Board index Košarka Košarkaški miks

Edin Avdić - U obruču i oko njega

Re: Edin Avdić - U obruču i oko njega

Postby Keža » 02 Jan 2013, 18:08

Aleksa wrote:Mozda je Vlade mislio na Rabotnicki?Ovaj MZT je iz relativno novog Sk naselja Aerodrom..i mislim da nemaju neku tradiciju..
Ali na to mogu odgovoriti cuvari vremena IRR,Harper & co :biggrin:


Ne znam kad je tačno osnovan MZT...ali ja taj klub pamtim iz stare jugoslovenske lige...uglavnom kao drugoligaša iz istočne grupe, sa povremenim izletima u prvu ligu.

Uostalom, imaju suviše solidno organizovanu navijačku grupu za klub koji je "nedavno" osnovan.
User avatar
Keža
 
Posts: 266
Joined: 30 Dec 2012, 15:36

Re: Edin Avdić - U obruču i oko njega

Postby Keža » 02 Jan 2013, 18:17

Andrija wrote:Prvo ne želim da tražim statistiku iz 87/88, drugo nije suprotstavljanje mišljena kad ti kažeš da je razbio Mekgija, nego suprotstavljanje činjenica (19:34) i zato znak :ajdejebote: . Suprotsavljanje mišljenja je da ja mislim da Divac nije bio toliko dobar igrač u Evropi i izvinjavam se ukoliko sam tebe ili Divca uvredio svojim mišljenjem tj time što sam rekao da je k*rton, ali ja sam u to vreme više voleo Pecarskog nego njega. Ti tvrdiš suprotno i to je to.


Svi su voleli u to vreme Pecarskog (mislim na grobarski deo populacije), ali najviše zbog atraktivnih zakucavanja kakva do tad nisu vidjena na prostorima bivše Jugoslavije.
Ali kad je o igračkim kvalitetima reč...stvarno je neumesno porediti Divca i Pecarskog.

Pecarski je bio drvo...a Divac uz Sabonisa i Radju najbolji evropski centar tog vremena.
User avatar
Keža
 
Posts: 266
Joined: 30 Dec 2012, 15:36

Re: Edin Avdić - U obruču i oko njega

Postby AirBall » 02 Jan 2013, 18:27

Pecarski je studirao u Americi pa je bio jedan od pionira atraktivnih zakucavanja kod nas... Inace tamo je i pokupio nadimak Mič, a odlican je bio sa Dominique-om Wilkins-om, igrali su zajedno za Panathinaikos...
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106318
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Edin Avdić - U obruču i oko njega

Postby Keža » 02 Jan 2013, 18:37

Jesu...ali ipak je Stojko Vranković bio prvi centar.
User avatar
Keža
 
Posts: 266
Joined: 30 Dec 2012, 15:36

Re: Edin Avdić - U obruču i oko njega

Postby John Doe » 04 Jan 2013, 11:30

Kežo, aj ispočetka....
User avatar
John Doe
 
Posts: 12605
Joined: 09 Sep 2012, 12:06


Re: Edin Avdić - U obruču i oko njega

Postby feanorlfc » 07 Jan 2013, 15:54

Večeras je gost Miško Ražnatović.
feanorlfc
 
Posts: 4152
Joined: 17 Mar 2011, 17:58

Re: Edin Avdić - U obruču i oko njega

Postby Baron » 07 Jan 2013, 19:24

Mislim da ce biti zanimljivo slusati, odlican gost, za 10ak minuta.
User avatar
Baron
 
Posts: 17748
Joined: 25 Sep 2012, 18:21

Re: Edin Avdić - U obruču i oko njega

Postby Baron » 07 Jan 2013, 20:03

Odlican Misko za sada, verujem da vecinu informacija samo on ima...oko Traore-a ugl. ono sto smo svi znali, dakle prosao preglede, al' nece biti spreman za 6-7 sedmica...info koji ce biti zanimljiv vecini navijaca KKP, Novica nije ni bio opcija ove sezone, pocece sa treninzima za 10ak dana, da bi bio spreman oko 20og februara kada moze da ponovo dodje u neki EL tim, kazu da je potraznja velika, a postoji mogucnost da ce odigrati par utakmica za Megu :) Kaze da bi trebala da se iskoristi mogucnost da nasa 2 tima udju u EL, jedan preko kvalifikacija, koje bi se mogle odigrati u BG, jer je Cantu, pre toga Sarlroa obezbedjivao na taj nacin ucinak, sa skromnim sastavima, a Arena je mesto moguceg odigravanja. Nahvalio Sarica i Cibonine nade, popljuvao Vizera (ocekivano ), nahvalio Milovanovica iz KKCZ :D !
User avatar
Baron
 
Posts: 17748
Joined: 25 Sep 2012, 18:21

Re: Edin Avdić - U obruču i oko njega

Postby Konjokradica » 07 Jan 2013, 20:20

Lawrence wrote:Odlican Misko za sada, verujem da vecinu informacija samo on ima...oko Traore-a ugl. ono sto smo svi znali, dakle prosao preglede, al' nece biti spreman za 6-7 sedmica...info koji ce biti zanimljiv vecini navijaca KKP, Novica nije ni bio opcija ove sezone, pocece sa treninzima za 10ak dana, da bi bio spreman oko 20og februara kada moze da ponovo dodje u neki EL tim, kazu da je potraznja velika, a postoji mogucnost da ce odigrati par utakmica za Megu :) Kaze da bi trebala da se iskoristi mogucnost da nasa 2 tima udju u EL, jedan preko kvalifikacija, koje bi se mogle odigrati u BG, jer je Cantu, pre toga Sarlroa obezbedjivao na taj nacin ucinak, sa skromnim sastavima, a Arena je mesto moguceg odigravanja. Nahvalio Sarica i Cibonine nade, popljuvao Vizera (ocekivano ), nahvalio Milovanovica iz KKCZ :D !

Zasto preko kvalifikacija, je li nemoguce da npr. Zvezda bude prva posle regularnog a Partizan osvoji F4, nisam upucen oko tih pravila?
Image

25 puta sampion drzave
24 puta osvajac kupa
1 titula sampiona evrope
1 titula sampiona sveta
1 finale kupa Uefa
3 polufinala Kupa sampiona
1 polufinale Kupa kupova
1 polufinale KSG
2 Mitropa kupa
User avatar
Konjokradica
 
Posts: 723
Joined: 29 Dec 2012, 00:32

Re: Edin Avdić - U obruču i oko njega

Postby Baron » 07 Jan 2013, 20:23

Naravno da moze, al' je govorio kako beogradski timovi ciljaju samo na takav rasplet, a ne bi im bilo toliko tesko ni preko kvalifikacija..
User avatar
Baron
 
Posts: 17748
Joined: 25 Sep 2012, 18:21

Re: Edin Avdić - U obruču i oko njega

Postby feanorlfc » 07 Jan 2013, 20:43

Odlična emisija večeras.
feanorlfc
 
Posts: 4152
Joined: 17 Mar 2011, 17:58

Re: Edin Avdić - U obruču i oko njega

Postby Baron » 07 Jan 2013, 20:44

Fean, +1...gomila pitanja na koja samo doticni ima odgovor..
User avatar
Baron
 
Posts: 17748
Joined: 25 Sep 2012, 18:21

Re: Edin Avdić - U obruču i oko njega

Postby feanorlfc » 07 Jan 2013, 20:46

Da, prešli su sve teme kako treba. To je bilo moguće jer nema prenosa večeras (mada, kreće snimak jedne fine utakmice :biggrin: ), pa nisu morali da zbrzaju sve u pola sata. Što je najbitnije, pustili su gosta da priča.
feanorlfc
 
Posts: 4152
Joined: 17 Mar 2011, 17:58

Re: Edin Avdić - U obruču i oko njega

Postby Tegi » 07 Jan 2013, 21:37

Ko okaci, imace moju neizmernu zahvalnost.
A biće ipak da je tegla u pravu, jer je General sam na ovoj obali koju ste napustili i predali bezvoljno.
User avatar
Tegi
 
Posts: 20798
Joined: 05 Nov 2011, 15:04

PreviousNext

Return to Košarkaški miks

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 18 guests