Board index Košarka Američka košarka

NBA vesti, transferi, aktuelnosti

Re: NBA vesti, transferi, aktuelnosti

Postby LudkaoLud » 18 Jul 2017, 11:36

Kako nije, covjece? Vander je ozbiljan napadac, mozda ne za NBA uslove, ali svakako zanimljivo ime. Mnogo je bolje odigrao od pojedinih visokih pikova, kao i od samog Harta.

Ne znam zasto svi guraju Harta na PG, kad je covjek klasicni SG. Nadam se da ce parafirati nekog FA na poziciji 1, mada i ne znam koliko je toga uopste ostalo. Caruso je solidan igrac, ali fizicki limitiran, tesko ce braniti bili koga u NBA.

Kuzma je MVP finala, istina, ali jr konstantno bio nas najbolji igrac. Strasne procente je imao i sa Lonzom i bez njega na parketu. Napisao sam vec, steta je samo sto nece imati puno prostora na 4, a jos manje na 3. Bilo kakav trade koji bi ukljucivao Denga ili Rendla, za nekog solidnog PG bi bio savrsen za nas.
BOLEST KOJOJ NEMA LEKA
User avatar
LudkaoLud
 
Posts: 2416
Joined: 28 Jul 2014, 19:54
Location: Srpska Sparta

Re: NBA vesti, transferi, aktuelnosti

Postby Malterego » 18 Jul 2017, 11:57

Rendla ne treba ispuštati! Za Denga se slažem.

Ako je mogao igrati Huertas, može i Caruso istu ulogu da odigra i to vjerovatno bolje jer ima mekšu ruku i bolji domet. Harta nisam ni gledao, ne znam šta da očekujem od njega, zato ga i ne spomenuh.

Blue.. sviđa se on meni, ali ne za NBA nivo. Momak ima 25 godina i čitav život se jebe po razvojnoj, odigrao je za Lejkerse svega dvije utakmice i to potpuno nevažne ako se dobro sjećam. Po meni klasičan 1 na 1 napadač koji može da probija do iznemoglosti, ali za timsku igru nije, niti za ono što će Lejkersi igrati ove sezone.
Mislim da on u Evropi može da radi ono što je Goudelock radio u Makabiju i Feneru.
Nos. 8 & 24 retired by Los Angeles Lakers
Spoiler: pokaži
5× NBA champion
2× NBA Finals MVP
NBA Most Valuable Player
18× NBA All-Star
11× All-NBA First Team
9× NBA All-Defensive First Team
2× NBA scoring champion
NBA Slam Dunk Contest champion
...
User avatar
Malterego
 
Posts: 7954
Joined: 03 Jul 2015, 10:06

Re: NBA vesti, transferi, aktuelnosti

Postby Starks » 18 Jul 2017, 12:16

Ko li je opravio Konlijevu suprugu? :laugh:

Image

Image
There's a lot of ways to play any game. I play mine on the house percentages.
User avatar
Starks
 
Posts: 7031
Joined: 02 Oct 2013, 11:39

Re: NBA vesti, transferi, aktuelnosti

Postby Malterego » 18 Jul 2017, 13:02

Steve Novak
Nos. 8 & 24 retired by Los Angeles Lakers
Spoiler: pokaži
5× NBA champion
2× NBA Finals MVP
NBA Most Valuable Player
18× NBA All-Star
11× All-NBA First Team
9× NBA All-Defensive First Team
2× NBA scoring champion
NBA Slam Dunk Contest champion
...
User avatar
Malterego
 
Posts: 7954
Joined: 03 Jul 2015, 10:06

Re: NBA vesti, transferi, aktuelnosti

Postby Juancho » 18 Jul 2017, 16:49


Oligarhstars wrote: Sine sad ti najozbiljnije kazem za ovaj post da te nadjem ne bi ti cela teretana pomogla u koju ides...
User avatar
Juancho
 
Posts: 2054
Joined: 22 Jun 2017, 19:01

Re: NBA vesti, transferi, aktuelnosti

Postby mudrovsukilo » 18 Jul 2017, 17:35

Juancho wrote:

ovo prvo je ocekivano
Postby LBJ23 » 16 Dec 2016, 21:49

Kari 1na1 nije mogao da dobije Kevina Lava.

teglica » 04 Jan 2017, 00:38

Kakva malicioznost...
mudrovsukilo
 
Posts: 5987
Joined: 03 Nov 2016, 22:06

Re: NBA vesti, transferi, aktuelnosti

Postby White Mamba » 18 Jul 2017, 17:39

Manu gospodin :blue:
Deb'o. Sujetan. Oce kadrira. Ne vodi treninge. Oce stan u BGH2O. Dov'o asocijalnog Korija
NECE STEFI DA IGRA ZA NJEGA
Stop hibridnom ratu!!!
User avatar
White Mamba
 
Posts: 42981
Joined: 24 Oct 2015, 00:27

Re: NBA vesti, transferi, aktuelnosti

Postby Juancho » 18 Jul 2017, 19:39

Nastavljaju Klipersu da popunjavaju roster, dosta dubine u sastavu. Ovo vrlo verovatno znači da Speights neće produžiti.
Oligarhstars wrote: Sine sad ti najozbiljnije kazem za ovaj post da te nadjem ne bi ti cela teretana pomogla u koju ides...
User avatar
Juancho
 
Posts: 2054
Joined: 22 Jun 2017, 19:01

Re: NBA vesti, transferi, aktuelnosti

Postby -Stefan- » 18 Jul 2017, 21:47

Juancho wrote:Nastavljaju Klipersu da popunjavaju roster, dosta dubine u sastavu. Ovo vrlo verovatno znači da Speights neće produžiti.


Odlican potpis...
Josephine Skriver
User avatar
-Stefan-
 
Posts: 3332
Joined: 12 Jul 2014, 22:03

Re: NBA vesti, transferi, aktuelnosti

Postby Juancho » 18 Jul 2017, 22:19

Slažem se, po ovakvoj ceni ne može da se nađe bolja opcija. Vrhunski posao je odradio FO Clippersa, mislio sam da će se raspasti nakon odlaska CP-a a na kraju izgledaju čak i bolje u odnosu na prethodnu sezonu i ako je rano za takve prognoze, bolje rečeno meni se više sviđaju. Dosta toga zavisi od zdravlja Griffina i Gallinarija + kako će se uklopiti mnogi novi igrači, ali ja sam oduševljen kako su odradili posao za sada.
Oligarhstars wrote: Sine sad ti najozbiljnije kazem za ovaj post da te nadjem ne bi ti cela teretana pomogla u koju ides...
User avatar
Juancho
 
Posts: 2054
Joined: 22 Jun 2017, 19:01

Re: NBA vesti, transferi, aktuelnosti

Postby Oligarhstars » 18 Jul 2017, 23:31

Clippersi su ispali macke u ovom prelaznom roku. Iz situacije gde gube superstara su umesto pada kakav ceka vecinu ekipa docekali su se spremni na noge. Spoljna linija bas lepo izbalansirana. Resili su se istrosenog Feltona, odlaskom CP3 i Jamal Crawford u neku ruku je izgubio tu ulogu koju je trebao da ima, lepo izbalansirana spoljna linija. Galo je toliki upside na poziciji sf u odnosu na pre da je to strasno. Imaju jedan od jacih frontcourtova u nba sad.

Mislim da bi Teo zaista mogao da odusevi, ako mu Doc da kljuceve igre u napadu i uspeo da zamaskira njegove defanzivne slabosti. Galo je nezgodan igra, bice ozbiljno motivisan, bilo je ocigledno da u Denveru se njegova prica zavrsava pa je i upitno koliko se davao. Ako ostanu zdravi bice to vrlo vrlo nezgodan tim. Beverly je uzasno napredovao, Lou ce staviti svoje, Rivers iako je tatin sin ima sta da pruzi svakako... fino fino popunjena ekipa. Po meni na Griffinu je sad da pokaze ko je i sta je?! Ovo je sad momenat kad ce ili da se iskristaliae da je top 10 igrada u NBA kad je zdrav ili polako da ga definisemo kao borderline allstar.

Veci problem za Kliperse ce biti zaista brutalna konkurencija na zapadu i pitanje je koliko ce vremena trebati da se posloze sve kockice. Ne bih voleo da zavrse kao showtime tim koji ce gubiti mnogo neizvesnih meceva...
Oligarhstars
 
Posts: 1631
Joined: 10 Jan 2017, 07:20

Re: NBA vesti, transferi, aktuelnosti

Postby mudrovsukilo » 19 Jul 2017, 01:12

Juancho wrote:Nastavljaju Klipersu da popunjavaju roster, dosta dubine u sastavu. Ovo vrlo verovatno znači da Speights neće produžiti.

ovo je potpis veka ako vili igra za 1.5m a balvanciunas za 80 il kolko :lollol: na koju foru su ga uzeli na minimalac nemoguce da nie imo ponude makar i one u rangu onog jada simonsa
Postby LBJ23 » 16 Dec 2016, 21:49

Kari 1na1 nije mogao da dobije Kevina Lava.

teglica » 04 Jan 2017, 00:38

Kakva malicioznost...
mudrovsukilo
 
Posts: 5987
Joined: 03 Nov 2016, 22:06

Re: NBA vesti, transferi, aktuelnosti

Postby Malterego » 19 Jul 2017, 09:30

Jedino obrazlozenje je da je dobio uvjerenja da ce imati bitniju ulogu nego u drugim ekipama sto su mu nudili, pa se nada da ce poslije ovog ugovora moci da zabode znatno veci novac.
Nos. 8 & 24 retired by Los Angeles Lakers
Spoiler: pokaži
5× NBA champion
2× NBA Finals MVP
NBA Most Valuable Player
18× NBA All-Star
11× All-NBA First Team
9× NBA All-Defensive First Team
2× NBA scoring champion
NBA Slam Dunk Contest champion
...
User avatar
Malterego
 
Posts: 7954
Joined: 03 Jul 2015, 10:06

Re: NBA vesti, transferi, aktuelnosti

Postby Juancho » 19 Jul 2017, 10:21

Ma preračunao se jednostavno, praktično nema više ekipa sa novcem, predugo je čekao i na kraju odlučio da mu se više isplati da odigra 1 sezonu na minimalcu nego da potpisuje neki ugovor tipa 10/3.
Oligarhstars wrote: Sine sad ti najozbiljnije kazem za ovaj post da te nadjem ne bi ti cela teretana pomogla u koju ides...
User avatar
Juancho
 
Posts: 2054
Joined: 22 Jun 2017, 19:01

Re: NBA vesti, transferi, aktuelnosti

Postby mudrovsukilo » 19 Jul 2017, 15:15

Juancho wrote:Ma preračunao se jednostavno, praktično nema više ekipa sa novcem, predugo je čekao i na kraju odlučio da mu se više isplati da odigra 1 sezonu na minimalcu nego da potpisuje neki ugovor tipa 10/3.

bravo huanco :okk:

Malterego wrote:Jedino obrazlozenje je da je dobio uvjerenja da ce imati bitniju ulogu nego u drugim ekipama sto su mu nudili, pa se nada da ce poslije ovog ugovora moci da zabode znatno veci novac.

ma jasta uzece minute jordanu od 100m centru :biggrin: doduse uzda se mozda u ono da jordan zbog bacanja ne igra zadnju 4/4 :biggrin:
Postby LBJ23 » 16 Dec 2016, 21:49

Kari 1na1 nije mogao da dobije Kevina Lava.

teglica » 04 Jan 2017, 00:38

Kakva malicioznost...
mudrovsukilo
 
Posts: 5987
Joined: 03 Nov 2016, 22:06

PreviousNext

Return to Američka košarka

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests