Board index Košarka Američka košarka

Avangarda NBA Fantasy

Re: Avangarda NBA Fantasy 2017/2018

Postby AirBall » 02 Jan 2018, 14:25

Cisto da znate da nije zezanje, Chuck se predomislio za DeRozana nakon sto je trade napravljen, a ja nisam neko ko se koristi takvim trikovima tako da sam mu vratio igraca...

Sad cu da vidim sa Kobrom da mi vrati George-a jer je Vucevic polomio ruku i sa Delgadom da mi vrati Obrvu jer eto nisam zadovoljan trade-om :D
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106321
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Avangarda NBA Fantasy 2017/2018

Postby Tajler Darden » 02 Jan 2018, 14:31

AirBall wrote:Delgadom da mi vrati Obrvu jer eto nisam zadovoljan trade-om :D


Нека остане записано да сам ти давао Драмонда и још једног одличног за Дејвиса, као и Кузму за Вигинса, док се овај није распао скроз. :biggrin:
Не дирајте Терзу и Ћокија - противно је правилима форума.
User avatar
Tajler Darden
 
Posts: 6494
Joined: 16 Feb 2015, 16:02

Re: Avangarda NBA Fantasy 2017/2018

Postby AirBall » 02 Jan 2018, 14:32

Ma nije to uopste poenta price, poenta price je da moraju da postoje neki kodeksi, kad napravis nesto stani iza svoje odluke kakva god bila, ovakve stvari ruse regularnost igre...

Npr sad sam ostao bez mogucnosti da dovodim FA za ovu sedmicu
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106321
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Avangarda NBA Fantasy 2017/2018

Postby Tajler Darden » 02 Jan 2018, 14:39

Што се мене тиче нека сваки трејд прође.

Лига је постала нерегуларна прве вечери кад Делги и Оли нису наместили тимове. Олија би свакако повреде сахраниле, али Делгадо има сасвим добру екипу и био би у борби за плејоф да је сређивао састав.

Опет, не могу ни Манеса кривити, тешко је водити рачуна кад нас има 20.

Дефинитивно би могли следеће сезоне направити две лиге, односно прву и другу. Ја бих водио рачуна о једној, није ми проблем, за толико могу наћи времена.

Наравно, ако не попијем трајни бан.
Не дирајте Терзу и Ћокија - противно је правилима форума.
User avatar
Tajler Darden
 
Posts: 6494
Joined: 16 Feb 2015, 16:02

Re: Avangarda NBA Fantasy 2017/2018

Postby AirBall » 02 Jan 2018, 14:46

Tajler Darden wrote:Наравно, ако не попијем трајни бан.


To samo od tebe zavisi...

Sto se same igre tice apsolutno sam saglasan da lagano gubi smisao jer su poceli jos neki da ne namestaju timove, ali to se provlaci na svim fantazi igrama na ovom forumu, prvi ti ne menjas tim na Premier League Fantaziju...

Meni nije problem za DeRozana, mozda bi mi pomogao da dodjem do play off ali moj tim nema kapacitet za vise od toga, i onako mi je prva sezona u kojoj ucim kako stvari funkcionisu, problem je sto ukoliko mu se vrati DeRozan svaki sledeci trade ce biti obesmisljen jer ce za 2 dana neko drugi traziti da se nesto ponisti, a to ne vodi nikuda...
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106321
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Avangarda NBA Fantasy 2017/2018

Postby Tajler Darden » 02 Jan 2018, 14:54

Написао сам на фантази теми ПЛ зашто то не радим. Зна и Чекићар који је направио лигу. Да поновим, не могу се улоговати на сопствени мејл са којег играм.

Две лиге захтевале би и два комесара, самим тим би и Манесу било лакше. Ипак, морали би да изгласамо модел по коме би се распоредили у две лиге.

Мени је напр. најлогичније да у прву иду десет из ове сезоне који буду имали највише фантази поена. Уколико би имали више заинтересованих, онда наравно да би ишло и више од тог броја.

Има времена, али је идеја остварива.

Ово за бан је била чиста иронија. Научио сам, па ми господин не може ништа.
Не дирајте Терзу и Ћокија - противно је правилима форума.
User avatar
Tajler Darden
 
Posts: 6494
Joined: 16 Feb 2015, 16:02

Re: Avangarda NBA Fantasy 2017/2018

Postby AirBall » 02 Jan 2018, 14:56

Svako ima neko obrazlozenje zbog koga ne moze da igra i ne menja timove tako da tvoj argument ne zvuci nista bolje nego Delgadov, rezultat je isti...

Treba da odlucimo kako dalje sa ovom igrom jer jednom kad se napravi presedan postace pravilo...

Svako ce imati pravo da ponisti trade kojim je nezadovoljan..
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106321
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Avangarda NBA Fantasy 2017/2018

Postby Tajler Darden » 02 Jan 2018, 15:04

Јебига, ја напредовао у оној лиги у првих седам кад ми се то десило. Не треба ми никакво образложење, знам и сам шта je било. Играм ПЛ фантази од 2010. године и ове сезоне сам први пут одустао.

Не морам ни играти следеће сезоне, имам већ три лиге у којима сам седам година.

Али то и није тема, већ ово... Сагласан сам. Али то треба применити од следеће сезоне, за ову је касно.
Не дирајте Терзу и Ћокија - противно је правилима форума.
User avatar
Tajler Darden
 
Posts: 6494
Joined: 16 Feb 2015, 16:02

Re: Avangarda NBA Fantasy 2017/2018

Postby AirBall » 02 Jan 2018, 15:06

Tajler Darden wrote:Али то и није тема, већ ово... Сагласан сам. Али то треба применити од следеће сезоне, за ову је касно.


Naravno da je tema jer ukoliko se ne postuju trade-ovi onda nema svrhe ni da ih pravimo...

Ko meni moze da garantuje da ukoliko npr veceras trade-ujem Harrisa za Holidaya da necu dobiti PM da se predomislio i da mu vratim igraca?

Prvi cu ja izaci iz lige, a nijednom mi se nije desilo da ne namestim tim jer ne zelim da ucestvujem u necemu sto nema apsolutno nikakva pravila i svako radi sta mu se cefne...
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106321
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Avangarda NBA Fantasy 2017/2018

Postby Tajler Darden » 02 Jan 2018, 15:15

Зато и кажем да сва правила треба да установимо већ сада за следећу сезону.

Коме се не допадају, лепо се не пријави и довиђења, пријатно. Тако је у овој нашој другој.
Не дирајте Терзу и Ћокија - противно је правилима форума.
User avatar
Tajler Darden
 
Posts: 6494
Joined: 16 Feb 2015, 16:02

Re: Avangarda NBA Fantasy 2017/2018

Postby AirBall » 02 Jan 2018, 15:17

Moje je misljenje da komesar lige treba da ponisti vracanje igraca, u suprotnom ce se narusiti regularnost...

Ja nisam odbio povracaj jer bi onda mogao da me optuzi za prevaru, a nikad se takvim stvarima nisam bavio pa necu ni sad...

Cak i ako ti nesto nije po volji moras da istrpis, prvi sam ja imao katastrofalnih trade-ova, a imao sam i odlicnih, to je tako kad pristanes na igru...
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106321
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Avangarda NBA Fantasy 2017/2018

Postby Tajler Darden » 02 Jan 2018, 15:48

Одлично што си рекао. Изнесемо сви мишљења, скројимо правила и следеће сезоне мирна Бачка. Ја ћу изнети нешто што се можда неће теби свидети, ти си рекао нешто што се неће допасти неком другом, али су све то правила и поштујемо их.

Што се овог вашег трејда тиче... Ако сте се већ договорили и обелоданили га јавно, требало је да иде.

Kроз пар недеља имаћемо играче који неће имати теоријску шансу за плејоф. Свима њима Манес треба да стави вето на трејд, само да им дозволи да узимају слободне агенте.
Не дирајте Терзу и Ћокија - противно је правилима форума.
User avatar
Tajler Darden
 
Posts: 6494
Joined: 16 Feb 2015, 16:02

Re: Avangarda NBA Fantasy 2017/2018

Postby AirBall » 02 Jan 2018, 15:50

Tajler Darden wrote:Што се овог вашег трејда тиче... Ако сте се већ договорили и обелоданили га јавно, требало је да иде.


On je prihvatio trejd i nakon 2 sata je poslao PM da mu se igrac vrati...

Na sta sam ja odgovorio da nema problema jer mi ne pada na pamet da zbog takvih stvari dozvolim nekom da prica kako sam mu oteo igraca mimo njegove volje...
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106321
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Avangarda NBA Fantasy 2017/2018

Postby mudrovsukilo » 02 Jan 2018, 16:39

AirBall wrote:
Tajler Darden wrote:Што се овог вашег трејда тиче... Ако сте се већ договорили и обелоданили га јавно, требало је да иде.


On je prihvatio trejd i nakon 2 sata je poslao PM da mu se igrac vrati...

Na sta sam ja odgovorio da nema problema jer mi ne pada na pamet da zbog takvih stvari dozvolim nekom da prica kako sam mu oteo igraca mimo njegove volje...

teros si ga pistoljem da pritisne dugme :jezik: nerealno sta vi deco radite ,moze se desi u roku od odma al mozete da menjate igraca posle 12 kola kad vidite da li ste pogresili il ne :lollol:
Postby LBJ23 » 16 Dec 2016, 21:49

Kari 1na1 nije mogao da dobije Kevina Lava.

teglica » 04 Jan 2017, 00:38

Kakva malicioznost...
mudrovsukilo
 
Posts: 5987
Joined: 03 Nov 2016, 22:06

Re: Avangarda NBA Fantasy 2017/2018

Postby Juancho » 02 Jan 2018, 19:24

Nisam odgovorio na ponude za trejd vecini koja ih je poslala, izvinjavam se.
Ostajem na cemu sam, povrede su me osakatile, ali ne zelim da zbog toga nesto kratkotrajno dobijem, ali izgubim na duze staze kad se bude lomilo.

Tajler me je unistio u trejdu koji sam cak mislim ja njemu predlozio (Mirotic za Galinarija), od tad ne mogu da se sastavim. a ovoliko povreda mislim da nema niko.
Oligarhstars wrote: Sine sad ti najozbiljnije kazem za ovaj post da te nadjem ne bi ti cela teretana pomogla u koju ides...
User avatar
Juancho
 
Posts: 2054
Joined: 22 Jun 2017, 19:01

PreviousNext

Return to Američka košarka

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 61 guests