Board index Košarka Američka košarka

Avangarda NBA Fantasy

Re: Avangarda NBA Fantasy 2017/2018

Postby delgado » 10 Jan 2018, 14:05

AirBall wrote:Delgado se ubio namestajuci tim protiv mene 7 dana i kad sam ga za dlaku dobio protiv novog igraca je opet resio da ne menja igrace...

Ovo stvarno nije fer, neko mora da izgine za svaki bod, a neko ne mora ni da igra...

Ili se igra, ili se ne igra, ovako nikuda ne vodi..


Nije tebra, u ponedeljak sam zaginuo na jednoj kucnoj zurci i nisam stigao da izmenim tim, sad vidim koliko sam se zajebao jer su Korver i ekipa pokidali, ali i dalje sam u igri i namesta se tim do kraja nedelje
Teske price iz hooda!
User avatar
delgado
 
Posts: 6733
Joined: 07 Apr 2011, 21:24

Re: Avangarda NBA Fantasy 2017/2018

Postby LudkaoLud » 10 Jan 2018, 15:08

Kako se nedelja blizi kraju raspored mi je sve gori, toliko da u nedelju imam 2 igraca npr. Olinik je dobre brojke imao samo i iskljucivo zbog Hasanove povrede, koja je uzgred bila i razlog zasto sam vezao 4. poraza, i imao losije rezultate. Inace, Wright u prosjeku pravi 5fpts.

Meni bukvalno niko nije odigrao preko mogucnosti, to sto veci dio sezone jesu, ne znaci da je cudo kada Ibaka ima 4, a Hasan 5fpts.
BOLEST KOJOJ NEMA LEKA
User avatar
LudkaoLud
 
Posts: 2416
Joined: 28 Jul 2014, 19:54
Location: Srpska Sparta

Re: Avangarda NBA Fantasy 2017/2018

Postby B13 » 10 Jan 2018, 16:00

Imamo isto igrača do kraja nedelje, ja i u petak i u nedelju po 2. Ali igrao si bez dva najbolja igrača ovih dana, ja u ponedeljak u full sastavu, već sam sračunao 15fpts plusa, drugi dan isto. Vraćaju ti se Kemba i Simons do kraja nedelje. Ovaj da ima više od jednu utakmicu, što sam tek sad video, bio bi haos.

Ja ti kažem da si do sad napravio iznenađujuće dobar rezultat, ti kako hoćeš :biggrin:

A što se tiče povreda, nisam ti ja kriv što u prvoj rundi kupiš staklenog Hasana, posle Simonsa koji je presedeo celu sezonu, veliki su to rizici. Ja npr nisam imao hrabrosti da dignem Anthony Davisa, i neću verovatno imati ni sledeće sezone.

Tako sam i ja pokupio injury prone Bledsa, koji je trebalo da bude alfa i omega u Sunsima, pa je odbio da igra dok ga ne trejduju, bio sam bez njega prvih 5 kola, startovao sa 1-4-0, vrlo verovatno bih i sa svih 5 poraza da nisam naleteo na delgada u tom periodu. Tako da, nisu ni meni baš toliko ruže cvetale kroz sezonu.
B13
 
Posts: 4942
Joined: 19 Jan 2014, 16:22

Re: Avangarda NBA Fantasy 2017/2018

Postby Tajler Darden » 12 Jan 2018, 23:48

Два предлога за следећу сезону од мене.

1. Онај ко трејдује играча нема право да га враћа назад. Који мој се играч пушта, ако ће га неко враћати у тим касније?
2. Ограничити број трејдова у сезони.

Ово је смешно више... Неки играчи су променили толико тимова да више не могу похватати ко је где.

Обесмишљавате игру више него Оли или Делгадо који су редовно на удару.
Не дирајте Терзу и Ћокија - противно је правилима форума.
User avatar
Tajler Darden
 
Posts: 6494
Joined: 16 Feb 2015, 16:02

Re: Avangarda NBA Fantasy 2017/2018

Postby Rajs » 13 Jan 2018, 04:20

Oce neko Bijomba? :biggrin:
NBA Fantasy Champion (2019)
Premier League H2H Fantasy Champion (2021)

OSTOJA ODLAZI
User avatar
Rajs
 
Posts: 25365
Joined: 10 Dec 2014, 15:15

Re: Avangarda NBA Fantasy 2017/2018

Postby delgado » 13 Jan 2018, 13:25

Blizu sam da da dobijem i ovaj duel. Nista, racunica je jasna, dobiti sve do kraja i eto plejofa (mozda ) :laugh:
Teske price iz hooda!
User avatar
delgado
 
Posts: 6733
Joined: 07 Apr 2011, 21:24

Re: Avangarda NBA Fantasy 2017/2018

Postby AirBall » 13 Jan 2018, 18:12

Tajler Darden wrote:Два предлога за следећу сезону од мене.

1. Онај ко трејдује играча нема право да га враћа назад. Који мој се играч пушта, ако ће га неко враћати у тим касније?
2. Ограничити број трејдова у сезони.

Ово је смешно више... Неки играчи су променили толико тимова да више не могу похватати ко је где.

Обесмишљавате игру више него Оли или Делгадо који су редовно на удару.


Kakva je razlika izmedju trade-a i podizanja jednog te istog FA po 10 puta u sezoni?

Ukoliko se ogranicavaju trade-ovi onda treba ograniciti i broj podizanja slobodnih agenata sto bi obesmislilo citavo takmicenje..

Zalis se na trade-ove, a menjas po 2-3 igraca nedeljno...

Nikome od takmicara nije ukraden igrac, oni pristaju na trade-ove jer im ocigledno odgovaraju...

Ovo je koliko znam igra strategije, a ne prava NBA liga, u suprotnom ne bi bilo trade-ova za pojedine ekipe po 2 godine... :D
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106301
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Avangarda NBA Fantasy 2017/2018

Postby Tajler Darden » 13 Jan 2018, 22:40

Треба ли да ти објашњавам разлику између слободних агената и трејдова?

Какве везе имају једно са другим?

Бесмислено је да доводити у трејдовима једне те исте играче. Због чега се играч трејдује и онда се враћа назад? И то не једном него више пута.

Мучени Вигинс и Колдвел Поуп више не знају где се налазе. Доводе се играчи и у року од пар сати се проследе даље. Нисмо на пијаци, јесте све зајебанција, први тако гледам, али ајде макар мало озбиљно да играмо.

Некоме је срање што Делгадо не намешта тим. Узгред, Делги уколико ћеш следеће године играти за озбиљно, гласам за твој останак. Добар си фантазер, само мало више ово схвати озбиљније не би ли испоштовао друге.

Мени је срање то што узмете и мењате исти круг играча. И да, обесмишљава се игра на тај начин.

Дај Вигинса овамо, дај га назад, ма терај га даље, ипак ми треба, ипак не. Онда се лепо узме и погледа, баш ви који сте ротирали исте играче тамо-вамо висите за плејоф.

Слаба стратегија.
Не дирајте Терзу и Ћокија - противно је правилима форума.
User avatar
Tajler Darden
 
Posts: 6494
Joined: 16 Feb 2015, 16:02

Re: Avangarda NBA Fantasy 2017/2018

Postby AirBall » 13 Jan 2018, 22:57

Ne znas gde bijes...

Koja je razlika u trade-u Wigginsa i u katovanju i dovodjenju Ulisa po 5 puta...

Kao sto sam i napisao, svi trade-ovi su dobrovoljni, niko ljude ne tera da daju igrace ukoliko ne zele...

Kad dobiju ponudu za trade dovoljno je da kazu ne hvala i ti ces biti miran...

Nema apsolutno nikakve razlike izmedju 3 trade-a i 3 slobodna igraca...

I jedno i drugo je fluktuacija...

Zasto otpustas jednog igraca i dovodis drugog, verovatno jer ti ovaj koga si otpustio ne zavrsava u tom trenutku posao, slicna je prica i sa trade-om...
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106301
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Avangarda NBA Fantasy 2017/2018

Postby Tajler Darden » 13 Jan 2018, 23:07

Знам да не знам где бијем. Позиција на табели говори све.

Ево напр. да би довео играча дао си Вигинса, који ти није потребан. Да би вратио непожељног играча назад, у овом случају Вигинса, који је као кило парадајза ти дајеш неког свог играча.

Када купиш играча са листе слободних агената не дајеш ништа. Ваљда је толико јасно.

Доведеш Бледса, даш га после пет дана. Која је логика онда? Шта си ти у тих пет дана могао закључити, а човек је одиграо плафон три утакмице.

Пошто је ово стратегија, а позиција на табели говори о истим, стратегија вам је свима одлична. Што се мене тиче размиљшајте на тај начин и у довођењу осталих играча.

Изнео сам своју замерку. Као што већина вас кука на Делгија и Олија мени је ово глупо и знам да нисам једини који то мисли.

Б13 је пример како се трејдови раде. Од онолике хрпе гована коју је драфтовао, момак је стигао до Дерозена (који се код тебе задршао један дан, а дизао си буку што је Чак отказао трејд) и Џимија Батлера. Заједно са Леброном ово је најјачи тројац у лиги. Макар по мом суду.
Не дирајте Терзу и Ћокија - противно је правилима форума.
User avatar
Tajler Darden
 
Posts: 6494
Joined: 16 Feb 2015, 16:02

Re: Avangarda NBA Fantasy 2017/2018

Postby AirBall » 13 Jan 2018, 23:13

Logika je vrlo jednostavna...

Bledsoe-a sam doveo jer nisam imao 3. pleja, kad sam dosao do Dragica nije mi vise trebao cetvrti plej vec mi je bila frka na SG/SF...

Ako mi sledece sedmice bude falio centar juricu u trade-u centra...

Neko pokupi free agenta, ja jurim boljeg igraca u trade-u...

To je moje pravo...

Koliko puta na Premier League fantaziju vadis npr Lukakua, Aguera i Kane-a pa ih posle vracas...

Ovo je igra i kad ne postoje limiti mozes da radis sta ti je volja...
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106301
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Avangarda NBA Fantasy 2017/2018

Postby Tajler Darden » 13 Jan 2018, 23:20

Довео си Дерозена и дао си га након једног дана, а пре тога си овде дигао буку зато што је трејд отказан.

Јуриш играча и даш га након 24 сата. Климава је стратегија онда.

Kao што се слободни агенти и трејдови не могу поредити, тако се и Премијер лига фантази и НБА фантази не могу ставити у исту реченицу.

Зато што не постоје лимити сам ово и предложио. Надам се да ће се други усагласити, ако неће играмо даље. Нећу сигурно батаљивати играње зато што ми се идеја није усвојила.
Не дирајте Терзу и Ћокија - противно је правилима форума.
User avatar
Tajler Darden
 
Posts: 6494
Joined: 16 Feb 2015, 16:02

Re: Avangarda NBA Fantasy 2017/2018

Postby AirBall » 13 Jan 2018, 23:25

Tajler Darden wrote:Довео си Дерозена и дао си га након једног дана, а пре тога си овде дигао буку зато што је трејд отказан.

Јуриш играча и даш га након 24 сата. Климава је стратегија онда.

Kao што се слободни агенти и трејдови не могу поредити, тако се и Премијер лига фантази и НБА фантази не могу ставити у исту реченицу.

Зато што не постоје лимити сам ово и предложио. Надам се да ће се други усагласити, ако неће играмо даље. Нећу сигурно батаљивати играње зато што ми се идеја није усвојила.


Dao sam DeRozana jer sam dobio Bledsoe-a 3.7 i Randolpha 3.5, za Randolpha koji je 3.5 sam uzeo Dragica 3.2, a za Bledsoe-a koji je 3.7 Portera koji je npr 3.8...

Po meni Dragic i Porter mnogo vise vrede zajedno nego DeRozan sam...

I nisam ja dizao buku zbog DeRozana nego zbog postupka nekog ko je prihvatio trade, a onda trazio igraca nazad...

Naravno da mogu, sama rec fantazi u isti kos stavlja sve igre, ne znam kako stojis sa engleskim ali fantasy znaci fantaziranje...

Zamislis nesto i sprovedes u delo..

Eto tako fantazirajuci ja sam osvajao neke igre i na evropskom nivou... :D
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106301
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Avangarda NBA Fantasy 2017/2018

Postby Tajler Darden » 13 Jan 2018, 23:43

Не знам енглески, зато користим ћирилицу.

Није тражио играча назад него је желео да откаже трејд. Тражење играча назад је оно што си ти радио за Вигинса, Колдвел Поупа... Разликује се.

Онда погледаш мало дубље и схватиш да Лукакуа свако у Премијер лига фантазију може имати, а овде Леброна само Б13 например.

Толико. :biggrin:
Не дирајте Терзу и Ћокија - противно је правилима форума.
User avatar
Tajler Darden
 
Posts: 6494
Joined: 16 Feb 2015, 16:02

Re: Avangarda NBA Fantasy 2017/2018

Postby AirBall » 13 Jan 2018, 23:46

Pa eto, Wigginsa moze da poseduje nekoliko ljudi i vise puta...

Toliko :D
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106301
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

PreviousNext

Return to Američka košarka

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests