Board index Košarka Košarkaški miks

Košarkaški TV komentatori

Re: Košarkaški TV komentatori

Postby Choda » 29 Jan 2014, 20:04

Mozda sam navijacki pristrasan, ali danas su Denda i Gagi Nikolic odrzali cas Vujcinu i Jakovljevicu kako se komentarise kosarkaska utakmica.
What do you mean, "I don't believe in God"?
I talk to him everyday.
User avatar
Choda
 
Posts: 1722
Joined: 02 Apr 2011, 22:57

Re: Košarkaški TV komentatori

Postby Raoul Duke » 29 Jan 2014, 20:08

Јаковљевић је вечерас био сасвим коректан.
Наше ће сјене ходати по Бечу, лутати по двору, плашити господу.
User avatar
Raoul Duke
 
Posts: 24982
Joined: 09 May 2011, 15:59

Re: Košarkaški TV komentatori

Postby Hezonja » 29 Jan 2014, 23:31

Denda i Vujcin, ne zna se ko vise gluposti lupi po prenosu...Jakovljevic je mozda ego manijak, ali je veoma strucan.
Hezonja
 
Posts: 15235
Joined: 01 Dec 2012, 23:21

Re: Košarkaški TV komentatori

Postby Pit Bull » 29 Jan 2014, 23:32

Vujcin i Denda ne bi smeli da komentarisu karling... O Jakovljevicu ne mogu nista pozitivno da kazem, Gagi Nikolic ima znanja
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58252
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Košarkaški TV komentatori

Postby Choda » 30 Jan 2014, 05:25

Hezonja wrote:Denda i Vujcin, ne zna se ko vise gluposti lupi po prenosu...Jakovljevic je mozda ego manijak, ali je veoma strucan.

Definitivno Vujcin lupa vise gluposti, ja sam odrastao slusajuci Dendu, on covek ima 3 fraze koje vrti u nedogled i to je to, zna da nema pojma i ne sere mnogo, dok Vujcin kad krene sa njegovim "mozda koraci" i "po misljenju sudija" kad se ne slaze sa odlukom odmah mi dodje da prebacim. Sto se tice Jakovljevica ne svidja mi se sto u prenosima govori "mi" za Zvezdu bukvalno, ipak je on tu strucni konsultant, jbg morao bi da drzi bar neki nivo objektivnog komentarisanja.
What do you mean, "I don't believe in God"?
I talk to him everyday.
User avatar
Choda
 
Posts: 1722
Joined: 02 Apr 2011, 22:57

Re: Košarkaški TV komentatori

Postby Alonzo » 04 Feb 2014, 20:55

Hrvatski komentatori ne bi navijali toliko za Cibonu, kao sto su to radili Avdic i Kostic veceras.

Svrsavali su na Sarica posle svakog kontakta. Bogdanovic je iskidao celu tekmu, jedva su ga jednom pomenuili.

Saric se nije video u drugom polvuremenu, ali su non stop pricali o njemu. Cim smo se vracali u igru - utihnuli bi im glasovi, pricali bi o Ciboni i losoj odbrani, umesto o nasoj seriji. Kada god bi oni poveli, glasovi bi im se vracali i odjednom bi im utakmica postala zanimljiva i ziva.

Kakvi jadni i bedni kompleksasi. Nadam se da ce prenositi finale aba lige, kada Partizan ponovo postaje sampion.

Verovatno ce traziti zemene. Bolesnici.
User avatar
Alonzo
 
Posts: 9521
Joined: 15 Mar 2011, 01:22

Re: Košarkaški TV komentatori

Postby grobar_Zvornik » 04 Feb 2014, 21:09

"Драженов дом је на ногама"... :laugh:

Мајка му стара некада је потребно мало размислити прије оваквих и сличних фраза. Ово је само једна од глупости коју чујем од наших коментатора. Нек им неко објасни да публика може устати на ноге, али не и објекат барем у буквалном значењу...
"Партизане мој - остани ми велики и силан и никада не престани да сањаш! Дани славе ће се наставити и на овом и на европском нивоу....ти си моја љубав права,моја крв, моја кућа и породица.. " Joffrey Lauvergne

32 ГОДИНЕ ПОНОСНА И СЛАВНА!
User avatar
grobar_Zvornik
 
Posts: 31510
Joined: 26 Oct 2013, 23:24

Re: Edin Avdić - U obruču i oko njega

Postby lockdown » 05 Feb 2014, 22:34

U Sloveniji su komentatori dosta bolji, ima recimo Vilfan, posle skoro uvek imaju strucnog konsultanta pored ... Zoran Martic je sjajan, ponekad i Sagadin, Sasa Doncic, Primoz Brezec itd....
Danju fin, noću Čarli Šin.
User avatar
lockdown
 
Posts: 21027
Joined: 22 Jun 2011, 13:15

Re: Edin Avdić - U obruču i oko njega

Postby skeva » 05 Feb 2014, 23:45

Unexpected wrote:Jedini su par, tako da i nije teško biti najbolji par...:D

Imamo mi odličnog košarkaškog komentatora, samo što nije cirkuzant. Izbegavam da ga pomene samo da mi na nos ne bi nabili njegovo navijačko opredeljenje...


Sarenac?
nolinjo wrote:stime sto je gagic najbolji defanzivni centar evropske kosarke
User avatar
skeva
 
Posts: 3635
Joined: 02 Mar 2013, 11:28

Re: Edin Avdić - U obruču i oko njega

Postby Unexpected » 05 Feb 2014, 23:49

skevurina wrote:Sarenac?

Meni će Šareni uvek biti gotivan, ako ništa drugo, onda zbog 1995.
Daleko je bolji od lika čija je ova tema. Mnogo je bolji bio u početko, kasnije je i on pomalo uleteo u nebitne podatke i ko je skim (braća Lavrinović :biggrin: ). Verovatno je i on ušao u zasićenje.
The End.
User avatar
Unexpected
 
Posts: 30254
Joined: 22 Mar 2011, 00:59
Location: Na nekom drugom mestu

Re: Edin Avdić - U obruču i oko njega

Postby skeva » 05 Feb 2014, 23:53

Slazem se za Sarenca, najbolji Srpski komentator, vrhunski poznavalac kosarkaske igre. Ali npr kad gledamo tako meni je edin dosta zanimljiviji jel blebece svasta i ima neke saljive doskocice i trudi se da bude zabavam.
I moram jos nesto primjetiti, mislim da se on i Kole u najmanju ruku drogiraju :laugh: , kao napuseni su svaki put kad se ukljuce uzivo :biggrin:
nolinjo wrote:stime sto je gagic najbolji defanzivni centar evropske kosarke
User avatar
skeva
 
Posts: 3635
Joined: 02 Mar 2013, 11:28

Re: Edin Avdić - U obruču i oko njega

Postby Oglala » 06 Feb 2014, 00:23

Sarenac.(tracka)

Mnogo pre ovog avatara njegova je fotografija posmatrala forum s mojih postova.
veni, vidi, Kecman
Ay, Carmela
Paint i black

Dok ste živi, bićete mi krivi
User avatar
Oglala
 
Posts: 5258
Joined: 24 Aug 2011, 17:04

Re: Košarkaški TV komentatori

Postby Skafi » 11 Feb 2014, 01:01



Za Kostića sam znao da je zvezdaš, dok za Edina nisam bio siguran... ali ovaj snimak je potvrda toga. Kako god, mislim da Edin pokušava da bude korektan koliko je god to moguće, a Kole je žešći da ne kažem šta. Ne znam jeste provalili kad Partizan ima bacanja i na primer do tog trenutka neki naš igrač ima recimo 6-6, obično kaže: "Taj i taj ima stoprocentan učinak sa linije penala", i svaki, ali gotovo svaki put baš posle tog njegovog komentara mi promašimo jedno ili oba bacanja. Tačno zna da izmaleriše i bukvalno osetim to, pošto znam koliko je pokvaren. S druge strane, kad neki Zvezdin igrač ima bacanja i loše mu ide, tada kaže: "Taj i taj jako loše izvodi penale", i baš posle njegovog komentara ko za inat ubode oba.

Još jedan teški zvezdaš, Slobodan Šarenac. Evo kako izgleda kad vas "uhvate na spavanju".

User avatar
Skafi
 
Posts: 27825
Joined: 04 Feb 2014, 22:26

Re: Košarkaški TV komentatori

Postby Raoul Duke » 11 Feb 2014, 01:06

Skafi wrote:Za Kostića sam znao da je zvezdaš, dok za Edina nisam bio siguran... ali ovaj snimak je potvrda toga. Kako god, mislim da Edin pokušava da bude korektan koliko je god to moguće, a Kole je žešći da ne kažem šta. Ne znam jeste provalili kad Partizan ima bacanja i na primer do tog trenutka neki naš igrač ima recimo 6-6, obično kaže: "Taj i taj ima stoprocentan učinak sa linije penala", i svaki, ali gotovo svaki put baš posle tog njegovog komentara mi promašimo jedno ili oba bacanja. Tačno zna da izmaleriše i bukvalno osetim to, pošto znam koliko je pokvaren. S druge strane, kad neki Zvezdin igrač ima bacanja i loše mu ide, tada kaže: "Taj i taj jako loše izvodi penale", i baš posle njegovog komentara ko za inat ubode oba.



Ово је случај за

Image
Наше ће сјене ходати по Бечу, лутати по двору, плашити господу.
User avatar
Raoul Duke
 
Posts: 24982
Joined: 09 May 2011, 15:59

Re: Košarkaški TV komentatori

Postby Alonzo » 12 Feb 2014, 12:18

Sarenac je nekada imao kvalitet, sada je utonuo u sivilo. Jednostavno - izgubio je zelju za komentarisanjem, nema emocija, nema previse strasti za kosarkom. Kao da mu je sve to dosadno.

Najgore od svega je sto mnogo ponavlja price, iz prenosa u prenos. S'vremena na vreme bljesne stari Sarenac, ali se to obicno desi ako Srbija izgubi i ispadne sa turnira - i tada mu prorade emocije.

Sarenac iz 2002. i Sarenac sada -> nebo i zemlja.

Za mene su najbolji komentatori trenutno na sport klubu -> onaj tandem koji komentarise nba...bez Ilije Kovacica koji je retko iritantan i odvratan komentator.
User avatar
Alonzo
 
Posts: 9521
Joined: 15 Mar 2011, 01:22

PreviousNext

Return to Košarkaški miks

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 36 guests