Board index Košarka Košarkaški miks

"SOS Koš" i "Zona Press" - Vladan Tegeltija

Re: Pitanja za Vladana Tegeltiju i njegove goste

Postby Diktator » 22 Mar 2011, 01:45

Kritike Tegeltiji jer nije iskamcio odgovor ni na jedno konkretno pitanje koje je kljucno u svemu ovome sto se zbiva u/oko KKCZ.
Na neki nacin ga razumem(strah,i to onaj realan,jer mi zivimo u vremenu Ilije Cvorovica,sa laznom slobodom pojedinca,pa tako i medija).Sta njemu treba u zivotu da se zamera ljudima bez dana radnog staza u besnim dzipovima..ali to je vec druga tema.
Srecno Dabi,Veteranu i ekipi u borbi za klub koji vole.
Kraj sjaji sjajem novog pocetka.
19.04.2015.
Bol je privremen,ponos je vecan.
OBRADOVIC ZELJKO 22.06.2023.
User avatar
Diktator
 
Posts: 18505
Joined: 15 Mar 2011, 10:59

Re: Pitanja za Vladana Tegeltiju i njegove goste

Postby Monsieur Poirot » 22 Mar 2011, 01:51

lord_slawe_ wrote:Iako je imao, vise nego malo, raznoraznih lapsusa, ispada, momente nepovezanosti i nepravilnog tumacenja i selekcije sopstvenih misli, slazem se da je, nekako uspeo da amortizuje pritisak i izbegne odgovore na neka krucijalna pitanja koja muce navijace CZ.
Posebno je briljirao na pitanja koja mu je postavio Veteran, mislim da nije ljudski i konkretno odgovorio ni na jedno od tri postavljena.
Nemam sumnje da su daba i ostali sjajni momci reseni da svoj revolt i protest isteraju do samog kraja, ali mislim da ce morati ozbiljno da pojacaju pritisak.

Tegiju svaka cast na emisiji bez nekih ozbiljnijih ispada, svi ljudi ukljuceni u program su bili vise nego kulturni i vaspitani u obracanju.


Emisija je apsolutna prosla u mirnom tonu, bez krucijalnih zapleta i zakljucaka, ali mislim da se sustina krije u boldu; drago mi je sto su ljudi pokazali dostojanstvo(Veteran pre svega na pocetku) i zastupali nas "protestante" na najbolji moguci nacin, pokazujuci da je u ovoj zemlji moguce neke stavove zastupati kulturno, elekventno i smireno, a ovolika medijska paznja ce, verujem, dati rezultat.. Pojacanje pritiska treba da usledi na svakoj sledecoj utakmici, naravno opet kroz verbalni pritisak sa tribina, a nadam se i da ce MP i ispuniti obecano kada je rekao da ce nas docekati u cetvrtak na Kalisu.
"If anyone could've drunk the poison cocktail, it could've been me..

H.P. "And there is a possibility even more terrible, mademoiselle.. IT COULD'VE BEEN ME...
User avatar
Monsieur Poirot
 
Posts: 829
Joined: 18 Mar 2011, 15:37
Location: Belgium, not France

Re: Pitanja za Vladana Tegeltiju i njegove goste

Postby irriducibili » 22 Mar 2011, 02:05

Aleksa wrote:Kritike Tegeltiji jer nije iskamcio odgovor ni na jedno konkretno pitanje koje je kljucno u svemu ovome sto se zbiva u/oko KKCZ.
Na neki nacin ga razumem(strah,i to onaj realan,jer mi zivimo u vremenu Ilije Cvorovica,sa laznom slobodom pojedinca,pa tako i medija).Sta njemu treba u zivotu da se zamera ljudima bez dana radnog staza u besnim dzipovima..ali to je vec druga tema.
Srecno Dabi,Veteranu i ekipi u borbi za klub koji vole.

Ne bih se slozio sa tobom da je kod Tegija preovladao strah, on je vise puta pokazao da nije plasljiv covek. Da ne duzim o tome, sta je mogao da uradi sa covekom, koji mu je gost, a ne zeli da da ijedan smislen i konkrentan odgovor? Jedino da ga je stavio na muke, pa koliko izdrzi :D
irriducibili
 
Posts: 24900
Joined: 14 Mar 2011, 23:13

Re: Pitanja za Vladana Tegeltiju i njegove goste

Postby perkos » 22 Mar 2011, 09:00

Tegi je čini mi se sinoć konačno pogodio u sridu pitanjem o povratku u Pionir, čini mi se da tu leži suština svih problema
User avatar
perkos
 
Posts: 30
Joined: 18 Mar 2011, 18:20

Re: Pitanja za Vladana Tegeltiju i njegove goste

Postby Diktator » 22 Mar 2011, 12:09

irriducibili wrote:
Aleksa wrote:Kritike Tegeltiji jer nije iskamcio odgovor ni na jedno konkretno pitanje koje je kljucno u svemu ovome sto se zbiva u/oko KKCZ.
Na neki nacin ga razumem(strah,i to onaj realan,jer mi zivimo u vremenu Ilije Cvorovica,sa laznom slobodom pojedinca,pa tako i medija).Sta njemu treba u zivotu da se zamera ljudima bez dana radnog staza u besnim dzipovima..ali to je vec druga tema.
Srecno Dabi,Veteranu i ekipi u borbi za klub koji vole.

Ne bih se slozio sa tobom da je kod Tegija preovladao strah, on je vise puta pokazao da nije plasljiv covek. Da ne duzim o tome, sta je mogao da uradi sa covekom, koji mu je gost, a ne zeli da da ijedan smislen i konkrentan odgovor? Jedino da ga je stavio na muke, pa koliko izdrzi :D



u poredjenju sa zecevima iz drugih (sportskih) redakcija Tegeltija je superheroj,ali to nije dovoljno.
nije insistirao ni na jednom konkretnom odgovoru.tj i kad je dobio neki (neodredjen) odgovor nije produbljivao pricu kako bi zavrsio temu.npr kad je bilo pitanje o grbu zvezde mirko je rekao da ne zna :roll: ..pa svakom novinaru to je zicer da pita kako je moguce da to ne zna kao odgovorno lice u klubu?kad je pitano za strukturu duga-mirko je rekao da ne zna i da mora da pogleda u knjige-mogao je da ga pita da li moze naknadno da dobije odgovor na to pitanje u pisanoj formi kad mirko pogleda knjige.itd,itd.
u svakom slucaju Tegeltija ima materijal(video) da sastavi jedan film sa radnim nazivom lud,zbunjen normalan i to tako sto bi izmiksovao odgovore na ista pitanja Laleta Lucica,Mirka Pavlovica i M Uvalina.
Kraj sjaji sjajem novog pocetka.
19.04.2015.
Bol je privremen,ponos je vecan.
OBRADOVIC ZELJKO 22.06.2023.
User avatar
Diktator
 
Posts: 18505
Joined: 15 Mar 2011, 10:59

Re: Pitanja za Vladana Tegeltiju i njegove goste

Postby daba » 22 Mar 2011, 13:00

Medijski biro Žeželjeve firme za praćenje pobune izmanipulisanih mitingaša. Mračna soba. Svetle samo monitori. Razgovor dva hakera koji prate forume i ostale medije.
- Koji je bre sad ovaj Nenad što zajebava Mirka..
- Kako koji, pa to je onaj što ga Mirko pominjo sinoć kod Tegeltije
- Kako Nenad zar nije neki Veteran ?
- Šta pričaš bre, koji veteran. Bio je Veteran sad je Dušan.
- Pa što ga onda Mirko zove Nenad ?
- Pa zbunio ga Daba.
- Ko ?
- Pa onaj što je sa Nenadom davao intervju ?
- Pa kolko njih je davalo intervju ?
- Pa dvojica, valjda ...
- Pa koja dvojica ?
- Pa Veteran, Nenad i Daba ...



User avatar
daba
 
Posts: 320
Joined: 15 Mar 2011, 06:47

Re: Pitanja za Vladana Tegeltiju i njegove goste

Postby Paki » 22 Mar 2011, 13:17

Nesposobni Mirko celu emisiju kukao kako je ostao sam.Pa kako je onda mogao da smeni trenera ako nema podršku većine?Jel zasedao UO?Je li klub njegov pa da može sam da odlučuje?Uglavnom,nevešto je pokušavao da izbegne odgovaranje na brojna pitanja čime je pokazao da nije sposoban da vodi takav klub.A i treba da ga je sramota što kuka kako je teško voditi Zvezdu.Pa svakom zvezdašu to treba da prestavlja privilegiju a ne muku.
Paki
 
Posts: 1278
Joined: 19 Mar 2011, 00:41
Location: Zemun

Re: Pitanja za Vladana Tegeltiju i njegove goste

Postby ima 1 tim » 22 Mar 2011, 13:22

daba wrote:
Medijski biro Žeželjeve firme za praćenje pobune izmanipulisanih mitingaša. Mračna soba. Svetle samo monitori. Razgovor dva hakera koji prate forume i ostale medije.
- Koji je bre sad ovaj Nenad što zajebava Mirka..
- Kako koji, pa to je onaj što ga Mirko pominjo sinoć kod Tegeltije
- Kako Nenad zar nije neki Veteran ?
- Šta pričaš bre, koji veteran. Bio je Veteran sad je Dušan.
- Pa što ga onda Mirko zove Nenad ?
- Pa zbunio ga Daba.
- Ko ?
- Pa onaj što je sa Nenadom davao intervju ?
- Pa kolko njih je davalo intervju ?
- Pa dvojica, valjda ...
- Pa koja dvojica ?
- Pa Veteran, Nenad i Daba ...





:lol:

e,Nenade,Nenade...svuda stvaras pometnju :mrgreen:
samo se lepo moze ruziti,zavist valja i zasluziti

air:Hvala druze, nije nista licno protiv tebe, ali moramo neke standarde da postavimo...

Nemoj da se ljutis molim te...
User avatar
ima 1 tim
 
Posts: 2033
Joined: 14 Mar 2011, 22:38

Re: Pitanja za Vladana Tegeltiju i njegove goste

Postby Tyrone Spong » 22 Mar 2011, 15:13

emisija je bila ok, smirite se malo, tegi ima jedinu kosarkasku emisiju u srbiji, ne moze coveku da izvadi reci iz usta kljestima kada ovaj nece da odgovori
User avatar
Tyrone Spong
 
Posts: 1037
Joined: 20 Mar 2011, 17:19

Re: Pitanja za Vladana Tegeltiju i njegove goste

Postby AirBall » 23 Mar 2011, 00:13

Spremite pitanja za sledecu Tegijevu emisiju...
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106318
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Pitanja za Vladana Tegeltiju i njegove goste

Postby bekrinjo » 23 Mar 2011, 00:46

AirBall wrote:Spremite pitanja za sledecu Tegijevu emisiju...



Zna li se ko je sledeci gost,nesto je pominjao jos pre 10-ak dana da je zvao Zalizanog,Pavlovica i jos neke ali nema teorije da se setim koga je jos pomenuo...
User avatar
bekrinjo
 
Posts: 5864
Joined: 16 Mar 2011, 01:37
Location: Usa

Re: Pitanja za Vladana Tegeltiju i njegove goste

Postby MorningGlory » 23 Mar 2011, 01:27

Covica
Djumicu mars iz svetinje
User avatar
MorningGlory
 
Posts: 9592
Joined: 15 Mar 2011, 18:38

Re: Pitanja za Vladana Tegeltiju i njegove goste

Postby Predsednik Foruma » 23 Mar 2011, 12:53

bekrinjo wrote:
AirBall wrote:Spremite pitanja za sledecu Tegijevu emisiju...



Zna li se ko je sledeci gost,nesto je pominjao jos pre 10-ak dana da je zvao Zalizanog,Pavlovica i jos neke ali nema teorije da se setim koga je jos pomenuo...


Pozdrav svima.

Spominjao je i Acu Petrovića. Do sada sam mislio na Acu "tricu" i čudio se otkuda on u kombinaciji za gostovanje kod Tegeltije, a sada se setih da je on Aco, a da je Aca "EXDudinPomoćnik" Petrović neko drugi. Prilicno sam siguran da je mislio na onog drugog.
User avatar
Predsednik Foruma
 
Posts: 80
Joined: 23 Mar 2011, 12:39

Re: Pitanja za Vladana Tegeltiju i njegove goste

Postby AirBall » 23 Mar 2011, 13:14

Predsednik Foruma wrote:
bekrinjo wrote:
AirBall wrote:Spremite pitanja za sledecu Tegijevu emisiju...



Zna li se ko je sledeci gost,nesto je pominjao jos pre 10-ak dana da je zvao Zalizanog,Pavlovica i jos neke ali nema teorije da se setim koga je jos pomenuo...


Pozdrav svima.

Spominjao je i Acu Petrovića. Do sada sam mislio na Acu "tricu" i čudio se otkuda on u kombinaciji za gostovanje kod Tegeltije, a sada se setih da je on Aco, a da je Aca "EXDudinPomoćnik" Petrović neko drugi. Prilicno sam siguran da je mislio na onog drugog.


Dobrodosao na forum!

Moje pitanje za Tegija je kakvi su izgledi da u skorije vreme u emisiji gostuje Marin Sedlacek...
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106318
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Pitanja za Vladana Tegeltiju i njegove goste

Postby Predsednik Foruma » 23 Mar 2011, 13:55

Hvala na dobrodoslici. Pratim vas (ekipu sa onog foruma) vec par godina i sada sam odlucio da se aktivno ukljucim u diskusije.
Ja bi u Tegijevoj emisliji voleo da vidim:
- Marinu Maljkovic
- Dzileta
- nekog od NBA skauta sa ovih prostora (recimo Danka Cvijeticanina, Ivicu Dukana...)
- Edina Avdica

Dakle, pitanje bi bilo : Da li postoji mogucnost da u skorije vreme neko od pomenutih bude gost u njegovoj emisiji ?
User avatar
Predsednik Foruma
 
Posts: 80
Joined: 23 Mar 2011, 12:39

PreviousNext

Return to Košarkaški miks

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 46 guests