef svega i svacega i ovaj je morao da ostane dolje.

Ima tu jos jedan vrlo bitan zacin. FSS je zauzeo zvanican stav da se ne uzimaju igraci CG-i. I dan danas Milovi satrapi pokazuju zahvalnost zbog toga... :sick:
irriducibili
 
Posts: 24900
Joined: 14 Mar 2011, 23:13

Re: Reprezentacija CG

Postby CRNO BELI SVET » 08 Aug 2011, 22:23

irriducibili wrote:
Niksicanin wrote:Interesantno je da je i kapiten fudbalske reprezentacije Mirko Vucinic vec bio odlucio da igra za Srbiju, ali kod njega je bukvalno bilo "jedan poziv menja sve". Umijesao se sef svega i svacega i ovaj je morao da ostane dolje.

Ima tu jos jedan vrlo bitan zacin. FSS je zauzeo zvanican stav da se ne uzimaju igraci CG-i. I dan danas Milovi satrapi pokazuju zahvalnost zbog toga... :sick:


Jes' da je teški off, ali ako je ovo istina, a iskreno prvi put čujem za ovo, što za Mirkovu odluku, što za "odluku" ovih u savezu, zbog toga treba da se ubiju na licu mesta.
Sa Mirkom bi rešili Australiju lagano, a tada nam ni polufinale(ej polufinale) WC-a ne bi bilo daleko...

Da ne bude sve off, koliko se sećam, Pekmen je nekoliko puta u to vreme vrteo izjavu kako mu je Srbija bliska, ali će ispoštovati očevu volju da igra za CG. Ma koliko to delovalo naivno, meni nije nerealno da je to učinio ocu iz poštovanja, naročito posle zoom-a ove tetovaže...
San koji sanjaš sam je samo san. San koji sanjamo zajedno je stvarnost.
User avatar
CRNO BELI SVET
 
Posts: 796
Joined: 15 Mar 2011, 16:26
Location: Novi Sad

Re: Reprezentacija CG

Postby Talicni Tom » 08 Aug 2011, 22:32

irriducibili wrote:
Talicni Tom wrote:Mislim da nije tako lako, bila mu je porodica pod ucjenama kako sam čuo.

A cime su njega mogli da ucene, vec tad je bilo jasno da finansijski nece zavisiti od njih...


Mislim da je bila priča da mu je otac direktor RTCG i da je on ucjenjivan da će ostati bez posla i tako nešto...
AirBall wrote:Partizana niko ne sme da krade...
User avatar
Talicni Tom
 
Posts: 2334
Joined: 15 Mar 2011, 02:28

Re: Reprezentacija CG

Postby irriducibili » 08 Aug 2011, 23:06

CRNO BELI SVET wrote:Jes' da je teški off, ali ako je ovo istina, a iskreno prvi put čujem za ovo, što za Mirkovu odluku, što za "odluku" ovih u savezu, zbog toga treba da se ubiju na licu mesta.
Sa Mirkom bi rešili Australiju lagano, a tada nam ni polufinale(ej polufinale) WC-a ne bi bilo daleko...

Nazalost, bilo je tako. Nije nikakav info, bile su javne izjave o toj odluci o neuzimanju igraca, kamuflirane u podrazumevajuci reciprocitet. Kao da bi se odavde svi stustili da igraju za CG
Talicni Tom wrote:Mislim da je bila priča da mu je otac direktor RTCG i da je on ucjenjivan da će ostati bez posla i tako nešto...

Ovo vec ima smisla, a i potpuno se uklapa u uobicajeni stil mlade demokraCije...
irriducibili
 
Posts: 24900
Joined: 14 Mar 2011, 23:13

Re: Reprezentacija CG

Postby AirBall » 09 Aug 2011, 00:24

Koliko me secanje sluzi tada je predsednik FSS bio Terza i on je gurao pricu da svako treba da igra za Republiku u kojoj je rodjen blablabla... :P

Naravno to je pilo vodu samo dok Vucinic nije odlucio da igra za CG, odmah su nakon toga ''naturalizovali'' Jovana Tanasijevica...

Sto se Pekovica tice i ja sam cuo da se zbog oca odlucio za CG i bili su spominjani neki politicki pritisci, ali koliko je tacno pojma nemam...

Ono sto sigurno znam je da uvek potencira da je Srbin...
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106318
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Reprezentacija CG

Postby irriducibili » 09 Aug 2011, 01:49

AirBall wrote:Sto se Pekovica tice i ja sam cuo da se zbog oca odlucio za CG i bili su spominjani neki politicki pritisci, ali koliko je tacno pojma nemam...

Ono sto sigurno znam je da uvek potencira da je Srbin...

Zbog takvog srpstva nam i jeste ovako... :pop:

I one ikebane u Tacijevoj vladi se izjasnjavaju kao Srbi... :sick:
irriducibili
 
Posts: 24900
Joined: 14 Mar 2011, 23:13

Re: Reprezentacija CG

Postby Bodi Bond » 09 Aug 2011, 02:33

irriducibili wrote:Zbog takvog srpstva nam i jeste ovako... :pop:
:+1: :bravo:
Pravo u metu. Srbin je sve dok to ne mora da dokaže.

Pekmen mi je jako drag, ali više od njegove tetovaže bih cenio da je igrao za Srbiju. Mnogi se busaju u grudi srpstvom, ali kada to treba da se dokaže onda ih nema nigde.
Ja volim taj sex.
User avatar
Bodi Bond
 
Posts: 1591
Joined: 29 Mar 2011, 12:21
Location: Blok

Re: Reprezentacija CG

Postby bekrinjo » 12 Aug 2011, 00:13

Radonjic precrtao sa spiska Bojana Bakica...
User avatar
bekrinjo
 
Posts: 5864
Joined: 16 Mar 2011, 01:37
Location: Usa

PreviousNext

Return to Reprezentacije

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 85 guests