Board index Košarka Reprezentacije

Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Cvele » 02 May 2024, 14:00

Ne verujem da ćemo gledati Topića na ovim OI.

Ide Jović 1/1.
User avatar
Cvele
 
Posts: 18743
Joined: 03 Sep 2011, 15:09

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Ćoba » 02 May 2024, 14:21

Topić će u dva Okršaja sa Partizanom u ABA i KLS pokazati na kojem je nivou i da li zaslužuje. Moje je lično mišljenje da jeste na tom nivou, samo da ostane zdrav.

Pitanje je u kakvom je stanju Jović, on se jedva sastavio prošle godine da izbori neki ugovor... A dolaskom Vase i Jovićeva uloga malo gubi na značaju.
User avatar
Ćoba
 
Posts: 23800
Joined: 09 Jul 2013, 01:47

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Olimp » 02 May 2024, 21:17

JoJo wrote:Nakon otkaza Kaline, ovako gledam na roster...

1.Micic, Avramovic, Topic, Jovic, Jaramaz
2.Bogdanovic, Marinkovic, Guduric, Nedovic, Bosnjakovic
3.Lucic, Dobric, Djurisic, Davidovac
4.Jovic, Petrusev, Mitrovic, Pokusevski, Vukcevic
5.Jokic, Milutinov, Smajilagic, Plavsic

Ovo je i moj tim samo Gudurić svakako umjesto Topića.
Mnogi izbacujete Gudurića, pretjerujete, on nije ekstra klasa, ali je igrač koji bez dileme ima mjesta u 12.
I plejof igra više nego solidno
Olimp
 
Posts: 3348
Joined: 31 Jul 2017, 21:17

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Hezonja » 03 May 2024, 00:52

JoJo wrote:Nakon otkaza Kaline, ovako gledam na roster...

1.Micic, Avramovic, Topic, Jovic, Jaramaz
2.Bogdanovic, Marinkovic, Guduric, Nedovic, Bosnjakovic
3.Lucic, Dobric, Djurisic, Davidovac
4.Jovic, Petrusev, Mitrovic, Pokusevski, Vukcevic
5.Jokic, Milutinov, Smajilagic, Plavsic


Gudurić ima mnogo bolju sezonu od Lucica, a Vanja neće igrati na 2 u reprezentaciji više od 2 minuta po utakmici.

I kako Mitrovic na 4?
Hezonja
 
Posts: 15238
Joined: 01 Dec 2012, 23:21

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby kocha popovich » 05 May 2024, 12:12

Bice sigurno iznenadjenja u sastavu. Sanse da Topic zaigra su veoma male. Lucic tesko, jako tesko. On je hodajuca bolnica, utakmice bi nekako i izgurao, ali pripreme tesko.

Ja ne verujem da ima vise od 1% sansi za Jokica da igra, osim ako ih Minesota ne isprasi s metlom, pa ovaj nadje vremena za sve svoje hobije pre priprema. A hobija je bas puno, a pripreme ga bas smaraju.

Ako Jokic ne ide, Kari ce uvek da vodi Ristica pre Smajlija i Plavsica. Njemu je lojalnost i pripadnost kolektivu vaznija od bilo cega.


Trebalo bi da su sigurni:

Micic, Avramovic
Bogdan, Marinkovic,
Dobric,
Jovic, Petrusev, Mitrovic
Milutinov ako je zdrav
KP: Ja sam protiv svakog nacionalizma, jer je nacionalizam najnizi oblik drustvene svesti.
User avatar
kocha popovich
 
Posts: 3195
Joined: 13 Jun 2013, 21:46

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Bojdo » 05 May 2024, 16:27

Djurisic možda igra i na vecem nivou nego Topic iz prvog dijela sezone, ali svakako da je zbog pozicije Topic blize da ga se vodi.
Република Српска је Пијемонт српства!
Bojdo
 
Posts: 8687
Joined: 13 May 2017, 19:34

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Puta Tapar » 05 May 2024, 16:50

Objasniće Miško (ili ko već) Jokiću da treba da igra OI! marketinški, kao što su ga ubedili da reklamira kladionice i gurarane.
User avatar
Puta Tapar
 
Posts: 3149
Joined: 05 Sep 2015, 14:44

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby druga generacija » 05 May 2024, 16:55

Dobro prvo da vidimo u kakvom stanju ce da budu Milutinov, Lučić, i S. Jović, pa ce onda znati vise.
Onda je naravno pitanje Jokica i Micica.
A kad se to zna, onda se moze slozit roster sa nekim od gore pomenutih + N. Jović, Bogdana, Marinkovica, Gudurica, Avramovica, Dobric i Petrusev.
Posto ce sigurno neko otpast od ovih 12, videt cemo tek koji Davidovci, Topici, Djurisici, Smajlagici, Pokusevski ili Ristici ce se naci u 12.
druga generacija
 
Posts: 706
Joined: 19 Nov 2018, 13:39

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby kocha popovich » 05 May 2024, 22:54

Puta Tapar wrote:Objasniće Miško (ili ko već) Jokiću da treba da igra OI! marketinški, kao što su ga ubedili da reklamira kladionice i gurarane.


Ja ne verujem da s njim to vise tako ide. Covek je trostruki mpv, aktuelni sampion, ne mozes u evropi da nadjes ili vidis nigde njegov dres. Koji crni marketing s olimpijade... Da igra za Spaniju ili Grcku, pa nekako.

Ono sto Kari prica vec neko vreme je indikativno za slucaj Jokic. Igrace "najspremniji", oni "koji se najbolje uklapaju", "ne nuzno najbolji". Ej, pricamo o coveku koji je mrtav hladan tankovao Teodosica koji je u toj reprezentaciji ostavio mnogo dublji trag od Jokica.

Jedino ako obojica ne dobiju poziv koji je ne odbija od zvalavog sefa.
KP: Ja sam protiv svakog nacionalizma, jer je nacionalizam najnizi oblik drustvene svesti.
User avatar
kocha popovich
 
Posts: 3195
Joined: 13 Jun 2013, 21:46

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby grobar_Zvornik » 07 May 2024, 22:19

"Партизане мој - остани ми велики и силан и никада не престани да сањаш! Дани славе ће се наставити и на овом и на европском нивоу....ти си моја љубав права,моја крв, моја кућа и породица.. " Joffrey Lauvergne

32 ГОДИНЕ ПОНОСНА И СЛАВНА!
User avatar
grobar_Zvornik
 
Posts: 31760
Joined: 26 Oct 2013, 23:24

Previous

Return to Reprezentacije

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest