Board index Košarka Košarkaški miks

Dule Vujoševic

Dule Vujoševic

Postby ima 1 tim » 15 Mar 2011, 23:44

samo se lepo moze ruziti,zavist valja i zasluziti

air:Hvala druze, nije nista licno protiv tebe, ali moramo neke standarde da postavimo...

Nemoj da se ljutis molim te...
User avatar
ima 1 tim
 
Posts: 2033
Joined: 14 Mar 2011, 22:38

Re: Dule Vujosevic

Postby ima 1 tim » 15 Mar 2011, 23:49

nas dragi Carobnjak,kako nas odlicno informisani drugar ALCZ 45 saznaje :D ,ovih dana potpisuje trogodisnji ugovor sa Efesom :twisted:
samo se lepo moze ruziti,zavist valja i zasluziti

air:Hvala druze, nije nista licno protiv tebe, ali moramo neke standarde da postavimo...

Nemoj da se ljutis molim te...
User avatar
ima 1 tim
 
Posts: 2033
Joined: 14 Mar 2011, 22:38

Re: Dule Vujosevic

Postby ALCZ45 » 15 Mar 2011, 23:57

ima 1 tim wrote:nas dragi Carobnjak,kako nas odlicno informisani drugar ALCZ 45 saznaje :D ,ovih dana potpisuje trogodisnji ugovor sa Efesom :twisted:

hvala na pozrtvovanju, i na "izvrsnom" predstavljanju.
bilo kako bilo, Duletu zelim svu srecu u karijeri
ALCZ45
 
Posts: 266
Joined: 14 Mar 2011, 23:08
Location: Beograd

Re: Dule Vujosevic

Postby Riquelme » 16 Mar 2011, 00:02

User avatar
Riquelme
 
Posts: 1974
Joined: 15 Mar 2011, 14:19
Location: Dorcol

Re: Dule Vujosevic

Postby ima 1 tim » 16 Mar 2011, 00:16

ALCZ45 wrote:hvala na pozrtvovanju, i na "izvrsnom" predstavljanju.
bilo kako bilo, Duletu zelim svu srecu u karijeri

nema na cemu :D
ja sam se,do veceras,potajno nadala da ce nam Dule u novoj sezoni vratiti magiju :D
u svakom slucaju,zelim mu sve najbolje i da se sretnemo na F4 2011/12 8-)
samo se lepo moze ruziti,zavist valja i zasluziti

air:Hvala druze, nije nista licno protiv tebe, ali moramo neke standarde da postavimo...

Nemoj da se ljutis molim te...
User avatar
ima 1 tim
 
Posts: 2033
Joined: 14 Mar 2011, 22:38

Re: Dule Vujosevic

Postby irriducibili » 16 Mar 2011, 00:53

Ja mu u daljoj karijeri zelim da ima na rapolaganju igrace adekvatnog igrackog kvaliteta. U istoj ravni sa strucnim kvalitetima onoga sto nam ga je ostavio za svog naslednika. Tako ce sigurno daleko dogurati
irriducibili
 
Posts: 24900
Joined: 14 Mar 2011, 23:13

Re: Dule Vujosevic

Postby mastro mostro » 16 Mar 2011, 01:24

Kakvo iznenađenje da baš ti otvoriš ovu temu :lol:

Verujem da će biti dobro plaćen i da je sa te strane ovo dobar potez, ali se plašim da će proći ko onomad u Moskvi. Nisu za njega ti bezlični i bespublični klubovi.

A i koji je maler (i koliko se zemljina kora pomera u poslednje vreme) ne bi me čudilo da ga u procesu stvaranja ekipe od Efesa ne spreči taj, toliko najavljani/očekivani bosforski megazemljotres.
User avatar
mastro mostro
 
Posts: 868
Joined: 15 Mar 2011, 19:01

Re: Dule Vujosevic

Postby ima 1 tim » 16 Mar 2011, 02:18

mastro mostro wrote:Kakvo iznenađenje da baš ti otvoriš ovu temu :lol:

Verujem da će biti dobro plaćen i da je sa te strane ovo dobar potez, ali se plašim da će proći ko onomad u Moskvi. Nisu za njega ti bezlični i bespublični klubovi.

A i koji je maler (i koliko se zemljina kora pomera u poslednje vreme) ne bi me čudilo da ga u procesu stvaranja ekipe od Efesa ne spreči taj, toliko najavljani/očekivani bosforski megazemljotres.


b: 8-)

i meni je totalno nerazumljiva Duletova odluka da preuzme Efes nakon onakvog iskustva sa (toliko dragim mu) Rusima :roll:
kao da nije naucio lekciju,tek u Tursku igraci dolaze da bukvalno odrade ugovore a treneri se menjaju k'o na traci
jedino kapiram zasto je se Zalizani odlucio da saradjuju sa omalenim Turcima nakon (prilicno bolnog :twisted: ) iskustva sa Rusima
samo se lepo moze ruziti,zavist valja i zasluziti

air:Hvala druze, nije nista licno protiv tebe, ali moramo neke standarde da postavimo...

Nemoj da se ljutis molim te...
User avatar
ima 1 tim
 
Posts: 2033
Joined: 14 Mar 2011, 22:38

Re: Dule Vujosevic

Postby 1n54jd3r » 16 Mar 2011, 04:08

ima 1 tim wrote:i meni je totalno nerazumljiva Duletova odluka da preuzme Efes nakon onakvog iskustva sa (toliko dragim mu) Rusima :roll:
kao da nije naucio lekciju,tek u Tursku igraci dolaze da bukvalno odrade ugovore a treneri se menjaju k'o na traci
jedino kapiram zasto je se Zalizani odlucio da saradjuju sa omalenim Turcima nakon (prilicno bolnog :twisted: ) iskustva sa Rusima

Odgovor je laksi nego sto se misli. Jedini nacin da carobnjak nahrani svoj ego nakon epic fail-a sa CSKA, jeste da uradi nesto sa timom koji je uklet, a od efesa tesko da ukletiji postoji (pricam o timovima koji imaju 1 jak™ budzet).
Inat koji je pretrpeo sve faze razvoja i došao do terminalnog stadijuma - negiranje i sopstvene inicijative.
User avatar
1n54jd3r
 
Posts: 1359
Joined: 15 Mar 2011, 01:28

Re: Dule Vujosevic

Postby ima 1 tim » 16 Mar 2011, 10:59

1n54jd3r wrote:Odgovor je laksi nego sto se misli. Jedini nacin da carobnjak nahrani svoj ego nakon epic fail-a sa CSKA, jeste da uradi nesto sa timom koji je uklet, a od efesa tesko da ukletiji postoji (pricam o timovima koji imaju 1 jak™ budzet).


kapiram ja to ali mi se cini da su mu u Efesu mnogo vece sanse da ponovo failuje :) Roma ili neki spanski klub mi deluju kao mnogo bolji izbor
samo se lepo moze ruziti,zavist valja i zasluziti

air:Hvala druze, nije nista licno protiv tebe, ali moramo neke standarde da postavimo...

Nemoj da se ljutis molim te...
User avatar
ima 1 tim
 
Posts: 2033
Joined: 14 Mar 2011, 22:38

Re: Dule Vujosevic

Postby Diktator » 16 Mar 2011, 11:30

Vec vidim Duleta na casovima turskog :lol:
Nego,ispunice mu se bar jedna zelja tamo,radice sa Raduletom..a izvesno je da ce pokupiti i srpskog turcina iz sega mege Dusana Canketina.
Opet Duletu zapao maler da pravi tim od nule jer tamo prakticno ima dom penzionera :lol:
Rakocevic 33 dine
Tundzeri 32
Torton 34
Gonlum 34
Vujcic 33
Nahbar 31
+ jos par njih koji i nisu u cvetu mladosti..
S tim da sad ima iskustvo iz CSKA i verovatno ce biti dosta odlazaka..
Od mladih igraca imace Raduleta,Canketina(ako ga uzme) i Akiola..
Kraj sjaji sjajem novog pocetka.
19.04.2015.
Bol je privremen,ponos je vecan.
OBRADOVIC ZELJKO 22.06.2023.
User avatar
Diktator
 
Posts: 18504
Joined: 15 Mar 2011, 10:59

Re: Dule Vujosevic

Postby 1n54jd3r » 16 Mar 2011, 12:54

Sve to stoji ali ce imati priliku da selektira tim na vreme. Dovesce on sigurno jos nekoga ko govori srpsko-hrvatski. MMW
Inat koji je pretrpeo sve faze razvoja i došao do terminalnog stadijuma - negiranje i sopstvene inicijative.
User avatar
1n54jd3r
 
Posts: 1359
Joined: 15 Mar 2011, 01:28

Re: Dule Vujosevic

Postby Panta » 16 Mar 2011, 15:27

A ja se onako stidljivo nadao da ce se VREME CUDA ponoviti.

Zelim ti El u prvoj sezoni i onda pravac kuci.
Fedor is back.
User avatar
Panta
 
Posts: 5241
Joined: 16 Mar 2011, 15:17

Re: Dule Vujosevic

Postby aca04 » 16 Mar 2011, 16:46

ima 1 tim wrote:nas dragi Carobnjak,kako nas odlicno informisani drugar ALCZ 45 saznaje :D ,ovih dana potpisuje trogodisnji ugovor sa Efesom :twisted:

Pih, moj jedini insajderski (tj. poluinsajderski) info da bude pogresan :(

Nista, verovatno ce odmah poceti opklade da li ce da izdrzi do NG :D Tek oni nemaju strpljenja za rezultate...
...nego sto je nasa ljubav prema crno-beloj boji
User avatar
aca04
 
Posts: 652
Joined: 15 Mar 2011, 08:06
Location: novi sad

Re: Dule Vujosevic

Postby vicharhcp » 16 Mar 2011, 18:32

Ja se uopste ne bi iznenadila, cak mislim da bi mogla i da se opkladim, da ce Jan, ako ostane u Evropi otici kod Duleta na "doradu" godinu-dve! Svi znamo da mu je san NBA i ako bude morao da ostane u Evropi, mislim da ce otici tamo gde moze najvise da napreduje, a znamo da on Vujosevica smatra svojim tvorcem (sto on i jeste)! Sigurna sam da mu novac nece biti prioritet, zaradice ga u NBA, mada ni u Efesu nece lose proci (ako do toga dodje).
"Nije uvek lako, ali je uvek lepo navijati za Partizan!" Duško Radović
SVE PROLAZI - PARTIZAN OSTAJE
Image :inlove:
They can take my last ticket at Hala Pionir.
User avatar
vicharhcp
 
Posts: 5260
Joined: 15 Mar 2011, 09:54
Location: Beograd

Next

Return to Košarkaški miks

Who is online

Users browsing this forum: Trendiction2 [Bot] and 7 guests