Board index Košarka Košarkaški miks

Biznis, MLBB i Poslovna liga

Re: Biznis, MLBB i Poslovna liga

Postby Withnail » 16 Nov 2017, 01:41

moj kum a kapiten ekipe, tacnije vlasnik koliko se cima da placa, prevozi :biggrin: igrao je prethodne dve sezone za Borcu, u cetvrtoj i trecoj, ove su resili da guraju mladje pa samo ode na trening, ne igra utakmice (ortak iz kraja jos igra iako polako zalazi u god) mi je rekao da je i neki iz Riversa dosao ovu sezonu za Borcu da igra...e sad, da li je to bilo dok su jos formirali ekipu ili je usao u sastav?

inace, u mojoj ekipi, pored u ranijim postovima spomenutog bivseg klinca KKP/Cz/Fmp, igra i klinac centar od 210cm, u sastavu je BKK Radnicki ove sezone, al dobija crkavicu od minutaze pored ovih iskusnijih
User avatar
Withnail
 
Posts: 6072
Joined: 28 Mar 2011, 01:43

Re: Biznis, MLBB i Poslovna liga

Postby Batman » 16 Nov 2017, 01:59

Withnail wrote:moj kum a kapiten ekipe, tacnije vlasnik koliko se cima da placa, prevozi :biggrin: igrao je prethodne dve sezone za Borcu, u cetvrtoj i trecoj, ove su resili da guraju mladje pa samo ode na trening, ne igra utakmice (ortak iz kraja jos igra iako polako zalazi u god) mi je rekao da je i neki iz Riversa dosao ovu sezonu za Borcu da igra...e sad, da li je to bilo dok su jos formirali ekipu ili je usao u sastav?

inace, u mojoj ekipi, pored u ranijim postovima spomenutog bivseg klinca KKP/Cz/Fmp, igra i klinac centar od 210cm, u sastavu je BKK Radnicki ove sezone, al dobija crkavicu od minutaze pored ovih iskusnijih

Jeste mali Neca igra za Borcu 1, startno krilo. On je igrao prosle godine 4. ligu za Novi Beograd, ja sam ga proslo leto vrbovao da uporedo igra i za nas amaterske lige. Mali je odigrao bez preterivanja oko 100 utakmcia prosle sezone, mozda malo manje (corn liga, biznis liga, mlbb liga, druga regionalna, studentska liga, liga univerziteta, medjunarodna takmicenja). Veliki je radnik i izuzetan suter... Trebace mu malo vremena da se uklopi ali bice jako dobar... I ove godine je uporedo i kod nas u svim ligama osim u toj 4. ligi. On je kod nas najmladji i u sustini jedini jos koji juri taj neki napredak na kosarkaskom polju (ima 20 godina), ostatak ekipe su uglavnom momci izmedju 22 i 32 godine i u fazonu su da nemaju ambicije za individualan rezultat vec svi hoce da ucestvuju u ovoj nasoj prici i da zajedno guramo dokle mozemo. Izuzetak je doduse Goran Pantovic (centar) koji ce opet igrati prvo u Irskoj pa se prikljuciti po zavrsetku sampionata tamo. Jel ti kum Zeljko? Ne znam ga licno, al ga znam iz prica i video sam ga na par treninga...
User avatar
Batman
 
Posts: 2647
Joined: 28 Aug 2012, 22:49
Location: Novi Beograd

Re: Biznis, MLBB i Poslovna liga

Postby Withnail » 16 Nov 2017, 13:33

Da, Zeljko.
Rece za tog tvog da ima dobar sut.

Vidim da ste igrali sa Jo Mamom, tj sad Pro. Nisu im dosli svi? Deluju mi slabiji nego vamo kad su igrali. Vidim i da ovaj jedan njihov igra za vas, nisam znao da je 95god nije mi tako izgledao pre 2,3god, dobra atletica
User avatar
Withnail
 
Posts: 6072
Joined: 28 Mar 2011, 01:43

Re: Biznis, MLBB i Poslovna liga

Postby Batman » 16 Nov 2017, 13:59

Withnail wrote:Da, Zeljko.
Rece za tog tvog da ima dobar sut.

Vidim da ste igrali sa Jo Mamom, tj sad Pro. Nisu im dosli svi? Deluju mi slabiji nego vamo kad su igrali. Vidim i da ovaj jedan njihov igra za vas, nisam znao da je 95god nije mi tako izgledao pre 2,3god, dobra atletica


Promami bilo samo 6 igraca, ali i cela ekipa im je izmenjena... Dosta igraca im je otislo i pre 2 sezone a i sada ponovo. I mi i oni smo ove godine u slabijoj grupi... Kod nas sam ja licno trazio zbog ubitacnog tempa 2.MRLC, Biznis, pa onda barem u MLBBu da imamo malo lakse tekme... Iskreno i tu gledam da odmaram vecinu igraca onda do Play Offa... Tek tada cemo nastupiti u full sastavu. A da Grubi nam je dosao ove godine. Dobar je decko, vredan radilica, dosta jak... Odlicno se snalazi pod kontaktom... Jbg iskreno i ja licno gledam da ubacim jos 1-2 mladjih u "sistem". Ovaj mali iz Buducnosti sto je debitovao protiv ProMame je zver, a spada u taj red mladjih. Nadam se da ce ostati zagrejan.... Fino smo skockali ekipu... Jedino muku mucimo sa visokima... Centra nemamo...
User avatar
Batman
 
Posts: 2647
Joined: 28 Aug 2012, 22:49
Location: Novi Beograd

Re: Biznis, MLBB i Poslovna liga

Postby Withnail » 16 Nov 2017, 14:33

pa to je i nama bio cilj, na pocetku da ovog malog 94god isforsiramo...sastavili smo bas jaku ekipu pre 3 god, tj prva postava odlicna, posle prve utakmice kad smo se pojavili svi rekli uu ima da oderete sve...mali dao 40p nije promasio, ali je dosta sebican, i krenula da se buni vecina, pa odose dva odlicna visoka, jedan spoljni u Usa i raspad...od tad smo promenili gomilu igraca, nekad delujemo odlicno, nekad raspad. mi smo lagano dobijali prethodna dva pobednika Borce, Harcester i Dobar znak u tim njihovim sezonama, a u plej ofu izgubimo od dosta slabijih :biggrin: redovno bila svadjanja, jbga sve ego glave :biggrin:

mali je mogao da napravi ozbiljniju karijeru, mislim da igra negde napolju za pare, mogao je i kls (posto dere ove iz druge npr) ali je ego manijak, neozbiljan, isao je na probe u dobre klubove ali nije hteo da radi, nije hteo da se strpi, hteo je odmah sve.
on bez ikakvog treniranja dodje pijan, naduvan i saspe 40p, kuca iz igre, atleta je moze i odbranu da igra odlicnu...mada se mnogima iz Borce ne svidja pa ga nisu hteli u ekipu
sad je vec slabiji nego sto je bio

sad forsiramo ovog malog centra 98god, 210cm

moracu da pogledam Borcu ove sezone da vidim kakvi su, prosle su imali ok ekipu, mogli su i vise, al trener los i slabije timski organizovani
User avatar
Withnail
 
Posts: 6072
Joined: 28 Mar 2011, 01:43

Re: Biznis, MLBB i Poslovna liga

Postby Batman » 16 Nov 2017, 16:55

Withnail wrote:pa to je i nama bio cilj, na pocetku da ovog malog 94god isforsiramo...sastavili smo bas jaku ekipu pre 3 god, tj prva postava odlicna, posle prve utakmice kad smo se pojavili svi rekli uu ima da oderete sve...mali dao 40p nije promasio, ali je dosta sebican, i krenula da se buni vecina, pa odose dva odlicna visoka, jedan spoljni u Usa i raspad...od tad smo promenili gomilu igraca, nekad delujemo odlicno, nekad raspad. mi smo lagano dobijali prethodna dva pobednika Borce, Harcester i Dobar znak u tim njihovim sezonama, a u plej ofu izgubimo od dosta slabijih :biggrin: redovno bila svadjanja, jbga sve ego glave :biggrin:

mali je mogao da napravi ozbiljniju karijeru, mislim da igra negde napolju za pare, mogao je i kls (posto dere ove iz druge npr) ali je ego manijak, neozbiljan, isao je na probe u dobre klubove ali nije hteo da radi, nije hteo da se strpi, hteo je odmah sve.
on bez ikakvog treniranja dodje pijan, naduvan i saspe 40p, kuca iz igre, atleta je moze i odbranu da igra odlicnu...mada se mnogima iz Borce ne svidja pa ga nisu hteli u ekipu
sad je vec slabiji nego sto je bio

sad forsiramo ovog malog centra 98god, 210cm

moracu da pogledam Borcu ove sezone da vidim kakvi su, prosle su imali ok ekipu, mogli su i vise, al trener los i slabije timski organizovani

Ko je bio trener prosle godine? Ove godine im je prioritet omladinska pa je zato i usledilo podmladjivanje ekipe, videcemo kako ce izgledati.
User avatar
Batman
 
Posts: 2647
Joined: 28 Aug 2012, 22:49
Location: Novi Beograd

Re: Biznis, MLBB i Poslovna liga

Postby Withnail » 16 Nov 2017, 17:33

isti ovaj sto je i sad, Zvane...koliko vidim od starijih nosilaca iz prosle ostali Boske (a i on je klinac 96), Slaven (93,4) i Dare (85)...tu je i Parke...ostali su klinci ili novi koji su dosli
User avatar
Withnail
 
Posts: 6072
Joined: 28 Mar 2011, 01:43

Re: Biznis, MLBB i Poslovna liga

Postby Batman » 17 Nov 2017, 01:13

Withnail wrote:isti ovaj sto je i sad, Zvane...koliko vidim od starijih nosilaca iz prosle ostali Boske (a i on je klinac 96), Slaven (93,4) i Dare (85)...tu je i Parke...ostali su klinci ili novi koji su dosli

Tako sam i ja razumeo iz onoga sto su mi objasnjavali :) Koje je tvoje misljenje o pomenutoj cetvorci?

