Board index Košarka Američka košarka

NBA vesti, transferi, aktuelnosti

Re: NBA vesti, transferi, aktuelnosti

Postby Juancho » 23 Aug 2017, 00:23

Pao dogovor.

Šta misite?
Oligarhstars wrote: Sine sad ti najozbiljnije kazem za ovaj post da te nadjem ne bi ti cela teretana pomogla u koju ides...
User avatar
Juancho
 
Posts: 2054
Joined: 22 Jun 2017, 19:01

Re: NBA vesti, transferi, aktuelnosti

Postby Cvele » 23 Aug 2017, 00:27

Ovo je odlično za Kavse.
User avatar
Cvele
 
Posts: 18534
Joined: 03 Sep 2011, 15:09

Re: NBA vesti, transferi, aktuelnosti

Postby delgado » 23 Aug 2017, 00:28

Kako nije. Odlican trejd

IT je mozda nesto losiji od Kajrija, ali ima strasna mooda i bolji je spotup suter i generalno trojkas od Kajrija. Crowder je tu za 3D ulogu, Zhizha da igra backupa TT-u. Fin posao za Kavse. :okk:
Teske price iz hooda!
User avatar
delgado
 
Posts: 6733
Joined: 07 Apr 2011, 21:24

Re: NBA vesti, transferi, aktuelnosti

Postby Golden Warrior » 23 Aug 2017, 00:31

Realno su ih opljackali Cavsi.

Ima malo slabiji tim trenutno ( i to je jako diskutabilno) pri tom im ostaje tracak nade za rebuilding kad ova hemija ode.

Boston je ovakav potez morao da povuce odavno, mislim da su na kraju previse dali ali jbg nuzda zakon menja...
User avatar
Golden Warrior
 
Posts: 12536
Joined: 31 Mar 2011, 19:01

Re: NBA vesti, transferi, aktuelnosti

Postby Фантом » 23 Aug 2017, 00:32

Pa jedino sto taj pik nesto vredi kad ode LBJ, Ajzeji istice ugovor na kraju sezone. Crowder :pop:

Ainge presao igricu, otarasio se igraca koji bi mu pravio problema sledece leto i oslobodio prostor za Tejtuma.
дошао да вређа
User avatar
Фантом
 
Posts: 5421
Joined: 12 Oct 2016, 12:43

Re: NBA vesti, transferi, aktuelnosti

Postby Juancho » 23 Aug 2017, 00:35

Ja mislim da Klivlend nije mogao više da izvuče za Irvinga, vrhunski. Crowder aka najbolji ugovor u ligi + Isaiah haubica + mladi talentovani centar + verovatno top3 pik na sledećem draftu.

Mislim da je Boston pogrešio što je ubacio i Žižića u paket, i ako sam ja skeptičan oko njegovog snalaženja u NBA, ali ok, bilo bi glupo da zbog Žižića ne odrade trejd...ko reče Rozier :beyond:

U suštini obe strane mogu na kraju krajeva da budu zadovoljne po mom mišljenju, Klivlend malo više nego Boston, ali ok :D
Oligarhstars wrote: Sine sad ti najozbiljnije kazem za ovaj post da te nadjem ne bi ti cela teretana pomogla u koju ides...
User avatar
Juancho
 
Posts: 2054
Joined: 22 Jun 2017, 19:01

Re: NBA vesti, transferi, aktuelnosti

Postby delgado » 23 Aug 2017, 00:36

Gde si Goldene bre ?!

Sada znamo ko ce cuvati Duranta u finalu - Jae.

Videce Irving kako je tesko vuci ekipu...
Teske price iz hooda!
User avatar
delgado
 
Posts: 6733
Joined: 07 Apr 2011, 21:24

Re: NBA vesti, transferi, aktuelnosti

Postby Golden Warrior » 23 Aug 2017, 00:40

Фантом wrote:Pa jedino sto taj pik nesto vredi kad ode LBJ, Ajzeji istice ugovor na kraju sezone. Crowder :pop:

Ainge presao igricu, otarasio se igraca koji bi mu pravio problema sledece leto i oslobodio prostor za Tejtuma.


Pre 2 meseca nije hteo da da Crowdera+taj pik Brooklyna za Butlera ili Georga. Bitno da je sada ubacio Zizica i IT u pricu kao da je KI Magic licno...

Edit: Gde si Delgado, imal' vrucine? Droga i alkohol se podrazumevaju. Cuvace Joe moj qrac, po meni je sada Boston favorit da osvoji Istok...
User avatar
Golden Warrior
 
Posts: 12536
Joined: 31 Mar 2011, 19:01

Re: NBA vesti, transferi, aktuelnosti

Postby Sani » 23 Aug 2017, 00:43

Da se polako zagrevamo...

Nema ovde sta da se gleda, ako LBJ ode sledeceg leta, Boston je apsolutni pobednik ovog trejda, ostace IT da vodi fransizu, ostaje pustos u nekoj buducnosti.

Cleveland svakako nema sta da trazi protiv GS-a bez Irvinga, jer ono sto je on mogao da pruzi u finalu, IT i Crowder ne mogu ni u snu da urade, to ce se i videti, ako uopste dodju do finala.
Stephen Curry. 2,974. aka shooting GOAT.
User avatar
Sani
 
Posts: 9376
Joined: 08 Dec 2014, 01:58

Re: NBA vesti, transferi, aktuelnosti

Postby delgado » 23 Aug 2017, 00:44

Prestaju vrucine polako...

Pa ne znam bas, Isaiah mi je komplementarniji sa LBJ zbog boljeg suta, a BOS je izgubio ceo startni backcourt, Kajri kao prva violina nije najsrecnije resenje, a da budemo posteni osovina Irving/Hayward/Horford bi se na zapadu borila za PO :biggrin:

Cuvace Jeff Green Duranta, a Crowdera na mrcinu Greena.
Teske price iz hooda!
User avatar
delgado
 
Posts: 6733
Joined: 07 Apr 2011, 21:24

Re: NBA vesti, transferi, aktuelnosti

Postby Golden Warrior » 23 Aug 2017, 00:47

Crowder nesrecni ne moze da cuva ni 1 elitnog igraca.

Ne znam gde planiraju uopste da im on igra? Da li da uzima Lebronu minute na krilu ili Love-u na pf?

Ovo je dobar trade po Clevland ali los po Lebrona toliko o tome...
User avatar
Golden Warrior
 
Posts: 12536
Joined: 31 Mar 2011, 19:01

Re: NBA vesti, transferi, aktuelnosti

Postby delgado » 23 Aug 2017, 00:49

Ma bole me, posle 3. LBJ titule gledam opusteno ligu i nmg da iscekam narednu sezonu. Fora je sto je uvredjeno govance Mr. Hankey otislo i sada moze normalno da se dishe.

Goldene, izgleda si pogodio da ce Wade doci kod Kinga za minimalac :biggrin:

Crowder ce igrati ono 3-4, skidati backup minute od LBJ i Lava sa tih pozicija, tako nesto kontam
Teske price iz hooda!
User avatar
delgado
 
Posts: 6733
Joined: 07 Apr 2011, 21:24

Re: NBA vesti, transferi, aktuelnosti

Postby Фантом » 23 Aug 2017, 00:54

Golden Warrior wrote:Pre 2 meseca nije hteo da da Crowdera+taj pik Brooklyna za Butlera ili Georga. Bitno da je sada ubacio Zizica i IT u pricu kao da je KI Magic licno...

Edit: Gde si Delgado, imal' vrucine? Droga i alkohol se podrazumevaju. Cuvace Joe moj qrac, po meni je sada Boston favorit da osvoji Istok...


Jbg tad je uradio reload sejva, posto je tesko fejlovao sa Batlerom, PG mu nije trebao na godinu dana.

U ovoj situaciji je odradio dobar posao po meni jedino Zizic nije bas morao.

Oni valjda imaju Filinog pika sledece godine?
Last edited by Фантом on 23 Aug 2017, 00:58, edited 1 time in total.
дошао да вређа
User avatar
Фантом
 
Posts: 5421
Joined: 12 Oct 2016, 12:43

Re: NBA vesti, transferi, aktuelnosti

Postby Golden Warrior » 23 Aug 2017, 00:55

Sto vise vreme ide, sumnjam da ce Wade imati muda da ode kod Lebrona kad zna da i ovaj pali sledece sezone. Zatvorio bi sva vrata sebi i postao obicno kucence. Pogotovu sto je Stugotsov gnev ozbiljna zezalica.

Nekako mi deluje locinije da odigra na sigurno i vrati se u Miami, da moze posle na miru da ceka formiranje banana boata.

Edit: Kako si mene kvoutovao gore leba ti? :biggrin:
User avatar
Golden Warrior
 
Posts: 12536
Joined: 31 Mar 2011, 19:01

Re: NBA vesti, transferi, aktuelnosti

Postby Фантом » 23 Aug 2017, 00:58

Tek kad sam ispisao sta sam hteo sam te kvotovao i nesto se pojebalo :D
дошао да вређа
User avatar
Фантом
 
Posts: 5421
Joined: 12 Oct 2016, 12:43

PreviousNext

Return to Američka košarka

Who is online

Users browsing this forum: Cvele, kalmah and 42 guests