NBA 2012/2013

Re: NBA 2012/2013

Postby Batman » 15 Apr 2013, 00:57

Lawrence wrote:Desislava je ocajna, kakve plavuse brate Nowitzki ? :D Zar to nije zabranjeno na ovom topiku !

Frizideru Batmanu rodjus, a on zurku nije napravio, Gogo pisi mu minus !!

HVala puno na cestitkama! :) NIje me bilo u poslednje vreme, jbg bolest malo promenila rezim :D
A Sto se zurke tice, citiracu jednog knjizevno-serijskog lika:"Batman uvek placa svoje dugove" :D
ZUrka pocinje :D

Image
Image
:jumpall:

Edit: JEbem li ga, ne umem ove klipove da kacim pa to ti je :D
Batman

Postby вређај » 15 Apr 2013, 03:28

nemoguće da niko ne gleda...

neću morati valjda i večeras blog da pišem...

zanimljiva utakmica za sada,nerešen rezultat na pola druge četvrtine...blejk igra odlično,parker pomalo i nonšalantno u odbrani,sad je vezao stiv 2 trojke i jedan šut sa poludistance... na drugoj strani sparsi dosta šutiraju za 3,lejkersi uspevaju prilično lagano da kontrolišu defanzivni skok,gasol već ima dosta skokova,samo u napadu za sada ne uspeva da pogodi neke za njega ne baš teške šuteve sa 2,3 metra...
вређај

Postby вређај » 15 Apr 2013, 03:36

stiv blejk drži lejkerse u igri...pop čak izveo parkera na kratko ali nije vredelo...18 poena za blejka...ali rezultat nerešen...

u ostalim vestima,dag kolins obavestio sikserse da neće biti njihov trener sledeće sezone...šteta još jednom da napomenem što su na leto uništili strašan tim koji su u budućnosti mogli da imaju...kockali su se i izgubili i sa bajnamom a možda i više sa odlaskom lua vilijamsa...mogli su komotno u top 4 na istoku ove sezone da su zadržali ekipu...ovako ne vidim kako će da se izdignu u budućnosti,bar ne bliskoj...jer niti su toliko loši da se nadaju nekom lottery piku niti su toliko dobri da mogu do plejofa..

43:43 poluvreme...nil pogađa trojku u zadnjoj sekundi za nerešeno...

niko ne može da kupi koš bukvalno u trećoj...parker je mislim 0 od 7 iz igre, a pau 2 od 14... i dalje nerešeno 55:55 na nekih 3 i po do kraja treće...lejkersi malo bezidajni u napadu,ali san ant ne igra na svom nivou..

kraj treće 61:61 što znači da je ova četvrtina bila 18:18...kakav težak cripple fight...kao da su na poluvremenu monstarsi iz space jam-a ukrali ljudima talenat...na sve to pop je na tri min do kraja krenuo sa hack-a-howard što mu se za sad isplaćuje,jednom je samo pogodio oba a mislim dva ili tri puta mašio oba...nando de kolo i darius moris je teško za gledati,moris sam ko duh jedva dobacuje do mrežice sa trojke...de kolo ne može da probije morisa,pored koga parker proleće kao da ga nema a sa druge strane de kolo ne može ni šut da pogodi...nema onih lakih poena na koje su spursi navikli,na drugoj strani,nema ni neke low post igre od lejkersa jer gasol ne može da pogodi u napadu,a dvajt je dvajt...dosta lopti gube lejkersi,dvajt jako spor na udvajanju sa pasom,a i kada se oslobodi lopte,to je prilično rizičan i trom pas...

i evo serije lejkersa bez dvajta na parketu...tri trojke džejmisona,dve miksa...ubiše ih trojkama...

odlepili se lejkersi na plus 11,posle tajmauta sparsi smanjuju na 5...još 2:20...sparsi igraju ovo sa kori džosefom na pleju,bez parkera za sada...timi imao dva monstruozna zakucavanja,jedno preko gasola,drugo preko mwp-a

dobijaju lejkersi na kraju...čini se da ovim uzimaju osmo mesto...sparsi očajni u napadu,sem timija,ostali za zaborav...mnogo šuteva promašili...juta sutra u mineapolisu,ako izgubi,to je to,a i ako pobedi treba im pobeda u memfisu i poraz lejkersa od hjustona...ne vidim da će to da se desi...
вређај

Postby nolinjo » 15 Apr 2013, 10:05

Golden Warrior wrote:
Umesto sto se ponavljas kao papagaj bolje baci pogled na tabelu i videces da je veca verovatnoca da igraju protiv Hjustona.

e nek si mu reko :okk:
Jedaj moj brat
"Because in the end, everything we do, is just everything we've done. "
"Hmm, no, I don't have a gambling problem. I'm winning and winning is not a problem. That's like saying Michael Jordan has a basketball problem..."
nolinjo

Postby Nowitzki.ct » 15 Apr 2013, 10:29

Ništa od plej ofa ove sezone, ali čovjek je svejedno održao obećanje. Palo je brijanje (doduše dosta kasnije nego što smo se mi navijači nadali, al eto). Dirk "the Great" Nowitzki:

A evo i momenta prelaska milestone-a Njegov karakteristični šut za korak bliže vječnosti:

Black and white till the end of days, Gravediggers for all your prayers, Partizan reign to last for aeons.
Nowitzki.ct

Postby Alonzo » 15 Apr 2013, 10:53

Ocekivana pobeda protiv San Antonia...

Utah gostuje Minesoti i Memphisu -> jedan poraz i mi smo u plejofu.

Praticemo i Houston i Golden State.

Houston -> @ Phoenix, @ Lakers...ako izgube od Sunsa -> ko pobedi u poslednjem kolu -> bice bolji na tabeli.

Golden State -> vs San Antonio, @ Portland -> ako izgube obe...a mi pobedimo, bicemo bolji od njih na tabeli...

@ Lakers

Steta zbog par glupih poraza posle All Stara...mogli smo lagano biti sesti.
Ignorisem lajanje.
Alonzo

Postby delgado » 15 Apr 2013, 11:00

Ma moze i Hjuston za Denver, sve su to iste indijanske ekipe, i to bi bio poraz za kosarku da prodju u drugo kolo... Sparsi su opasno pali, pred prosli PlayOff su bili u vrh formi i vezali nesto puno pobeda zajedno sa 2 metle i 2 protiv OKC, sada im je Manu povredjen, Kapetan otpusten, Parker izasao is povrede... Mozda, ali samo mozda, Denver ima neke sanse protiv njih u 1/2, ali daleko je to...

@Alonzo - Sad vam ne znaci nista bili osmi, sesti, sedmi.. Bez Kobea ne mozete da prodjete nikoga u PO. Ali da ste vec obezbedili plasman i da ste ga malo odmorili ili izveli kad je vec bio nacet, to je vec druga prica.
Bezobrazan sam. Nervozan sam.
delgado

Postby Alonzo » 15 Apr 2013, 11:05

Njegova povreda nema veze sa minutazom na terenu. To su potvrdili doktori. Ta povreda se moze desiti i na pocetku sezonu i na prijateljskoj utakmici...i van sezone.

Jednostavno - nema pravila.
Ignorisem lajanje.
Alonzo

Postby Golden Warrior » 15 Apr 2013, 11:39

@Alonzo

Vi cele sezone jurite nesto a dalje od 8. pozicije niste makli :biggrin:

Moguce da ova Kobe-ova povreda nema veze sa minutazom ali nije normalno da on sa 35. godina igra po 45 minuta iz veceri u vece i da je pri tom prva napadacka opcija, da nije ovo desilo bi se nesto drugo pa nije on vanzemaljac...
Golden Warrior

Postby delgado » 15 Apr 2013, 12:10

Alonzo wrote:Njegova povreda nema veze sa minutazom na terenu. To su potvrdili doktori. Ta povreda se moze desiti i na pocetku sezonu i na prijateljskoj utakmici...i van sezone.

Jednostavno - nema pravila.

Pazi, on je vec jednom pao i drzao se za koleno, pa jos jednom, pa je onda nastavio. Nekako se osecala u vazduhu povreda, logicno je da ce se igrat koji je nacet, iscrpljen pre povrediti nego ako je svez i odmoran. Najveca tuga za njega je sto on uopste i nije toliko mator koliko se to potencira, ide u penziju dogodine bla bla, do sada mu je ovo najozbiljnija povreda u karijeri, igra na jako visokom nivou (TOP 4 igrac lige) i ne znam sto mu je ovo trebalo, da ugrozi karijeru zbog jedne nebitne sezone.
delgado

Postby Alonzo » 15 Apr 2013, 12:26

Golden Warrior wrote:@Alonzo

Vi cele sezone jurite nesto a dalje od 8. pozicije niste makli :biggrin:

Moguce da ova Kobe-ova povreda nema veze sa minutazom ali nije normalno da on sa 35. godina igra po 45 minuta iz veceri u vece i da je pri tom prva napadacka opcija, da nije ovo desilo bi se nesto drugo pa nije on vanzemaljac...

BIli smo 10-11 u ligi...napredujemo polako, ali sigurno. Da ima jos nekih 200 utakmica, tacno bi bili prvi -> ako racunamo formu od All Stara. :biggrin:

Jbg, nije normalno...ali to je greska i D'Antonija...+ Kobijeva zelja i zrtvovanje da bi se plasirali u plejof.

Lose odradjen prelazni rok, mi vec par godina ne potpisujemo x faktore...i rukijevce sa drafta.

delgado wrote:

Kazem ti -> ova povreda nema veze sa bilo kojom drugom...niti ma veze sa minutazom. Sve ostalo proizilazi iz borbe za plejof.

Tako je - kako je -> ta prica je zavrsena lose po Kobija i Lakerse. Lako je sada analizirati i pisati o tome, sbbkbb...
Ignorisem lajanje.
Alonzo

Postby delgado » 15 Apr 2013, 12:31

Nije mi jasno kako kazes lose odradjen prelazni rok ? Vi ste bili treci na zapadu sa ekipom Sessions - Kobe - Metta - Gasol - Bynum, sada ste doveli Nasha, dakle upgrade na pleju, i upgrade na centru, zamena Supermena za Bajnama. + doveli ste Meeksa i Jamisona, jedini gubitak je bio Barnes (doduse i velika greska). Prosle godine ste dakle bili 3. a sada jedva 8. To je definitivno greska trenera... Cak je Kobe vise silovao prosle godine, ove je imao utakmica gde je i asistirao i razigravao tim..

Jednostavno -> dovodjenje Brke je bilo samoubistvo. Nije za stariju ekipu da trci, da igra rng (a bio si za njegovo dovodjenje na pocetku sezone) , bolje da vam je ostao Mike Brown i to mnogo. Sjebale su vas i povrede igraca, to stoji, ali mislim da ste sebi pucali u kolena dovodjenjem Brke.

A zamisli sad -> da niste trejdovali Bajnama, on je povredjen za ovu sezonu, i da ste ostali samo na Gasolu, Kobiju i Nesu, a Nes i Gasol su se toliko mrcvarili sa povredama ove sezone...

jbg, mnogo vas je islo godinama, da kazemo da je ovo neka kosmicka pravda :laugh:
delgado

Postby Alonzo » 15 Apr 2013, 12:43

delgado wrote:
jbg, mnogo vas je islo godinama, da kazemo da je ovo neka kosmicka pravda :laugh:

Lose je odradjen prelazni rok. Nash je star. Jamison je star. Gasol je izgubio samopouzdanje. Povrede su nas unistile tokom citave sezone.

Mi nemamo nijednog dobrog, mladog i brzog igraca.

Da, ja jesam bio za D'Antonija -> ali da se trejduju Gasol i Artest i dobiju dva - tri perspektivna igraca -> onda bi sve bilo jednostavnije.

Nema tu kosmicke pravde...svaka ekipa ima svoj ciklus -> bude na vrhu i onda joj sledi pad.

Mi smo uzeli dve titule...dve godine smo ispadali iz plejofa...nismo bili na draftu...i kada Kobi i Gasol odu, ubrzo cemo napadati titulu sa Howardom i jos jednim superstarom...cije ime necemo pominjati... :biggrin:
Ignorisem lajanje.
Alonzo

Postby delgado » 15 Apr 2013, 12:50

Sta mislis za Seltikse, imaju li neke sanse protiv Niksa ? Da je Rondo tu, rekao bih egal serija zbog dodataka u vidu Greena i Bradleya, ali ovako , mrka kapa, pocistice ih NYK sa 4-1.
delgado

Postby Alonzo » 15 Apr 2013, 12:57

Bolje protiv Bostona, nego protiv Chicaga. :biggrin:

East je konfuzan, tu je sve moguce...

Ne bih ja tek tako otpisao Boston, ali realno -> New York je veliki favorit.
Ignorisem lajanje.
Alonzo

PreviousNext

Return to Košarka