Board index Košarka Američka košarka

NBA vesti, transferi, aktuelnosti

Re: NBA vesti, transferi, aktuelnosti

Postby Radonjaa » 22 Nov 2020, 16:34

Pojavila se opcija da ode u Boston, preko trejda Boston - Sakramento - Šarlot
bwa wrote:Micko Talijan


СрбинПодгорица wrote: Кунем вас се ову сезону преживјети нећу
User avatar
Radonjaa
 
Posts: 13373
Joined: 22 Nov 2017, 14:16

Re: NBA vesti, transferi, aktuelnosti

Postby Starks » 22 Nov 2020, 18:39

:jupi: :jupi: :jupi:
There's a lot of ways to play any game. I play mine on the house percentages.
User avatar
Starks
 
Posts: 7033
Joined: 02 Oct 2013, 11:39

Re: NBA vesti, transferi, aktuelnosti

Postby СрбинПодгорица » 22 Nov 2020, 20:23

Ево пише потписао Богдан за Атланту. Супер таман ће бити за квалификације за ОИ.
ОПЕТ ГОРИ НЕМАЊИЋА ПЛАМЕН, СТАСАЈУ МОМЦИ ТВРДИ К`О КАМЕН!!!

... АКО ТРЕБА ЧЕКАЋЕМО И ХИЉАДУ ВИДОВДАНА!!!

ИГРАЈМО ТАЈ ТАНГО СМРТИ, КАО НЕКАДА ПРЕ...
User avatar
СрбинПодгорица
 
Posts: 17022
Joined: 20 Aug 2013, 20:07

Re: NBA vesti, transferi, aktuelnosti

Postby Angus Young » 22 Nov 2020, 20:32

Ko pise?
nije uvek lako, ali je uvek lepo..
User avatar
Angus Young
 
Posts: 19579
Joined: 11 Mar 2014, 01:21

Re: NBA vesti, transferi, aktuelnosti

Postby Starks » 22 Nov 2020, 20:46



Kingsi bi zašli u zonu sumanutosti da ne izjednače.
There's a lot of ways to play any game. I play mine on the house percentages.
User avatar
Starks
 
Posts: 7033
Joined: 02 Oct 2013, 11:39

Re: NBA vesti, transferi, aktuelnosti

Postby Stephen » 22 Nov 2020, 20:54

Pošteno.. Duplirana zarada sa 9 na 18 godišnje. U normalnim okolnostima na tržištu je mogao da izvuče i preko 20. Sakramento će izjedančiti samo ukoliko nameravaju da šutnu Badija.. Nema mesta za obojicu.

PS Bogdan i Berta 152 miliona :blue: :blue: :blue:
User avatar
Stephen
 
Posts: 560
Joined: 07 Jun 2011, 01:49

Re: NBA vesti, transferi, aktuelnosti

Postby pick&roll » 22 Nov 2020, 21:05

Koliki je Duletov deo?

Mogao bi i Jakovljević da se omasti :biggrin:
"Nije uvek lako, ali je uvek lepo navijati za Partizan."
User avatar
pick&roll
 
Posts: 19927
Joined: 04 Feb 2014, 04:38

Re: NBA vesti, transferi, aktuelnosti

Postby Starks » 22 Nov 2020, 21:09

Čovječe, da li ti razmisliš sekund prije nego što napišeš nešto što nema veze sa realnošću?

Sakramento može da izjednači BILO KOJU ponudu za Bogdanovića bez reperkusija u pogledu salary capa. Taj novac NE MOGU dati nekom drugom igraču. Ako ne izjednače ponudu Atlante u ovih 48 sati, gube ozbiljnog igrača BEZ IKAKVE NADOKNADE.

No trade klauzula važi samo za sledeću sezonu u kojoj će Kingsi svakako biti podrum lige, ali zato narednog ljeta mogu da ga iskoriste za neki trejd ili da se riješe Badija Hilda bez mnogo brige.

"Dilema" je - preplatiti Bogdanovića na način koji ne šteti klubu jer je to njihov igrač za kojeg važe Birdova prava ili ga pustiti da ode bez zamjene i bez prostora da dovedu nekog sličnog kvaliteta.
There's a lot of ways to play any game. I play mine on the house percentages.
User avatar
Starks
 
Posts: 7033
Joined: 02 Oct 2013, 11:39

Re: NBA vesti, transferi, aktuelnosti

Postby Stephen » 22 Nov 2020, 21:18

Čemu nervoza čovječe? Niko nije spomenuo seleri kep. Nema minuta za obojicu i još Halibartona.. To bi u potpunosti poremetilo roster. Bogdan bi morao na SF, Barns na PF, a Begli na centra.. Hild ionako traži trejd. Pa ukoliko su pametni svakako će se opredeliti se povoljnije a podjenako dobro rešenje.
User avatar
Stephen
 
Posts: 560
Joined: 07 Jun 2011, 01:49

Re: NBA vesti, transferi, aktuelnosti

Postby Angus Young » 22 Nov 2020, 21:23

Karijerno ne bas najbolji potez, ali ako mu je lova primarna stvar u biranju kluba, a mislim da jeste, sto me razocarava, onda je zadovoljan verovatno..
nije uvek lako, ali je uvek lepo..
User avatar
Angus Young
 
Posts: 19579
Joined: 11 Mar 2014, 01:21

Re: NBA vesti, transferi, aktuelnosti

Postby Sani » 22 Nov 2020, 21:31

Angus Young wrote:Karijerno ne bas najbolji potez, ali ako mu je lova primarna stvar u biranju kluba, a mislim da jeste, sto me razocarava, onda je zadovoljan verovatno..


+1

Od ubice do money huntera :biggrin:

Njegov izbor, ali nekako mi ne ide da sam sebi uskratis priliku da pojuris NBA titulu, zbog para. Mislim da je dovoljno zaradio da mu se i unuci obezbede, no dobro, odredio je svoje prioritete, mada mislim da ce na kraju karijere da se kaje, jer je otisao bas od ojebinu od tima u primeu.
Stephen Curry. 2,974. aka shooting GOAT.
User avatar
Sani
 
Posts: 9376
Joined: 08 Dec 2014, 01:58

Re: NBA vesti, transferi, aktuelnosti

Postby Starks » 22 Nov 2020, 21:34

Stephen wrote:Čemu nervoza čovječe? Niko nije spomenuo seleri kep. Nema minuta za obojicu i još Halibartona.. To bi u potpunosti poremetilo roster. Bogdan bi morao na SF, Barns na PF, a Begli na centra.. Hild ionako traži trejd. Pa ukoliko su pametni svakako će se opredeliti se povoljnije a podjenako dobro rešenje.

Bold - baš to je jedan od dva razloga da izjednače ponudu Atlante. U tom slučaju mogu već sad pokušati da razmijene Hilda (Denver se pominje). Drugi je što, ponavljam, taj novac mogu dati samo Bogdanoviću. Nekom drugom sa FA liste ne mogu ponuditi ni blizu tih 18 miliona godišnje.

Opet se ograđujem od trusta mozgova koji vodi Kingse, ali normalna uprava ne bi mnogo razmišljala da li treba zadržati beka/krilo starterskog kvaliteta u najboljim godinama makar kao resurs za iduće ljeto ili ga pustiti da odšeta bez kompenzacije.
There's a lot of ways to play any game. I play mine on the house percentages.
User avatar
Starks
 
Posts: 7033
Joined: 02 Oct 2013, 11:39

Re: NBA vesti, transferi, aktuelnosti

Postby Angus Young » 22 Nov 2020, 21:44

Sani wrote:
Angus Young wrote:Karijerno ne bas najbolji potez, ali ako mu je lova primarna stvar u biranju kluba, a mislim da jeste, sto me razocarava, onda je zadovoljan verovatno..


+1

Od ubice do money huntera :biggrin:

Njegov izbor, ali nekako mi ne ide da sam sebi uskratis priliku da pojuris NBA titulu, zbog para. Mislim da je dovoljno zaradio da mu se i unuci obezbede, no dobro, odredio je svoje prioritete, mada mislim da ce na kraju karijere da se kaje, jer je otisao bas od ojebinu od tima u primeu.


Apsolutno, a cuo sam price u koje nisam zeleo da verujem, koje potvrdjuju gore napisano. A uticaj u tome su imali Karter i slicni NBA starosedeoci, sa ogromnom kurcoboljom u trenutku kad je on igrao sa njima.

Greota stvarno ako ode u Atlantu.
nije uvek lako, ali je uvek lepo..
User avatar
Angus Young
 
Posts: 19579
Joined: 11 Mar 2014, 01:21

Re: NBA vesti, transferi, aktuelnosti

Postby Radonjaa » 22 Nov 2020, 21:47

Mislim da potcjenjujete Atlantu, to je ekipa koja u naredne 4 godine vrlo lako može doći u priliku da se bori za titulu. I ja bih više volio da je otišao u Lejkerse ili Boston, ali Atlanta već ove godine može u PO.
bwa wrote:Micko Talijan


СрбинПодгорица wrote: Кунем вас се ову сезону преживјети нећу
User avatar
Radonjaa
 
Posts: 13373
Joined: 22 Nov 2017, 14:16

Re: NBA vesti, transferi, aktuelnosti

Postby Stephen » 22 Nov 2020, 21:54

Imaće vremena da juri titulu i u tridesetim, uključena je igračka opcija u poslednjoj godini. Kasno je otišao i ovo mu je jedina prilika da naplati svoj talenat.. NBA naplati. Sakramento jeste kanta ali Atlanta sa njim, Galom, Kapelom i Rondom je već sada plejof ekipa na istoku
User avatar
Stephen
 
Posts: 560
Joined: 07 Jun 2011, 01:49

PreviousNext

Return to Američka košarka

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests