Board index Košarka Američka košarka

NBA vesti, transferi, aktuelnosti

Re: NBA vesti, transferi, aktuelnosti

Postby Produzenisamlekom » 22 Nov 2020, 21:58

O cemu vi pišete ljudi? Normalno da ce dečko da juri lovu sad kad mu je prilika... Ko mu može garantuje prsten... A svi mogu da garantuju pare. To što neko pominje Lejkerse, to su bile samo spekulacije. A o Milvokiju i njihovoj borbi za titulu pored Klipersa, Lejskersa, Bruklina, a verovatno i Majamija nije potrebno komentarisati... Ne može da bude šampion onaj kome glavni igrač nema domet dalje od 3m od koša.
Andrea Trinkijeri
"Evropa ne može da kaže ne klubu koji ima dva miliona navijača. Ali i oni moraju da odluče šta žele da budu"
User avatar
Produzenisamlekom
 
Posts: 12141
Joined: 07 Jun 2020, 19:03

Re: NBA vesti, transferi, aktuelnosti

Postby Rajs » 22 Nov 2020, 22:05

Ajde sta kenjate svi, svi bi mi prihvatili 72 miliona
NBA Fantasy Champion (2019)
Premier League H2H Fantasy Champion (2021)

OSTOJA ODLAZI
User avatar
Rajs
 
Posts: 25485
Joined: 10 Dec 2014, 15:15

Re: NBA vesti, transferi, aktuelnosti

Postby Angus Young » 22 Nov 2020, 22:15

Produzenisamlekom wrote:O cemu vi pišete ljudi? Normalno da ce dečko da juri lovu sad kad mu je prilika... Ko mu može garantuje prsten... A svi mogu da garantuju pare. To što neko pominje Lejkerse, to su bile samo spekulacije. A o Milvokiju i njihovoj borbi za titulu pored Klipersa, Lejskersa, Bruklina, a verovatno i Majamija nije potrebno komentarisati... Ne može da bude šampion onaj kome glavni igrač nema domet dalje od 3m od koša.


Pricam o tome da je vec zaradio love da ne moze da potrosi za zivota, osim ako nije mentol a u tom slucaju ni ugovori od 200 mil ne bi pomogli. Tako da mi je u tom slucaju razocaravajuce da mu prva ambicija u trazenju kluba bude lova, a tek onda ambicije ekipe.

No dobro, to je moje misljenje, i ovo njegovo je svakako ok sa tim ambicijama samo se kosimo u razmisljanju.
nije uvek lako, ali je uvek lepo..
User avatar
Angus Young
 
Posts: 19569
Joined: 11 Mar 2014, 01:21

Re: NBA vesti, transferi, aktuelnosti

Postby fontaneros » 22 Nov 2020, 22:16

Jebena atlanta

Kad cujem onu pticurinu gasim strim
MI SMO ZABRANJENI, SVI TO DOBRO ZNATE...
User avatar
fontaneros
 
Posts: 44128
Joined: 24 Mar 2017, 15:15

Re: NBA vesti, transferi, aktuelnosti

Postby СрбинПодгорица » 22 Nov 2020, 22:19

Само што ја мислим да то нису 72 милиона него добар дио иде на порез који није мали. Реално боље му је иде тамо гдје ће да игра, а прстен да ће узети нико не може гарантовати гдје год да пође.
ОПЕТ ГОРИ НЕМАЊИЋА ПЛАМЕН, СТАСАЈУ МОМЦИ ТВРДИ К`О КАМЕН!!!

... АКО ТРЕБА ЧЕКАЋЕМО И ХИЉАДУ ВИДОВДАНА!!!

ИГРАЈМО ТАЈ ТАНГО СМРТИ, КАО НЕКАДА ПРЕ...
User avatar
СрбинПодгорица
 
Posts: 17018
Joined: 20 Aug 2013, 20:07

Re: NBA vesti, transferi, aktuelnosti

Postby fontaneros » 22 Nov 2020, 22:23

Ma igrace qrac

Nece videti lopte pored janga i gala
MI SMO ZABRANJENI, SVI TO DOBRO ZNATE...
User avatar
fontaneros
 
Posts: 44128
Joined: 24 Mar 2017, 15:15

Re: NBA vesti, transferi, aktuelnosti

Postby Sani » 22 Nov 2020, 22:29

Pa ne bi svi sigurno, niti su svi stavljali pare ispred boljeg tima i sanse da igraju na najvisem nivou. Inace bi u Kini gledali mnoge vrhunske igrace koji biraju Kinu pre NBA, pa isto i u fudbalu.

Izmedju istalog iz prethodnih par sezona secam se da su se West, Durant, Curry i jos po neki odricali miliona da bi bili u sansi da se bore za titulu.

@stephen

Nije u tome prica, uzeo je Stojakovic titulu, ali mislim da mu 90% pamte finale i Lakerse, nije isto kada je osvojis kao legitimni clan ekipe, i kad udjes na par minuta, ili ne udjes.

I opet kazem, njegova je stvar i odredio je svoj prioritet (novac) i tu nema spora, da li se kocka, ili mnogo trosi, ja to ne znam, vec gledam sa takmicarske strane, da je mozda propustio zivotnu sansu da legitimno pojuri prsten i neko nadigravanje sa Lebronom, Lenardom, Durantom...

JEBOTE, "nije garantovan prsten", pa kada je kome garantovan?

@fontana

Upravo, imace Hilda i Foxa i tamo, pa ocekujem pljuvacinu sto mu niko ne dodaje, i da "ne treba da igra sa ovim divljacima nego da ode negde" :D
Stephen Curry. 2,974. aka shooting GOAT.
User avatar
Sani
 
Posts: 9376
Joined: 08 Dec 2014, 01:58

Re: NBA vesti, transferi, aktuelnosti

Postby СрбинПодгорица » 22 Nov 2020, 22:38

Па реално мени Милвоки и није тим за титулу. Да типа Лејкерси понудили питање били одбио.
ОПЕТ ГОРИ НЕМАЊИЋА ПЛАМЕН, СТАСАЈУ МОМЦИ ТВРДИ К`О КАМЕН!!!

... АКО ТРЕБА ЧЕКАЋЕМО И ХИЉАДУ ВИДОВДАНА!!!

ИГРАЈМО ТАЈ ТАНГО СМРТИ, КАО НЕКАДА ПРЕ...
User avatar
СрбинПодгорица
 
Posts: 17018
Joined: 20 Aug 2013, 20:07

Re: NBA vesti, transferi, aktuelnosti

Postby Produzenisamlekom » 22 Nov 2020, 22:42

СрбинПодгорица wrote:Па реално мени Милвоки и није тим за титулу. Да типа Лејкерси понудили питање били одбио.

O tome ja i pričam, koji Milvoki i borba za prsten... Drugo su Lejkersi ili Boston. U takve timove se ide za manju lovu a ne u Milvoki i slične...
Mislim da je porez tamo 40-50% na te sume...
Sve i da je zaradio dovoljno za zivot, decu, unuke, ne znam za čoveka koji je kad je zaradio 100k ili milion da se zadovoljio time.. I kad zaradis 100m,onda ti treba 200m.
Otišao je tamo da bi zaradio pare, jer u Evropi ne bi mogao za 5 sezona što može tamo za 1.
Andrea Trinkijeri
"Evropa ne može da kaže ne klubu koji ima dva miliona navijača. Ali i oni moraju da odluče šta žele da budu"
User avatar
Produzenisamlekom
 
Posts: 12141
Joined: 07 Jun 2020, 19:03

Re: NBA vesti, transferi, aktuelnosti

Postby Sani » 22 Nov 2020, 22:51

Pa lepo napisa Angus, ako do sad nije zaradio dovoljno da uziva do kraja zivota i radi sta hoce, da ostavi naslednicima, onda mu nece biti dovoljno ni 200 miliona jer je mentol kojem ce celog zivota auto prodavati po 5x vecoj ceni, ili ce ga navlaciti da se "odigra jedna postena partija pokera gde niko nikog ne zna" :biggrin:
Stephen Curry. 2,974. aka shooting GOAT.
User avatar
Sani
 
Posts: 9376
Joined: 08 Dec 2014, 01:58

Re: NBA vesti, transferi, aktuelnosti

Postby Radonjaa » 22 Nov 2020, 22:56

Kad se odbije porez, trebalo bi da mu ostaje malo manje od 40 miliona za 4 godine. Ne radi se samo o parama, nego i o poštovanju. Kad vidiš da npr Džo Heris ima 75/4 u jednom od najjačih timova u ligi, sigurno nećeš pristati na 45/4 da bi možda dobio priliku da kao 4. igrač ekipe osvojiš titulu. Pogotovo ne kad imaš 28 godina.
bwa wrote:Micko Talijan


СрбинПодгорица wrote: Кунем вас се ову сезону преживјети нећу
User avatar
Radonjaa
 
Posts: 13348
Joined: 22 Nov 2017, 14:16

Re: NBA vesti, transferi, aktuelnosti

Postby Holden » 22 Nov 2020, 23:13

E da meni neko da 70 miliona bas bi me bolio kurac dal igram za Lejkerse, Milvoki ili KK Strumicu sa Remijem

E tako I Bogdan razmislja, isto ko ja jer je pravi getovac a ne tamo neki Starks, Sani ili ova kafa gore
mudrovsukilo wrote:
ima raznih al ovaj holden najludji
User avatar
Holden
 
Posts: 5759
Joined: 29 Nov 2014, 14:30

Re: NBA vesti, transferi, aktuelnosti

Postby Rajs » 22 Nov 2020, 23:15

Tako je Holdene

Moze broj?
NBA Fantasy Champion (2019)
Premier League H2H Fantasy Champion (2021)

OSTOJA ODLAZI
User avatar
Rajs
 
Posts: 25485
Joined: 10 Dec 2014, 15:15

Re: NBA vesti, transferi, aktuelnosti

Postby Produzenisamlekom » 22 Nov 2020, 23:17

Holden wrote:E da meni neko da 70 miliona bas bi me bolio kurac dal igram za Lejkerse, Milvoki ili KK Strumicu sa Remijem

E tako I Bogdan razmislja, isto ko ja jer je pravi getovac a ne tamo neki Starks, Sani ili ova kafa gore

Ova kafa to i priča sve vreme... Samo treba znati čitati
Andrea Trinkijeri
"Evropa ne može da kaže ne klubu koji ima dva miliona navijača. Ali i oni moraju da odluče šta žele da budu"
User avatar
Produzenisamlekom
 
Posts: 12141
Joined: 07 Jun 2020, 19:03

Re: NBA vesti, transferi, aktuelnosti

Postby Holden » 22 Nov 2020, 23:21

Nisam mislio na tebe brt, sto se ljutis odma

E al ne zajebavajte, Atlanta gotivna ekipa skroz.. evo ja da mogu da biram ne bih nikad otisao tamo hahahah
Last edited by Holden on 22 Nov 2020, 23:22, edited 1 time in total.
mudrovsukilo wrote:
ima raznih al ovaj holden najludji
User avatar
Holden
 
Posts: 5759
Joined: 29 Nov 2014, 14:30

PreviousNext

Return to Američka košarka

Who is online

Users browsing this forum: Bojdo, drcl, jovanho and 4 guests