Board index Košarka Košarkaški miks

Edin Avdić - U obruču i oko njega

Re: Edin Avdić - U obruču i oko njega

Postby bhc_comp » 07 Jun 2016, 22:47

Ja da sam na vasem mestu, pozalio bih se na svakoj temi po malo kako je ceo svet protiv vas. Stvarno sramota, jadni grobari, borci za ljudska prava. :D
teglica wrote:Ja imam privilegiju da kritikujem i Ostoju

jedno ime wrote:Veliki Dule objasnio malom kariju
User avatar
bhc_comp
 
Posts: 15638
Joined: 01 Nov 2013, 14:26

Re: Edin Avdić - U obruču i oko njega

Postby grobar_Zvornik » 07 Jun 2016, 22:49

bhc_comp wrote:Ja da sam na vasem mestu, pozalio bih se na svakoj temi po malo kako je ceo svet protiv vas. Stvarno sramota, jadni grobari, borci za ljudska prava. :D


Имаш право. Они су новинари. Изнад је уредник, а изнад шеф - надређени. А изнад.... можемо наставити низ. Све у рок службе, како кажу матори.

Ако је жуманце жуто. Оно је жуто. Може бити боље или слабије кувано, печено. Али добро печено, је добро печено и јуче и данас и сутра. То код ове двојице евидентно није случај у последњих годину дана.
"Партизане мој - остани ми велики и силан и никада не престани да сањаш! Дани славе ће се наставити и на овом и на европском нивоу....ти си моја љубав права,моја крв, моја кућа и породица.. " Joffrey Lauvergne

32 ГОДИНЕ ПОНОСНА И СЛАВНА!
User avatar
grobar_Zvornik
 
Posts: 31180
Joined: 26 Oct 2013, 23:24

Re: Edin Avdić - U obruču i oko njega

Postby Holden » 07 Jun 2016, 22:51

Kole je cigan i to se jasno vidi u komentarisanju. Ne trudi se da sakrije oduševljenje na jednoj i hladnokrvnost na drugoj strani.


Za Edina se ne slažem i to ne da se ne slažem nego vam mogu reći da mlatite gluposti.

Zašto bi on navijao za CZT? Čovjek je privatno bolji sa Džikićem nego sa svim košarkašima/radnicima u CZT.


Kad Edin nešto prećuti onda idu komentari "govno neutralno, čuj ovog...". Prije par utakmica (protiv fmp-a čini mi se) - sudije su svirale neki naš faul i sad ide usporeni snimak, kad je to Edin vidio lik se odvalio smijati jer je ta odluka na našu štetu i bila samo za smijeh. Tad niko na forumu nije napisao "Bravo Edine".

A takvih situacija je bilo mnogo kroz čitavu ABA sezonu.
mudrovsukilo wrote:
ima raznih al ovaj holden najludji
User avatar
Holden
 
Posts: 5759
Joined: 29 Nov 2014, 14:30

Re: Edin Avdić - U obruču i oko njega

Postby Zappa » 07 Jun 2016, 22:53

Edin je cak korektniji od Koleta, ali stvarno je sramota da odluke koje su 50-50 i ispostavi se na usporenom da su u korist Zvezde uvek prokomentarisu. Za Partizan bas bas bas ako je ocigledno. Mislim meni licno ne smeta, kad pobedjujemo, cak mi je sladje slusati Zvezdine komentatore.


npr. ovo ja nisam primetio.


Ako neko ima ime "grobar" znaci da je ostrascen? I da nije u pravu?


Tacno, ne znam kako utvrdiste da je Edin ostrascen i navija za Zvezdu, kod Kostica se moze primetiti da je zvezdas, ali u vecitim derbijima to vrlo retko pokaze.
Edin uživa u košarci ,lepim potezima ,ne želi da ulazi u ovo naše blato, njegovo pravo.

Ako već tražite manu .
Edinu i Koletu mozete spočitati to što ne žele da komentarišu dešavanja van terena ..Kakvi bi tek onda komentari bili. Imas Tegeltiju , Anđusa šta se njima dešava posle komentarisanje stvari van parketa.
Zappa
 
Posts: 7471
Joined: 03 Jul 2013, 23:53

Re: Edin Avdić - U obruču i oko njega

Postby bhc_comp » 07 Jun 2016, 22:54

Ma nije tako Holdene, nemoj da lazes ljude.. :D
teglica wrote:Ja imam privilegiju da kritikujem i Ostoju

jedno ime wrote:Veliki Dule objasnio malom kariju
User avatar
bhc_comp
 
Posts: 15638
Joined: 01 Nov 2013, 14:26

Re: Edin Avdić - U obruču i oko njega

Postby TheWho » 08 Jun 2016, 00:04

Nije Edin cigan, covek navija za Zeljeznicar, jebe mu se za Partizan i zvezdu.
User avatar
TheWho
 
Posts: 1355
Joined: 30 Oct 2014, 21:00

Re: Edin Avdić - U obruču i oko njega

Postby Sani » 08 Jun 2016, 00:47

Nije tačno.

Vučić = Čović = Edin.

Zna se kako to ide.

p.s. Nekad je jako teško diskutovati sa vama kad upadnete u taj mod kada pomislite da se ceo svet vrti oko vas, patetika, paranoja...

Jednog dana će neko takav doći na poziciju da otera Edina, doći će onaj Novaković sa SK-a umesto njega, da nam čita statistiku.
Stephen Curry. 2,974. aka shooting GOAT.
User avatar
Sani
 
Posts: 9376
Joined: 08 Dec 2014, 01:58

Re: Edin Avdić - U obruču i oko njega

Postby teglica » 08 Jun 2016, 01:17

grobar_Zvornik wrote:
bhc_comp wrote:Ja da sam na vasem mestu, pozalio bih se na svakoj temi po malo kako je ceo svet protiv vas. Stvarno sramota, jadni grobari, borci za ljudska prava. :D


Имаш право. Они су новинари. Изнад је уредник, а изнад шеф - надређени. А изнад.... можемо наставити низ. Све у рок службе, како кажу матори.

Ако је жуманце жуто. Оно је жуто. Може бити боље или слабије кувано, печено. Али добро печено, је добро печено и јуче и данас и сутра. То код ове двојице евидентно није случај у последњих годину дана.

Urednik je na tribini sa navijacima. Jos ga kamera hvata a rezija pusta... :lollol:

Edin se slihta vlastima...Covicu posebno...nista drugo..Kostic dovoljno iskomentarisao svaku sudijsku kradju da nije...
Od Cirbesa u nedelju...do da je bio faul u napadu Vilsona...a i iscudjavanje sta radi avilson...pa muk kad vide da je gurnut....
Pa Simon kao pametno...a Vrabac ga nije ni pipnuo...to je faul...a na Visonu Simonovica nije...poslusaj komentar...STRASNO...NE CUTE VEC SAUCESTVUJU...SRAMOTA

Ma sve ok...paranoja ...kao za sudije
Last edited by teglica on 08 Jun 2016, 01:29, edited 1 time in total.
KEBINO POREKLO I MORAL SEVERINE
ODLIKA JE ĆOKIJEVACA SA SEVERNE TRIBINE
User avatar
teglica
 
Posts: 7826
Joined: 27 Nov 2012, 16:56

Re: Edin Avdić - U obruču i oko njega

Postby Skafi » 08 Jun 2016, 01:22

Znam tog lika (nema metar i žilet)... radio na televiziji Yu-Info, ako se sećate pre jedno 15-ak godina. Prenosio holandsku fudbalsku ligu, zajedno sa Željkom Vučkovićem (sad radi za Tanjug), takođe teškim ciganinom, koji vređa Partizan gde god stigne.
User avatar
Skafi
 
Posts: 27819
Joined: 04 Feb 2014, 22:26

Re: Edin Avdić - U obruču i oko njega

Postby AirBall » 08 Jun 2016, 01:24

Sinisa Bozovic je izvorno sa Studio B... Radio je jos nekad davno tamo sa Dragisom Kovacevicem, Corbicem i onim likom sa bradom sto je na pocetku bio na SOS kanalu, ime sam mu zaboravio... To je negde, sam pocetak devedesetih, mozda cak i kraj osamdesedetih...
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106301
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Edin Avdić - U obruču i oko njega

Postby DON » 08 Jun 2016, 01:28

Edin nema pojma o kosarci, retko iritantan tip, a Kole je trista puta losiji komentator od njega, taj tek ne zna nista o kosarci. Generalno, cela ta Arena je blagi uzas sa komentatorima, od fudbala, preko kosarke, rukometa, ostalo ne gledam. Ali, ko ih drzi, koliko zaposleni zaradjuju i kakvo im je urednistvo, nista cudno.
User avatar
DON
 
Posts: 19532
Joined: 15 Mar 2011, 10:42

Re: Edin Avdić - U obruču i oko njega

Postby teglica » 08 Jun 2016, 01:33

Poslusajte kakav muk kad su videli gl.urednika na tribini...a rezija ne kapira pa pusta...

Ne secam se ja da je on bio na sosu vec na studiju b...bio je nesto u fss...inace bolestan cigan...a pre njega gl.urednik Zoza Panjkovic...i onda mi paranoicni...a na dresu hokejasa Zvezde logo tv arena... :roll:
Ma bolesni grobari...a Zapa...paranoja...
KEBINO POREKLO I MORAL SEVERINE
ODLIKA JE ĆOKIJEVACA SA SEVERNE TRIBINE
User avatar
teglica
 
Posts: 7826
Joined: 27 Nov 2012, 16:56

Re: Edin Avdić - U obruču i oko njega

Postby Skafi » 08 Jun 2016, 01:33

AirBall wrote:i onim likom sa bradom sto je na pocetku bio na SOS kanalu, ime sam mu zaboravio... To je negde, sam pocetak devedesetih, mozda cak i kraj osamdesedetih...


Ako misliš na Aleksandra Kovandžića, on još uvek radi na SOS-u.
User avatar
Skafi
 
Posts: 27819
Joined: 04 Feb 2014, 22:26

Re: Edin Avdić - U obruču i oko njega

Postby AirBall » 08 Jun 2016, 01:37

Na Kovandzica sam mislio, moguce da on i nije bio na STB, vise se i ne secam...

Sve u svemu od SOS-a pogledam nekad Tegijevu emisiju i to je sve... Nemam ja zivce za onu njihovu fudbalsku ciganiju Secerove, Spire Grujice i ostale...

Jel ima tamo uopste neki Grobar sem Tegija, i ovaj Kole je izvorno sa SOS ukoliko se dobro secam...
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106301
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Edin Avdić - U obruču i oko njega

Postby Skafi » 08 Jun 2016, 01:39

Koliko znam, SOS kanal je prvu godinu ili dve bio u sastavu Studija B (negde između '94 i '96. Gore je valjda stajao i logo Studija B i njihov tadašnji logo istovremeno), posle su prešli u prostorije na stadionu Zvezde i pre nekoliko godina se konačno osamostalili.

Jeste, i Kole je sa SOS-a. Osim KKCZ, izveštavao i sa mečeva njihovih odbojkaša i odbojkašica, ali pratio i mušku i žensku reprezentaciju. Sad i na Areni prenosi odbojku.
Ima tamo još grobara - Jovica Nikić popularni Misirac, koji takođe prati košarku, onda Bojan Pavlović (prati PFK). Kovandžić je pratio i Partizan i Zvezdu, ne znam čiji je.
User avatar
Skafi
 
Posts: 27819
Joined: 04 Feb 2014, 22:26

PreviousNext

Return to Košarkaški miks

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests