Board index Košarka Američka košarka

Ball Don't Lie Fantasy 2017/18

Re: Ball Don't Lie Fantasy 2017/18

Postby Batman » 08 Mar 2018, 13:25

Glasam za trejd ako je i dalje aktuelno
User avatar
Batman
 
Posts: 2647
Joined: 28 Aug 2012, 22:49
Location: Novi Beograd

Re: Ball Don't Lie Fantasy 2017/18

Postby HariHaler » 08 Mar 2018, 14:29

Ja glasam protiv ova dva trejda sto sam napravio :D :D :D :D
The mind is everything. What you think you become.
User avatar
HariHaler
 
Posts: 1264
Joined: 15 Mar 2011, 01:48

Re: Ball Don't Lie Fantasy 2017/18

Postby Malterego » 10 Mar 2018, 12:33

Evo zatvara se regularna sezona polako, već je jasno ko će igrati plejof...

Čestitke Starksu na plejofu, zasluženo nema šta!

Ostaje mi žal za nekim glupostima i greškama sa početka sezone, ali dobro to je sport i takmičenje. Prvi put igram ovako ozbiljan fantazi tako da sam zadovoljan. Imao sam sezonu kao Lejkersi :D Od starta 0-5, pa onda serija 7-3 i za kraj biće 2-3. Imao sam poraze od 1.9, 2.1 i 3.3 poena i onaj poraz od Pita gdje mi je bukvalno jedinom u ligi upisan poraz od njega, ali dobro...

Neka vam je sa srećom u PO, i neka pobjedi najbolji znači ne Tajler :jezik:
Nos. 8 & 24 retired by Los Angeles Lakers
Spoiler: pokaži
5× NBA champion
2× NBA Finals MVP
NBA Most Valuable Player
18× NBA All-Star
11× All-NBA First Team
9× NBA All-Defensive First Team
2× NBA scoring champion
NBA Slam Dunk Contest champion
...
User avatar
Malterego
 
Posts: 7954
Joined: 03 Jul 2015, 10:06

Re: Ball Don't Lie Fantasy 2017/18

Postby Tajler Darden » 16 Mar 2018, 09:35

Три дана до краја 1/4 финала, а сву дуели отворени.

Врхунска сезона.

Старксе, свака част.
Не дирајте Терзу и Ћокија - противно је правилима форума.
User avatar
Tajler Darden
 
Posts: 6494
Joined: 16 Feb 2015, 16:02

Re: Ball Don't Lie Fantasy 2017/18

Postby Starks » 16 Mar 2018, 10:44

Tajler Darden wrote:Три дана до краја 1/4 финала, а сву дуели отворени.

Врхунска сезона.

Старксе, свака част.

Baš dobri dueli, kao da je neko proračunao.

Nisam očekivao da se vratim nakon 21:7, ali me je poslužio raspored i ubo sam sa Zazom i Agustinom.

Ali ne zezaj, i dalje si favorit, ne za prolaz već za titulu. :jezik:
There's a lot of ways to play any game. I play mine on the house percentages.
User avatar
Starks
 
Posts: 6985
Joined: 02 Oct 2013, 11:39

Re: Ball Don't Lie Fantasy 2017/18

Postby chodabg » 19 Mar 2018, 23:50

Čestitke Ćivotu na pobedi i vidimo se sledeće sezone! :roll:
chodabg
 
Posts: 545
Joined: 15 Jan 2016, 04:03

Re: Ball Don't Lie Fantasy 2017/18

Postby Čekicar » 20 Mar 2018, 15:20

Sjajni dueli u 1/4...Gusto,neizvesno do poslednjeg dana...Bravo za sve :blue:

Na kraju su ipak prosla cetvorica prvoplasiranih....Prvi nakon regularne sezone,Tajler Darden je hodao po ivici zileta iako se tako ne bi reklo kada se pogleda krajnji rezultat....Jackson iz Finiksa mu je pretposlednjeg dana doneo 7.1...Capela je bio jedne noci najavljen da propusta utakmicu,da bi kasnije bio probably i na kraju zaigrao....Sve su to sitni detalji koji kroje sudbinu ishoda...

Svaka cast Starksu,odlican je otpor pruzio iako je Tajler na papiru dosta jaci...Sjajno je koristio FA tokom duela i izvukao maksimum iz svog tima...Nema za cim da zali...

Drugoplasirani Civot je takodje jednom nogom bio u provaliji,Kadinjaca je vodio tokom citavog duela...da bi Civot uz dozu srece,gde Lowry propusta mec a Wright odvaljuje(naravno,svaka cast za reakciju i kupljenje istog sa FA).....Dodao bih jos da smatram da Kadinjaca nije koristio prednosti FA liste,tj. da nije najbolje pripremio mec i da je cak mogao do pobede...To je moje misljenje,on svakako zna najbolje sta je i kako zamislio tokom duela :biggrin:

Duel izmedju Gospode i Harija sam najmanje pratio(ne iz razloga sto smatram da nisu kvalitetni,naprotiv,imali su mnogo dobar rezultat,Hari najbolji u 1/4 i to sve bez,ako se ne varam,prvog pika Leonarda...kapa dole majstore :blue: )....vec iz razloga sto mi je to bio najujednaceniji par u 1/4 i bilo je svejedno ko ce proci dalje iz mog ugla....

I za kraj,svaka cast i starom fantazi vuku i velikom doktoru NBA kosarke Alonzu na pruzenom otporu,gde je izgubio svega za 3fpt iako je bio osakacen povredama....Najnesrecniji igrac ove sezone definitivno,ostati bez Rodje koji nedeljno donosi preko 20fpts je nenadoknadiv gubitak...i opet je uspeo da skupi 130fpts u 1/4 sa Raselom,DeAndreom(kojeg je pred PO dao za Klaya i Micela pokusavsi da prosiri roster kvalitetom ali se i Klay povredjuje,zaista neverovatan peh) i krsevima....2,3 konstanta igraca je imao,ostalo je krpio i menjao.....
Mogu zamisliti kako bi igrao da je imao bar jos 2 kvalitetnija igraca...Sjajna priprema duela,svaku noc je imao 6 igraca....do sitnica pripremio duel i izvukao najvise iz svoje ekipe...takodje smatram da nema za cim da zali....

Polufinalni dueli:

Tajler Darden-Hari

Abreu-Civot

Sinoc odmah peh za mene...Evans out,sa njim bih imao oko +10 nakon prve noci...ovako,bice mnogo tesko odoleti napadima Civota s obzirom da Pelikani i njegov monstruozni Davis vezuju 3 tekme od veceras......Takodje postoji bojazan da Harden bude DNP jer je sve vise ocigledno da ce Rakete biti broj 1...dok se Pelikani bore za PO i Davis je siguran ucesnik svih utakmica...

Srecno svima u 1/2.....
I FEEL DEVOTION
User avatar
Čekicar
 
Posts: 8112
Joined: 18 Jan 2017, 12:17

Re: Ball Don't Lie Fantasy 2017/18

Postby Ćivot » 01 Apr 2018, 09:02

Čestitke Hariju na tituli.
Nije ćivot jedna žena.
User avatar
Ćivot
 
Posts: 1588
Joined: 29 Jan 2014, 15:46

Re: Ball Don't Lie Fantasy 2017/18

Postby Malterego » 01 Apr 2018, 09:07

Čestitke Hariju na tituli! Bio je odličan fantasy, za mene prvi put na ozbiljnijem nivou. Nadam se da se družimo ponovo sljedeće sezone :)
Nos. 8 & 24 retired by Los Angeles Lakers
Spoiler: pokaži
5× NBA champion
2× NBA Finals MVP
NBA Most Valuable Player
18× NBA All-Star
11× All-NBA First Team
9× NBA All-Defensive First Team
2× NBA scoring champion
NBA Slam Dunk Contest champion
...
User avatar
Malterego
 
Posts: 7954
Joined: 03 Jul 2015, 10:06

Re: Ball Don't Lie Fantasy 2017/18

Postby Tajler Darden » 01 Apr 2018, 09:31

Харију сам у приватној поруци честитао на победи у полуфиналу, честитам му и јавно.

Такође, честитам му и прву титулу у БДЛ лиги. Врхунска сезона за њега, потезе је вукао у прави час, доводио добре слободне агенте и награђен је титулом.

Свака част и Ћивоту. Друга сезона, друго финале, једна титула. Имајући у виду да сви пратимо НБА, добар успех у овој конкуренцији.

Још једна ствар. Ћивот је вероватно једини форумаш који је у обе лиге (које ми са форума играмо) ушао у финале.

Лепо смо се дружили, пецкали, водили добре дуеле... Надам се да ћемо и идуће сезоне остати у истом саставу.

Желим свима да се извиним због инцидента који је почетком сезоне настао.

Уживајте, па се у овој нашој лиги дружимо од октобра опет.

Живи били! :D
Не дирајте Терзу и Ћокија - противно је правилима форума.
User avatar
Tajler Darden
 
Posts: 6494
Joined: 16 Feb 2015, 16:02

Re: Ball Don't Lie Fantasy 2017/18

Postby Čekicar » 01 Apr 2018, 13:26

Cestitke Hariju....svaka cast :okk:

Zadovoljan sam prvom sezonom,polufinale u ovakvom drustvu je dobar rezultat iako ne priznajem nista osim titule :biggrin:


E sad par konstatacija u mojoj prvoj sezoni...

