Board index Košarka Američka košarka

NBA vesti, transferi, aktuelnosti

Re: NBA vesti, transferi, aktuelnosti

Postby Malterego » 27 Jul 2017, 15:20

Nema ni KD kao što su imali ispred navedeni, tj još ga nije dovoljno ispoljio da bi se poredili.
Nos. 8 & 24 retired by Los Angeles Lakers
Spoiler: pokaži
5× NBA champion
2× NBA Finals MVP
NBA Most Valuable Player
18× NBA All-Star
11× All-NBA First Team
9× NBA All-Defensive First Team
2× NBA scoring champion
NBA Slam Dunk Contest champion
...
User avatar
Malterego
 
Posts: 7954
Joined: 03 Jul 2015, 10:06

Re: NBA vesti, transferi, aktuelnosti

Postby Bolkonski » 27 Jul 2017, 16:02

Po toj osnovi jedini koji moze da dodje do tog levela.
User avatar
Bolkonski
 
Posts: 14700
Joined: 17 Jul 2017, 21:43

Re: NBA vesti, transferi, aktuelnosti

Postby Oligarhstars » 27 Jul 2017, 17:11

Durant nema killer instict MJ i Kobe-a za sad dokazan, ali pokazao je dosta puta naznake toga, u bitnim mecevima...

Pre povrede 2015 u MVP sezoni je unistavao sam protivnike dok je RW bio povredjen, sticajem losih okolnosti sa zdravljem i perfekcjie u igri sparsa nisu dosli do finala 2014, sledecu sezonu je bio povredjen, a 2016 u play offu je i te kako pokazao taj instikt, potopio je sparse prvo koji su imali 69 win season, pri tom ga je cuvao najbolji defanzivac na svetu Kawhi, a tako je i poceo protiv GS sa 3-1 od cega 2 blow outa... posle je choukovao kad su imali sansu da zavrse seriju 4-2 , a sa druge strane je Klay stavio 11 trojki i preokrenuo vec izgubljenu seriju za GS tad. Finale OI je dobar pokazatelj KD koji je veci deo turnira iako ubedljivo prvi strelac US team-a igrao u trecoj brzi, upalio je turbo pogon i za poluvreme nasu reprezentaciju sahranio.... slicno se desilo i ove sezone, play off je igrao u recimo 4. brzini, gde je Curry veci deo bio efikasniji pre finala, izdominirao je potecncijalno teske meceve game 3 i sa jazzom i sa sparsima, a onda je doslo finale gde je otrpilike bila situacija: Ok momci sad pocinje ono zbog cega sam ovde, dajte tu loptu ovamo. I izdominirao je tako da to ni najveci njegovi antifanovi ne mogu da ospore.

Koliko ce postici videcemo narednih godina i o njemu i Lebronu cemo na rang listi all time igraca moci jasno da pricamo za nekih 10 godina kad se crte podvuku... ono cime bolje da se zabavimo je da uzivamo u igri dva najbolja SF verovatno u istoriji kosarke dok su aktivni. Svaka cast Bird-u, Pippen-u i mnogima... ali kad se karijere zavrsen LBJ i KD ce biti dve najbolje trojke u istoriji NBA. U kranjem vec sad na 10+ uzorku sezona su obojica u top 5 igraca alltime points per game. Mislite o tome kakvu privilegiju imamo da gledamo ovakve unikatne igrace.

Sto se Janisa tice, meni je iskreno veoma tesko da pozicioniram igrace koji su bolji od njega u ovom momentu. On je stvarno odigrao nestvarno ove sezone. Tim Milvokija sam pogledao 30 tak meceva... decko je MVP potencijal. Sad kako ce se razvijati videcemo. Za mene su trenutno ispred njega individualno pored 5 igraca koje je Juancho naveo: Lebron, Durant, Leonard, Westbrook, Harden na tu listu bi dodao Curry-a i Davisa. Znaci tih 7 igraca su mi kvalitetniji od Janisa. E sad sve ostalo je vrlo vrlo upitno... pre godinu dana sam razmisljao da li bi on imao mesta u OI 2016 reprezentacije SAD i dosao sam da zakljucka da bih ga stavio kao 12. umesto Barnsa... godinu dana kasnije ne mogu reci ni da su PG ni Butler ni Melo bolji igraci od njega... navodim igrace iz te ekipe... ako bih ga bas morao rangirati stavio bih ga oko 10-tog mesta u ligi trenutno
Oligarhstars
 
Posts: 1631
Joined: 10 Jan 2017, 07:20


Re: NBA vesti, transferi, aktuelnosti

Postby Admiral » 27 Jul 2017, 17:45

Mudrov, promeni dilera :laugh:

Najbolji u istoriji :laugh:
Uzmi Sale svetsku titulu!
User avatar
Admiral
 
Posts: 12853
Joined: 17 Jul 2014, 23:43

Re: NBA vesti, transferi, aktuelnosti

Postby Juancho » 27 Jul 2017, 18:39

Oligarhstars wrote: Sine sad ti najozbiljnije kazem za ovaj post da te nadjem ne bi ti cela teretana pomogla u koju ides...
User avatar
Juancho
 
Posts: 2054
Joined: 22 Jun 2017, 19:01

Re: NBA vesti, transferi, aktuelnosti

Postby mudrovsukilo » 27 Jul 2017, 19:16

Bolkonski wrote:A Durent ne moze da ode do kosa :D ?
Za mene je cinjenica da Durent ima jaci napadacki arsenal od Lebrona, da je bolji skorer i jaci 1 na 1. Ko bi koga dobio su price za vrtic, ali na nivou 70 plus utamica u ligi protih svih protivnika, Durent je najzajebaniji za cuvanje.
Da ima samo sut znas kad bi davao po 30 prosecno i bio 4 puta prvi strelac lige i to sa divljakom Westbrukom u timu. LBJ je jedan jedini put bio najbolji strelac lige.

kakve price za vrtic ,pa ne bi ga dobio niednu partiju u zivotu


pa niste culi da se posle treninga odmerava snage da se vidi ko je najbolji ,nista culi za igru 1n1
kakve price za vrtic

OSNOVA KOSARKE JE 1N1 ,lebron > durent jer sad sve sto bi reko samo bi se ponovio

ima sut tehnicki ispravniji i meksi nego lebron a oce li tako zabijati svaku ,oce da da malo morgen

koga briga kolko je puta durent bio najbolji strelac ,lebron je na svakom mecu u zadnjih 10 godina najbolji na parketu
on da zeli zabijao bi 4060 sa sve irvingom :biggrin:
Postby LBJ23 » 16 Dec 2016, 21:49

Kari 1na1 nije mogao da dobije Kevina Lava.

teglica » 04 Jan 2017, 00:38

Kakva malicioznost...
mudrovsukilo
 
Posts: 5987
Joined: 03 Nov 2016, 22:06

Re: NBA vesti, transferi, aktuelnosti

Postby Starks » 27 Jul 2017, 19:23

Koliko ce postici videcemo narednih godina i o njemu i Lebronu cemo na rang listi all time igraca moci jasno da pricamo za nekih 10 godina kad se crte podvuku... ono cime bolje da se zabavimo je da uzivamo u igri dva najbolja SF verovatno u istoriji kosarke dok su aktivni. Svaka cast Bird-u, Pippen-u i mnogima... ali kad se karijere zavrsen LBJ i KD ce biti dve najbolje trojke u istoriji NBA. U kranjem vec sad na 10+ uzorku sezona su obojica u top 5 igraca alltime points per game. Mislite o tome kakvu privilegiju imamo da gledamo ovakve unikatne igrace.

Lebron je u Top 3 niska krila, uz Birda i Irvinga, KD jedva da može do Top 10. Bejlor ima jaču statistiku od obojice, pa ga niko ne smatra jednim od 5 najboljih na svojoj poziciji, jer je poražen 8 puta u finalima.

1980-ih su bitke vodili još Ingliš, Dentli, King, Vorti, Vilkins, Agvajer, Tompson, Šrempf, Džonson, Malin... skoro sve HOF krila. U takvoj konkurenciji raditi ono što su Bird i Džulijus radili je van pameti. Pa i Gervin je provodio vrijeme na trojci, govorimo o četvorostrukom najboljem strijelcu NBA lige.

Janis nije ni među 15, jedna dobra sezona je nedovoljna da postane taj kalibar.
There's a lot of ways to play any game. I play mine on the house percentages.
User avatar
Starks
 
Posts: 7049
Joined: 02 Oct 2013, 11:39

Re: NBA vesti, transferi, aktuelnosti

Postby Iluzionista » 27 Jul 2017, 19:45

Raspravlja se ovde je li bolji Durent ili Lebron u igri 1 na 1

Pa Sasa Pavlovic je dobijao tog Lebrona u igri 1 na 1, a ne Durent :laugh: :laugh: :laugh:
Sa severa masa, za SNS da glasa
naređenja vođina sluša niža rasa
User avatar
Iluzionista
 
Posts: 2555
Joined: 12 Mar 2017, 14:30

Re: NBA vesti, transferi, aktuelnosti

Postby Oligarhstars » 27 Jul 2017, 20:30

E koj starki ja mislio ti glas razuma na ovom forumu... Durant jedva top 10 SF all time :krsti: :krsti: :krsti:

Covek apsolutno je nesto nikad ranije vidjeno na toj poziciji... uz to otprilike poena po mecu kao Elgin Baylor, ispred njih su samo Michael i Wilt... pametnom dovoljno....

Te igrace koje si nabroja bi i LBJ i KD lagano izdominirali i pojeli za dorucak... sve sa Birdom kog nenormalno postujem, jer igra se razvija i tehnicki i fizicki... ali kaze Bird Irving stoji all time sve sjajni... ali drugacije se tad igralo...

Mislim na igrace tipa Srempf pa Pedja Stojakovic nas je bolji kosarkas od njega, a ne KD
Last edited by Oligarhstars on 27 Jul 2017, 20:31, edited 1 time in total.
Oligarhstars
 
Posts: 1631
Joined: 10 Jan 2017, 07:20

Re: NBA vesti, transferi, aktuelnosti

Postby mudrovsukilo » 27 Jul 2017, 20:30

Iluzionista wrote:Raspravlja se ovde je li bolji Durent ili Lebron u igri 1 na 1

Pa Sasa Pavlovic je dobijao tog Lebrona u igri 1 na 1, a ne Durent :laugh: :laugh: :laugh:


pa da ,i ja kazem mnogo glupa rasprava ,bolje da se povukla paralela i ono napravio pool ,ko je bolji karmelo il durent i tu je melo bolji :biggrin:


svidja mi se ovaj quote el ima jos teksta starkse
Postby LBJ23 » 16 Dec 2016, 21:49

Kari 1na1 nije mogao da dobije Kevina Lava.

teglica » 04 Jan 2017, 00:38

Kakva malicioznost...
mudrovsukilo
 
Posts: 5987
Joined: 03 Nov 2016, 22:06

Re: NBA vesti, transferi, aktuelnosti

Postby Oligarhstars » 27 Jul 2017, 20:39

Carmelo je jedan fantastican talenat koji je mogao mnogo vise ali danas nije u 20 igraca u NBA

KD je jedan od dva najbolja kosarkasa u NBA zadnjih 6-7 godina... to jest drugi, a sad polako vec psotaje ako nije postao i najbolji
Oligarhstars
 
Posts: 1631
Joined: 10 Jan 2017, 07:20

Re: NBA vesti, transferi, aktuelnosti

Postby Фантом » 27 Jul 2017, 21:32

mudrovsukilo wrote:svidja mi se ovaj quote el ima jos teksta starkse


Nolinjo nas zahebava :lollol:

Oli pretera ga sad, Djanis ti je u top 10, a Melo nije ni u top 20.

Sve je to lepo i meni se svidjaju neki aspekti njegove igre ali jedna lasta ne cini prolece.
Ti cesto pises da je ovo sjajna era i onda stavis njega u top7-8 igraca, sto bas i ne ide uz tu pricu.
дошао да вређа
User avatar
Фантом
 
Posts: 5421
Joined: 12 Oct 2016, 12:43

Re: NBA vesti, transferi, aktuelnosti

Postby Starks » 27 Jul 2017, 21:44

Oligarhstars wrote:E koj starki ja mislio ti glas razuma na ovom forumu... Durant jedva top 10 SF all time :krsti: :krsti: :krsti:

Covek apsolutno je nesto nikad ranije vidjeno na toj poziciji... uz to otprilike poena po mecu kao Elgin Baylor, ispred njih su samo Michael i Wilt... pametnom dovoljno....

Te igrace koje si nabroja bi i LBJ i KD lagano izdominirali i pojeli za dorucak... sve sa Birdom kog nenormalno postujem, jer igra se razvija i tehnicki i fizicki... ali kaze Bird Irving stoji all time sve sjajni... ali drugacije se tad igralo...

Mislim na igrace tipa Srempf pa Pedja Stojakovic nas je bolji kosarkas od njega, a ne KD

Trejsi Mekgrejdi je jedno vrijeme bio treći-četvrti najbolji strijelac po prosjeku u plej-of utakmicama, iza Džordana, Ajversona i Vesta, pa znamo da njegove ekipe nisu mogle da prođu prvu rundu. Znači li taj ppg da su oni sad bolji od Brajanta i Medžika recimo?

Bird, Džejms, Irving, Beri, Havliček, Vilkins, Durant, Bejlor, Dentli, Pipen. To je moja rang lista krila, KD može da se penje ali trenutno je ovo realna pozicija.
There's a lot of ways to play any game. I play mine on the house percentages.
User avatar
Starks
 
Posts: 7049
Joined: 02 Oct 2013, 11:39

Re: NBA vesti, transferi, aktuelnosti

Postby mudrovsukilo » 27 Jul 2017, 22:20

Фантом wrote:
mudrovsukilo wrote:svidja mi se ovaj quote el ima jos teksta starkse


Nolinjo nas zahebava :lollol:

Oli pretera ga sad, Djanis ti je u top 10, a Melo nije ni u top 20.

Sve je to lepo i meni se svidjaju neki aspekti njegove igre ali jedna lasta ne cini prolece.
Ti cesto pises da je ovo sjajna era i onda stavis njega u top7-8 igraca, sto bas i ne ide uz tu pricu.

gde ce kameni grk u top 10 ,jedino ako je rasel vezbruk mvp . nikad sampioni :beyond:


ma melo najgori igrac na svetu ,samo osim lebrona ne postoji igrac koji moze da ga brani :biggrin:
Postby LBJ23 » 16 Dec 2016, 21:49

Kari 1na1 nije mogao da dobije Kevina Lava.

teglica » 04 Jan 2017, 00:38

Kakva malicioznost...
mudrovsukilo
 
Posts: 5987
Joined: 03 Nov 2016, 22:06

PreviousNext

Return to Američka košarka

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 15 guests