Board index Košarka Američka košarka

Srbi u NBA

Re: Srbi u NBA

Postby wiper » 30 Nov 2017, 19:54

Ко уопште прича о СВГ? Но добро..

П.С. А што се тиче Детроита, полако, сезона је дуууга, на 3 победе су од испадања из првих 8..а ако уђу у плеј оф испадају у првој рунди лагано..
JEL' TI FRKA DA PLIVAŠ KAD' JE VODA MUTNA?
User avatar
wiper
 
Posts: 1715
Joined: 08 Feb 2014, 01:36
Location: Novi Sad

Re: Srbi u NBA

Postby mudrovsukilo » 30 Nov 2017, 23:12

Čekicar wrote:
Tajler Darden wrote:Он 13/36 пенале, а Бобан ни тада не може да га замени...


Ma brkati kreten nema pojma

cekicar znae :blue:
Postby LBJ23 » 16 Dec 2016, 21:49

Kari 1na1 nije mogao da dobije Kevina Lava.

teglica » 04 Jan 2017, 00:38

Kakva malicioznost...
mudrovsukilo
 
Posts: 5987
Joined: 03 Nov 2016, 22:06

Re: Srbi u NBA

Postby Čekicar » 01 Dec 2017, 02:00

Mudrove spusti malo loptu.....Mrzim ljude koji se kace za nekoga bez obzira sta pise....Kao sto si i video danas slozio sam se sa tobom kada je Glisic u pitanju...Nemam problem sa tobom,imam problem sa tvojim glupostima koje neretko pises...i reagujem na tvoj tekst,ne na tebe...

Opusti se,nisi u toku kada je SVG u pitanju i ispadas smesan....Ni Malter ti nije pomogao da ukapiras...
I FEEL DEVOTION
User avatar
Čekicar
 
Posts: 8112
Joined: 18 Jan 2017, 12:17

Re: Srbi u NBA

Postby Radonjaa » 01 Dec 2017, 05:09

Ne zna Van Gandi ništa, ne palite se, ako uskoro ne pusti Bobišku :) da dominira, uprava će ga otpustiti, valjda im je jasno da imaju Ol star centra na klupi i da samo gube vrijeme sa Dramondom na centru!!!
bwa wrote:Micko Talijan


СрбинПодгорица wrote: Кунем вас се ову сезону преживјети нећу
User avatar
Radonjaa
 
Posts: 13358
Joined: 22 Nov 2017, 14:16

Re: Srbi u NBA

Postby mudrovsukilo » 01 Dec 2017, 08:51

Čekicar wrote:Mudrove spusti malo loptu.....Mrzim ljude koji se kace za nekoga bez obzira sta pise....Kao sto si i video danas slozio sam se sa tobom kada je Glisic u pitanju...Nemam problem sa tobom,imam problem sa tvojim glupostima koje neretko pises...i reagujem na tvoj tekst,ne na tebe...

Opusti se,nisi u toku kada je SVG u pitanju i ispadas smesan....Ni Malter ti nije pomogao da ukapiras...

ti kad meni napises da ja pisem gluposti ja se onda samom sebi divim :beyond: reagujes ti na moj tekst :truce:

da ja nisam u toku ,a ja sam prvi ovde pisao da ce svagi od bobana da pokusa da napravi pop igraca ,posto je fizicki nesposoban da igra ista drugo ,kaka boban

svagi dr ,i to sam ne tako davno napisao najavio ozbiljnu ekipu detroita sa najboljim defanzivcem u ligi dramondom


tako da ,cekicar znae :lollol:
Postby LBJ23 » 16 Dec 2016, 21:49

Kari 1na1 nije mogao da dobije Kevina Lava.

teglica » 04 Jan 2017, 00:38

Kakva malicioznost...
mudrovsukilo
 
Posts: 5987
Joined: 03 Nov 2016, 22:06

Re: Srbi u NBA

Postby Radonjaa » 01 Dec 2017, 11:25

Dramond bi se u ABA ligi namučio da bude defanzivac godine, kamoli u NBA, to je kao kad ljudi vide statistiku i misle da je Vajtsajd dobar defanzivac :beyond:
Pa Andre je treći najbolji defanzivac u petorci Pistonsa :D
bwa wrote:Micko Talijan


СрбинПодгорица wrote: Кунем вас се ову сезону преживјети нећу
User avatar
Radonjaa
 
Posts: 13358
Joined: 22 Nov 2017, 14:16

Re: Srbi u NBA

Postby mudrovsukilo » 01 Dec 2017, 13:35

Radonjaa wrote:Dramond bi se u ABA ligi namučio da bude defanzivac godine, kamoli u NBA, to je kao kad ljudi vide statistiku i misle da je Vajtsajd dobar defanzivac :beyond:
Pa Andre je treći najbolji defanzivac u petorci Pistonsa :D

:question: dramond ti je verovatno najbolji defanzivac od visokih ,posto jordan kad je uzo lovu prestao je da igra istu :okk:
preuzima sta oce bije koga oce zakljucava koga oce
Postby LBJ23 » 16 Dec 2016, 21:49

Kari 1na1 nije mogao da dobije Kevina Lava.

teglica » 04 Jan 2017, 00:38

Kakva malicioznost...
mudrovsukilo
 
Posts: 5987
Joined: 03 Nov 2016, 22:06

Re: Srbi u NBA

Postby wiper » 01 Dec 2017, 13:42

mudrovsukilo wrote: :question: dramond ti je verovatno najbolji defanzivac od visokih ,posto jordan kad je uzo lovu prestao je da igra istu :okk:
preuzima sta oce bije koga oce zakljucava koga oce


...и подмсева се коме оће..е па када ово уради нека се јави :D

JEL' TI FRKA DA PLIVAŠ KAD' JE VODA MUTNA?
User avatar
wiper
 
Posts: 1715
Joined: 08 Feb 2014, 01:36
Location: Novi Sad

Re: Srbi u NBA

Postby Malterego » 01 Dec 2017, 13:47

Koji je meni Boban lik, pa jebeš ti sedam miliona godišnje, ja da vidim klupu da mi se smije onako kao njemu u prošloj utakmici kad je ušao u igru, odjeb'o bih to sve i igrao za pet puta manje u Evropi. On je njima klasična sprdnja i predmet ismijavanja, atrakcija.
Nos. 8 & 24 retired by Los Angeles Lakers
Spoiler: pokaži
5× NBA champion
2× NBA Finals MVP
NBA Most Valuable Player
18× NBA All-Star
11× All-NBA First Team
9× NBA All-Defensive First Team
2× NBA scoring champion
NBA Slam Dunk Contest champion
...
User avatar
Malterego
 
Posts: 7954
Joined: 03 Jul 2015, 10:06

Re: Srbi u NBA

Postby wiper » 01 Dec 2017, 13:51

Malterego wrote:Koji je meni Boban lik, pa jebeš ti sedam miliona godišnje, ja da vidim klupu da mi se smije onako kao njemu u prošloj utakmici kad je ušao u igru, odjeb'o bih to sve i igrao za pet puta manje u Evropi. On je njima klasična sprdnja i predmet ismijavanja, atrakcija.


:plus1:
JEL' TI FRKA DA PLIVAŠ KAD' JE VODA MUTNA?
User avatar
wiper
 
Posts: 1715
Joined: 08 Feb 2014, 01:36
Location: Novi Sad

Re: Srbi u NBA

Postby Poison and Remedy » 02 Dec 2017, 10:31

Vecina danasnjih igraca u NBA je sprdnja i atrakcija, mada se ista ta vecina ne bi slozila sa tom konstatacijom. Ja ne mogu da uperim prstom u jednog od danasnjih NBA igraca(ukljucujuci tu i LBJ), koji imaju status kod navijaca, koji su npr. imali Bill Russell, Jerry West, Wilt Chamberlain, Magic Johnson, Bird, Cousy, dr. J, MJ...
TRADIZIONI DI FAMIGLIA
User avatar
Poison and Remedy
 
Posts: 8245
Joined: 21 Apr 2015, 08:47

Re: Srbi u NBA

Postby Radonjaa » 02 Dec 2017, 10:45

To je jer su navijači sve debilniji, nisu igrači krivi.
bwa wrote:Micko Talijan


СрбинПодгорица wrote: Кунем вас се ову сезону преживјети нећу
User avatar
Radonjaa
 
Posts: 13358
Joined: 22 Nov 2017, 14:16

Re: Srbi u NBA

Postby Poison and Remedy » 02 Dec 2017, 11:46

Radonjaa wrote:To je jer su navijači sve debilniji, nisu igrači krivi.


Nema to veze sa navijacima. Ono sa cim ima veze, jeste cinjenica da nijedan igrac u danasnje vreme nema neku posebnu vezu sa timom ili gradom u kojem nastupa. Ne postoji kult licnosti, postoje samo pare. Samim tim, Boban je samo refleksija svakog drugog igraca u NBA.
TRADIZIONI DI FAMIGLIA
User avatar
Poison and Remedy
 
Posts: 8245
Joined: 21 Apr 2015, 08:47

Re: Srbi u NBA

Postby Radonjaa » 02 Dec 2017, 11:50

Pa i to je tačno, ali to je uslovljeno sa milion stvari. To svakako nije razlog da navijači prave maskotu od bilo koga, pa ni Bobija, debilno izgleda. Takođe je sramota na šta liče pauze u poluvremenu, šta se tu radi, i kako se oni ljudi majmunišu. :beyond:
bwa wrote:Micko Talijan


СрбинПодгорица wrote: Кунем вас се ову сезону преживјети нећу
User avatar
Radonjaa
 
Posts: 13358
Joined: 22 Nov 2017, 14:16

Re: Srbi u NBA

Postby Sani » 03 Dec 2017, 18:25

To sa Bobijem je vec odavno pocelo, i Pop je govorio o tome dok je ovaj bio u Spursima:

“Sometimes it actually worries me,” Popovich said of the phenomenon that has come to be known as “Boban Mania.” “I think the crowd, they really get a kick out of him and all that, but he’s a basketball player. He’s not some sort of an odd thing.”

A rookie center from Serbia, Marjanovic has been a fan favorite since the start of the season, due mostly to his size.

Now that Marjanovic is getting steadier minutes, fans cheer any time he checks into the game, anytime he touches the ball, anytime he does anything at all. The good-natured Marjanovic has soaked up the adulation, calling the crowd support “amazing.”

Popovich said he understands fans having fun, but hopes the outsized Marjanovic “gets treated with the respect other people do.”

“He’s a hard worker and he’s a really intelligent kid and he wants it badly,” Popovich said. “I think you can get off your game when people cheer in a certain way, over the line, for no reason.”


Poison and Remedy wrote:Nema to veze sa navijacima. Ono sa cim ima veze, jeste cinjenica da nijedan igrac u danasnje vreme nema neku posebnu vezu sa timom ili gradom u kojem nastupa. Ne postoji kult licnosti, postoje samo pare. Samim tim, Boban je samo refleksija svakog drugog igraca u NBA.


Steph Curry je ikona grada, ceo zivot GS, verovatno ce ostati tako do kraja karijere, veliki igrac. Manu Ginobili je ziva legenda Spursa, u istom gradu Kawhi Leonard se izgovara sa ogromnim postovanjem, Dirk u Dallasu, Westbrook je bogotac u Oklahomi, Cartera navijaci obozavaju na svakom koraku...

David West je pre dve sezone odbio 11 miliona ako se ne varam, kako bi pokusao da sa SA osvoji titulu, Durant se odrekao dobre love kako bi Iguodala uzeo ''svoj'' novac, Curry nesto slicno...

Nije bas da ne postoji kult licnosti, slazem da je u manjoj meri, ali nije tacno da ne postoji. NBA navijaci su inace klasicni debili, oduvek bili, samo sto nam je sada internet omogucio da vidimo to u potpunoj meri, i za mnoge zivotne stvari je ista stvar, internet.

edit: koliko god neki ne zele da priznaju, LBJ je jedan od glavnih krivaca za sada popularni fazon 'jebe mi se za grad, tim, bitan mi je samo moj legacy'
Stephen Curry. 2,974. aka shooting GOAT.
User avatar
Sani
 
Posts: 9376
Joined: 08 Dec 2014, 01:58

PreviousNext

Return to Američka košarka

Who is online

Users browsing this forum: Jimmy Conway, nexus13, Veljkona22 and 7 guests