Board index Košarka Američka košarka

Avangarda NBA Fantasy

Re: Avangarda NBA Fantasy

Postby СрбинПодгорица » 03 Feb 2019, 17:23

AirBall wrote:
СрбинПодгорица wrote:Мени нон стоп фали по који битан играч, тако ми ове недеље није играо Роуз синоћ се врати али сада видјех да није играо Бледсо. Због овога опет вјероватно губим и опет ситно тотални ужас.


O cemu ti covece pises? :biggrin:

Imao si ove sedmice 31 igraca naspram mojih 27, imas 13.5 bodova prednosti i 3 protiv 5 veceras...

Da ostavimo po strani to da su mi dva izuzetno bitna igraca povredjena i da je raspored najboljih igraca katastrofa...

To je kukanje zarad kukanja, apsolutno nista nije protiv tebe u ovoj seriji...

Па због овог се и изнервирао :biggrin: , против фаворита мора се све савршено поклопити ,тих 13.5 поена по мени је мала предност јер само један сигуран да ће играти.

Ilika вучем повреде ево недељама (Ковингтон и по још неко) и поред тога укаже ми се шанса и када очекујем да се коначно све поклопи нешто искочи :biggrin: Све је то дио игре али изнервира јбг. :biggrin:
ОПЕТ ГОРИ НЕМАЊИЋА ПЛАМЕН, СТАСАЈУ МОМЦИ ТВРДИ К`О КАМЕН!!!

... АКО ТРЕБА ЧЕКАЋЕМО И ХИЉАДУ ВИДОВДАНА!!!

ИГРАЈМО ТАЈ ТАНГО СМРТИ, КАО НЕКАДА ПРЕ...
User avatar
СрбинПодгорица
 
Posts: 17037
Joined: 20 Aug 2013, 20:07

Re: Avangarda NBA Fantasy

Postby B13 » 03 Feb 2019, 18:10

U principu, 87,5% učesnika plejofa je rešeno. Za 8. mesto vodiće se borba između Trust the Process i Tajler Dardena. Ilija je sad imao zicer i ovom pobedom bi osigurao plejof, ovako i dalje strepi. Raspored im je tu negde, Ilija je u prednosti jer ima 130fpts više, što ne može da se nadoknadi do kraja, tako da će Tajler morati da obezbedi jednu pobedu više. Predviđam da će Trust the Process da izubio od Looney Tunesa, te bi tako Tajler sa svim pobedama do kraja ušao u plejof na mala vrata, gde bi onda sa svim ovim zdravim igračima bio među favoritima za osvajanja. Ipak, u poslednjem kolu ga čeka Rajs, koji je po mom mišljenju prvi favorit, tako da će to verovatno biti presudno.

Mi ostali ćemo već nekako da se poređamo između 1. i 7. pozicije.

Što se tiče Airovog i SrbinPG mečapa, realno, biće čupavo u 1 ili 2 fpts. Jeste 3 na 5, ali Airovih 5 dosta kvalitetniji.

Opasno sam se zajebao onim trejdom kad sam uzeo Portisa, al eto nauk za budućnost da se ne dira ništa do trade deadline. :biggrin: Nadam se da će NOP trejdovati AD, pošto imam Okafora, al sad druge strane ojačaće i Rajsov Rendl.

Sve u svemu, svi smo tu negde, baš izjednačena liga, biće klanja u plejofu.

Voleo bih da svi igrači do kraja ispoštuju sve, pošto evo vidimo kako Teglicina armija, K-Dot i Filozofi, ako se desi, zbog rasporeda i povreda mogu da otkinu vredne pobede favoritima.

Moram i da spomene wipera pošto mi je direktan konkurent u diviziji, usralo ga je ove nedelje dobrano. Uzeće pobedu sa 15. rezultatom :biggrin:

Ako nekom treba centar, a da je voljan da da beka, nek se javi.
B13
 
Posts: 4942
Joined: 19 Jan 2014, 16:22

Re: Avangarda NBA Fantasy

Postby ilika99basket » 03 Feb 2019, 18:42

@B13
predvideo si Betmena(Rivers Bm) iz trke za plej of, ako dobije veceras Huanca mada je gusto tu, imace pobedu vise u odnosu na mene i igramo sledecu u Mecapu, ako me tu dobije imace 2 pobede vise 3 kola pre kraja i tu bi verovatno sve bilo reseno, mada ako izgubi veceras i ostali rezultati ostanu ovakvi, bice 4 ekipe sa po 9 pobeda i Pit sa 10,
bice veoma zanimljivo u svakom slucaju
ilika99basket
 
Posts: 1425
Joined: 10 Aug 2017, 15:54

Re: Avangarda NBA Fantasy

Postby B13 » 03 Feb 2019, 19:48

Nisam prevideo Betmena, nego sam ga otpisao iz trke. U padu je poslednjih nekoliko nedelja, ima najteži raspored, još ako danas izgubi, to je to.
B13
 
Posts: 4942
Joined: 19 Jan 2014, 16:22

Re: Avangarda NBA Fantasy

Postby wiper » 04 Feb 2019, 17:05

B13 wrote:Nadam se da će NOP trejdovati AD, pošto imam Okafora, al sad druge strane ojačaće i Rajsov Rendl.


Neka rade šta hoće, samo neka se on vrati na parket :D Imao sam sreće sa rasporedom pa mi se odsustvo ključnih igrača nije toliko osetilo. Mada mi je ove nedelje ozbiljan mečap, a njih još uvek nema, još se i White ukanalio..

B13 wrote:Voleo bih da svi igrači do kraja ispoštuju sve, pošto evo vidimo kako Teglicina armija, K-Dot i Filozofi, ako se desi, zbog rasporeda i povreda mogu da otkinu vredne pobede favoritima.


:bravo:

B13 wrote:Moram i da spomene wipera pošto mi je direktan konkurent u diviziji, usralo ga je ove nedelje dobrano. Uzeće pobedu sa 15. rezultatom :biggrin:


Bio sam u strašnoj formi do ovih povreda, 10 trijumfa u nizu, imao sam sreće sa rasporedom kao što rekoh :D

Najiskrenije se nadam da će do play offa da se srede stvari, inače ovakav nemam šta da tražim..
JEL' TI FRKA DA PLIVAŠ KAD' JE VODA MUTNA?
User avatar
wiper
 
Posts: 1715
Joined: 08 Feb 2014, 01:36
Location: Novi Sad

Re: Avangarda NBA Fantasy

Postby Pit Bull » 04 Feb 2019, 21:56

Deni Grin
Marko Belineli
Dzos Dzekson

Voljan sam dvojicu dati za PG-SG igraca.

Moze i kombinacija jedan od ove trojice gore i Majk Konli za PG-SG jednog igraca kvalitetnog.
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58248
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Avangarda NBA Fantasy

Postby Radonjaa » 04 Feb 2019, 21:58

Pite daj mi Jokića
bwa wrote:Micko Talijan


СрбинПодгорица wrote: Кунем вас се ову сезону преживјети нећу
User avatar
Radonjaa
 
Posts: 13417
Joined: 22 Nov 2017, 14:16

Re: Avangarda NBA Fantasy

Postby Pit Bull » 07 Feb 2019, 19:24

S obzirom da mi se Levert vraca krajem sedmice, moram cutovati jednog igraca.

Ako neko hoce Belinelija ili Denija Grina, trejdovao bih jednog od njih u paketu zajedno sa Konlijem za plejmejkera?
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58248
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Avangarda NBA Fantasy

Postby AirBall » 07 Feb 2019, 19:24

Pit Bull wrote:S obzirom da mi se Levert vraca krajem sedmice, moram cutovati jednog igraca.


Igra veceras po poslednjim informacijama
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106318
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Avangarda NBA Fantasy

Postby Pit Bull » 07 Feb 2019, 19:29

Veceras ne igra Bruklin :D
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58248
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Avangarda NBA Fantasy

Postby AirBall » 07 Feb 2019, 19:39

Pit Bull wrote:Veceras ne igra Bruklin :D


E da, naleteh na info da igra, ali zaboravih da veceras nije petak :D

''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106318
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Avangarda NBA Fantasy

Postby wiper » 07 Feb 2019, 20:02

Pite vracaj mog brata Leverta :D
JEL' TI FRKA DA PLIVAŠ KAD' JE VODA MUTNA?
User avatar
wiper
 
Posts: 1715
Joined: 08 Feb 2014, 01:36
Location: Novi Sad

Re: Avangarda NBA Fantasy

Postby Pit Bull » 07 Feb 2019, 20:07

Danak neiskustva je bio da ga dropujes, plus sa IR slotom, samo ga ostavis sa strane :D
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58248
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Avangarda NBA Fantasy

Postby wiper » 07 Feb 2019, 20:16

Pit Bull wrote:Danak neiskustva je bio da ga dropujes, plus sa IR slotom, samo ga ostavis sa strane :D


Jbg, sve je to kocka..

Tada mi je Dunn bio na IR, a za Leverta se pisalo da je zavrsio sezonu, pa posle kako ce se vratiti krajem februara-pocetkom marta, oporavio se daleko brze..zato i kazem da je sve kocka..

Tebi svaka cast kako si ga nanjusio, a meni bi sada jedan takav sg/sf legao kao budali samar :D
JEL' TI FRKA DA PLIVAŠ KAD' JE VODA MUTNA?
User avatar
wiper
 
Posts: 1715
Joined: 08 Feb 2014, 01:36
Location: Novi Sad

Re: Avangarda NBA Fantasy

Postby Pit Bull » 07 Feb 2019, 20:17

Jbg. meni je isto trebao SG-SF, tek sam se sad tu konsolidovao na toj poziciji. Ja sam isto ocekivao da nece pre kraja februara, mada uzeo sam ga ciljano za plej-of ako dodjem tamo, ovo je samo bonus.
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58248
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

PreviousNext

Return to Američka košarka

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 33 guests