Board index Avangardina Galerija Na liniji dešavanja

Avangardine filmadzije

Avangardine filmadzije

Postby Felipao » 27 May 2011, 00:46

Znam da na ovom forumu ima nekoliko kvalitetnih jutjubera pa ne sumnjam da ce ova tema vremenom biti prepuna sjajnog materijala.Evo za pocetak jednog mog svezeg,uploadovanog pre par minuta:



P.S nije nuzno postavljati samo svoj materijal ali u tom slucaju odati credits autoru tako sto cete napisati njegov yt nick.
User avatar
Felipao
 
Posts: 10971
Joined: 15 Mar 2011, 22:46
Location: OBR

Re: Avangardine filmadzije

Postby KKP » 27 May 2011, 18:17

:clap: :clap: :clap: :blue: :blue: :blue:

Kleo, kakav igrač... :sad2:
User avatar
KKP
 
Posts: 9672
Joined: 09 May 2011, 22:26

Re: Avangardine filmadzije

Postby mali_buda » 30 May 2011, 00:58

KKP wrote::clap: :clap: :clap: :blue: :blue: :blue:

Kleo, kakav igrač... :sad2:

Pain/Felipao - kakav jutjuber :blue: :blue: :blue: :jos:
Ja ćutim, ti ćutiš, on ćuti, mi ćutimo, vi ćutite, oni kradu...
User avatar
mali_buda
 
Posts: 8747
Joined: 15 Mar 2011, 11:56
Location: provincija

Re: Avangardine filmadzije

Postby Felipao » 30 May 2011, 01:02

Hvala ljudi,dajete mi motivaciju da krenem u nove projekte :)
User avatar
Felipao
 
Posts: 10971
Joined: 15 Mar 2011, 22:46
Location: OBR

Re: Avangardine filmadzije

Postby kotrljko » 30 May 2011, 01:05

bezi Pain sa ovakvim klipovima,suze si mi na oci naterao :sad2:

Kleo :blue: :blue: :blue:

ne secam se da sam tako brzo zavoleo nekog igraca :inlove:

i nikad necu zaboraviti njegov oprostaj na JNA (tad se nagovestavalo) protiv Sevojna ...
utakmica se igra u 13h ...ja lezim kuci bolestan .. premisljam se celo jutro da li da idem ili ne posto mi nije bilo bas najbolje ...
ustao sam sa idejom da ne idem,ali kako se blizilo vreme pocetka,sve vise sam osecao neku grizu savesti da ne ispratim takvog igraca i coveka ... nisam mogao da izdrzim i pored toga sto sam se lose osecao ... u pola 1 ustajem iz kreveta,spremam se i odlazim ...

ulazim na stadion sa 2 minuta zakasnjenja ... FKP vodi 1:0 - strelac Cleo :blue: :blue: 5 minut 2:0 - opet Cleo :blue:

kao da me nagradio :blue:

izlazi,oblaci majicu Grobari,ovacije na JNA,meni oci pune suza :tap:
kotrljko
 
Posts: 6119
Joined: 15 Mar 2011, 14:04

Re: Avangardine filmadzije

Postby Sgt MacKenzie » 30 May 2011, 18:23

Felipao wrote:Znam da na ovom forumu ima nekoliko kvalitetnih jutjubera pa ne sumnjam da ce ova tema vremenom biti prepuna sjajnog materijala.Evo za pocetak jednog mog svezeg,uploadovanog pre par minuta:



P.S nije nuzno postavljati samo svoj materijal ali u tom slucaju odati credits autoru tako sto cete napisati njegov yt nick.



:blue: :blue: :blue: :clap: :clap:
User avatar
Sgt MacKenzie
 
Posts: 252
Joined: 22 May 2011, 12:10

Re: Avangardine filmadzije (jutjuberi)

Postby Crazy Soul » 14 Jun 2012, 20:50

Nisam znala da postoji ova tema... tek sad sam videla Image
moram onda i ovde ovo da ubacim...Image
Image
ImageWherever you go, go with all your heart...
User avatar
Crazy Soul
 
Posts: 6459
Joined: 05 Apr 2011, 09:19
Location: Beograd

Re: Avangardine filmadzije

Postby Crazy Soul » 14 Mar 2013, 21:39

ImageWherever you go, go with all your heart...
User avatar
Crazy Soul
 
Posts: 6459
Joined: 05 Apr 2011, 09:19
Location: Beograd

Re: Avangardine filmadzije

Postby Crazy Soul » 24 Mar 2013, 15:23

ImageWherever you go, go with all your heart...
User avatar
Crazy Soul
 
Posts: 6459
Joined: 05 Apr 2011, 09:19
Location: Beograd

Re: Avangardine filmadzije

Postby lockdown » 27 Mar 2013, 19:00

Nowitzki.ct wrote:Ja ću o meču iz Podgorice. Bod protiv Engleske koji nas ostavlja, kako su rekli Toni i Zoi s kojima sam dijelio bus u povratku, in the driving seat grupe H. Generalno super utisci, kao i uvjek sa mečeva reprezentacije, stadion Pod Goricom ostaje neosvojiva tvrđava (u kvalifikacijama poraženi samo od Italije i u jednom prijateljskom meču od Šveđana), druženje sa Englezima tokom dana, kiša koja nije padala, iako je bilo u svim prognozama, svi uslovi za fudbal vrhunski. Prvo poluvrijeme smo bili stegnuti, nekako u grču, kao uplašeni od Engleza, iako zbilja nije bilo razloga za to. Minus jedan na poluvremenu je dakle bio zadovoljavajući u skladu sa prikazanim. A onda apsolutna rapsodija u 2. poluvremenu, letjeli smo po terenu, na krilima sjajne atmosfere, sabili Engleze na njihovu polovinu, izjednačili, propuštili i par prilika koje bi donijele pobjedu u konačnom skoru. No, ostajemo u dobroj poziciji. Meč 7. juna protiv Ukrajine će biti još značajniji i još teži od sinoćnjeg, jer pobjedom obezbjeđujemo baraž, ali i stavljamo veliki pritisak na Engleze koji nas jure na 1.mjestu. Dakle do juna, pozdrav iz Crne Gore .

A evo i snimka gola (loš snimak znam, nisam neki profesionalac, a i emocije su radile, ali osjetite atmosferu sa stadiona :biggrin: )


Danju fin, noću Čarli Šin.
User avatar
lockdown
 
Posts: 21027
Joined: 22 Jun 2011, 13:15


Return to Na liniji dešavanja

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests