Board index Košarka Američka košarka

NBA vesti, transferi, aktuelnosti

Re: NBA vesti, transferi, aktuelnosti

Postby killchrome » 10 Aug 2021, 12:45

vrlo tesko
User avatar
killchrome
 
Posts: 3323
Joined: 25 Mar 2014, 16:24

Re: NBA vesti, transferi, aktuelnosti

Postby Starks » 10 Aug 2021, 16:05

Bogun wrote:Zar nije u Teksasu smešan porez? Tipa do 10%.

Jeste, ne slušaj raznorazne lumene.

Florida i Teksas ne naplaćuju porez na dohodak košarkašima, jedini u čitavim SAD.
The only states with an NBA team and no state income tax are Florida and Texas. Tennessee also factors in since they have no income tax but they do tax interest and dividends.


Medžik, Bird, Irving i Džabar zbirno zaradili manje od 100 miliona dolara od košarke, a lik ladno napiše za Dončićev ugovor "smiješne pare". :blue:
There's a lot of ways to play any game. I play mine on the house percentages.
User avatar
Starks
 
Posts: 7053
Joined: 02 Oct 2013, 11:39

Re: NBA vesti, transferi, aktuelnosti

Postby Holden » 10 Aug 2021, 23:13

Lik poredi vrijednost dolara iz 1970. i 2021. godine. Fookin Starks...
mudrovsukilo wrote:
ima raznih al ovaj holden najludji
User avatar
Holden
 
Posts: 5759
Joined: 29 Nov 2014, 14:30

Re: NBA vesti, transferi, aktuelnosti

Postby Starks » 10 Aug 2021, 23:43

Holden wrote:Lik poredi vrijednost dolara iz 1970. i 2021. godine. Fookin Starks...

Holdene, Bosna je dijagnoza. :roll:
https://www.in2013dollars.com/us/inflation/1979?amount=1
There's a lot of ways to play any game. I play mine on the house percentages.
User avatar
Starks
 
Posts: 7053
Joined: 02 Oct 2013, 11:39

Re: NBA vesti, transferi, aktuelnosti

Postby DON » 11 Aug 2021, 10:11

E koji je frizider ovaj Sruder, Lejkersima svanulo kad im je odbio 84 mil/4 god :lol2:

Pratite li SL? Jbt sta je talenata u ovoj NBA, cudo.
User avatar
DON
 
Posts: 19536
Joined: 15 Mar 2011, 10:42

Re: NBA vesti, transferi, aktuelnosti

Postby Bogun » 11 Aug 2021, 13:46



Nadam se da će biti bekap inače ode još jedna sezona, Bostonu, za švapče me zabole.

Radonjaa kako ti se ovo čini?
User avatar
Bogun
 
Posts: 32889
Joined: 15 Oct 2018, 19:19
Location: Niš

Re: NBA vesti, transferi, aktuelnosti

Postby Baxter Stockman » 12 Aug 2021, 07:29

Avangarda FPL Champion (2021)
Avangarda NFL Fantasy Champion (2023)
User avatar
Baxter Stockman
 
Posts: 34253
Joined: 16 Feb 2017, 13:53

Re: NBA vesti, transferi, aktuelnosti

Postby Starks » 12 Aug 2021, 20:48

@Don
Obrati pažnju na Bounsa Hajlanda, zapao je Denveru. Mali je dinamit od strijelca, priželjkivao sam ga u Juti.

Bek sličnog profila i karakteristika kao Vil Barton.
There's a lot of ways to play any game. I play mine on the house percentages.
User avatar
Starks
 
Posts: 7053
Joined: 02 Oct 2013, 11:39

Re: NBA vesti, transferi, aktuelnosti

Postby DON » 13 Aug 2021, 12:52

Minesotini pikovi, a onda SAS, Denver, OKC i Toronto. I na kraju Majami. Kad se zavrsi draft tim redom idem i analiziram igrace, takk da je Hajland bio odmah kod mene na skautingu. Dade sinoc 15 poena. Zanimljiv je. Videcemo jako ce se u NBA snaci.
User avatar
DON
 
Posts: 19536
Joined: 15 Mar 2011, 10:42


Re: NBA vesti, transferi, aktuelnosti

Postby Radonjaa » 15 Aug 2021, 20:20

Starks wrote:Medžik, Bird, Irving i Džabar zbirno zaradili manje od 100 miliona dolara od košarke, a lik ladno napiše za Dončićev ugovor "smiješne pare". :blue:


Eto, Čendler Parsons, Džoš Smit i Nik Kolison zaradili više od 300 miliona, a ti i dalje sviraš kurcu na forumu i provodiš godine u bezuspješnim pokušajima da sabereš 2 i 2.

Da se podsjetimo tvoje stručne analize od prošle godine, kad si se smijao na tezu da Bogdanović nije lud da prihvati 45/4 u trenutku dok Džo Heris dobija 75/4. Na kraju je Bogdanović potpisao 72/4, iako nema pravo na ,,specijalnu povišicu'', a Starks još jednom dokazao da je predsjednik udruženja klovnova.

Image

Predlažem da prestaneš da se kačiš na sve što napišem, jer svakog puta ostaješ za sve veću sprdnju. Osim ako ti je to neki fetiš.


Bogun wrote:Nadam se da će biti bekap inače ode još jedna sezona, Bostonu, za švapče me zabole.

Radonjaa kako ti se ovo čini?


Sve zavisi od njegovog pristupa. 6 miliona za igrača koji je dokazano kalibar za najboljeg šestog igrača lige su smiješne pare. Plus nema boljeg igrača nego crnca koji se bori za ugovor. Ako skloni ego sa strane, biće pun pogodak. Ne vjerujem da je došao da bude neozbiljan, nakon što ga je sprdnja u Lejkersima koštala 80 miliona. Sve ovo pod pretpostavkom da će da bude rezerva Smartu na 1.
bwa wrote:Micko Talijan


СрбинПодгорица wrote: Кунем вас се ову сезону преживјети нећу
User avatar
Radonjaa
 
Posts: 13424
Joined: 22 Nov 2017, 14:16

Re: NBA vesti, transferi, aktuelnosti

Postby Starks » 15 Aug 2021, 22:32

Napreduješ, trebalo ti je samo 5 dana da sklopiš ponjavu od odgovora. Za pohvalu je što si naučio kako funkcioniše kalkulator pa si sabrao tu trojicu.

Što se tiče kačenja - kao gladna vegara puštena u mesaru kidisao si na moje postove u dužem periodu. Toliko da mi je proljetos u inboks stigla poruka jednog forumaša sa pitanjem šta si mi se nakačio, nakon čega sam obratio pažnju.

U žalosnom pokušaju da mi prikačiš rep prišao si mi sa prednje strane, gdje te sačekala tradicionalna poluga koja se u Crnoj Gori prenosi sa oca na sina.
There's a lot of ways to play any game. I play mine on the house percentages.
User avatar
Starks
 
Posts: 7053
Joined: 02 Oct 2013, 11:39

Re: NBA vesti, transferi, aktuelnosti

Postby Radonjaa » 16 Aug 2021, 00:09

Biće da sam imao pametnija posla nego da ti po stoti put objašnjavam koliko si komičan i neosnovano arogantan lik, a pritom svakim svojim upisom izazivaš neprijatnost kod makar polovine onih koji čitaju. Usput, ti si mene prije par dana ostavio bez odgovora, ali nikom normalnom ne bi palo na pamet da to pretvori u patkometriju.

Što se tiče kačenja, nemoj me tjerati da izvlačim kako si ovuda plakao da sam rasista i ksenofob (pravi FPN manir :laugh:), nakon čega sam tražio da mi se ne obraćaš, ali si svejedno nastavio sa prozivkama, uhođenjem po temama i molbama da budem banovan. Kao neka dosadna baba. I to uglavnom u trećem licu, podmuklo i kukavički.
Sve to prije nego što sam napisao bilo šta na tvoj račun, jer sam računao da si od dokonih kojima će ignorisanje biti dovoljan znak da se povuku. Međutim, izgleda da si od frustriranih, koji ne prestaju da traže konflikt i da smaraju dok makar neko ne konstatuje njihovo postojanje.
Problem očigledno nastaje kad ti se uzvrati u tonu koji si sam postavio kao standard. Onda podviješ rep i igraš se žrtve, kao svaki siledžija u pokušaju, koji ni intelektualno, ni bilo kojim drugim kapacitetom nije nadrastao školsko dvorište u kom je možda poslednji put bio dorastao vršnjacima, koji su nastavili dalje, dok si ti ostao da štancuješ rečenice sa seksualnom konotacijom i pišeš internet floskule iz 2007, iako se oboje pokazuju kao nedjelotvoran lijek.
bwa wrote:Micko Talijan


СрбинПодгорица wrote: Кунем вас се ову сезону преживјети нећу
User avatar
Radonjaa
 
Posts: 13424
Joined: 22 Nov 2017, 14:16

Re: NBA vesti, transferi, aktuelnosti

Postby DON » 16 Aug 2021, 09:48

Simonovic je bio dobar do sad u SL, sinoc najbolja partija do sad. Petrusev se nije ovako dobro snasao. Sinoc i prethodni mec ispod ocekivanja, pre toga solidan. Koprivica za sad bez ozbiljnije sanse.

Ee, obratite paznju na malog Prima iz Sparsa, bas je mlad ali takav potencijal ima, video sam da su se mnogi cudili sto su ga tako visoko pokupili, ali klinac je bas talentovan. Mali ce biti il novi Nik Jang il novi Kobi :laugh:

User avatar
DON
 
Posts: 19536
Joined: 15 Mar 2011, 10:42

Re: NBA vesti, transferi, aktuelnosti

Postby Bogun » 17 Aug 2021, 20:15

Radonjaa wrote:Sve zavisi od njegovog pristupa. 6 miliona za igrača koji je dokazano kalibar za najboljeg šestog igrača lige su smiješne pare. Plus nema boljeg igrača nego crnca koji se bori za ugovor. Ako skloni ego sa strane, biće pun pogodak. Ne vjerujem da je došao da bude neozbiljan, nakon što ga je sprdnja u Lejkersima koštala 80 miliona. Sve ovo pod pretpostavkom da će da bude rezerva Smartu na 1.


Da, ako je planiran kao šesti igrač to može biti dobar posao, u principu tu je pružao najbolje partije iz vremena one Budove Atlante.
Mislim da bi bilo kontraproduktivno da se Smart skloni sa pozicije prvog pleja.

Treba videti gde Udoka vidi Tejtuma, da li više na 3 ili na 4, jer ako ga vidi na 3, pozicija 4 mi deluje malo tanje.
Džabari je posle povreda daleko od projektovanog potencijala, ovi Vilijamsi me nisu oduševili, hoću reći tu bi trebalo da se potraži neki igrač.

Plus mi centarska linija Horford Kanter deluje tanko.

Videćemo, za sada mi ne deluje da može više od druge runde u PO.
User avatar
Bogun
 
Posts: 32889
Joined: 15 Oct 2018, 19:19
Location: Niš

PreviousNext

Return to Američka košarka

Who is online

Users browsing this forum: pfc11 and 39 guests