Board index Košarka Reprezentacije

Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby grobar_Zvornik » 19 Jul 2019, 20:00

Што се тиче ових евро квалификација, оне су дириговане, а ми чекамо противнике из 4,5 и 8 шешира?!
"Партизане мој - остани ми велики и силан и никада не престани да сањаш! Дани славе ће се наставити и на овом и на европском нивоу....ти си моја љубав права,моја крв, моја кућа и породица.. " Joffrey Lauvergne

32 ГОДИНЕ ПОНОСНА И СЛАВНА!
User avatar
grobar_Zvornik
 
Posts: 31832
Joined: 26 Oct 2013, 23:24

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Slavisak » 19 Jul 2019, 20:08

V.M. Varga wrote:Mene najviše raduje energiju i raspoloženje koje sam video od Milutinova na ovom okupljanju.

On je kao klinac uvek bio problematičan jer nije voleo košarku, trenirao ju je kao da je puškom nateran da je trenira, niti je u globalu nešto pratio košarkašku kao sport i košarkaške utakmice.

Ja realno nisam ni očekivao da će se odazivati reprezentaciji, osim ako mu je to prekopotrebno za karijeru, a više sigurno nije. Pogotovo nisam očekivao pozitivnu energiju, već ono prekokurca što je krasilo pojedine igrače posle Indijanapolis generacije.

Očigledno se nešto prelomilo u njemu i sa takvim stavom će kroz 2-3 sezone biti vrlo ozbiljan i u NBA okvirima. :okk:

On treba odmah da ide u NBA a ne da ceka jos dve tri sezone.
Slavisak
 
Posts: 8568
Joined: 14 Apr 2014, 02:01

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Angus Young » 19 Jul 2019, 21:34

Crta nam se sve za osvajanje. Samo da mi budemo oni pravi.
nije uvek lako, ali je uvek lepo..
User avatar
Angus Young
 
Posts: 19704
Joined: 11 Mar 2014, 01:21

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby fontaneros » 19 Jul 2019, 21:38

Ja bas ne bi voleo da Ameri dodju u nekom smesnom sastavu...

Neka dodju u sto jacem.. Jebes zlato ako izdominiramo protiv Tarnera i Dramonda..
MI SMO ZABRANJENI, SVI TO DOBRO ZNATE...
User avatar
fontaneros
 
Posts: 44738
Joined: 24 Mar 2017, 15:15

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Angus Young » 19 Jul 2019, 21:40

fontaneros wrote:Ja bas ne bi voleo da Ameri dodju u nekom smesnom sastavu...

Neka dodju u sto jacem.. Jebes zlato ako izdominiramo protiv Tarnera i Dramonda..


Zlato je zlato, i to je jedino sto ce se pisati u istoriji. Tako da mi je apsolutno svejedno protiv koga osvojimo, vec samo da ga osvojimo.
nije uvek lako, ali je uvek lepo..
User avatar
Angus Young
 
Posts: 19704
Joined: 11 Mar 2014, 01:21

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Bogun » 19 Jul 2019, 21:41

Iskreno ne sviđa mi se Hardenov otkaz pre svega sa psihološkog aspekta.

Amerika je i dalje favorit broj 1!!!
Ali naša košarkaški nepismena javnost će nas proglasiti favoritima broj 1 već za koji dan, a idioti će dočekati igrače govnjivim motkama ako slučajno ne osvoje zlato.

Jer tobože, kako izgubiti od Lilarda, Mekaluma, Mičela, Barnsa, Tejtuma, Midltona, Lava, Tarnera, i ostalih NBA 'trećepozivaca' ...
User avatar
Bogun
 
Posts: 33176
Joined: 15 Oct 2018, 19:19
Location: Niš

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Radonjaa » 19 Jul 2019, 21:43

Oooooo ajde indijance oveeeee
bwa wrote:Micko Talijan


СрбинПодгорица wrote: Кунем вас се ову сезону преживјети нећу
User avatar
Radonjaa
 
Posts: 13495
Joined: 22 Nov 2017, 14:16

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Tegi » 19 Jul 2019, 21:49

Ispadamo u četvrtfinalu od Argentine.
A biće ipak da je tegla u pravu, jer je General sam na ovoj obali koju ste napustili i predali bezvoljno.
User avatar
Tegi
 
Posts: 20894
Joined: 05 Nov 2011, 15:04

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Ćoba » 19 Jul 2019, 22:42

Tegi wrote:Ispadamo u četvrtfinalu od Argentine.

Naravno. :okk:
User avatar
Ćoba
 
Posts: 23892
Joined: 09 Jul 2013, 01:47

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Slavisak » 19 Jul 2019, 22:50

Djinobili preko Bogdana u poslednjoj sekundi utakmice.
Slavisak
 
Posts: 8568
Joined: 14 Apr 2014, 02:01

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Slavisak » 19 Jul 2019, 22:53

Bogun wrote:Iskreno ne sviđa mi se Hardenov otkaz pre svega sa psihološkog aspekta.

Amerika je i dalje favorit broj 1!!!
Ali naša košarkaški nepismena javnost će nas proglasiti favoritima broj 1 već za koji dan, a idioti će dočekati igrače govnjivim motkama ako slučajno ne osvoje zlato.

Jer tobože, kako izgubiti od Lilarda, Mekaluma, Mičela, Barnsa, Tejtuma, Midltona, Lava, Tarnera, i ostalih NBA 'trećepozivaca' ...

Realno malo je tu iskustva u fibinim takmicenjima, ovako na prvu deluju slektirani kao tim iz 2006, jos je tamo bilo mnogo vise superzvezda ovde nema ni jedne , mislim da moze neko da im pomrsi konce, ovo im je bas neki B,C tim, jesu i dalje favoriti ali nece im biti bas lako.
Slavisak
 
Posts: 8568
Joined: 14 Apr 2014, 02:01

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby veljkos161 » 19 Jul 2019, 23:11

fontaneros wrote:Ne znam koja je racunica u pitanju, ali kvalitet je svakako tu i samim tim zasluzuju drugi sesir...

Inace, veceras je Sale u specijalu kod Sarenog :okk:

Kvalitetom da, ali rezultatima nikako...jbg , ako neko sa manje kvaliteta napravi bolji rezultat valjda zasluzuje i bolji zreb u nekom iducem ciklusu :beyond:
bezvezarije wrote:Jokić ako ne igra je pizda, mislim jebali ga konji, 2-3 nedelje s njima mu je dosta. Iako ne znam koji kurac odraslog muškarca to privlači.
veljkos161
 
Posts: 7446
Joined: 16 Apr 2019, 00:46

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Ćoba » 19 Jul 2019, 23:40

Oni su i dalje favoriti ali vise nisu nedodirljivi. Treba biti realan i reci da ce im ovo biti najlosiji sastav u zadnjih 10 godina.
User avatar
Ćoba
 
Posts: 23892
Joined: 09 Jul 2013, 01:47

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby hehule » 20 Jul 2019, 00:35

Nije im lošiji sastav nego 2002. ali nisu ni nepobedivi.

Sve dok su tu Lilard i CJ oni su favoriti.
Samo za njega znam,
I sve ću da mu dam.
Žaliti neću ni život svoj,
PARTIZANE TI SI MOJ!
User avatar
hehule
 
Posts: 7229
Joined: 30 Dec 2012, 12:18

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby veljkos161 » 20 Jul 2019, 04:09

hehule wrote:Nije im lošiji sastav nego 2002. ali nisu ni nepobedivi.

Sve dok su tu Lilard i CJ oni su favoriti.

I Kemba je odlican, i uprkos svemu, imaju ubedljivo najbolju bekovsku liniju jos uvek....nasa sansa je definitivno u reketu, tu mozemo da ih urnisemo skroz...medjutim, da bi ih dobili i bekovi moraju da odigraju dobro, a tu pre svega bi Bogdan morao posle 2 sezone u nba da pokaze zrelost i odigra muski i protiv Amerikanaca konacno....no, da prvo natamburamo Italijane i Spance, lako cemo za Lilarda :okk:
bezvezarije wrote:Jokić ako ne igra je pizda, mislim jebali ga konji, 2-3 nedelje s njima mu je dosta. Iako ne znam koji kurac odraslog muškarca to privlači.
veljkos161
 
Posts: 7446
Joined: 16 Apr 2019, 00:46

PreviousNext

Return to Reprezentacije

Who is online

Users browsing this forum: Nepozvan and 1 guest