Sistem takmicenja mi se ne svidja....igramo milion nebitnih duela u ligaskom delu(Djordi da nam pozavidi :biggrin: ) da bi najvaznije bitke vodili u najnebitnijem delu sezone po klubove gde mnogi odmaraju svoje igrace sto zbog izgubljenih sansi za PO sto upravo zbog PO.....Sreca je bitan faktor u svim fantasy igrama ali smatram da faktor srece nije veci u bilo kom drugom fantaziju....Bukvalno zavisimo od rotoworld-a i drugih sajtova sta ce da izbace....play ili rest :biggrin:
Plus je raspored jako bitan faktor...favorizuje uvek jednog igraca na startu...na sta ne mozemo da uticemo....
Mnogo sporednih faktora na koje ne mozemo da uticemo...

E da bi se to svelo na minimum smatram da treba da se igra ligaski deo od prvog do poslednjeg kola,bez PO....Misljenja sam da bi u tom slucaju stvarno najbolji osvojio......Naravno kao kontraargument mozete da imate zanimljivost jer su kroz PO iznenadjenja moguca.....ali ipak cvrsto stojim iza ovog svog stava jer srecu treba koliko je god moguce svesti na minimum a drugi nacin za to ne vidim...kroz sezonu nekad ces imati naklonjen raspored a nekad ne,nekad ce tebi odmarati igraci,nekad rivalu al ne zavisis od jednog duela...Cudno mi je da liga vec godinama funkcionise u ovom sistemu...Naravno necu ga ja menjati kao novajlija,samo iznosim zapazanja...

Plus smo u ligaskom delu protiv nekog igrali 2 puta a protiv nekog jednom....Mora i to da se dovede u red....

Jos jednom,sve cestitke Hariju :bravo:
I FEEL DEVOTION
User avatar
Čekicar
 
Posts: 8112
Joined: 18 Jan 2017, 12:17

Re: Ball Don't Lie Fantasy 2017/18

Postby Alonzo » 02 Apr 2018, 09:19

Sve cestitke Hariju, svaka cast. Tokom cele sezone si igrao bez Kawhi Leonarda, najbolje od svih si manageovao roster i na kraju si zasluzeno osvojio.

Interesantna sezona, nije bilo iznenadjenja jer su cetiri najbolje ekipe igrale polufinale.

@ Cekicar

I u Euroleague je ista prica - imas 30 kola, pa ti posle toga zavisi sve od 2 utakmice. Slicno je i u NCAA.

Yahoo je i dalje siromasan sa opcijama, neverovatno je koliko ne vode racuna o UX.

@ moj tim

Cousins u regularnom delu mi je mnogo oslabio sastav, dok se Klay povredio u plejofu. Prvi put ove godine nisam bio toliko fokusiran na fantasy, iako mi je oduzimao vreme. :D

Povuce te, ustanes ujutru - pogledas rezultate i statse tvojih igraca i protivnika. I tako 5 meseci. Klasika. :D
User avatar
Alonzo
 
Posts: 9521
Joined: 15 Mar 2011, 01:22

Re: Ball Don't Lie Fantasy 2017/18

Postby HariHaler » 02 Apr 2018, 18:14

Hvala svima na cestitkama :)

Kada gledam draft, previse sam rano podigao Karmela, Ball-a i Lopeza, pogresio sa Lenardom, dok sam od Thompsona vise ocekivao. Lilard i Kanter su mi bili odlicni potezi, Murray solidan, ali tek u finisu, posto mi je malo falilo da ga katujem tokom sezone zbog nestabilnih partija.
Tokom cele godine sam cekao Lenarda i skoro do kraja regularnog dela igrao bez njega. Mnogo je tesko imati igrace San Antonia u rosteru i mislim da cu ubuduce da ih izbegavam :D. Ball je isto bio injury prone, mada sam zadovoljan njegovim partijama. Karmela sam cekao mesecima da proradi. Vratilo mi se preko Sarica i Mitchella i sa njima sam dobio dubinu u rosteru.

Trejdovi su bili logicni - za Grina i Jordana, da skratim rotaciju i dobijem na fleksibilnosti. Jordan je sva tri kola svoje odradio, dok je Green bio ispod nivoa i tek ove nedelje imao malo veci doprinos.

Cousins se povredio, Butler se povredio, Curry nestabilan. Anthony Davis uvek bio injury prone, a ove godine kidanje. Jednostavno, mora da se prati, brzo reaguje, da se gleda raspored u finisu sezone, ko ce kada, koga i koliko da odmara. Naravno, potrebna je i odredjena doza srece :)

To je to, dobro je bilo :), nadam se da se druzimo i sledece sezone :)
The mind is everything. What you think you become.
User avatar
HariHaler
 
Posts: 1264
Joined: 15 Mar 2011, 01:48

Previous

Return to Američka košarka

Who is online

Users browsing this forum: Chuck, KarlMalone32, Trendiction2 [Bot] and 7 guests