Board index Košarka Košarkaški miks

"SOS Koš" i "Zona Press" - Vladan Tegeltija

"SOS Koš" i "Zona Press" - Vladan Tegeltija

Postby AirBall » 20 Mar 2011, 12:21

Ovo nije tema o Tegeltiji kakva postoji na jednom drugom forumu i ovde nece biti tolerisana bilo koja vrsta uvreda... Moje je misljenje, a u tome se slazu i neki drugi ljudi koji su pokrenuli ovaj forum da Tegeltija, kakav god da je sa svim manama i vrlinama je ipak jedini covek u Srbiji koji ima svoju emisiju koja prati i popularise ovaj sport tako da cemo i mi kao forum to postovati...

Znaci ukoliko imate neko kulturno pitanje, izvolite, a mi cemo pokusati da ga kontaktiramo i da se to u emisiji i procita...

Naravno da je argumentovana kritika dobrodosla...

LIVE STREAM ZA SOS KANAL : http://www.soskanal.net/sos-stream/
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106301
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Pitanja za Vladana Tegeltiju i njegove goste

Postby HStreet » 20 Mar 2011, 12:23

Evo odma' jedno...
Kad će već jednom da angažuju ozbiljnog tonca na SOS kanalu?
Ono je bruka i sramota.
User avatar
HStreet
 
Posts: 22
Joined: 18 Mar 2011, 16:35
Location: Beograd

Re: Pitanja za Vladana Tegeltiju i njegove goste

Postby AirBall » 20 Mar 2011, 12:25

HStreet wrote:Evo odma' jedno...
Kad će već jednom da angažuju ozbiljnog tonca na SOS kanalu?
Ono je bruka i sramota.


Ocigledno je da nisam bio dovoljno jasan pa cu se sada dopuniti...

Odnosi se iskljucivo na pitanja koja imaju veze sa kosarkom...
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106301
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Pitanja za Vladana Tegeltiju i njegove goste

Postby daba » 20 Mar 2011, 12:30

Vazdusni puna podrska od mene.
Nemam nikakva pitanja iako sam imao ponududa pismenim putem postavim odbio sam jer znam da njegov
sledeci gost nece odgovoriti ni na jedno pitanje iskreno ili ce ga vesto zaobici.
Inace puna podrska njemu jer jedini koji nesto radi,jedini koji pusta da se ljudi javljaju u emisiju i kazu sta imaju da kazu ,e sada sto to mnogi zloupotrebljavaju, a inace i ja sam bio zrtva tih zloupotreba kada mu je neko u moje
ime slao pretnje,ali ovo je zemlja Srbija gde je na zalost sve dozvoljeno.

Jos jedno svaka cast na topiku i puna podrska.
User avatar
daba
 
Posts: 320
Joined: 15 Mar 2011, 06:47

Re: Pitanja za Vladana Tegeltiju i njegove goste

Postby CRNO BELI SVET » 20 Mar 2011, 12:43

Iako je sama ideja bazirana na pitanjima za Tegija jako dobra, bojim se da će se vremenom, paralelno sa nadolaženjem novih forumaša, tendencija okrenuti ka ismejavanju dotičnog.
Nadam se samo da neće dostići ono ruglo od topika:smajli koji bljucka:, koji obitava na onom forumu...
Siguran sam da ćete to pokušati da sprečite, ali sam isto tako siguran da ćete biti na velikim mukama, i da ste otvaranjem ovog topika sebi navukli nepotreban teret. Zato srećno...

P.S. Hoću da kažem, da je dovoljno obavestiti Tegija o postojanju ovog foruma, a on je valjda dovoljno inteligentan da čitajući sam prepozna šta bi mu odavde koristilo, da neke naše nedoumice koje vrede i znače pokuša da istraži i odgovori u emisiji...
San koji sanjaš sam je samo san. San koji sanjamo zajedno je stvarnost.
User avatar
CRNO BELI SVET
 
Posts: 796
Joined: 15 Mar 2011, 16:26
Location: Novi Sad

Re: Pitanja za Vladana Tegeltiju i njegove goste

Postby Diktator » 20 Mar 2011, 12:43

Pitanje za gosta MP
-zbog cega nije ispunio obecanje sa pocetka sezone o zatvaranju ionako malog budzeta KKCZ?
-zbog cega smatra da je uspeh za KKCZ da bude predzanja u ligi sa klubovima kao sto su KK Siroki,Krka,itd?
-ako je tacno da je izvrsena revizija poslovanja KKCZ u zadnjih 10 godina zbog cega rezultati iste ni dan danas nisu poznati siroj javnosti?
-da li je tacno da firma Igora Zezelja u svom posedu ima grb KKCZ i pod kojim uslovima je dosao do istog?
-da li je tacno da su se u proteklih 10 godina potpisivali stetni ugovori(konkretno-ugovor KKCZ sa Filipom Sepom)?
-kada ce biti izborna skupstina jer je KKCZ od odlaska Lucica u VD stanju?
-zbog cega je smenjen Uvalin(ako je,kako sam kaze,ostvario odlican uspeh)?

bice jos..
Kraj sjaji sjajem novog pocetka.
19.04.2015.
Bol je privremen,ponos je vecan.
OBRADOVIC ZELJKO 22.06.2023.
User avatar
Diktator
 
Posts: 18504
Joined: 15 Mar 2011, 10:59

Re: Pitanja za Vladana Tegeltiju i njegove goste

Postby AirBall » 20 Mar 2011, 12:46

CRNO BELI SVET wrote:bojim se da će se vremenom, paralelno sa nadolaženjem novih forumaša, tendencija okrenuti ka ismejavanju dotičnog.


Moje javno obecanje da do ovoga sigurno nece doci po cenu zakljucavanja topika i kaznjavanja svih koji se o to pravilo ogrese...

Jesam za liberalan forum gde je mnogo toga dozvoljeno, ali se neke stvari ipak nece tolerisati...

U prvom postu su postavljena pravila teme, ukoliko ih se neko ne pridrzava jednostavno nije ni dobrodosao na ovaj topik...

Mi imamo sasvim dovoljan broj moderatora koji moze da obezbedi da sve protekne kako treba...

I naravno da necemo slati po 10 pitanja, vec cemo izabrati jedno, ili dva najaktuelnija za svaku emisiju... Znaci prioritet ce biti pitanja na koja mogu da se dobiju odgovri, a ne raznorazna misljenja i spekulacije...
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106301
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Pitanja za Vladana Tegeltiju i njegove goste

Postby CRNO BELI SVET » 20 Mar 2011, 12:53

^
^
Kažem opet, ideja sa pitanjima je vrhunska, pa makar ih i bilo 10-ak po emisiji, nije ni to loše, jer s' obzirom na profile i znanje ljudi koji ovde pišu, kada bi svako smislio samo po jedno različito pitanje, bilo bi ih i daleko više od 10 kvalitetnih.
Ja se samo bojim da će se uvek naći neko ko će ići drugom linijom, i da ćete zbog toga imati dosta posla. Ali ok, tu si moderatori da to rešavaju. ;)
San koji sanjaš sam je samo san. San koji sanjamo zajedno je stvarnost.
User avatar
CRNO BELI SVET
 
Posts: 796
Joined: 15 Mar 2011, 16:26
Location: Novi Sad

Re: Pitanja za Vladana Tegeltiju i njegove goste

Postby ima 1 tim » 20 Mar 2011, 13:06

AirBall wrote:
HStreet wrote:Evo odma' jedno...
Kad će već jednom da angažuju ozbiljnog tonca na SOS kanalu?
Ono je bruka i sramota.


Ocigledno je da nisam bio dovoljno jasan pa cu se sada dopuniti...

Odnosi se iskljucivo na pitanja koja imaju veze sa kosarkom...


evo sta Tegi kaze,nadam se da je sada jasna namena ovog topika :)

Spreman sam da polemisem sa vama oko razlicitih kosarakaskih tema, procitam i odgovorim na eventualna pitanja, ako znam odgovor i posebno bih voleo da cujem i vasu kritiku vezanu za emisije ili kolumnu
samo se lepo moze ruziti,zavist valja i zasluziti

air:Hvala druze, nije nista licno protiv tebe, ali moramo neke standarde da postavimo...

Nemoj da se ljutis molim te...
User avatar
ima 1 tim
 
Posts: 2033
Joined: 14 Mar 2011, 22:38

Re: Pitanja za Vladana Tegeltiju i njegove goste

Postby HStreet » 20 Mar 2011, 13:30

AirBall wrote:Ocigledno je da nisam bio dovoljno jasan pa cu se sada dopuniti...

Odnosi se iskljucivo na pitanja koja imaju veze sa kosarkom...

Ja se izvinjavam, jer stekao sam utisak da si mislio na pitanja uopšteno...
Mada i ne mslim da je pitanje bilo uvredljivo, već čisto zdravorazumsko,
ipak tu emisiju gledaju, da ne kažem, milioni.
Nego evo jedno košarkaško: pošto se Tegi kune u srpsku profesionalnu ligu (ništa loše, uzgred), mene interesuje da mi kaže koga on vidi tu kao ozbiljnog konkurenta Partizanu? Hemofarm slabi (pitanje je kako će se finansiranje tamo dalje odvijati), Zvezda je tu gde jeste, FMP nažalost misli kratkoročno i provincijski, možda jedino Radnički i Metalac bi mogli da budu neka stabilna varijanta, ali ništa nije sigurno. Pogotovo ako Đukanovići odluče da se povuku iz Metalca, onda ode mast u propast.
Meni se srce cepa šte jedno Kraljevo je danas, maltene, nestalo na košarkaškoj mapi. A tek im sledi propast. Halu nemaju, ozbiljnog finansijera takođe, kako u Slogi, tako i u Mašincu. I malo me nervira ona varijanta tipa, eh da je Srpske lige, mi bi uložili... Nijedan klub u Srbije nije sprečen da investira, jer im je data šansa preko superlige da se plasiraju u NLB.
Zašto jedna Sloga to nije mogla do sad da uradi, ili Zdravlje, Borac, Mašinac, Ergonom (koji je tek' u kanalu).
Mislim da treba biti realan i reći da nema para, a ne širiti demagogiju (jer se od entuzijazma ne živi) i lažne nade o Srpskoj ligi koja bi imala tri, eventualno četiri relativno ozbiljna kluba.

Pozdrav!
User avatar
HStreet
 
Posts: 22
Joined: 18 Mar 2011, 16:35
Location: Beograd

Re: Pitanja za Vladana Tegeltiju i njegove goste

Postby aca04 » 20 Mar 2011, 17:28

AirBall wrote:Ovo nije tema o Tegeltiji kakva postoji na jednom drugom forumu i ovde nece biti tolerisana bilo koja vrsta uvreda... Moje je misljenje, a u tome se slazu i neki drugi ljudi koji su pokrenuli ovaj forum da Tegeltija, kakav god da je sa svim manama i vrlinama je ipak jedini covek u Srbiji koji ima svoju emisiju koja prati i popularise ovaj sport tako da cemo i mi kao forum to postovati...


Svaka cast za ovaj uvod! Nekako nisam skontao dosad da svi vi (ti i ljudi koji su zajedno s tobom pokrenuli ovaj forum) imate tako korektan stav prema Tegeltiji.

Inace, mislim da ovo ne treba da bude samo topic sa pitanjima njemu, vec da ujedno tu budu komentarisane i njegove emisije. Osim ako nema vec neki drugi topic sa tom namenom :D


mi cemo pokusati da ga kontaktiramo i da se to u emisiji i procita...

Uopste ne sumnjam da cete uspeti u tome, posto mislim da znam ko ce ga kontaktirati? :)
...nego sto je nasa ljubav prema crno-beloj boji
User avatar
aca04
 
Posts: 652
Joined: 15 Mar 2011, 08:06
Location: novi sad

Re: Pitanja za Vladana Tegeltiju i njegove goste

Postby AirBall » 21 Mar 2011, 10:27

Jedno relativno lako pitanje za Mirka Pavlovica s moje strane i pretpostavljam da mu nece biti tesko da odgovori...

-Da li je neko od igraca Zvezde zatrazio raskid ugovora...
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106301
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Pitanja za Vladana Tegeltiju i njegove goste

Postby Milisav68 » 21 Mar 2011, 10:54

aca04 wrote:Inace, mislim da ovo ne treba da bude samo topic sa pitanjima njemu, vec da ujedno tu budu komentarisane i njegove emisije. Osim ako nema vec neki drugi topic sa tom namenom :D

Slažem se, pošto ima nas koji nismo u prilici da gledamo SOS kanal. :)
Milisav68
 
Posts: 236
Joined: 17 Mar 2011, 09:54

Re: Pitanja za Vladana Tegeltiju i njegove goste

Postby AirBall » 21 Mar 2011, 10:55

Milisav68 wrote:
aca04 wrote:Inace, mislim da ovo ne treba da bude samo topic sa pitanjima njemu, vec da ujedno tu budu komentarisane i njegove emisije. Osim ako nema vec neki drugi topic sa tom namenom :D

Slažem se, pošto ima nas koji nismo u prilici da gledamo SOS kanal. :)


Usvojeno...
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106301
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Pitanja za Vladana Tegeltiju i njegove goste

Postby Beonegro » 21 Mar 2011, 11:30

Šta Pavlović konkretno namjerava da uradi da bi zadržao ovaj kostur mladih igrača koji ima za neku buduću ozbiljnu ekipu?

Ako bi morao da bira da li da 100 (ili 150, koliko se naknadno pominje kao tačan iznos) kilojura potroši na WC za učešće u Jadranskoj naredne sezone ili za stabilizovanje situacije u klubu, isplatu zaostalih plata bitnim (mladim) igračima i eventualno dovođenje 1 ili 2 upotrebljiva mlada igrača za sledeću sezonu u KLS, šta bi odabrao?
BORBA, BRE!!!
_____________________

Plakao sam kad je pala Sekuritatea!
User avatar
Beonegro
 
Posts: 604
Joined: 21 Mar 2011, 09:40

Next

Return to Košarkaški miks

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests