Board index Košarka Američka košarka

NBA vesti, transferi, aktuelnosti

Re: NBA vesti, transferi, aktuelnosti

Postby Juancho » 18 Sep 2017, 23:30

-Stefan- wrote:
Juancho wrote:41 milion na 3 godine za Plamlija...SVE GARANTOVANO. Po ko zna koji put se potvrđuje da smo idiotska franšiza broj 1 u NBA.

Ko je menadžer retardiranoj Plamli braći? Ko god da je, svaka mu dala, apsolutni majstor svog posla.


Ja u kucnim papucama i boksericama sa 10kg viska i odrazom od 5cm bi bolje odigrao od njega..

Tolike pare dati ovom panju ja stvarno ne znam sta radite...

Moroni, ovakav ugovor se daje ako imaš team option i na drugu i na treću godinu, njegova realna vrednost je 7-8 meleona godišnje, solidan backup kao što napisaše već i to je to. Tržište centara mrtvo, nema ekipe koja bi ponudila više od 5 miliona Plamliju i uradi se ovo :wacko:

Todorić i Šilobad su finansijski eksperti za FO Denvera.

EDIT:
Očekivano.
Oligarhstars wrote: Sine sad ti najozbiljnije kazem za ovaj post da te nadjem ne bi ti cela teretana pomogla u koju ides...
User avatar
Juancho
 
Posts: 2054
Joined: 22 Jun 2017, 19:01

Re: NBA vesti, transferi, aktuelnosti

Postby Фантом » 19 Sep 2017, 01:57

Je l' ima negde ceo intervju Kajrija, preko telefona sam pa mi mrsko da se jebavam.
дошао да вређа
User avatar
Фантом
 
Posts: 5421
Joined: 12 Oct 2016, 12:43

Re: NBA vesti, transferi, aktuelnosti

Postby Malterego » 19 Sep 2017, 09:13






http://www.espn.com/nba/story/_/id/2074 ... agent-says

Free-agent center Andrew Bogut has agreed to a one-year deal with the Los Angeles Lakers, according to agent David Bauman.

The deal is for a veterans minimum of $2.3 million, Bauman confirmed on Twitter. Sources told ESPN the deal is not fully guaranteed.
Nos. 8 & 24 retired by Los Angeles Lakers
Spoiler: pokaži
5× NBA champion
2× NBA Finals MVP
NBA Most Valuable Player
18× NBA All-Star
11× All-NBA First Team
9× NBA All-Defensive First Team
2× NBA scoring champion
NBA Slam Dunk Contest champion
...
User avatar
Malterego
 
Posts: 7954
Joined: 03 Jul 2015, 10:06

Re: NBA vesti, transferi, aktuelnosti

Postby Juancho » 19 Sep 2017, 09:28

Zašto ovo rade budućem najboljem centru u ligi Ivici Zubcu???
Oligarhstars wrote: Sine sad ti najozbiljnije kazem za ovaj post da te nadjem ne bi ti cela teretana pomogla u koju ides...
User avatar
Juancho
 
Posts: 2054
Joined: 22 Jun 2017, 19:01

Re: NBA vesti, transferi, aktuelnosti

Postby Malterego » 19 Sep 2017, 09:55

Mora od nekog da uči.
Nos. 8 & 24 retired by Los Angeles Lakers
Spoiler: pokaži
5× NBA champion
2× NBA Finals MVP
NBA Most Valuable Player
18× NBA All-Star
11× All-NBA First Team
9× NBA All-Defensive First Team
2× NBA scoring champion
NBA Slam Dunk Contest champion
...
User avatar
Malterego
 
Posts: 7954
Joined: 03 Jul 2015, 10:06

Re: NBA vesti, transferi, aktuelnosti

Postby Juancho » 19 Sep 2017, 10:15

Od Boguta u ovakvom stanju jedino može da nauči neku pesmu od Marka Perkovića Kleja.
Oligarhstars wrote: Sine sad ti najozbiljnije kazem za ovaj post da te nadjem ne bi ti cela teretana pomogla u koju ides...
User avatar
Juancho
 
Posts: 2054
Joined: 22 Jun 2017, 19:01

Re: NBA vesti, transferi, aktuelnosti

Postby KarlMalone32 » 19 Sep 2017, 10:18

Jbt Juancho, al imamo para za bacanje... Plamli je bukva teska :crybaby: :colera:
Mirno, hladnokrvno i 71:70. Partizan je sampion Evrope!
Jedina svetlost na kraju tunela,
ta boja crna, ta boja bela...
User avatar
KarlMalone32
 
Posts: 2589
Joined: 12 Aug 2014, 11:02

Re: NBA vesti, transferi, aktuelnosti

Postby Juancho » 19 Sep 2017, 10:24

KarlMalone32 wrote:Jbt Juancho, al imamo para za bacanje... Plamli je bukva teska :crybaby: :colera:

Legla lova od prodaje Oxlade-Chamberlaina pa se bahati Kroenke :roll:

Ovako su otprilike tekli pregovori:
-Imam dvoje braće 100postotnih invalida, a i sam sam teško hendikepiran, majka nema posa..
- 40 MELEONA ZA GOSPODINA
Oligarhstars wrote: Sine sad ti najozbiljnije kazem za ovaj post da te nadjem ne bi ti cela teretana pomogla u koju ides...
User avatar
Juancho
 
Posts: 2054
Joined: 22 Jun 2017, 19:01

Re: NBA vesti, transferi, aktuelnosti

Postby Фантом » 19 Sep 2017, 11:47

Hvala Malter.

Ko bi rekao da moze ovako da prica lik koji misli da je zemlja ravna ploca :D
дошао да вређа
User avatar
Фантом
 
Posts: 5421
Joined: 12 Oct 2016, 12:43

Re: NBA vesti, transferi, aktuelnosti

Postby gambino » 19 Sep 2017, 19:01

Kakav je bot Durent :laugh:

Brani sam sebe sa nekog laznog tviter naloga.
User avatar
gambino
 
Posts: 1750
Joined: 02 Nov 2014, 01:18

Re: NBA vesti, transferi, aktuelnosti

Postby Skafi » 19 Sep 2017, 22:10

Ne znam da li je bilo reči o tome, NBA ekipe će po prvi put u istoriji na dresovima imati i reklamu sponzora i to na mestu gde je nekada stajao grb lige. Takve će otprillike i veličine biti. I ovo je izgleda prvi put u istoriji kolektivnih sportova uopšte na njihovom tlu, da se tako nešto radi.
User avatar
Skafi
 
Posts: 27824
Joined: 04 Feb 2014, 22:26

Re: NBA vesti, transferi, aktuelnosti

Postby mihZR » 20 Sep 2017, 08:49

@gambino
Zapravo se zajebao, pa zaboravio da se uloguje na lazni profil, te se branio sa pravog. :D
User avatar
mihZR
 
Posts: 1288
Joined: 22 Nov 2011, 15:31

Re: NBA vesti, transferi, aktuelnosti

Postby Oligarhstars » 20 Sep 2017, 12:51

Omiljeni mi je igrac, ali jako se blamira sa tim twitterom Durant, a ni one price za Trampa mi se ne svidjaju, nije njegovo da drvi svetsku politiku, a ni komentari za under armour nikako nisu na mestu...
Oligarhstars
 
Posts: 1631
Joined: 10 Jan 2017, 07:20

Re: NBA vesti, transferi, aktuelnosti

Postby mihZR » 20 Sep 2017, 14:13

Ako moze Tramp da vodi svetsku politiku, sta fali Durantu... Dosta vise i te politicke korektnosti, neka ga, nek se glupira, nek bude iole drugaciji, pa makar bio i glup.
User avatar
mihZR
 
Posts: 1288
Joined: 22 Nov 2011, 15:31

Re: NBA vesti, transferi, aktuelnosti

Postby Oligarhstars » 20 Sep 2017, 21:21

Sportisti su placeni da se bave sportom, a ne politikom javno... tramp je kakav god izabran predsednik SAD. Smaraju me sa tom satonizacijom njega sad odjednom, a nisu im smetali razni Klintoni sto su ubijali srpsku decu i mnogu drugu po svetu raznim operacijama...

Boris se za prava crnaca, a ta takva Amerika ti je omogucila da zaradjujes blizu 100 miliona $ godisnje igrajuci kosarku, zato bolje ne pametuj... to je za one koji su stvarno u problemu. A Durant na taj nacin gradi neki svoj imidz lika koji o svemu uvek ima stav i uvek mora da iznese misljenje i to me smara. Irving trejdovan evo njega u podcastu, george trejdovan eto njega da kaze koju, izjavu da su u Indiji zatucani i 20 godina kaskaju za zapadom, odvratne su mu UA patike,nece kod precednika.... mene sve to smara jako, iako ponavljam omiljeni mi je aktivni americki igrac. Na primer mnogo vise postujem Leonardovo ponasanje, covek cuti i igra, a svi znamo kako igra.

Durant je postao i politikolog, ekspert za muziku, fotograf, kriticar brendova sportskih, nba analiticar, tviteras koji o svemu ima stav... i sve to u 2-3 meseca...

On je uvek bio poznat po raznim fondacijama, humanim potezima kao milion posle uragana kad je poklonio, donacije za bolesne i slicno... ovaj KD ovakav mi nije simpatican toliko, na stranu svo njegovo umece kosarkasko. Kao da posto vise nije dobrocudni mladic kog svi gotive u nba posle prelaska u gsw postao je bad guy kao da se malo pogubio u nekom kreiranju svog identiteta.

Nisam imao nameru da pricam o njemu, ovo sam ispisao da vidite svi koji znate koliko sam uvek ga hvalio i sve naj o njemu imam stav da kazem nesto lose i o njemu i svakom drugom. Niko od nas nije bezgresan

E sad ono zbog cega sam usao na ovu temu, najnovije informacije kazu da ce do ponedeljka Carmelo Anthony definitivno biti trejdovan u Houston.

Ovo za reklame na dresovima iskreno nisam neki fan, ali i to je sou biznis. Na primer gsw ce biti rakuten na dresovima kao i Barsi u fudbalu
Oligarhstars
 
Posts: 1631
Joined: 10 Jan 2017, 07:20

PreviousNext

Return to Američka košarka

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests