Board index Košarka Košarkaški miks

"SOS Koš" i "Zona Press" - Vladan Tegeltija

Re: "SOS Koš" i "Zona Press" - Vladan Tegeltija

Postby Skafi » 11 Jun 2015, 23:59

I naravno, Fontana se opet prvi uključuje od gledalaca.:D
User avatar
Skafi
 
Posts: 27826
Joined: 04 Feb 2014, 22:26

Re: "SOS Koš" i "Zona Press" - Vladan Tegeltija

Postby Tegi » 12 Jun 2015, 00:00

A i narod ga masovno prezire.

Los imidz, jbg. Izlog je bitan, sve ostalo je efemerno, sto kaze General.
A biće ipak da je tegla u pravu, jer je General sam na ovoj obali koju ste napustili i predali bezvoljno.
User avatar
Tegi
 
Posts: 20893
Joined: 05 Nov 2011, 15:04

Re: "SOS Koš" i "Zona Press" - Vladan Tegeltija

Postby Remy Bonjasky » 12 Jun 2015, 00:00

Ko ljulja ovu flasicu vode Tegija?Jel ste videli?Mora da je tu neka visa sila u pitanju :beyond:
O Partizane, grmi pesma sad sa južne strane, oo... Ne daj da stane, jebi, gazi, kurvu, dok ne svane, oo...

KUMANOVO JE SRBIJA!
User avatar
Remy Bonjasky
 
Posts: 11941
Joined: 27 Dec 2012, 01:17

Re: "SOS Koš" i "Zona Press" - Vladan Tegeltija

Postby Difke » 12 Jun 2015, 00:19

Remy Bonjasky wrote:Ko ljulja ovu flasicu vode Tegija?Jel ste videli?Mora da je tu neka visa sila u pitanju :beyond:

hahaha i ja sam to primetio, msm da Tegi nogom gura sto, zivci :biggrin:
User avatar
Difke
 
Posts: 2164
Joined: 18 Apr 2014, 18:34

Re: "SOS Koš" i "Zona Press" - Vladan Tegeltija

Postby BoleBarca » 12 Jun 2015, 00:29

Da li je realno da se raaspravljaju oko toga kako bi izgledao sistem druge aba lige?

Tegeltija tvrdi da ne moze da se napravi model, pita se kako spreciti ulazak timova samo iz jedne zemlje i sta bi se desilo ako dodje do toga da 10 klubova iz iste zemlje zavre u Abi 1. Sto je jos crnje, ova trojica ga gledaju kao telad i ne znaju da beknu.

Jbt, kao da treba postaviti 4. Njutnov zakon. Umesto najlosijeg srpskog tima u Aba 1 ubacis najbolje plasiranog iz Aba 2, isto uradis za Hr, Slo...

Kakva su sprdnja Bogunovic i Matic kad' je Tegeltija uzeo da im objasnjava neke stvari vezane za ovu situaciju. Jedino sto se moglo cuti nesto pametno je od onog cilca za kojeg ni ne znam kako se zove i za koga radi...
User avatar
BoleBarca
 
Posts: 5110
Joined: 20 Nov 2012, 12:36

Re: "SOS Koš" i "Zona Press" - Vladan Tegeltija

Postby Remy Bonjasky » 12 Jun 2015, 00:32

Difke wrote:
Remy Bonjasky wrote:Ko ljulja ovu flasicu vode Tegija?Jel ste videli?Mora da je tu neka visa sila u pitanju :beyond:

hahaha i ja sam to primetio, msm da Tegi nogom gura sto, zivci :biggrin:

Pa ne moze na ravnu masu ili staklu da se tako pomera? :roll:

Tegi na kraju sam sebi postavio pitanje i odgovorio,pa zatim ga prosledio gostima :laugh: :pop:
O Partizane, grmi pesma sad sa južne strane, oo... Ne daj da stane, jebi, gazi, kurvu, dok ne svane, oo...

KUMANOVO JE SRBIJA!
User avatar
Remy Bonjasky
 
Posts: 11941
Joined: 27 Dec 2012, 01:17

Re: "SOS Koš" i "Zona Press" - Vladan Tegeltija

Postby Pit Bull » 12 Jun 2015, 00:34

Bole zamisli situaciju sa SRB timovi zavrse na sledecim mestima:

Partizan i Zvezda prvi i drugi, Metalac cetvrti, Mega peta... I Mega ispada iz lige a zavrsila na petoj poziciji... To je apsolutno nepravedno prema ekipi koja odigra extra sezonu i onda ispadne a neko ko je bio trinaesti ostane.
Ili recimo Olimpija i Krka zavrse na prve cetiri pozicije a neko mora da ispadne :laugh:

Ne mozes tako da gledas, ako se napravi liga onda se pravi kako i treba, zadnja dva ispadaju pa ko udje udje, na kraju krajeva tako je bilo i u ExYu ligi.
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58420
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: "SOS Koš" i "Zona Press" - Vladan Tegeltija

Postby gogo23 » 12 Jun 2015, 00:34

BoleBarca wrote:Jedino sto se moglo cuti nesto pametno je od onog cilca za kojeg ni ne znam kako se zove i za koga radi

Da si pročitao prethodne 2 strane samo bi ti se kazlo.

Aleksandar Kaplanovć, Sportska centrala.

Glavane, niko ovde nema pojma šta je masa.
gogo23
 
Posts: 7075
Joined: 23 Mar 2011, 01:00

Re: "SOS Koš" i "Zona Press" - Vladan Tegeltija

Postby AirBall » 12 Jun 2015, 00:35

Krstanovic
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106379
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: "SOS Koš" i "Zona Press" - Vladan Tegeltija

Postby gogo23 » 12 Jun 2015, 00:37

AirBall wrote:Kaplanovic

Cigani mi ušli u glavu :biggrin:
gogo23
 
Posts: 7075
Joined: 23 Mar 2011, 01:00

Re: "SOS Koš" i "Zona Press" - Vladan Tegeltija

Postby BoleBarca » 12 Jun 2015, 00:37

Pit Bull wrote:Bole zamisli situaciju sa SRB timovi zavrse na sledecim mestima:

Partizan i Zvezda prvi i drugi, Metalac cetvrti, Mega peta... I Mega ispada iz lige a zavrsila na petoj poziciji... To je apsolutno nepravedno prema ekipi koja odigra extra sezonu i onda ispadne a neko ko je bio trinaesti ostane.
Ili recimo Olimpija i Krka zavrse na prve cetiri pozicije a neko mora da ispadne :laugh:

Ne mozes tako da gledas, ako se napravi liga onda se pravi kako i treba, zadnja dva ispadaju pa ko udje udje, na kraju krajeva tako je bilo i u ExYu ligi.


Kakve veze ima da li je nepravedno ili nije? Jel 'oces da igramo i drugu Jadransku ligu? Oces. Onda izvoli i bori se da ne budes najlosije plasiran od srpskih timova i igraces je i sledece godine.

Ako se vec zalazemo za razvoj ostatka kosarkaske Srbije to je cena koja se mora platiti.
User avatar
BoleBarca
 
Posts: 5110
Joined: 20 Nov 2012, 12:36

Re: "SOS Koš" i "Zona Press" - Vladan Tegeltija

Postby Pit Bull » 12 Jun 2015, 00:45

Pogresno gledas. To bi bilo bas retardirano jer gde normalno ima gde neko ko bude sesti ispadne, a ostane neko ko je bio pet puta slabiji u sezoni. Neizvodljivo.
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58420
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: "SOS Koš" i "Zona Press" - Vladan Tegeltija

Postby Rajs » 12 Jun 2015, 00:47

Zasto bi uopste ispadao najlosiji srpski tim?

Recimo da MZT ili Buducnost budu poslednji, oni gube pravo da je igraju sledece sezone a u ligu ulazi najbolje plasirani tim iz njihove lige...
NBA Fantasy Champion (2019)
Premier League H2H Fantasy Champion (2021)

OSTOJA ODLAZI
User avatar
Rajs
 
Posts: 25810
Joined: 10 Dec 2014, 15:15

Re: "SOS Koš" i "Zona Press" - Vladan Tegeltija

Postby BoleBarca » 12 Jun 2015, 00:56

gogo23 wrote:
BoleBarca wrote:Jedino sto se moglo cuti nesto pametno je od onog cilca za kojeg ni ne znam kako se zove i za koga radi

Da si pročitao prethodne 2 strane samo bi ti se kazlo.

Aleksandar Kaplanovć, Sportska centrala.

Glavane, niko ovde nema pojma šta je masa.


Nisam ispratio emisiju od pocetka pa ne uhvatih kako se zove matori, a i stvarno neko napisa na prethodnoj strani Kaplanovic tako da je dobro sto nisam iscitao prethodne postove, pogresno bih se informisao. :biggrin:

Masa je Vujosevic, sila je Covic. :beyond:

Pite, drugacije resenje ne postoji i ostatak nase klupse kosarke osim ova 4. tima ce vecito ostati na ovom nivou na kome je sad. Da li ti mislis da bi Hrvati i Slovenci pustiti da za 5 godina jadransku ligu cine 10 srpskih i po 2 njihova kluba. Pa nisu ni oni sisali vesla. Morao bi da postoji neki model po kome bi i oni zastitili svoje interese. A tu pogotovo mi moramo da napravimo neki ustupak jer je najvise u nasem interesu da se igra druga liga. Ako necemo mozemo da nastavimo sa ovim smehotresom koji trenutno imamo priliku da gledamo i mirna Backa.

Rajs wrote:Zasto bi uopste ispadao najlosiji srpski tim?

Recimo da MZT ili Buducnost budu poslednji, oni gube pravo da je igraju sledece sezone a u ligu ulazi najbolje plasirani tim iz njihove lige...


Po takvom sistemu, pre bi sledeci put ugledali Halejevu kometu nego sto bi se neki srpski tim preselio iz Aba 2 u Aba 1. :biggrin:
User avatar
BoleBarca
 
Posts: 5110
Joined: 20 Nov 2012, 12:36

Re: "SOS Koš" i "Zona Press" - Vladan Tegeltija

Postby Zigara » 12 Jun 2015, 09:59

Taj sistem je realna prica,postoji i u nasim nizim fudbalskim ligama.
Npr u sumadijskoj zoni se ne zna koliko ispada dok se ne vidi ko ispada iz srpske lige,tj kom okrugu pripada ekipa koja ispada.Isto je i u opstinskim,medjuopstinskim,okruznim ligama...
User avatar
Zigara
 
Posts: 12644
Joined: 11 Feb 2013, 20:49

PreviousNext

Return to Košarkaški miks

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests