Board index Košarka Košarkaški miks

"SOS Koš" i "Zona Press" - Vladan Tegeltija

Re: Pitanja za Vladana Tegeltiju i njegove goste

Postby aca04 » 22 Mar 2011, 01:02

MorningGlory wrote: zasto spominje Skundrica ...

On je sad prvi covek celog SD CZ...
...nego sto je nasa ljubav prema crno-beloj boji
User avatar
aca04
 
Posts: 652
Joined: 15 Mar 2011, 08:06
Location: novi sad

Re: Pitanja za Vladana Tegeltiju i njegove goste

Postby Lepi Mica » 22 Mar 2011, 01:02

bekrinjo wrote:Ko je Steala,zna li neko?

Bio je sve vreme blizu tebe, zapravo sa svima vama kada ste kacili transparente na Kalisu.
User avatar
Lepi Mica
 
Posts: 74
Joined: 18 Mar 2011, 15:28

Re: Pitanja za Vladana Tegeltiju i njegove goste

Postby kezman » 22 Mar 2011, 01:12

AirBall wrote:Samo da vas zamolim da zadrzimo kvalitet diskusije... I da se bavimo analizom emisije...

Moram da napisem kako neko crta sebe i pokazuje se po ko zna koji put da sam u pravu po pitanju paranoje :clap:

pa gde si ti bio poslednjih metar dana
da ne bi tegija, ne bi ni taj forum danas postojao


to su ti otvorili airball, kezman i tako ti indijanci


Mislim znam da je off i izvinjavam se, ali zasto se Tegi toliko "nalozio" na tkzv Avngarda.in forum . Jel to neki novi forum, posto 1 put cujem za njih ? Mislim, brisite ako hocete...Ali bas se "nalozio" na njih


i jos jednom, poserem ti si u avangardu.in!


ja ne zovem preko fona, ja dodjem i lupim samarcinu


skokni do avangarde.in pa im javi da dodju vamo da im kazem rec dve



e momci posto znam da citate nemoj da mrzite toliko ubice vas to .. Dajte jos razloga koliko smo bili u pravu .
Pisite i ovde i tamo al nemoj da mrzite i da ste besni sto neko nije hteo igra po pravilima" sile i mase " eto ne smetaju vise ..

Vidite da
A V A N G A R D A zivi sta kazete :music: ali dodjite i vi samo bes i mrznju ostavite tamo gde ovako pisete i gde vam se to dozvoljava ..
kada su političko-udbaško-mafijaška šićarska goveda bez grama mozga, fudbalskog znanja i grobarskog gena rastera(va)li Partizanovce... sve ovo što se dešava je logičan i očekivan sled, i kao takvog ga treba tretirati -
mastro mostro
19/08/2012,
User avatar
kezman
 
Posts: 9509
Joined: 15 Mar 2011, 19:11

Re: Pitanja za Vladana Tegeltiju i njegove goste

Postby AirBall » 22 Mar 2011, 01:15

Kezmane... Najljubaznije te molim da ne postiras takve stvari ovde... Mi cemo se analiticki baviti kosarkom kao sto smo i do sada radili i ne zelimo da bilo ko lopticu prebaci na neki drugi teren...

Post ti necu brisati, ali te molim da se to vise ne ponavlja...

Sto se vecerasnje emisije tice moram priznati da se Mirko odlicno drzao... Jest da nije rekao nista, ali je uspeo nekako da odsedi 2 sata i da mnoga pitanja amortizuje...

Cini mi se da sadasnja uprava Zvezde ce jos neko vreme ostati u klubu...
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106318
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Pitanja za Vladana Tegeltiju i njegove goste

Postby Talicni Tom » 22 Mar 2011, 01:19

Toga se i ja bojim, užasno je to što je tako afirmativno i bezočno govorio o nekim ljudima kao da su mu braća, a jedni drugima rade o glavi.
AirBall wrote:Partizana niko ne sme da krade...
User avatar
Talicni Tom
 
Posts: 2334
Joined: 15 Mar 2011, 02:28

Re: Pitanja za Vladana Tegeltiju i njegove goste

Postby Dr. Cooper » 22 Mar 2011, 01:21

AirBall wrote:
Sto se vecerasnje emisije tice moram priznati da se Mirko odlicno drzao... Jest da nije rekao nista, ali je uspeo nekako da odsedi 2 sata i da mnoga pitanja amortizuje...



Iskreno ne znam sta si video odlicno u drzanju Pavlovica? Ovako sam mogao i ja da odgovoram bez da znam sta se desava u klubu. Jasno mi je da su nam nasi politicari nametnuli kriterijume da je diskutant dobar ako puno pirca a nista ne kaze, ali ovo je ipak previse.
Last edited by Dr. Cooper on 22 Mar 2011, 01:23, edited 1 time in total.
djnemanja
Dr. Cooper
 
Posts: 5
Joined: 15 Mar 2011, 18:31

Re: Pitanja za Vladana Tegeltiju i njegove goste

Postby lord_slawe_ » 22 Mar 2011, 01:21

Iako je imao, vise nego malo, raznoraznih lapsusa, ispada, momente nepovezanosti i nepravilnog tumacenja i selekcije sopstvenih misli, slazem se da je, nekako uspeo da amortizuje pritisak i izbegne odgovore na neka krucijalna pitanja koja muce navijace CZ.
Posebno je briljirao na pitanja koja mu je postavio Veteran, mislim da nije ljudski i konkretno odgovorio ni na jedno od tri postavljena.
Nemam sumnje da su daba i ostali sjajni momci reseni da svoj revolt i protest isteraju do samog kraja, ali mislim da ce morati ozbiljno da pojacaju pritisak.

Tegiju svaka cast na emisiji bez nekih ozbiljnijih ispada, svi ljudi ukljuceni u program su bili vise nego kulturni i vaspitani u obracanju.
lord_slawe_
 
Posts: 2044
Joined: 15 Mar 2011, 17:50

Re: Pitanja za Vladana Tegeltiju i njegove goste

Postby kotrljko » 22 Mar 2011, 01:21

ovo je neverovatno ... covek je sedeo 2 sata tamo i NISTA nije rekao ... alal vera ...
zao mi je sto Tegi nije dozvolio da MP uzivo odgovori Veteranu i ovom vlasniku restorana Steli ... ovako oni postave pitanje,on prica neku svoju pricu i nista ...

drago mi je sto nas je pomenuo par puta i nadam se da ce i ubuduce ovo mesto biti izvor odakle ce stizati dobre i konstruktivne diskusije i pitanja za njegove emisije ...
kotrljko
 
Posts: 6119
Joined: 15 Mar 2011, 14:04

Re: Pitanja za Vladana Tegeltiju i njegove goste

Postby kezman » 22 Mar 2011, 01:23

AirBall wrote:Kezmane... Najljubaznije te molim da ne postiras takve stvari ovde... Mi cemo se analiticki baviti kosarkom kao sto smo i do sada radili i ne zelimo da bilo ko lopticu prebaci na neki drugi teren...

Post ti necu brisati, ali te molim da se to vise ne ponavlja...

Sto se vecerasnje emisije tice moram priznati da se Mirko odlicno drzao... Jest da nije rekao nista, ali je uspeo nekako da odsedi 2 sata i da mnoga pitanja amortizuje...

Cini mi se da sadasnja uprava Zvezde ce jos neko vreme ostati u klubu...

Ok sveze rane mozda zbog toga ovo je prvi i poslednji put da sam pomenuo . Jednostavno navika i to losa ocigledano .

Sto se Mirka tice bio je briljantan kakav bi to tandem bio sa Ivanom Djurkovicem . Isti samo je Mirko pojava u odnosu na Ivana mada Ivan deluje onako vise evropski sa manirima :lol:
bold
cudo jedno kako je to ko nas postala pojava, izgleda da se ide u skolu za tako nesto a da je ne znam za to,a lepa skola laka izgleda :D
Last edited by kezman on 22 Mar 2011, 01:25, edited 1 time in total.
kada su političko-udbaško-mafijaška šićarska goveda bez grama mozga, fudbalskog znanja i grobarskog gena rastera(va)li Partizanovce... sve ovo što se dešava je logičan i očekivan sled, i kao takvog ga treba tretirati -
mastro mostro
19/08/2012,
User avatar
kezman
 
Posts: 9509
Joined: 15 Mar 2011, 19:11

Re: Pitanja za Vladana Tegeltiju i njegove goste

Postby AirBall » 22 Mar 2011, 01:25

Dr. Cooper wrote:
AirBall wrote:
Sto se vecerasnje emisije tice moram priznati da se Mirko odlicno drzao... Jest da nije rekao nista, ali je uspeo nekako da odsedi 2 sata i da mnoga pitanja amortizuje...



Iskreno ne znam sta si video odlicno u drzanju Pavlovica? Ovako sam mogao i ja da odgovoram bez da znam sta se desava u klubu. Jasno mi je da su nam nasi politicari nametnuli kriterijume da je diskutant dobar ako puno pirca a nista ne kaze, ali ovo je ipak previse.
Posle ovog intervjua namece se pitanje inteligencije i elementarne (ne)sposobnosti Pavlovica da vodi klub


Zamisli sebe u njegovoj poziciji... Jednostavno je dosao da brani neodbranjivo i samim tim sto je izdrzao u studiju 2 sata je veliki uspeh... Danas sam imao sumnje da ce se uopste i pojaviti...
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106318
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Pitanja za Vladana Tegeltiju i njegove goste

Postby Dr. Cooper » 22 Mar 2011, 01:30

@ Airball

Izdrzao jeste, ali ja ti opet kazem da je ovako mogao da izdrzi bilo ko.
Koga imas za protivnike? ljude koji se ukljucuju preko telefona, njih 7-8 koliko ih je vec bilo.
Znaci oni nemaju pravo na repliku, potpitanje, nista. On ni na jedno pitanje nije dao smislen i uverljiv odgovor. Svakome ko je slusao je to jasno.
Znaci da rezimiram, izbegavao je odgovore, a nije kvalitetno branio svoje stavove.
Tako da za mene on nista pozitivno nije uradio ovim gostovanjem. Kao da nije dosao u emisuiju a Tegeltija je pustio ove ljude koji su se javljali da pitaju u prazno.
djnemanja
Dr. Cooper
 
Posts: 5
Joined: 15 Mar 2011, 18:31

Re: Pitanja za Vladana Tegeltiju i njegove goste

Postby Sasa_Beli » 22 Mar 2011, 01:30

Ovde Delije mogu da odrade stvar samo ako hoce .... Tj. na ciju stranu ce se prikloniti.

Sutra da se skupio 10 000 ljudi na Kalemegdanu nema tog Zezelja Pavlovica Ristica ili nekog petog koji ce smeti uopste da im se suprostavi.
Sasa_Beli
 
Posts: 5673
Joined: 16 Mar 2011, 00:10

Re: Pitanja za Vladana Tegeltiju i njegove goste

Postby Lepi Mica » 22 Mar 2011, 01:34

Dr. Cooper wrote:@ Airball
Znaci da rezimiram, izbegavao je odgovore, a nije kvalitetno branio svoje stavove. Tako da za mene on nista pozitivno nije uradio ovim gostovanjem.

Tacno tako!
User avatar
Lepi Mica
 
Posts: 74
Joined: 18 Mar 2011, 15:28

Re: Pitanja za Vladana Tegeltiju i njegove goste

Postby AirBall » 22 Mar 2011, 01:35

Dr. Cooper wrote:@ Airball

Izdrzao jeste, ali ja ti opet kazem da je ovako mogao da izdrzi bilo ko.
Koga imas za protivnike? ljude koji se ukljucuju preko telefona, njih 7-8 koliko ih je vec bilo.
Znaci oni nemaju pravo na repliku, potpitanje, nista. On ni na jedno pitanje nije dao smislen i uverljiv odgovor. Svakome ko je slusao je to jasno.
Znaci da rezimiram, izbegavao je odgovore, a nije kvalitetno branio svoje stavove.
Tako da za mene on nista pozitivno nije uradio ovim gostovanjem. Kao da nije dosao u emisuiju a Tegeltija je pustio ove ljude koji su se javljali da pitaju u prazno.


Danas je Pain na ovoj temi ostavio link iz ukljucenja doktora Lazara koji je mislim predsednik KS Vojvodine... Obrazovan covek se bukvalno proveo kao bos po trnju, jer je dosao da brani neodbranjivo... Mirko Pavlovic se pojavio kao underdog, kao neko za koga su i ptice na grani znale da ne moze okrenuti situaciju u svoju koristi i za mene je veliko iznenadjenje sto je na veliku vecinu napada odgovarao pokusavajuci da amortizuje situaciju... O Dabi i o navijacima sa tribine A i iz partera B je govorio krajnje afirmativno i jednostavno ga situacija nije ponela...

Kao sto rekoh, nista on kapitalno napravio nije, ali se poneo znatno bolje nego sto sam ja ocekivao, a pretpostavljam da pod tim utiskom i pisem ove stvari... Takodje mi se cini da je njihova pozicija znatno jaca u klubu nego sto mi je iz danasnje perspektive izgledalo i ja zbilja sumjam da su Coviceve sanse velike da udje u KKCZ... Meni ovako sa strane deluje da je po sredi rat frakcija i to Ristica i Kolaroa sa jedne strane i Pavlovica i Zezelja sa druge(ili ko se tu vec jos nalazi)...
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106318
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Pitanja za Vladana Tegeltiju i njegove goste

Postby Dr. Cooper » 22 Mar 2011, 01:42

@ AirBall

Ok razumem sta hoces da kazes, samo se ocigledno ne poklapaju nasa misljenja :P
Samo jos ovo, i necu vise na ovu temu. Dr. Lazar je bio u obrnutoj poziciji, on je bio taj koji se javljao telefonom, i zbog toga je u startu bio osakacen u odnosu na kontra stranu. To je velika prednost prilikom debate, ocigledno nisu ravnopravne pozicije.
Npr. veceras je svima jasno da bi Veteran otkinuo Pavlovica da su 1 v 1 u studiu, ovako je Mirko rekao par nepovezanih recenica i nastavio dalje, nikom nista

P.S. Nesto ne mogu da ti odgovorim kad imam vise od jednog citata u poruci, moram da brisem sve.
P.S.2 Sunce ti kako ruzan smajli :D
djnemanja
Dr. Cooper
 
Posts: 5
Joined: 15 Mar 2011, 18:31

PreviousNext

Return to Košarkaški miks

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 40 guests