Board index Košarka Reprezentacije

Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Da li Svetislav Pešić treba da ostane selektor reprezentacije?

Da
41
26%
Ne
116
74%
 
Total votes : 157

Re: Reprezentacija Srbije

Postby Nikola » 04 Aug 2015, 16:15

AirBall wrote:Neki su krivi sto su ucinili, a neki sto nista nisu ucinili...

Ukoliko kojim slucajem ostanemo bez Olimpijade to je odluka Zvezde, menadzera i Bobija...


Necemo, ne brini. Samo se nadam da sledece godine u ovo vreme Bobi Saletu nece biti ni na kraj pameti.
Razocarao me mnogo Bobi, samo mu povodac fali
A Stimac treba da ide, naravno. Decko cuti i radi i prvi ce da skoci da mase peskirom, takvi nam uvek trebaju na klupi
"Were all stars to disappear or die, I should learn to look at an empty sky..." W.H. Auden
"U vas stenje na svakoju stranu, zlo pod dobrim kao dobro pod zlom [...]"

Sonja Vasic - carica kosarke!
Jedan je Gagi kapiten!
User avatar
Nikola
 
Posts: 8865
Joined: 21 Jan 2012, 20:25
Location: KG

Re: Reprezentacija Srbije

Postby Rorsh » 04 Aug 2015, 17:14

lockdown wrote:Ma kakva zabrana ljudi, on uopste nije povredjen...Ima urodjene promene na oba stopala kao mnogi drugi ljudi...


Šta uopšte znači fraza "urođene promene"?! Valjda se čovek rodi kako se rodi, pa se desi promena u toku života... "Urođena promena" zvuči kao da je ima neku mutaciju, rođen sa repom, tri bradavice, šta već...
User avatar
Rorsh
 
Posts: 900
Joined: 02 Oct 2013, 12:02
Location: Novi Sad

Re: Reprezentacija Srbije

Postby shakota » 04 Aug 2015, 17:39

sad cela prica o 625k i o cuvenoj bratiji ,jos vise dobija na logici..

izgleda da je sve to ,,davno,, dogovoreno..

razocaravajuce nema sta... :solja:
The wolf on the hill is never as hungry as the wolf climbing the hill
User avatar
shakota
 
Posts: 5764
Joined: 09 Dec 2014, 03:31
Location: Beograd (Z moon)

Re: Reprezentacija Srbije

Postby BorisKG21 » 04 Aug 2015, 18:34

Meni nije toliko bitno sto jedan igrac nece igrati na prvenstvu, bilo ko, pa i Bobi, sasvim je nebitno.

Meni je PORAZAVAJUCE kad vidim ko kroji, vedri i oblaci nasim nacionalnim sportom, sportom koji je iznedrio tolike legende evropske i svetske...

Tuga, cemer i Misko Raznatovic...
User avatar
BorisKG21
 
Posts: 4336
Joined: 14 Dec 2013, 18:44

Re: Reprezentacija Srbije

Postby jupol » 04 Aug 2015, 21:16

BorisKG21 wrote:Meni nije toliko bitno sto jedan igrac nece igrati na prvenstvu, bilo ko, pa i Bobi, sasvim je nebitno.

Meni je PORAZAVAJUCE kad vidim ko kroji, vedri i oblaci nasim nacionalnim sportom, sportom koji je iznedrio tolike legende evropske i svetske...

Tuga, cemer i Misko Raznatovic...


Mozda su i ti menadzeri civilizacijska tekovina... Samo sto je nasa reprezentacija osvajala to sto je osvajala jer su igraci igrali za nju srcem, dok su mnogima menadzeri sklapali timove (mozda smo devedesetih izmedju ostalog zaostali za drugima i po tom pitanju, sto je sreca u nesreci). Uglavnom, uvek je bilo da nekoj od reprezentacija favorita neko fali iz nejasnog razloga, a mi kad smo bili u najjacem sastavu obicno smo i osvajali medalje. Sad ako cemo da se uklapamo u taj menadzerski sistem, onda treba da budemo spremni na to da ce nam snaga reprezentacije biti srazmerna ekonomskoj moci i broju profesionalnih kosarkasa, tako da verovatno necemo moci ni da prismrdimo Spaniji, Francuskoj, Grckoj ili Turskoj... Sami sebi pucamo u nogu...
Жељко Обрадовићу, не дајте се пасјим синовима
User avatar
jupol
 
Posts: 12106
Joined: 23 Mar 2015, 00:05

Re: Reprezentacija Srbije

Postby DachoRsf » 04 Aug 2015, 22:10

Muka me uhvati kada vidim da se mnogi na temi "Reprezentacija Srbije" prepucavaju na relaciji Zvezda-Partizan i svaljuju krivicu jedni na druge. Dokle to ide, kakvi su to mozgovi, ne mogu da vjerujem.
User avatar
DachoRsf
 
Posts: 844
Joined: 31 Aug 2013, 23:44

Re: Reprezentacija Srbije

Postby DuleShane » 04 Aug 2015, 22:49

Konacno smo napraili strasan tim prepun Evroligaskih zvezda (Teodosic, Bogdanovic, Kalinic, Erceg, Raduljica) pojave se i 2 NBA igraca (Bjelica i Bobi) i desi nam se ovo sa Bobijem, bas bas steta. . .
DuleShane
 
Posts: 59
Joined: 03 Aug 2015, 22:16

Re: Reprezentacija Srbije

Postby Angus Young » 04 Aug 2015, 22:58

Koga nema, bez njega se može..

Ako smo mi sumnjali mesecima da će Bobiju biti dozvoljeno da igra, sigurno su i Sale i ostali iz stručnog štaba koji su upućeni znali više unapred. Tako da verujem da imaju plan. Udarac je, ali idemo dalje..
nije uvek lako, ali je uvek lepo..
User avatar
Angus Young
 
Posts: 19579
Joined: 11 Mar 2014, 01:21

Re: Reprezentacija Srbije

Postby DuleShane » 04 Aug 2015, 22:59

Vodeci se nekom Saletovom dosadasnjom logikom ja ocekujem
1- Teo Markovic Nedovic (SIGURNI)
2- Bogdan Gagi (SIGURNI)
3- Kalina (SIGURAN) Danguba Keselj i Simon se bore za jos jedno mesto prednost dajem Simonu
4- Bjelica Erceg (SIGURNI)
5- Raduljica (SIGURAN)
i za jos 2 mesta se bore Mitrovic Milutinov Kuzmic Stimac gde blagu prednost dajem Stimcu i Mitrovicu

Naravno ako svi daj Boze budu zdravi.
DuleShane
 
Posts: 59
Joined: 03 Aug 2015, 22:16

Re: Reprezentacija Srbije

Postby pick&roll » 04 Aug 2015, 23:00

@DuleShane

Ako je Radule zvezda evropske košarke, onda je i Kuzmić :laugh: mislim tom logikom :biggrin:
"Nije uvek lako, ali je uvek lepo navijati za Partizan."
User avatar
pick&roll
 
Posts: 19927
Joined: 04 Feb 2014, 04:38

Re: Reprezentacija Srbije

Postby DuleShane » 04 Aug 2015, 23:01

pick&roll wrote:@DuleShane

Ako je Radule zvezda evropske košarke, onda je i Kuzmić :laugh: mislim tom logikom :biggrin:

Msm da ti logika nije dobra
DuleShane
 
Posts: 59
Joined: 03 Aug 2015, 22:16

Re: Reprezentacija Srbije

Postby pick&roll » 04 Aug 2015, 23:06

DuleShane wrote:
pick&roll wrote:@DuleShane

Ako je Radule zvezda evropske košarke, onda je i Kuzmić :laugh: mislim tom logikom :biggrin:

Msm da ti logika nije dobra

Pa dobro, objasni mi po čemu je Raduljica zvezda evropske košarke... ni u jednom timu nije imao neku važniju ulogu osim u FMP-u, očešao malo NBA (ništa značanije od Kuzmića), i igrao u KIni... ali ključno je što si rekao evropska zvezda... ne znam samo po kom to osnovu... ako si mislio zbog toga što je potpisao za PAO, pa i Kuzmić je... ne sporim da je on jedini od centara siguran i tu se ne može meriti Kuzmić sa njim naravno, samo mi nije jasno kako je Radule zvezda u evropskoj košarci? :laugh:
"Nije uvek lako, ali je uvek lepo navijati za Partizan."
User avatar
pick&roll
 
Posts: 19927
Joined: 04 Feb 2014, 04:38

Re: Reprezentacija Srbije

Postby DuleShane » 04 Aug 2015, 23:33

Sustinska razlika je sto je Raduljica prva 5ica reprezentacije a Kuzmic ce tesko u 12
DuleShane
 
Posts: 59
Joined: 03 Aug 2015, 22:16

Re: Reprezentacija Srbije

Postby pick&roll » 04 Aug 2015, 23:42

DuleShane wrote:Sustinska razlika je sto je Raduljica prva 5ica reprezentacije a Kuzmic ce tesko u 12

Okej to, kao što rekoh, ali reci ti meni kako je to on zvezda evropske košarke? To mi nije jasno... kakve veze ima to što je on naš prvi centar sa kvalifikacijom zvezda evropske košarke? :beyond: ti moju logiku malopre dovede u pitanje, a šta reći za ovo tvoje poređenje? :biggrin:
"Nije uvek lako, ali je uvek lepo navijati za Partizan."
User avatar
pick&roll
 
Posts: 19927
Joined: 04 Feb 2014, 04:38

Re: Reprezentacija Srbije

Postby lockdown » 05 Aug 2015, 04:56

DuleShane wrote:Sustinska razlika je sto je Raduljica prva 5ica reprezentacije a Kuzmic ce tesko u 12

Sto tesko pored Stimca i Milutinova? Nije bas toliko tesko pored njih dvojice, ne kazem da upada ali nisu neka opasna konkurencija
Danju fin, noću Čarli Šin.
User avatar
lockdown
 
Posts: 21027
Joined: 22 Jun 2011, 13:15

PreviousNext

Return to Reprezentacije

Who is online

Users browsing this forum: Trendiction2 [Bot] and 25 guests