Board index Košarka Reprezentacije

Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Re: KK Mega Vizura

Postby Grba » 10 Apr 2014, 13:54

Zlaja wrote:Imas Krleta koji ce od 3. utakmice primati blokade.
Raduljicu koji moze da se naljuti posle prve utakmice koju ne odigra 10min.
I onda dodje 1/8 i ti moras tog 12. u igru.

Naravno da trebaju u 12 biti i najtalentovaniji, ali zar to nisu Bogdan i Nedovic?

Stvarno ne vidim poentu da se na EP ili SP vode turisticki nespremni igraci za taj nivo.

Evo pitao sam, koji su najmladji igraci kod osvajaca medalja i gde igraju?


Već sam u odgovru Harperu nešto napisao, ali evo i ovde.

Krle ako ne može da igra na prvenstvu, oprostiće se. Raduljicu će Sale verovatno precrtati ako počne da zakera. Ali pričamo ako bi svi imali želju da igraju, onda tu nema mesta za Štimca. Raduljica 25 min., Krle 10-15 a ako zatreba može i neko od ovih četvorki.

Bogdan nije najtalentovaniji, Bogdan je najbolji na svojoj poziciji, i igra zbog kvaliteta, ne zbog talenta. Nedović takođe po kvalitetu ima mesto u 12.

Ne znam sad, ali znam da su Španci vodili Rubija kao klinca, i verovatno su zbog toga pustili nekog Raula Lopeza, Kabezasa ili nekog sličnog... Nisu mu dali da bude nosilac, imali su Kalderona, Rogrigeza, verovatno i nekog od ove dvojice gore, ali treći plej je bio Rubio, iako je bilo boljih od njega.... skroz rezonski, bezbolno podmađivanje....
User avatar
Grba
 
Posts: 11181
Joined: 24 Feb 2013, 00:27

Re: KK Mega Vizura

Postby miiLLos » 10 Apr 2014, 14:16

Ni u jednoj kombinaciji reprezentacije ne stavljate Bobija ?! :question:
User avatar
miiLLos
 
Posts: 656
Joined: 05 Mar 2013, 16:27

Re: Reprezentacija Srbije

Postby Zlaja » 10 Apr 2014, 14:22

Da, i Bobi.
Ma ovi sto nisu odigrali jaci mec od ABA nemaju sta da traze u 20 ako zelimo rezultat.

Grba wrote:Ne znam sad, ali znam da su Španci vodili Rubija kao klinca, i verovatno su zbog toga pustili nekog Raula Lopeza, Kabezasa ili nekog sličnog... Nisu mu dali da bude nosilac, imali su Kalderona, Rogrigeza, verovatno i nekog od ove dvojice gore, ali treći plej je bio Rubio, iako je bilo boljih od njega.... skroz rezonski, bezbolno podmađivanje....

Vodili su Rubia koji je igrao EL, a ne Rubia iz donjeg dela ACB lige.
User avatar
Zlaja
 
Posts: 46963
Joined: 22 Jul 2011, 16:45

Re: Reprezentacija Srbije

Postby miiLLos » 10 Apr 2014, 14:27

Ne znam kakav je Raduljica, ali po vasim pricama ja ga ne bih zvao. Krle, Bobi i Stimac, tu su jos Erceg 4/5, Novica, Bjelica moze da pokrije 3/4. Mozemo da sastavimo kvalitetnu ekipu, ako se svi odazovu.
User avatar
miiLLos
 
Posts: 656
Joined: 05 Mar 2013, 16:27

Re: Reprezentacija Srbije

Postby Ćoba » 10 Apr 2014, 14:30

Bobi definitivno, idealan igrac za 10 minuta.
User avatar
Ćoba
 
Posts: 23576
Joined: 09 Jul 2013, 01:47

Re: KK Mega Vizura

Postby nolinjo » 11 Apr 2014, 14:29

coba17 wrote:Jokic je 4/5, nemamo bas puno takvih.

jokic nie 5 niti ce ikad bit
Jedaj moj brat
"Because in the end, everything we do, is just everything we've done. "
"Hmm, no, I don't have a gambling problem. I'm winning and winning is not a problem. That's like saying Michael Jordan has a basketball problem..."
User avatar
nolinjo
 
Posts: 17201
Joined: 18 Jun 2011, 23:45

Re: KK Mega Vizura

Postby Ćoba » 11 Apr 2014, 14:33

nolinjo wrote:
coba17 wrote:Jokic je 4/5, nemamo bas puno takvih.

jokic nie 5 niti ce ikad bit

5 nije, ali 4/5 jeste, uostalom igra to i u Megi.
User avatar
Ćoba
 
Posts: 23576
Joined: 09 Jul 2013, 01:47

Re: KK Mega Vizura

Postby nolinjo » 11 Apr 2014, 14:42

coba17 wrote:
nolinjo wrote:
coba17 wrote:Jokic je 4/5, nemamo bas puno takvih.

jokic nie 5 niti ce ikad bit

5 nije, ali 4/5 jeste, uostalom igra to i u Megi.

to sto igra ne znaci da je
Jedaj moj brat
"Because in the end, everything we do, is just everything we've done. "
"Hmm, no, I don't have a gambling problem. I'm winning and winning is not a problem. That's like saying Michael Jordan has a basketball problem..."
User avatar
nolinjo
 
Posts: 17201
Joined: 18 Jun 2011, 23:45

Re: Reprezentacija Srbije

Postby Slavisak » 14 Apr 2014, 16:30

Kuzmic u drugoj utakmici plej of-a D lige u pobedi Santa Kruz Voriorsa zabelezio 23 poena i 18 skokova. U prvoj utakmici 15 poena i 10 skokova. Vidim svi ubacaju na spiskove razne Stimce,Raduljice, Marjanovice itd a ovog decka niko ne spominje. On je upravo profil igraca koji nam je preko potreban u reprezentaciji . Odlican skakac i bloker, fantasticna mobilnost kod igraca visokog 215 cm. Ako ga prepustimo bosancima to ce biti prava tragedija .
Slavisak
 
Posts: 8568
Joined: 14 Apr 2014, 02:01

Re: Reprezentacija Srbije

Postby Slavisak » 14 Apr 2014, 16:50

Angus Young wrote:plej: Nedovic > Miljenovic

ali naravno nadam se da ce pre svega Teodosic i Vasa biti spremni..

Kolike su sanse da se Milosavljevic nadje na prvenstvu? znam da je Sale rekao da ce ga zvati na prozivku jer je zasluzio da se pojavi tu, nego pitam zbog povrede, on se povredio u januaru, a od tad do septembra ima 8 meseci, teoretski mozda i moze da se nadje na tom spisku..

Uh uh uh . Nedovic je ocajan kao organizator igre . Ovo sto on pruza u D ligi ove sezone je katastrofa. Kada god je on u igri tim je u rezultatskom deficitu. Non stop salje neke pogresne pasove saigracima , igra tima ne lici ni na sta ,Kiwi gardner deluje kao Chris Paul u odnosu na njega, sut za tri poena mu je ocajan kao sto je uvek i bio. Sto je njagore, ne koristi ono u cemu je najjaci a to su prodori i zavsavanje na obrucu. Uglavnom krene u neki dribling pa sutne sa poludistance ili opali neku nerezonsku trojku. Djordjevic treba dobro da razmisli da li da ga pozove na pipreme u ovakvom stanju u kakvom se trenutno nalazi. Za Nedovica je najbolje da sanira sve povrede koje su ga zadesile ove sezone i da radi na svojoj igri celo leto. On sa ovakvom igrom realno nije ni za najgori tim D lige.
Sto se Miljenovica tice , ja mislim da ce on sledece sezone u ABA ligi da pokida kao prvi plej tog tima. Meni se on mnogo vise dopada od Vase kada je organizacija igre u pitanju. Mene on mnogo podseca na Rodrigeza iz Real Madrida. Sledece sezone u ovo vreme ,mnogi evropski timovi ce se otimati oko njega.
Slavisak
 
Posts: 8568
Joined: 14 Apr 2014, 02:01

Re: Reprezentacija Srbije

Postby civor » 14 Apr 2014, 16:57

Slavisak wrote:Kuzmic u drugoj utakmici plej of-a D lige u pobedi Santa Kruz Voriorsa zabelezio 23 poena i 18 skokova. U prvoj utakmici 15 poena i 10 skokova. Vidim svi ubacaju na spiskove razne Stimce,Raduljice, Marjanovice itd a ovog decka niko ne spominje. On je upravo profil igraca koji nam je preko potreban u reprezentaciji . Odlican skakac i bloker, fantasticna mobilnost kod igraca visokog 215 cm. Ako ga prepustimo bosancima to ce biti prava tragedija .

Mi ga prepustamo bosancima odavno jer smo totalno inertni po njegovom pitanju a bojim se da ni Sale Nacionale nece to promeniti.
Baron je najveci kralj
civor
 
Posts: 4300
Joined: 22 Mar 2013, 19:20

Re: Reprezentacija Srbije

Postby СрбинПодгорица » 18 Apr 2014, 14:20

http://soskanal.net/ko%C5%A1arka-reprezentacija/srbija-nece-ici-na-sp Пријети нам избацивање са СП.
ОПЕТ ГОРИ НЕМАЊИЋА ПЛАМЕН, СТАСАЈУ МОМЦИ ТВРДИ К`О КАМЕН!!!

... АКО ТРЕБА ЧЕКАЋЕМО И ХИЉАДУ ВИДОВДАНА!!!

ИГРАЈМО ТАЈ ТАНГО СМРТИ, КАО НЕКАДА ПРЕ...
User avatar
СрбинПодгорица
 
Posts: 17037
Joined: 20 Aug 2013, 20:07

Re: Reprezentacija Srbije

Postby Zlaja » 18 Apr 2014, 14:22

Kad je Covic - tesko :blue:
User avatar
Zlaja
 
Posts: 46963
Joined: 22 Jul 2011, 16:45

Re: Reprezentacija Srbije

Postby Slavisak » 18 Apr 2014, 17:09

Kuzmic u prvoj polufinalnoj utakmici 23 poena 18 skokova i dve blokade.
Slavisak
 
Posts: 8568
Joined: 14 Apr 2014, 02:01

Re: Reprezentacija Srbije

Postby Ćoba » 18 Apr 2014, 18:00

Ponavljam, srpska kosarka ce dozivjeti ozbiljan udarac ako se neko ne potrudi da dovede ovog momka u reprezentaciju.
User avatar
Ćoba
 
Posts: 23576
Joined: 09 Jul 2013, 01:47

PreviousNext

Return to Reprezentacije

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 30 guests