Board index Košarka Američka košarka

Avangarda NBA Fantasy

Re: Avangarda NBA Fantasy

Postby Pit Bull » 05 Dec 2019, 22:46

Holden wrote:Dobio bi vise od tebe matematicki sad, al covjek vjeruje da mu ovi u buducnosti mogu donijeti vise.


Ma jasno mi je sve, ne bunim se. I treba da bude kako vecina kaze.

Samo konstatacija da se ovim pravilom maksimalno gubi na improvizaciji. A improvizacija donosi titule



Ne slazem se da se gubi na improvizaciji.

Moramo da imamo neka pravila, jer i sam si svestan da je ranijih godina bilo izuzetnih problema oko trejdova i gde su ljudi znalo da odustanu i uniste takmicenje jer im se ne svidja neki trejd ili jer se obori trejd.

Pravila moraju da postoje kako bi liga opstala, makar neka.

Moze da bude ovako (po meni daleko bolje), ili da se jednostavno svi trejdovi pustaju bez ikakvog prigovora i onda cemo kad tad doci u situaciju uvredjene mlade i nastace cirkus, to je vec vidjeno i na to se ne treba vracati.


Do sada je u sezoni odradjeno 10-15 trejdova minimum, niti jedan nije bio na glasanju, a kao sto kaze Air, bilo je mozda i nekih nelogicnijih od ovoga, tako da tu pada u vodu ta teorija da nema improvizacije. Stavise, ovo je fleksibilniji metod, trejdujes, napises na temi i to je to, vec sutra imas igrace u rosteru. U nekim ligama sve ide na glasanje, pogotovo u ovim po novac sto se igraju, zamisli koliko bi to tek sporo bilo. Ovako je ostavljeno da ne ide na glasanje ni kad se jedan ili dva pobune, nego minimum cetiri. I to opet nije garancija da ce trejd biti oboren.

Cak i ako ode neki trejd nekad na glasanje, pre glasanja obojica koji trejduju mogu objasniti svoje vidjenje trejda i tako uticati na glasanje.

Sve u svemu, bice ovako dok sam god ja komisionar, jer sprecuje bilo kakve potencijalne probleme tokom sezone i eventualno frke. A bilo ih je ranije, cemu smo svi svedocili.
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58243
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Avangarda NBA Fantasy

Postby AirBall » 05 Dec 2019, 23:17

Sta se radi sa Difovcem?

Dobar momak, ali ga ova igra izgleda uopste ne zanima :D
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106318
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Avangarda NBA Fantasy

Postby СрбинПодгорица » 05 Dec 2019, 23:58

Ако се људи договоре не видим проблем поготово јер су сви још увијек у игри. Такође никада се не зна шта ће бити са трејдовима ко ће како играти, хоће ли се ко повриједити итд. Али свакако ако неко сматра да нешто није у реду треба рећи.
Што каже Аир тренутно су неки други проблеми.
ОПЕТ ГОРИ НЕМАЊИЋА ПЛАМЕН, СТАСАЈУ МОМЦИ ТВРДИ К`О КАМЕН!!!

... АКО ТРЕБА ЧЕКАЋЕМО И ХИЉАДУ ВИДОВДАНА!!!

ИГРАЈМО ТАЈ ТАНГО СМРТИ, КАО НЕКАДА ПРЕ...
User avatar
СрбинПодгорица
 
Posts: 17037
Joined: 20 Aug 2013, 20:07

Re: Avangarda NBA Fantasy

Postby yobara » 06 Dec 2019, 01:39

Ne znam ko se resava elmsfordske prevare Micela, ali to ce mu biti najbolji potez u sezoni :biggrin:

Ovaj sto ga uzima se u startu zajebao :lollol:

Sto bi rekao veliki Zdravko Mamic - JA SAM ZA!
User avatar
yobara
 
Posts: 2575
Joined: 30 Sep 2013, 13:06

Re: Avangarda NBA Fantasy

Postby СрбинПодгорица » 06 Dec 2019, 23:27

Мени све боље од бољег, Ембид не игра сигурно у суботу за недељу питање хоће ли , сада је већ много теже да извучем ову недељу. Ако изгубим и ову трећу недељу заредом ПО већ би полако одлазио за мене.
ОПЕТ ГОРИ НЕМАЊИЋА ПЛАМЕН, СТАСАЈУ МОМЦИ ТВРДИ К`О КАМЕН!!!

... АКО ТРЕБА ЧЕКАЋЕМО И ХИЉАДУ ВИДОВДАНА!!!

ИГРАЈМО ТАЈ ТАНГО СМРТИ, КАО НЕКАДА ПРЕ...
User avatar
СрбинПодгорица
 
Posts: 17037
Joined: 20 Aug 2013, 20:07

Re: Avangarda NBA Fantasy

Postby СрбинПодгорица » 09 Dec 2019, 09:49

Тијесан пораз и трећи заредом, противнику честитке за побједу. Противника његови топ играчи одиграли јако добру недељу, а мене повреде и не играње уништили и ове седмице. Као што сам страховао повреда Ирвинга ме скупо кошта, неће га бити још пар седмица, синоћ се повриједио и Ван Влит. Уз ове проблеме иде ми и много тежак распоред и вјероватно још пар пораза у низу, тако да је за мене ПО изгубљен. Али свакако ћу се се борити до краја да узмем још коју побједу.
ОПЕТ ГОРИ НЕМАЊИЋА ПЛАМЕН, СТАСАЈУ МОМЦИ ТВРДИ К`О КАМЕН!!!

... АКО ТРЕБА ЧЕКАЋЕМО И ХИЉАДУ ВИДОВДАНА!!!

ИГРАЈМО ТАЈ ТАНГО СМРТИ, КАО НЕКАДА ПРЕ...
User avatar
СрбинПодгорица
 
Posts: 17037
Joined: 20 Aug 2013, 20:07

Re: Avangarda NBA Fantasy

Postby Pit Bull » 10 Dec 2019, 09:31

Nisam ocekivao da mi se Morant ovako brzo oporavi, mislio sam da nece igrati ni ove sedmice, a da nemam igraca da dropujem, sve sto sam uzeo sa FA isporucuje preko 3fp u poslednjih 10 dana...

Zanimljiva odluka koga cutovati, najradije bih Denija Grina koji mi smeta, ali nemam SG/SF igraca tu.
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58243
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Avangarda NBA Fantasy

Postby Holden » 12 Dec 2019, 19:39

Dajem Bila i Micela u paketu ispod cijene. Moze se i jos igraca ukljuciti u trejd po zelji
mudrovsukilo wrote:
ima raznih al ovaj holden najludji
User avatar
Holden
 
Posts: 5759
Joined: 29 Nov 2014, 14:30

Re: Avangarda NBA Fantasy

Postby СрбинПодгорица » 13 Dec 2019, 13:22

Ко желим трејд сви у оптицају осим Богдана и Ембида?
ОПЕТ ГОРИ НЕМАЊИЋА ПЛАМЕН, СТАСАЈУ МОМЦИ ТВРДИ К`О КАМЕН!!!

... АКО ТРЕБА ЧЕКАЋЕМО И ХИЉАДУ ВИДОВДАНА!!!

ИГРАЈМО ТАЈ ТАНГО СМРТИ, КАО НЕКАДА ПРЕ...
User avatar
СрбинПодгорица
 
Posts: 17037
Joined: 20 Aug 2013, 20:07

Re: Avangarda NBA Fantasy

Postby Pit Bull » 13 Dec 2019, 18:03

Ako je neko spreman da se kocka sa Majlsom Tarnerom, trejdovao bih ga...

Nerealno kako se raspada ove sezone, ali ko zna... Cenim ga na 3,5 - 3,6fp.
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58243
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Avangarda NBA Fantasy

Postby AirBall » 14 Dec 2019, 18:40

Trejd

Vozdovacki gang i F Odeljenje

Lavine, Randle i Bagley za Russell-a, Holmesa i Griffina.

3.75, 3.60 i 2.40 za 3.78, 4.19 i 2.77.
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106318
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Avangarda NBA Fantasy

Postby СрбинПодгорица » 15 Dec 2019, 09:47

Још једна недеља у којој су ме повреде коштале пораза. Ову седмицу губим убједљиво, за разлику од предходних пораза са око 1 поена разлике. Следеће седмице и да сам здрав тешко да бих шта могао тако да је то и 5 пораз у низу. Надам се да ће опоравити повријеђени, па онда да се борим за још коју побједу, пошто је било каква борба за ПО завршена.
ОПЕТ ГОРИ НЕМАЊИЋА ПЛАМЕН, СТАСАЈУ МОМЦИ ТВРДИ К`О КАМЕН!!!

... АКО ТРЕБА ЧЕКАЋЕМО И ХИЉАДУ ВИДОВДАНА!!!

ИГРАЈМО ТАЈ ТАНГО СМРТИ, КАО НЕКАДА ПРЕ...
User avatar
СрбинПодгорица
 
Posts: 17037
Joined: 20 Aug 2013, 20:07

Re: Avangarda NBA Fantasy

Postby wiper » 15 Dec 2019, 20:28

СрбинПодгорица wrote:Још једна недеља у којој су ме повреде коштале пораза. Ову седмицу губим убједљиво, за разлику од предходних пораза са око 1 поена разлике. Следеће седмице и да сам здрав тешко да бих шта могао тако да је то и 5 пораз у низу. Надам се да ће опоравити повријеђени, па онда да се борим за још коју побједу, пошто је било каква борба за ПО завршена.


Nedeljama čitam tvoje postove u kojima pišeš da su te povrede koštale poraza, pošto ove igraš protiv mene i napisao si isto ne mogu, a da ne prokomentarišem i kažem ti da to apsolutno nema veze sa istinom. Izgubićeš zato što su tvoji igrači odigrali slabo i zato što si napravio katastrofalne poteze sa uzimanjem FA (kao što i konstantno radiš).

Ove nedelje ti zbog povrede nisu igrali VanVleet (ponedeljak, sreda i subota) i Wagner (subota). Ok, VanVleet ti je treći najbolji igrač, ali zbog ovih povreda reći da je to uzrok poraza je komično. Recimo, meni ove nedelje zbog povreda nisu igrali Smart (ponedeljak, sreda, četvrtak), Rondo (sreda), Drummond i Westbrook (subota, moja dva najbolja igrača!). Ako samo ovo uporediš i gledaš objektivno shvatićeš ko je zapravo ovde bio u većem gubitku. Ok, povređen ti je Irving već neko vreme, ali i meni je Oladipo koji je All Star kalibar takođe.

Dalje, svake nedelje srokaš svoje 4 izmene u 2-3 dana, kao što si uradio i ove. Uzmeš igrača, pa istog otpustiš posle 5min, uzaludno potrošiš izmenu. Sada si (sem Chrissa koji je trenutno kod mene) napravio katastrofalne poteze koji ti nisu doneli ama baš ništa, Royce O'Neale koji se raspada, Ish Smith, Galloway heeeej..Dok su meni moje donele 15ftp, trenutna razlika između nas je 18, znači bili bi egal.

A i to da su ti igrači odigrali slabo je diskutabilno, svi su uglavnom bili na proseku ili preko. Tako da druže, možda je greška u tebi, možda si loše draftovao tim i birao igrače, razmisli nekada o tome. Možda ćeš tada da shvatiš da "povrede" ipak nisu krive za sve.
JEL' TI FRKA DA PLIVAŠ KAD' JE VODA MUTNA?
User avatar
wiper
 
Posts: 1715
Joined: 08 Feb 2014, 01:36
Location: Novi Sad

Re: Avangarda NBA Fantasy

Postby СрбинПодгорица » 15 Dec 2019, 21:32

Ја теби честитам искрено на побједи и заиста ми је није намјера да било шта умањим или оспорим.Само кажем ситуацију која ме прати из седмицу у седмицу. Можда ове седмице није то одлучујуће али неке од
предходних седмица јесте. Такође због тога сам и узимао играча са смећа и увијек се ту може погријешити.
То је саставни дио игре и нема проблема са тим. Такође вјероватно гријешим што сам то писао. Спортски поздрав.
ОПЕТ ГОРИ НЕМАЊИЋА ПЛАМЕН, СТАСАЈУ МОМЦИ ТВРДИ К`О КАМЕН!!!

... АКО ТРЕБА ЧЕКАЋЕМО И ХИЉАДУ ВИДОВДАНА!!!

ИГРАЈМО ТАЈ ТАНГО СМРТИ, КАО НЕКАДА ПРЕ...
User avatar
СрбинПодгорица
 
Posts: 17037
Joined: 20 Aug 2013, 20:07

Re: Avangarda NBA Fantasy

Postby Pit Bull » 16 Dec 2019, 12:09

Je li samo meni Yahoo ne radi celo jutro ili?
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58243
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

PreviousNext

Return to Američka košarka

Who is online

Users browsing this forum: drcl and 29 guests