Board index Avangardina Galerija Na liniji dešavanja

Okom Avangarde

Re: Okom Avangarde

Postby Unexpected » 26 Apr 2013, 12:27

AirBall wrote:Imali smo prilike da prisustvujemo dogadjaju kome bih dao radni naslov -Brat za brata, a ne brat na brata-... More pozitivne energije je izbijalo sa svih strana, sve je proteklo bez ikakvih tenzija i pozitivni komentari sa kakvima se ja do juce nisam susreo... Mislim da cu ovu tvrdnju najbolje ilustrovati na primeru jednog policajca koji nam je ispred dvorane u Laktasima rekao ''Dobro da docekasmo braco da dodjete i vi kod nas, a da ne idemo samo mi kod vas''

I videlo se da zbilja ovaj turnir domacinima mnogo znaci... Dosta njih je od malena navijalo za Partizan, bas taj policajac nam je prepricavao utakmicu izmedju Partizana i Maccabija iz f4 sezone i njegove dozivljaje, ali je ocigledno da im je srce puno sto je i njihov lokalni klub konkurentan i u sustini i treba da bude tako...

Putovala je elitna jedinica od tri clana, prekaljeni kafanski veterani, koji su prvo uz pomoc ljubaznog domacina Proctora locirali dobar restoran pa tek onda se prepustili kraljici igara... Tu smo i sreli Pekmena koji bez obzira sto je promenio kontinent i sto je podigao igru na jedan visi nivo nije zaboravio cari kafane... :D

Dosao je sa svojim X5 BMW-om sa tablicama Minnesote i ljudi su ga bukvalno opsedali...

Image

Ispred dvorane smo sreli grupu Grobara iz Beograda, dok su tu bili momci iz Hercegovine, uglavnom iz Trebinja i Bilece...

Dvorana je vrlo lepa, moderna, ali nema sanse da se prosiri kapacitet na 5 hiljada kako su pojedini forumasi tvrdili...

Image

Mile Dodik i Pekmen u razgovoru

Image

Iz bezbednosnih razloga pretpostavljam da dvorana nije bila u potpunosti napunjena, a na prilazima istoj je bilo onih koji su nudili da prodaju karte...

Prvo je predstavljena institucija iz Beograda...

Image

Zatim i Igokea...

Image

Kada je sva procedura ispostovana nije ostalo nista drugo nego da mec i zapocne... :D

Image

Odlican ulazak u utakmicu Partizana... Odbrana koja je zategnuta do maksimuma i tu se moglo primetiti vec da ce Jorovic imati velikih problema sa Lauvergne-om koji je dosta fizicki jaci od njega i da ce se vrlo tesko izboriti za svoj standardan ucinak, a bez njegovih poena Igokei je put ka pobedi znatno otezan...

Bertans je na pocetku utakmice bio maestralan i stekao se utisak da pre meca sedi na rukama da mu se ne ohlade... :D Medjutim ta njega serija je relativno kratko potraja i Joksimovic je zbilja odigrao maestralnu odbranu, nije mu dao da dise i mi sve do pred kraj 3. cetvrtine smo imali ogromnih problema da porodimo poene... Jednostavno nije bilo coveka s poenima u rukama koji je kadar da pokrene Parni Valjak... Westermann je rasekao ruku, srljao iz greske u gresku, Gordic je takodje imao jedan od onih dana kada mu nista ne polazi za rukom, dok Lucic do pred sam kraj nije mogao da se sastavi...

Igokea je u tom periodu igre napravila prednost, poveli su u jednom trenutku 36-30 i ja sam bukvalno prebledeo, ne toliko zbog rezultata koliko zbog nemoci da se kreira situacija i da se postigne kos...

Oni najverniji nisu prestali da pruzaju podrsku ekipi sve vreme...

Image

Cini mi se da je prekretnica u ovoj utakmici bio incident na relaciji Bogdan Bogdanovic i Dodikov sin (kako sam saznao kasnije) gde je Bogdanu nesto dobaceno na sta je on odgovorio, a u raspravu se umesao Danilovic koji je stavio u zastitu naseg mladog igraca... Videlo se da mu je gestikulacijom pokazao da ima podrsku, pohvalno je da nakon toga nije zamenjen i nedugo zatim je postigao jednu trojku koja je preokrenula tok utakmice..

Zategli smo odbranu do maksimuma, najzad je dosao i sut za tri poena, jer su Gagi i Luce pogodili neke suteve i sve ostalo je istorija... Ocas posla smo dosli do 13 razlike i mec rutinski priveli kraju...

Senku na utakmicu je bacio mali incident kod rezultata 43-49, nekih 5 i nesto minuta pred kraj kada su specijalci pokusali da sa tribine odvedu jednog navijaca Partizana, tu je nastalo komesanje i tuca, ali je na svu srecu sve brzo reseno...

Image

Rutinski mec privodimo kraju i tu nastupa veliko slavlje... Po Danilovicevoj reakciji se videlo koliko je ova pobeda bila vazna, skocio je, zgrabio Silobada i poljubio ga od srece.. :D

Igraci su se pozdravili

Image

Image

I krenulo je veliko slavlje...

Image

Gde god ti da igras tu su tvoji Grobari...

Image

Volim ga k'o oka dva

Image

Image

Image

Dolazimo mi i sutra da nastavimo gde smo stali...
The End.
User avatar
Unexpected
 
Posts: 30254
Joined: 22 Mar 2011, 00:59
Location: Na nekom drugom mestu

Re: Okom Avangarde

Postby Unexpected » 28 Apr 2013, 13:08

AirBall wrote:Jos jedno carobno vece u Laktasima koje ce svakom navijacu Partizana ostati duboko urezano u secanju...

Pametni ljudi su rekli da tim koji se pobedjuje se ne menja tako da je mala, ali odabrana ekipa u sastavu Gogo23, Irr i moja malenkost krenula put Laktasa, da poseti bracu u RS, da im se zahvali na gostoprimstvu i da jos jednom podrzi golobrade crno bele klince koji mozda nemaju iskustva, koji jos uvek nisu na nivou na kom mogu da budu, ali imaju sampionski karakter, ne daju na sebe i znaju da postuju to dragoceno parce crno bele tkanine koje nose na sebi...

Odlicno otvaranje utakmice, prevashodno zahvaljujuci Musliju koji je iskoristio takticku zamisao trenera Radonjica da mec zapocne sa indisponiranim Samardziskim, ali kroz citavo prvo poluvreme se provlacio problem napadacke opcije, jer nista nismo spolja mogli da pogodimo, ruku na srce i komsije su igrale dobru odbranu i bilo je jasno da u drugih 20 minuta losije ne moze...

Ne bih se iznenadio da je Dule na poluvremenu odrzao govor u stilu majora Gavrilovica, jer je malofalilo da igraci zakasne na pocetak drugog, dok su se Zvezdasi uveliko zagrevali...

Zategli smo u drugom odbranu do maksimuma, koliko je to cvrsto bilo najbolje govori podatak da su igraci Zvezde imali ogromnih problema u organizaciji napada, a onda je nasa mladost i zelja za pobedom dosla do izrazaja... Oni su iskusni, prekaljeni, dosta toga su prosli, dok mi pucamo od zelje, ne damo nikom da nas pripitomi...

Cuo sam u hotelu podatak da u prvom poluvremenu nismo imali nijedan ofanzivni skok, a Partizan bez istog ne postoji...

46 postignutih poena u drugom poluvremenu dovoljno govori, a uz to nasa deca Westermann, Bertans, Bogdan i Lauvergne su ih bukvalno razbili...

Image

Devojka koja je sedela iznad mene i navijala za Zvezdu je u jednom trenutku prokomentarisala kako ne moze Partizan bas uvek da bude sampion, nakon cega sam se okrenuo i pitomim glasom objasnio da titulu brani Maccabi... :D

Nakon toga je usledilo veliko slavlje...

Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Bakljada ispred hotela

Image

Dodik je takodje dosao da pozdravi navijace Partizana...

Image

Dolazak igraca u hotel

Image

General prvi izlazi ispred vojske gde se zapevalo

Image

Image

Image

Image
The End.
User avatar
Unexpected
 
Posts: 30254
Joined: 22 Mar 2011, 00:59
Location: Na nekom drugom mestu

Re: Okom Avangarde

Postby Unexpected » 08 May 2013, 20:03

Unexpected wrote:Evo i malo slika od Aira.

Juniori KKP sa peharom:

Image

Druga strana Pionira:

Image
The End.
User avatar
Unexpected
 
Posts: 30254
Joined: 22 Mar 2011, 00:59
Location: Na nekom drugom mestu

Re: Okom Avangarde

Postby Unexpected » 08 May 2013, 20:26

Image
Photo by AirBall
The End.
User avatar
Unexpected
 
Posts: 30254
Joined: 22 Mar 2011, 00:59
Location: Na nekom drugom mestu

Re: Okom Avangarde

Postby lockdown » 12 May 2013, 11:04

KK Vojvodina vs KK Partizan 2012/13

Antipop Antonije wrote:Evo da Vam okacim par slika od veceras. Inace Hala na Klisi je slatka i prijatnog enterijera osim sto su sa ventilacijom u maleru :biggrin: ..Zeka je zumiran sa kraja na kraj hale tako da mozete uzivati i u njegovom izgledu a ne samo glasu :biggrin:
E sad ako nesto ne bude u redu sa slikama..zao mi je posto ih prvi put kacim!

Image
Image
Image
Image
Image
Danju fin, noću Čarli Šin.
User avatar
lockdown
 
Posts: 21027
Joined: 22 Jun 2011, 13:15

Re: Okom Avangarde

Postby Unexpected » 12 May 2013, 11:29

Antipop Antonije wrote:Kapiten u znoju motivisan za mec

Image
The End.
User avatar
Unexpected
 
Posts: 30254
Joined: 22 Mar 2011, 00:59
Location: Na nekom drugom mestu

Re: Okom Avangarde

Postby Unexpected » 12 May 2013, 11:32

Antipop Antonije wrote:Ide sad sledeca kad kola krenu nizbrdo, kad krici ne pomazu...samo mislilacka poza....

Image
The End.
User avatar
Unexpected
 
Posts: 30254
Joined: 22 Mar 2011, 00:59
Location: Na nekom drugom mestu

Re: Okom Avangarde

Postby Unexpected » 12 May 2013, 11:36

Antipop Antonije wrote:Kapiten i jedna od potencijalnih zamena( ali mnogo treba da vezba ta zamena :biggrin: )

Image

Odmotavanje ili zamotavanje...to vec neznam :biggrin:

Image

Ako Gagic usvoji bar 20 posto od ovoga sto mu Dule prica - na konju smo!

Image
The End.
User avatar
Unexpected
 
Posts: 30254
Joined: 22 Mar 2011, 00:59
Location: Na nekom drugom mestu

Re: Okom Avangarde

Postby Unexpected » 14 May 2013, 18:52

Napredpartizan wrote:Sad sam bio do galerije..Evo nekih slika...

Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
The End.
User avatar
Unexpected
 
Posts: 30254
Joined: 22 Mar 2011, 00:59
Location: Na nekom drugom mestu

Re: Okom Avangarde

Postby Unexpected » 15 May 2013, 21:14

Partizan - Sloboda

AirBall wrote:Image
The End.
User avatar
Unexpected
 
Posts: 30254
Joined: 22 Mar 2011, 00:59
Location: Na nekom drugom mestu

Re: Okom Avangarde

Postby Unexpected » 26 May 2013, 10:45

Aleksa9 wrote:Slike sa tekme od drugara.Mozete u galeriju onu ako zelite.

Image Image Image Image Image Image
The End.
User avatar
Unexpected
 
Posts: 30254
Joined: 22 Mar 2011, 00:59
Location: Na nekom drugom mestu

Re: Okom Avangarde

Postby Unexpected » 26 May 2013, 10:45

BoleBarca wrote:Evo i mene da kazem nesto o sinocnoj utakmicu. :smile:

Proslo je solidno vremena a utisci se jos nisu slegli verovatno zbog toga sto imam priliku da gledam Zvezdu samo jednom godisnje u Novom Sadu. Odlucio sam, idem u Bg da gledam sve meceve plej ofa. :okk: Sad mi tek nije jasno kako moze da bude prazan Pionir kada Zvezda igra. Da sam dole ne bih propustio nijednu tekmu ni za sta na svetu. :biggrin:

Ajd sad koju i o utakmici. Rasko i Nelson, pa i Boris. :blue: Kakva partija DeMarkiza. Priznajem da sam hteo Stefona Markovica na njegovom mestu sledece sezone ali posle ovoga vidjenog-NEMA SANSE! On je glavni pokretac ove ekipe. Kolika je razlika kada on igra ili kada ga menjaju Djokic ili Vuk. Neobjasnjivo. Nadam se da ce potpisati bar na jos jednu god. jer sam ubedjen da on moze samo da napreduje u ovoj ekipi i sa ovim trenerom. Amer sa takvom zeljom se retko vidja kod nas.
Rasko je jedan doktor. Doktor. Kako je covek blamirao onog Marojevica i Zekovica. Tacno me je bilo sramota u njihovo ime. :truce: I bas kad sam se slozio sa drustvom kako nam Vosha ne moze nista na centru, zamislite sta...udje Subotic, izgubi jednu loptu, promasi zicer i Marojevic polozi 2 puta pored njega kao na treningu. :facepalm: ... Ne, ne mogu vise da se nerviram zbog njega... Dejo je toliko pizdeo posle svake njegove greske da sam mislio da ce da ga isamara. A meni srce puno. :lollol:
Luka je imao jedno lepo polaganje na drugi obruc i to je bilo sve od njega. I sam sam se uvideo da pokazuje veliku kurcobolju. Na zagrevanju je zverao svuda, samo nije uspeo da pogleda pomocnog trenera...
Simonovic odigrao sjajnu, ali stvarno sjajnu odbranu na Kalinicu (da li je ovaj kvalitet za KKP kao sto se prica i na komsijskom topiku ili je jos daleko od njihovog nivoa ne znam ali znam da ga je Marko bukvalno strpao u dzep).
Lazic odigrao granitnu odbranu kao i celi tim, ubacio nesto u napadu i sto se mene tice od njega dosta. Dobio je tehnicku zbog navodnog flopinga i iznervirao se bas dobrano, raspravljao se sa Peceljom kao da je bilo nereseno a ne plus 20 za nas i tu pokazao kakav je karakter, da igra i ponasa se uvek isto bez obzira na rezultat...
Boris se u prvom poluvremenu bukvalno sprdao sa Markovicem, ubacio sve i preko njega smo napravili razliku dok je u drugom odradjivao posao, ubacio jednu trojku i nije hteo da se trosi kao i manje-vise ceo tim...
Mile Ilic!? Kako je on-o igralo u Zvezdi ja nemam predstavu. Covek je vise je za cirkus nego za kosarkaski teren...
Najupecatljiviji dogadjaj je prisustvo Vase Micica na utakmici sa neke dve cave koje su svo vreme drzale ruke na usima jer su Cigani navijali iznad njih. E, sad, da li je Vasilije dosao da gleda svoje buduce saigrace, to je pitanje jer nisam bas siguran da je dolazio da skautira buduceg protivnika u polufinalu. :okk:
Hala nije bila popunjena i to cenim samo zato sto se igra na Klisi... Navijanje solidno.
Nebojsa sa unukom u rukama setao po hali na poluvremenu a iza njega bile snajka i jos neka njena drugarica ili sta joj je vec. :drool:
Nemojte zameriti na pravopisnim i svim ostalim greskama jer sam jos pod utiskom i ko zna cim sve ne... A slavilo se kao da smo dobili PAO a ne Voshu. :biggrin:
Evo po koja slika od sinoc. Ne znam sto ovako ispade, moderatori ce ispraviti. :beyond:
Image Image Image Image
The End.
User avatar
Unexpected
 
Posts: 30254
Joined: 22 Mar 2011, 00:59
Location: Na nekom drugom mestu

Re: Okom Avangarde

Postby Unexpected » 31 May 2013, 11:35

Caretta Caretta wrote:Malo slika iz Klise (ili sa Klise :biggrin: ). Novosađani ne kažu da se igralo u Spensu, nego na Spensu, verovatno isto važi i za Klisu :roll: .

Image Image Image Image Image
The End.
User avatar
Unexpected
 
Posts: 30254
Joined: 22 Mar 2011, 00:59
Location: Na nekom drugom mestu

Re: Okom Avangarde

Postby Unexpected » 31 May 2013, 11:43

Caretta Caretta wrote:Još slika:

Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
The End.
User avatar
Unexpected
 
Posts: 30254
Joined: 22 Mar 2011, 00:59
Location: Na nekom drugom mestu

Re: Okom Avangarde

Postby Unexpected » 01 Jun 2013, 11:40

Mega Vizura - Crvena zvezda Telekom:

milan2904 wrote:Image Image Image Image Image
The End.
User avatar
Unexpected
 
Posts: 30254
Joined: 22 Mar 2011, 00:59
Location: Na nekom drugom mestu

PreviousNext

Return to Na liniji dešavanja

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests