Board index Košarka Američka košarka

NBA Draft

Re: NBA Draft

Postby Poison and Remedy » 15 May 2019, 19:12

AirBall wrote:
Poison and Remedy wrote:Lakersi su u mnogo boljoj situaciji nego pre same lutrije. Moje misljenje je da ce "napasti" Obrvu. Drugim recima trade.


Vece sanse za titulu ima Obrva ukoliko ostane u New Orleansu...

LeBron ima punih 35 godina, sledece sezone 36...

Nece on jos dugo biti na ovom nivou dok New Orleans sa Williamsonom, Randle-om i Holidayom je bas ozbiljna prica u najavi...

Slazem se, ali je on(AD) rekao i posle lutrije da hoce da ide. Bilo bi super da uspeju da ga nagovore da ostane, ali iskreno ja sumnjam u to. Kad pogleda roster NOP-a covek se zapita sta se to tacno desilo, pa da ovako tankuju ove sezone. Jru, Randle, AD, Okafor i plejada solidnih backup igraca i nisu uspeli da izbore PO? Mislim da je hemija apsolutno narusena i da ce tesko moci da se popravi ako Obrva ostane. Dolaskom Williamsona, Obrva sigurno gubi na popularnost i na vaznosti. Kad se na to doda, da je javno izrekao da zeli da ide i sve sto se izdesavalo posle tog momenta...
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zaboravio sam da postavim pitanje. Sta ce Klay Thompson? Ostaje ili ide? I on je FA na kraju sezone.
TRADIZIONI DI FAMIGLIA
User avatar
Poison and Remedy
 
Posts: 8245
Joined: 21 Apr 2015, 08:47

Re: NBA Draft

Postby White Mamba » 15 May 2019, 19:14

Cilja max, gde god kolko sam procitao
Ja verujem da ce KD otici a on ostati u GSW
Deb'o. Sujetan. Oce kadrira. Ne vodi treninge. Oce stan u BGH2O. Dov'o asocijalnog Korija
NECE STEFI DA IGRA ZA NJEGA
Stop hibridnom ratu!!!
User avatar
White Mamba
 
Posts: 43102
Joined: 24 Oct 2015, 00:27

Re: NBA Draft

Postby Bolkonski » 15 May 2019, 19:21

Samo ne znam kako bi se uklopili Zajon, Rendl i Dejvis, jer bi trebalo da ze Vilijamson najbolje snalazi na cetvorci ...
Ako ga u NBA vide kao trojku i ako on to moze da iznese onda bi Obrva stvarno napravio glupost da ode na onaj brod bez kormilara.
User avatar
Bolkonski
 
Posts: 14700
Joined: 17 Jul 2017, 21:43

Re: NBA Draft

Postby ilika99basket » 15 May 2019, 22:32

Kakav je ovaj Garland, neki ga kotiraju u top5?
ilika99basket
 
Posts: 1425
Joined: 10 Aug 2017, 15:54

Re: NBA Draft

Postby Poison and Remedy » 16 May 2019, 09:08

ilika99basket wrote:Kakav je ovaj Garland, neki ga kotiraju u top5?

Dobar, ali je doziveo povredu i morao da operise meniskus, zbog cega je propustio celu (i jedinu u koledz kosarci) sezonu 18/19. U srednjoj je bio zverka, osvojijo je 4 uzastopna state championshipa, a kao senior u proseku po mecu imao 27.6 poena, 5 skokova, 4.3 asistencije i 1.7 ukradenih lopti. Ljudi ga vide u Lakersima, posto ga zastupa Klutch sports, agencija u kojoj se dosta pita LBJ.
TRADIZIONI DI FAMIGLIA
User avatar
Poison and Remedy
 
Posts: 8245
Joined: 21 Apr 2015, 08:47

Re: NBA Draft

Postby DON » 16 May 2019, 12:53

Javlja mi Remi: Zajon kralj hoce jos godinu na Đuku da bi izbegao Pelikane :lol2:
User avatar
DON
 
Posts: 19536
Joined: 15 Mar 2011, 10:42

Re: NBA Draft

Postby Pit Bull » 16 May 2019, 12:54

A sta ako sledece godine Sarlot, Memfis ili neki slicni timovi dobiju prvi pik?
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58248
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: NBA Draft

Postby DON » 16 May 2019, 12:55

Kaze Remi da moze da studira i dalje :roll:

Ucenjivao je Kobi, sto ne bi i Zajon...
User avatar
DON
 
Posts: 19536
Joined: 15 Mar 2011, 10:42

Re: NBA Draft

Postby Tommen » 16 May 2019, 14:42

Da je pametna Nola da trejduje pravo na prvog pika za prvo na treceg, Mitchel Robinsona , i pika prve runde sledece godine. Dignu Barreta, trejduju Obrvu za brata Kuza, Lonza, Ingrama i cetvrtog pika sa kog dignu nekog Reddisha, produze Randle-a i instant najjaci young core na svetu.
User avatar
Tommen
 
Posts: 1828
Joined: 24 Aug 2017, 17:12

Re: NBA Draft

Postby Radonjaa » 16 May 2019, 16:15

Ma kakav Rendl, sasvim neozbiljan igrač :D
Ideja kao ideja nije loša, u perspektivi bi imali najjaču rotaciju u NBA, ali je to mnogo premladih igrača, od kojih nijedan nema plejof utakmicu iza sebe, niti se dokazao kao vođa tima, veliki je rizik. Pritom se Beret i Zajon ni na koledžu nisu dokazali kao kompatibilan dvojac.

Mislim da im je najbolja šansa za bilo šta da ubijede Dejvisa da ostane, što sasvim sigurno već pokušavaju, i zadrže Zajona i Džrua. Izvjesno je da onda Rendl ne bi produžio ugovor (a neće ni ovako, može da uzme mnogo više od 9 miliona). Čini mi se da je bolje imati 3 - 4 dokazana (super)stara, nego gomilu klinaca.

Ne znam da li bi plate dozvolile da npr pojure Kajrija, pošto im treba neko na 1/2 uz Džrua.

U svakom slučaju, otvorila im se sad gomila zanimljivih mogućnosti, stvarno imaju istorijsku šansu da potpuno okrenu sudbinu franšize.
bwa wrote:Micko Talijan


СрбинПодгорица wrote: Кунем вас се ову сезону преживјети нећу
User avatar
Radonjaa
 
Posts: 13418
Joined: 22 Nov 2017, 14:16

Re: NBA Draft

Postby Pit Bull » 16 May 2019, 16:20

Grifin svakako ima dosta izbora trenutno.

Ja bi na njegovom mestu trejdovao Holideja, prvog pika i Dejvisa. Sve bi ih trejdovao pod uslovom da Dejvis nece da ostane.



Mislim da Zion nece dosegnuti to sto se od njega predvidja, a za njega verujem vec sada se moze dobiti ekstra paket.

Sad opet, pitanje je sta se za Dejvisa moze dobiti, a da vredi. Ako idu na Boston, kapiram da su Tejtum i Smart kao deo paketa neophodni. S tim da bih ja pokusao i Brauna da im uzmem. Od Lejkersa ne mogu dobiti apsolutno nista da vredi, kao ni od Niksa.

Ako bi mogli mozda nekako izdejstvovati od Filadelfije npr. Simons i Embid za Holideja i Dejvisa... Tako neki fazon...


Sve u svemu, kombinacija milion, najbolje kad bi mogli napraviti osovinu Holidej-Zion-Dejvis i tu dodati jos jednog superstara i par "radnika". Odmah bi bili u konkurenciji za finale zapada. Taj superstar bi npr. bio Batler ili neki slican.
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58248
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: NBA Draft

Postby Radonjaa » 16 May 2019, 16:26

E, to zaboravih, spamujem sad, ali slažem se sa Pitom.
Ako ne mogu da zadrže Dejvisa, bolje da miču sve, pogotovo za Zajona mogu dobiti više nego što realno vrijedi.
bwa wrote:Micko Talijan


СрбинПодгорица wrote: Кунем вас се ову сезону преживјети нећу
User avatar
Radonjaa
 
Posts: 13418
Joined: 22 Nov 2017, 14:16

Re: NBA Draft

Postby Pit Bull » 16 May 2019, 16:30

Ako cemo realno, kad ova ekipa sa Dejvisom i Holidejom nije uspela da udje u plej-of, nece slobodno ni sa Holidej-Zion... A ni jednog superstara nece privoleti da dodje u Nju Orleans sigurno.

Holidej je veoma dobar igrac, ali po meni debelo preplacen, ne vredi 30 miliona... Ako mogu i njega nekako u paketu sa Dejvisom, to bi bio dzekpot.

Ali kao sto rekosmo, slatke muke za Grifina ja bih rekao.
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58248
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: NBA Draft

Postby Poison and Remedy » 16 May 2019, 16:54

Eto, sad sami potvrdjujete moje pisanje o nevaznim timovima. Prosla su vremena kada je igrac hteo da bude glavni u nekoj ekipi, ma koja to ekipa bila. Sad je sve vezano za marketing i kes. NO, Sarlot, Memphis i slicni timovi nisu marketinski zanimljivi superstarovima.
TRADIZIONI DI FAMIGLIA
User avatar
Poison and Remedy
 
Posts: 8245
Joined: 21 Apr 2015, 08:47

Re: NBA Draft

Postby Bolkonski » 16 May 2019, 17:09

Rendl smesan igrac?
Visedimenzionalan igrac sampionskog kova.
Ako nekako ova sirovina moze da se spusti na tri i da zadrze sve, naprave osovinu Dzru, Zajon, Rendl, Dejvis. Odma da jure bar polufinale Zapada.
Ako sirovina ne moze na tri napasti trejd Zajon i Dzru za novog Kobija - Tejtuma i pokupiti Kajrija.
Kajri, Tejtum, Rendl, Dejvis.
User avatar
Bolkonski
 
Posts: 14700
Joined: 17 Jul 2017, 21:43

PreviousNext

Return to Američka košarka

Who is online

Users browsing this forum: Starks, ZikosKaraiskaki and 40 guests