Board index Košarka Američka košarka

Avangarda NBA Fantasy

Re: Avangarda NBA Fantasy

Postby Pit Bull » 18 Jan 2019, 12:17

Jobara, sigurno ce namestati ako se igra liga na ispadanje... :D


Jbg. meni se desilo par puta ponedeljkom i to me izjebe po pravilu ako addujem igraca da smetnem sa uma tj. namestim ekipu za celu sedmicu, addujem igraca i sjebe se sve :D

Ali dobro, to je 3-4 dana u celoj sezoni, desi se. :roll:
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58204
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Avangarda NBA Fantasy

Postby yobara » 18 Jan 2019, 12:43

Pa to ti kazem...cak i da se ova liga igra u pare, verujem da bi bilo slicnih situacija...neko uvek mora biti na zacelju i sa nekim losim skorom, sa minimalnim sansama za dalje...naravno, da dolazi do demotivacije

Eo i ja sam ove godine, u nekoj drugoj ligi, prvi put za 6-7 godina kako sam tamo - bio fenjeras od 3. do 10. kola, sad sam se malo podigao - 15ti od 18 ukupno stanje...i iako mislim da mi se jednom desilo da ne namestim, uglavnom sam tu i dalje azuran...ali nekoliko puta nisam reagovao kao ovde - da ispucam sve izmene, iscrpim sve mogucnosti za maksimalan ucinak

Nego cekam Cedija Osmana (koga sam uzeo u prvom kolu, kad je imao neku brutalnu partiju) i Gortata da proigraju, umesto da sam isutirao raspade za Djurdjic :biggrin:

Tamo je bio aukcija draft, ja pokupio sve dobre bekove a imao ocajne centre...pa krenule povrede, los izbalansiran tim...kad krene po zlu, lako se gubi motiv...ne potpuno, ali opet nisi fokusiran, kao u mom slucaju u ovoj ligi - gde nisam bio zadovoljan draftom, ali je ispalo skoro pa nikad bolje sa sastavom...i to u ovako jakoj konkurenciji :biggrin:

Ok, svaka pobeda i poen ce i ovde biti vazni...ali b13 mislim da u svakom slucaju ide u plejof...cak i da je izgubio, ne verujem da bi ga poremetilo

Razumem kritike wiper-a, ali buraz veruj da ovde je totalno nebitno ko ce biti prvi, a ko osmi...nema domaceg terena, bitniji ce biti raspored za tu prvu nedelju plejofa...nijanse ce odlucivati, cak i Manes, za koga sam mislio da ima najbolji tim je ranjiv, niko ne odskace previse kvalitetom
User avatar
yobara
 
Posts: 2574
Joined: 30 Sep 2013, 13:06

Re: Avangarda NBA Fantasy

Postby Pit Bull » 18 Jan 2019, 12:46

Pa kazem ti, ako se igra liga na ispadanje, svako ce gledati da opstane u ligi. Ja na jednom NFL fantaziju vec 2 godine nemam sansu za plej-of posle pola sezone, ali ta liga se igra u 2 lige na ispadanje, pa svejedno cupas-kopas da opstanes, vise nego kad se boris za plej-of :D
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58204
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Avangarda NBA Fantasy

Postby yobara » 18 Jan 2019, 13:50

To je istina, ali ovde ipak mislim da je baza dobrih i igraca sa stazom veca od 10, cak i od 12

Jedini problem je osipanje, posto npr ove godine ne igra Holden koji je cini mi se bio ruki kad je osvojio i onda jos sledece godine odbranio titulu...pa npr Baketa koji je uvek bio pri vrhu...pa kreatori ovoga su bili Alonzo i one stare kajle, zamisli sad da na ovu bazu se jos vrati par njih...pa to bi bio NBA u bukvalnom smislu

E sad, mozda sledece sezone - odustane 4-5 standardnih igraca odavde (na primer)...mozda i vise...obaveze, drugi prioriteti, sta god...opet ulazis u situaciju da dolaze novajlije, neki mozda i ne prate toliko NBA, ali ima zabavno da ucestvuju, taj hajp oko ulaska u ligu, draft, trte mrte...pa se prijavi njih gomila i onda se gleda ko se prvi zapljunuo...i onda odustane, a neki koji je izvisio bi bio mozda odgovorniji

Koliko god da skracivao ligu, uvek ce toga biti...zato ti kazem - dok god je ova baza standardnih igraca - nema zime

Zato mislim da treba da se spusti lopta, ok neki tres tok :biggrin: Ali ovako prepucavanje i da se ozbiljno koljemo medju sobom - samo ogadi igru dobrom delu i na kraju odustanu...treba cuvati bazu :biggrin:

Verujem da si ti mozda i iskusniji fantazer, ja npr igram samo kosarku i hokej, ti koliko sam skapirao NFL umesto NHL...moje iskustvo da je utopija do tancina sve da bude fer plej, po pravilima i to oko toga da roster bude adekvatno popunjen svaki dan...pogotovo u ovim hokej ligama - to je anarhija nikad jaca :biggrin:

A moja prva nba fantazi sezona sa likovima iz Srbije (pre toga sam rendom upao u neku yahoo ligu) je bila kad sam upao na neki forum, pitao mogu li da igram i primili me...bukvalno nikog nisam znao ni po nikovima, avangardu sam bar pratio sigurno 2 godine, pre nego sto sam se registrovao...sa njima igram sigurno 6 godina u kontinuitetu i ako mi verujes - isto se dogadja kao i ovde, iako postoji baza od 80% ljudi koja se ne menja godinama

Tako da moje iskustvo govori, da iako bi bilo topcider da sve prodje po pravilima i bez jednog incidenta - ne moze ni u ligi od 4, pa ni od 8 :biggrin: Da ne dolivam so na ranu - ali seti se samo sta je bilo u onoj elitnoj avangarda ligi, a nije vas bilo vise
od 10, koliko se secam
User avatar
yobara
 
Posts: 2574
Joined: 30 Sep 2013, 13:06

Re: Avangarda NBA Fantasy

Postby B13 » 18 Jan 2019, 17:31

Ako je neko zainteresovan za neke trejdove nek se javi, hoču malo da promešam ekipu, previše je sve monotono.

Što se tiče ove nedelje, jeste bilo napeto prvih par dana jer su moji podbacili, a Harden ubija, ali ipak očekujem pobedu sa većom razlikom.
B13
 
Posts: 4942
Joined: 19 Jan 2014, 16:22

Re: Avangarda NBA Fantasy

Postby Pit Bull » 18 Jan 2019, 18:11

B13 wrote:Ako je neko zainteresovan za neke trejdove nek se javi, hoču malo da promešam ekipu, previše je sve monotono.

Što se tiče ove nedelje, jeste bilo napeto prvih par dana jer su moji podbacili, a Harden ubija, ali ipak očekujem pobedu sa većom razlikom.


Bjelica i dalje dostupan. :roll:
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58204
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Avangarda NBA Fantasy

Postby СрбинПодгорица » 18 Jan 2019, 23:43

Намјестим тим сваки дан некада и чекао сам и 4 ујутру ако је неки играч GTD, или тражиш новости по нету да видиш хоће ли играти ако рано мораш устајати. По мени није проблем ако се дан два заборави или ниси у могућности, проблем је ако се то неком нон стоп понавља. Искрено и ако сам изгубио шансе за ПО мени је заиста ултра забаван овај fantasy, и до краја идем да покупим још коју побједу.

Што се тиче трејдова и ја могу бити расположен за то.
ОПЕТ ГОРИ НЕМАЊИЋА ПЛАМЕН, СТАСАЈУ МОМЦИ ТВРДИ К`О КАМЕН!!!

... АКО ТРЕБА ЧЕКАЋЕМО И ХИЉАДУ ВИДОВДАНА!!!

ИГРАЈМО ТАЈ ТАНГО СМРТИ, КАО НЕКАДА ПРЕ...
User avatar
СрбинПодгорица
 
Posts: 17022
Joined: 20 Aug 2013, 20:07

Re: Avangarda NBA Fantasy

Postby wiper » 20 Jan 2019, 02:58

Koliko sam samo gluposti napravio ove nedelje, tačno će me iste koštati pobede..
JEL' TI FRKA DA PLIVAŠ KAD' JE VODA MUTNA?
User avatar
wiper
 
Posts: 1715
Joined: 08 Feb 2014, 01:36
Location: Novi Sad

Re: Avangarda NBA Fantasy

Postby Pit Bull » 20 Jan 2019, 06:39

Koji su tvoji?
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58204
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Avangarda NBA Fantasy

Postby Rajs » 20 Jan 2019, 06:54

Ovi protiv kojih igras :biggrin:
NBA Fantasy Champion (2019)
Premier League H2H Fantasy Champion (2021)

OSTOJA ODLAZI
User avatar
Rajs
 
Posts: 25505
Joined: 10 Dec 2014, 15:15

Re: Avangarda NBA Fantasy

Postby Pit Bull » 20 Jan 2019, 06:58

Pa da, srecno ce dobiti zbog Konlija u ponedeljak, to sam i rekao da ce biti.

Poklonicu mu pobedu, mogao bih dici Okodjija ili Gasola sa FA i mozda zakuvati ali ne vredi da se odricem nekih igraca iz tima zbog jedne pobede koju svakako i sa njima mozda ne bi ostvario.
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58204
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Avangarda NBA Fantasy

Postby wiper » 20 Jan 2019, 11:21

Pit Bull wrote:Pa da, srecno ce dobiti zbog Konlija u ponedeljak, to sam i rekao da ce biti.

Poklonicu mu pobedu, mogao bih dici Okodjija ili Gasola sa FA i mozda zakuvati ali ne vredi da se odricem nekih igraca iz tima zbog jedne pobede koju svakako i sa njima mozda ne bi ostvario.



Srećno zbog Konlija, jel si realan? :truce:

3-4 Konlija sam ti poklonio od ponedeljka, a ti meni pričaš o sreći i poklonu :laugh:
JEL' TI FRKA DA PLIVAŠ KAD' JE VODA MUTNA?
User avatar
wiper
 
Posts: 1715
Joined: 08 Feb 2014, 01:36
Location: Novi Sad

Re: Avangarda NBA Fantasy

Postby manes » 20 Jan 2019, 12:59

LaVine i Whiteside u izlogu.
Dobro pamtim sve, sve sto bilo je...
User avatar
manes
 
Posts: 6063
Joined: 24 Dec 2012, 14:36

Re: Avangarda NBA Fantasy

Postby СрбинПодгорица » 20 Jan 2019, 14:26

Код мене су сви у излогу (осим Богадан), па ако је неко заистересован нека шаље понуде.
ОПЕТ ГОРИ НЕМАЊИЋА ПЛАМЕН, СТАСАЈУ МОМЦИ ТВРДИ К`О КАМЕН!!!

... АКО ТРЕБА ЧЕКАЋЕМО И ХИЉАДУ ВИДОВДАНА!!!

ИГРАЈМО ТАЈ ТАНГО СМРТИ, КАО НЕКАДА ПРЕ...
User avatar
СрбинПодгорица
 
Posts: 17022
Joined: 20 Aug 2013, 20:07

Re: Avangarda NBA Fantasy

Postby ilika99basket » 20 Jan 2019, 15:44

@yobara mislim da novajlije nisu problem u namestanju, pogledaj lepo, ako dobro znam rukiji smo Wiper i ja, mada je meni treca sezona a prva u ovom formatu, koji smo do sada namestili svaki put i dobro nam ide, pre bih rekao da kod nekih starijih dodje do zasicenja,
ako sam pogresno razumeo tvoj post onda ne zameri

a sto se trejda tice moze neki plej/bek bez da mi dirate embida,ejtona,kuzmu,dinvidija
ilika99basket
 
Posts: 1425
Joined: 10 Aug 2017, 15:54

PreviousNext

Return to Američka košarka

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests