Board index Košarka Američka košarka

Avangarda NBA Fantasy

Re: Avangarda NBA Fantasy

Postby Pit Bull » 14 Oct 2019, 15:08

Kotor i Difovac da mi posalju na PP mail do veceras.

Rajs, Civot i Dare da potvrde na mail prijavu i da udju u ligu.
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58253
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Avangarda NBA Fantasy

Postby Rajs » 14 Oct 2019, 16:50

Usao

Po kakvom sistemu igramo, 4x4 ili 2x8?
NBA Fantasy Champion (2019)
Premier League H2H Fantasy Champion (2021)

OSTOJA ODLAZI
User avatar
Rajs
 
Posts: 25578
Joined: 10 Dec 2014, 15:15

Re: Avangarda NBA Fantasy

Postby Pit Bull » 14 Oct 2019, 17:09

4x4
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58253
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Avangarda NBA Fantasy

Postby Pit Bull » 14 Oct 2019, 21:10

Znaci cetvrtak odgovara svima draft, recimo 22h?

Kotor ako se ne javi do sutra popodne, trazicemo zamenu.
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58253
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Avangarda NBA Fantasy

Postby СрбинПодгорица » 14 Oct 2019, 22:05

Мени одговара
ОПЕТ ГОРИ НЕМАЊИЋА ПЛАМЕН, СТАСАЈУ МОМЦИ ТВРДИ К`О КАМЕН!!!

... АКО ТРЕБА ЧЕКАЋЕМО И ХИЉАДУ ВИДОВДАНА!!!

ИГРАЈМО ТАЈ ТАНГО СМРТИ, КАО НЕКАДА ПРЕ...
User avatar
СрбинПодгорица
 
Posts: 17041
Joined: 20 Aug 2013, 20:07

Re: Avangarda NBA Fantasy

Postby MichigenTB3 » 15 Oct 2019, 00:46

@Pit Bull,

Igram ja, ako se covek ne pojavi ili neko drugi ne bude mogao.
MichigenTB3
 
Posts: 106
Joined: 24 Feb 2014, 13:18

Re: Avangarda NBA Fantasy

Postby yobara » 15 Oct 2019, 01:29

@Pit

Sto si namestio ligu da bude keeper...zar vec nemate tu odvojenu ligu? :biggrin:

I, da...mozda treba razmisliti za 2x8...jes siNpa ovo 4x4, ali nekad je mozda nepravedno...prvi u nekoj diviziji, mozda bude imao gori ucinak od treceplasiranog iz neke druge...i prolazi direktno u plejof
User avatar
yobara
 
Posts: 2575
Joined: 30 Sep 2013, 13:06

Re: Avangarda NBA Fantasy

Postby Pit Bull » 15 Oct 2019, 01:44

yobara wrote:@Pit

Sto si namestio ligu da bude keeper...zar vec nemate tu odvojenu ligu? :biggrin:

I, da...mozda treba razmisliti za 2x8...jes siNpa ovo 4x4, ali nekad je mozda nepravedno...prvi u nekoj diviziji, mozda bude imao gori ucinak od treceplasiranog iz neke druge...i prolazi direktno u plejof




Nije keeper, nego je valjda tako stalno dok se ne popuni liga, promenicemo to, bez brige. Cekamo da svi udju u ligu, pa menjamo. Makar mi je Manes tako objasnio, posto je on jos uvek de iure komisionar, dok ne krenemo.

Ja sam za divizije, taman nas ima npr. da napravimo da se unutar divizije igra po 3 puta sa svakim (9 meceva) + sa svakim iz ostatka lige po jednom i to daje 21 kolo koliko igramo u regularnom delu.

Sad ne znam moze li se fiksno namestiti raspored, trebalo bi da moze i mislim da je to najidealnije.




edit: Eto sredio sam sad za keepere odmah i postavio draft u cetvrtak u 22h posto se vecina slozila da moze.
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58253
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Avangarda NBA Fantasy

Postby yobara » 15 Oct 2019, 01:53

Pit Bull wrote:
yobara wrote:@Pit






Ja sam za divizije, taman nas ima npr. da napravimo da se unutar divizije igra po 3 puta sa svakim (9 meceva) + sa svakim iz ostatka lige po jednom i to daje 21 kolo koliko igramo u regularnom delu.

Sad ne znam moze li se fiksno namestiti raspored, trebalo bi da moze i mislim da je to najidealnije.


Sta znam, to i nije lose...jedino sam mislio promene radi, eventualno

Mislim da smo vec dve sezone igrali 4x4, pa se desavalo cini mi se u obe godine da u jednoj diviziji budu rezultatski ekipe ispod 50% , a u nekim su se klali za par pobeda i vecina izduvali...a jaci skor imali od pobednika te najslabije divizije...ovako kad su 8 u jednoj i u 8 u drugoj, mislim da su manje sanse da se tako nesto desi, da tolika razlika bude
User avatar
yobara
 
Posts: 2575
Joined: 30 Sep 2013, 13:06

Re: Avangarda NBA Fantasy

Postby Pit Bull » 15 Oct 2019, 01:57

Ali se nije desilo da npr. najbolji u diviziji nije u 8 najboljih sa skorom. Sto u sustini znaci da nista ne menja i da bi isti ljudi igrali plej-of i da igramo bez divizija.

Mislim da je ovako interesantnije, imas 4 sampiona divizija i 4 vajld-karda. Ako ne mozes biti u 4 najbolja koji nisu osvojili diviziju, sta ces u plej-ofu :D

A u 99% situacija ti se nece desiti da bas taj jedan udje naustrb nekog ko je ostao deveti, a ima bolji skor od njega.

Msm. mi igramo dole NFL fantazi vec 6-7 godina sa 4 divizije po 3 tima, pa se ne secam da se do sada mozda jednom max. desila ta situacija, a 6 ljudi ide u plej-of, a kamoli da se desi u 4x4, nema sanse. Plus ako uspem ovo da napravim da se igra 3 puta sa istima iz divizije, onda tek nema brige oko toga, samo je interesantnije.
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58253
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Avangarda NBA Fantasy

Postby yobara » 15 Oct 2019, 02:29

Kad malo bolje pogledah istoriju - u pravu si :biggrin:

Ove sezone sam se setio, kad pogledas 2 jake i 2 slabije (ali izjednacene divizije :biggrin: )

Image

Hipoteticki - da ovde nije bilo nereseno izmedju Dareta i Civota i Dare pobedio...bili bi obojica na 10-9...koliko ima i Ludjak iz Pive koji je cetvrti u svojoj diviziji od pet :biggrin:

A ni ti/Nolinjo/Forest Gamp (zaboravih ko je to bio) niste daleko...zamisli da je Civot upao u tu cetvrtu diviziju, mozda bi gore neko od vas prosao, a Civot bi ispao...doduse, po bodovima Civot i Dare su daleko od ostalih, tako da je tu jasno sve

Samo ti kazem - lako moze da se desi ovakav slucaj...da puka sreca nekog zadesi i iz lake divizije neko prodje, a ostali se kolju...jos smo tad igrali sa 20, sad se smanjuje broj :biggrin:
User avatar
yobara
 
Posts: 2575
Joined: 30 Sep 2013, 13:06

Re: Avangarda NBA Fantasy

Postby Pit Bull » 15 Oct 2019, 02:33

Pa neka se desi :D

Ako ne mozes biti u 4 najbolja koja nisu osvojila diviziju, neces ni u PO daleko dogurati. Ako ti se bas tako namesti...

U tome i jeste draz igranja divizija. Ako hoces da ne razmisljas o tome, stavis sve u jednu diviziju tj. bez divizija i sve super.

Ja licno vise volim fantasy igrati sa divizijama. Pogotovo ako se moze namestiti vise meceva tokom sezone sa divizijskim rivalima.
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58253
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Avangarda NBA Fantasy

Postby yobara » 15 Oct 2019, 02:44

A dobro, bas da bude klot, svi u jednu diviziju stajl jeste suvoparno

Igrali smo 2x10 2017 - i jeste izgledalo rogobatno...ali mi 2x8 deluje simetricnije...tipa Istok i Zapad...2 u obe idu direktno i ostalih 4 po plasmanu

4x4 isto simetericno izgleda, mada je mozda veca konkurencija kad je 4x5

Pitanja za razmisljanje...posto se blizi draft, mozda da ne komplikujemo sa tim...Rajs me podstakao sa 2x8, verovatno se ovako ne bih ni setio :biggrin:
User avatar
yobara
 
Posts: 2575
Joined: 30 Sep 2013, 13:06

Re: Avangarda NBA Fantasy

Postby Pit Bull » 15 Oct 2019, 02:48

Ne moze se namestiti tako po dva najbolja iz svake divizije.

Moze samo sampion i ostale WC pozicije.

Ostaje 4x4 i da ne komplikujemo mnogo. :roll:
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58253
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Avangarda NBA Fantasy

Postby yobara » 15 Oct 2019, 02:52

Pit Bull wrote:Ne moze se namestiti tako po dva najbolja iz svake divizije.



Nisam znao za to, glupo :biggrin: Nek ostane onda 4x4 :okk:
User avatar
yobara
 
Posts: 2575
Joined: 30 Sep 2013, 13:06

PreviousNext

Return to Američka košarka

Who is online

Users browsing this forum: kalmah, Olimp and 53 guests