Board index Košarka Reprezentacije

Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby veljkos161 » 22 Feb 2021, 19:13

Za kvalifikacije ok, ali ako odemo na igre da se ne zajebavamo, Jokic mora biti prva violina.
bezvezarije wrote:Jokić ako ne igra je pizda, mislim jebali ga konji, 2-3 nedelje s njima mu je dosta. Iako ne znam koji kurac odraslog muškarca to privlači.
veljkos161
 
Posts: 7462
Joined: 16 Apr 2019, 00:46

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Slavisak » 22 Feb 2021, 19:29

Bogun wrote:
Najjaci svakako nece biti. Milutinov nece igrati 100%, Jokic vrlo verovatno nece, za Bogdana je veliko pitanje. Bez njih to vec nije prvi tim.
OStaje da se vidi za Bjelicu i Marjanovica da li ce doci. Uz ove igrace iz EL ostaje da se vidi da li ce uspeti da se izbore za OI.


Da i ja mislim da će Milutinov to preskočiti zbog ove povrede na meču sa Bajernom. Inače šta je tačno povredio? Dobio je udarac od Rejnoldsa, ako se dobro sećam u predelu lopatice, potom završio utakmicu, a sutradan izašla vest da je verovatno aut do kraja sezone.

Jokić će igrati PO, ali ako budu ušli sa pozicija 6, 7 ili 8 verovatno idu na LAL, LAC ili Utah gde im se putešestvije najverovatnije i završava. Što za nas i nije loše.

Bogdan bi trebao da se vrati do kraja regularne sezone, čitam da je počeo u teretani da radi. Pa samo jako u oporavak i nadam se što pre na parketu.

Po mom mišljenju, to su nam tri najbolja igrača, bili bi znatno oslabljeni neigranjem jednog, a kamoli sve trojice, ipak mislim da će bar jedan igrati, a mislim da su najveće šanse da to bude Bogdan.
Opet mislim da možemo i bez njih da napravimo vrlo jak tim za OI kvalifikacije:

Nešto tipa:

Micić, Teodosić, Nedović,
Gudurić, Marinković,
Lučić, Kalinić,
Bjelica,
Petrušev,

Plus probrati šta valja: Nakić?, Avramović, Jaramaz, Anđušić, Dobrić, Davidovac, Micov, Pokuševski, Smailagić, Raduljica, Marjanović.

Ako sam nekog igrača zaboravio, nije namerno.


Kako igraju , mogu ga i lako propustiti ove sezone :roll:
Last edited by Nikola on 22 Feb 2021, 22:29, edited 3 times in total.
Reason: citiranje
Slavisak
 
Posts: 8568
Joined: 14 Apr 2014, 02:01

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Nikola » 22 Feb 2021, 22:30

veljkos161 wrote:Za kvalifikacije ok, ali ako odemo na igre da se ne zajebavamo, Jokic mora biti prva violina.


Tu nema sta. Kvalifikacije se mogu izgurati, ali tamo moramo sa sto jacim sastavom.
"Were all stars to disappear or die, I should learn to look at an empty sky..." W.H. Auden
"U vas stenje na svakoju stranu, zlo pod dobrim kao dobro pod zlom [...]"

Sonja Vasic - carica srpske kosarke
Jedan je Gagi kapiten!
User avatar
Nikola
 
Posts: 9092
Joined: 21 Jan 2012, 20:25
Location: KG

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby veljkos161 » 23 Feb 2021, 01:01

Ma nisam mislio na to da svi budu tamo nego da ne gledamo egzibicije poput Jokica na 4, Bircevica u startnoj petorci, vodjenje Raduljice itd itd...
I na same uloge igraca, svaka cast Bogdanu, ali lider mora biti Jokic pa tek onda on.
bezvezarije wrote:Jokić ako ne igra je pizda, mislim jebali ga konji, 2-3 nedelje s njima mu je dosta. Iako ne znam koji kurac odraslog muškarca to privlači.
veljkos161
 
Posts: 7462
Joined: 16 Apr 2019, 00:46

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Nikola » 23 Feb 2021, 01:03

Ma razumem te, i ja sam mislio na Jokica, plus ko god bude jos mogao da se prikljuci. Odlazak na OI sa Petrusevim, Bobijem i Raduljicom (recimo) je stvarno tanko s obzirom na to sta imamo.
"Were all stars to disappear or die, I should learn to look at an empty sky..." W.H. Auden
"U vas stenje na svakoju stranu, zlo pod dobrim kao dobro pod zlom [...]"

Sonja Vasic - carica srpske kosarke
Jedan je Gagi kapiten!
User avatar
Nikola
 
Posts: 9092
Joined: 21 Jan 2012, 20:25
Location: KG

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby veljkos161 » 23 Feb 2021, 01:38

Kako god okrenemo, Petrusev je nasoj kosarci dosao kao kec na deset, nadam se da nece zbog Raduljice ili Bobija da izvisi za igre, to bi bilo van svake pameti.
bezvezarije wrote:Jokić ako ne igra je pizda, mislim jebali ga konji, 2-3 nedelje s njima mu je dosta. Iako ne znam koji kurac odraslog muškarca to privlači.
veljkos161
 
Posts: 7462
Joined: 16 Apr 2019, 00:46

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby JoJo » 23 Feb 2021, 01:40

1. Micić, Teodosic, Avramović
2. Bogdanović, Nedovic, Jaramaz, Anđušić, Dobric
3. Lucic, Gudurić, Davidovac, Pokusevski
4. Kalinic, Bjelica, Smajilagic
5. Jokic, Milutinov, Petrušev, Marjanović, Raduljica

Ovo bi bio siri spisak...

Valja uklopiti petorku sa Jokicem...to je kljuc nase igre...
Druga petorka poluga Teo/Milutinov...
Nedovic/Guduric moze samo jedan... treba nam odbrana...
Voleo bih da vidim u 12 Jareta, Petruseva i Pokusevskog... al tesko...
KK Partizan ce osvojiti sve u sezoni 21/22!
User avatar
JoJo
 
Posts: 3639
Joined: 20 Jun 2017, 21:11

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby veljkos161 » 23 Feb 2021, 01:51

Vanja na siri spisak pre Dobrica svakako.
Pokusevski sumnjam da ce u 12 sem ako nas povrede ne osakate ali ko sto rekoh Petrusev mora. Em je buducnost em moze i sada da doprinese i to vrlo dobro. Fali ti Jovic, mozda bude isao kao treci plej.
Nedovic mora u 12 takodje, Raduljica ne sme.
U zavisnosti od toga da li je Milutinov zdrav je Bobijev nastup. Ako bude mogao Nikola, dileme biti ne sme. Samo neka budu zdravi svi i da se Kokoskov ne glupira :okk:
U principu, ne bih imao nista protiv ovako necega:
1. Micic,Teo
2.Bogdan,Nedovic
3.Lucic,Guduric
4.Beli ,Karina i Smailagic
5.Jokic,Milutinov,Petrusev.
Eventualno,umesto Smailagica moze Jovic ako bude bio fit kao treci plej ili Vanja/Avramovic ako zelimo vise bekova.
ili cak i sve isto kao u ovom predlogu a eto sansa za Pokusevskog umesto Smailagica.
Mada, verujem da bi Oklahoma radje radila sa njim preko leta nego ga pustala za reprezentaciju a realno nama trenutno nije ni bitan jos uvek.
bezvezarije wrote:Jokić ako ne igra je pizda, mislim jebali ga konji, 2-3 nedelje s njima mu je dosta. Iako ne znam koji kurac odraslog muškarca to privlači.
veljkos161
 
Posts: 7462
Joined: 16 Apr 2019, 00:46

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby JoJo » 23 Feb 2021, 22:22

Mora neko I odbranu da igra...

1. Micić, Teodosic, (Avramović /Jaramaz)
2. Bogdanović, Nedovic
3. Lucic, (Gudurić /Davidovac /Pokusevski)
4. Bjelica, (Kalinic /Smajilagic)
5. Jokic, Milutinov, Petrušev
KK Partizan ce osvojiti sve u sezoni 21/22!
User avatar
JoJo
 
Posts: 3639
Joined: 20 Jun 2017, 21:11

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Tegi » 23 Feb 2021, 22:49

Ne znam da li su ovo licni predlozi ili pretpostavke koga ce Kokoskov izabrati, posto on sigurno nece staviti Nedovica pre Gudurica. I mnogo ga bolje koristi nego sto su to radili Obradovic i Djordjevic.

Nedoviceva sansa je sto moze da pokrije 1 i sto ima dosta bolju sezonu od Joviceve. Guduric mu sigurno nije sansa.
A biće ipak da je tegla u pravu, jer je General sam na ovoj obali koju ste napustili i predali bezvoljno.
User avatar
Tegi
 
Posts: 20963
Joined: 05 Nov 2011, 15:04

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby veljkos161 » 23 Feb 2021, 22:55

Ovo je vise predlog jer smatram da Nedovic ima sezonu kakva ne sme da se ostavi po strani ako bude bio zdrav.
Jasna stvar, ja bih i Nedovica i Gudurica u 12.
bezvezarije wrote:Jokić ako ne igra je pizda, mislim jebali ga konji, 2-3 nedelje s njima mu je dosta. Iako ne znam koji kurac odraslog muškarca to privlači.
veljkos161
 
Posts: 7462
Joined: 16 Apr 2019, 00:46

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Olimp » 23 Feb 2021, 23:07

Mislim da moramo imati jednog beka izrazito defanzivne orijentacije pa uprkos lošijoj sezoni mislim da Jović mora igrati.
Uz njega jasno Teo, Vasa, Bogdan, a za preostalo mjesto ima dosta kandidata po meni najbolji je ipak Nedović, ispred Gudurića i Vanje.
A možda idemo i sa 6+6 pa odu i dvojica od tih.
Olimp
 
Posts: 3404
Joined: 31 Jul 2017, 21:17

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Dembele » 24 Feb 2021, 19:57

JoJo wrote:1. Micić, Teodosic, Avramović
2. Bogdanović, Nedovic, Jaramaz, Anđušić, Dobric
3. Lucic, Gudurić, Davidovac, Pokusevski
4. Kalinic, Bjelica, Smajilagic
5. Jokic, Milutinov, Petrušev, Marjanović, Raduljica

Ovo bi bio siri spisak...

Valja uklopiti petorku sa Jokicem...to je kljuc nase igre...
Druga petorka poluga Teo/Milutinov...
Nedovic/Guduric moze samo jedan... treba nam odbrana...
Voleo bih da vidim u 12 Jareta, Petruseva i Pokusevskog... al tesko...


Milutinov moze na 4,steta da ne igra 30 min.Bjelica je uvek trebao na trojku,gubi moment (igra kao sa tegovima) sa loptom u rukama isto kao pokusevski..
Dembele
 
Posts: 583
Joined: 07 Jun 2018, 16:56

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Baxter Stockman » 25 Feb 2021, 08:47

http://zurnal.rs/kosarka/reprezentacija/109411/kokoskov-reprezentacija-je-vecna-mi-smo-prolazni

- Мој посао је тренерски, селектирање и припрема екипе за такмичења која предстоје. Али, постоји и шира слика, тако да не размишљамо само о овом лету, већ и како усмерити нову генерацију и направити мост. Кошарка ће се играти, репрезентација постојати и кад све ово прође, зато је моја обавеза да дам све од себе, сво знање и искуства да државни тим иде у позитивном правцу. Јер, репрезентација је вечна, а ми пролазни – нагласио је Кокошков.
Avangarda FPL Champion (2021)
Avangarda NFL Fantasy Champion (2023)
User avatar
Baxter Stockman
 
Posts: 34551
Joined: 16 Feb 2017, 13:53

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby bezvezarije » 25 Feb 2021, 10:55

A koja je pojanta tih širi spiskova. Kao da će neki Davidovci, Dobrići, Anđušić, Smajilagić biti ikad faktor za reprezentaciju kad dođe nokaut faza nekog takmičenja.
Dok čekamo cara sa tri mora, spasi i pomiluj
User avatar
bezvezarije
 
Posts: 1902
Joined: 01 Oct 2018, 18:34

PreviousNext

Return to Reprezentacije

Who is online

Users browsing this forum: Applebot [Bot], bezvezarije and 2 guests