P.S. Upisana jos jedna pobeda u 2.MRLC, sada imamo skor 5-2
User avatar
Batman
 
Posts: 2647
Joined: 28 Aug 2012, 22:49
Location: Novi Beograd

Re: Biznis, MLBB i Poslovna liga

Postby Withnail » 17 Nov 2017, 17:51

Bosketa su dosta forsirali i jos ga, da napravi karijeru...atleta je, ima odlicnu visinu za beka, moze da igra dobru odbranu, los mu je sut iako ga forsira (prosle je mnogo suteva uzimao, los procenat), sad vidim da ima dosta asist ali to je jer igra skoro celu utakmicu i jer je lopta kod njega...kad ga vidis na prvu loptu svidi ti se, pokreti, tehnika al onda primetis mane da dosta stvari napamet radi...svakako moze da napreduje i napravi neku karijeru da uzme neku paricu.

Slaven igra centra, za ozbiljniju kosarku mu fali jos cm, ima dobar sut ali kad ga vidis kako trci ( :biggrin: ) i kako je poguren to ce tesko da ide za neki visi nivo.

Dare je poznat igrac, godinama je medju glavnim strelcima u srpskoj ligi, osvajao je king of the rock ili uvek koketirao sa vrhom, igrao je za Olimp 3x3 na pocetku, posle su ga sklonili...igra i on centra ali je skracen bas, debeo je (sad se malo doterao) ali ima odlican sut i ledju tehniku i pogacice ali spor, fali mu cm, nema sta da trazi protiv iole ozbiljnijeg centra koji je visi, ili mu parira snagom, jedino se izvlaci na sut...nekada davno je samo meni priznavao da imam bolji sut od njega :biggrin:

Parke je tu najslabiji, on igra jer je ortak sa trenerom, i on ima ok sut.


Boske i Slaven u Mlbb mislim da igraju za Cats, Dare za Karaburmu, Parke izmenjao nekoliko ekipa, ne znam gde je sad
User avatar
Withnail
 
Posts: 6072
Joined: 28 Mar 2011, 01:43

Re: Biznis, MLBB i Poslovna liga

Postby boki111 » 17 Nov 2017, 18:25

Kako da nadjem ko sve igra za Karaburmu, pretpostavljam da znam nekoga, pa me zanima?
boki111
 
Posts: 1131
Joined: 23 Mar 2015, 21:30

Re: Biznis, MLBB i Poslovna liga

Postby Withnail » 17 Nov 2017, 18:30

ko igra za Karaburmu u ovoj Biznis ligi u Borci? pa nema nigde spisak neki na nekom sajtu, ovo je sve amaterski, rekreacija...izuzev ovih Betmenovih Riversa koji sve siju kako pristupaju profesionalno ovome :biggrin:
ko te zanima, znam ih sve, to je moja ekipa iz kraja iako ne igram za njih
User avatar
Withnail
 
Posts: 6072
Joined: 28 Mar 2011, 01:43

Re: Biznis, MLBB i Poslovna liga

Postby Batman » 18 Nov 2017, 01:53

Mislim da je nakon proslogodisnje Bosketove povrede, dogovoreno sa njim da preskoci malo MLBB ove sezone. Barem sam tako nacuo. Moji favorit pored mog Nece je mali Milija, isto je dosao iz NBG. Decko je po stilu igre Gagi Milosavljevic :) Pravi pitbul! Agresivan, vrhunska kretnja u stavu, sjajna odbrana, sportski drzak... A nije ni da ne zna napad... A i ovaj treci iz NBG-a sam cuo da je dobar, tj da je Jokic. Da ima nevidjeni IQ, ali da je vrlo lose fizicki spreman iako redovno trenira.
Iskreno stekao sam neke ideje na ove dve tekme sto sam bio, ali ne bih nikog da analiziram bez nekih 5-6 utakmice, da ne bude da lupam :D

Mi nastavljamo sa ludim tempom. Sutra, tj. fakticki danas Biznis na Torlaku, a onda sutra u Zarkovu docekujemo Grocku u ovkiru 2.MRLC.

Dosta nam je jeben tempo ali plivamo zasada, da ne ureknem :) Ukupni skor zasada u sezoni nam je 9-2 (5-2 2. MRLC, 1-0 Biznis, 3-0 MLBB)
User avatar
Batman
 
Posts: 2647
Joined: 28 Aug 2012, 22:49
Location: Novi Beograd

Re: Biznis, MLBB i Poslovna liga

Postby DM 12 » 18 Nov 2017, 16:13

Jel ima neko da igra u Karaburmi iz one ekipe što stalno pegla na koševima 4 na 4? :biggrin:
User avatar
DM 12
 
Posts: 6631
Joined: 09 Sep 2013, 19:37

Re: Biznis, MLBB i Poslovna liga

Postby Withnail » 18 Nov 2017, 17:00

to je ta ekipa, ako mislimo na iste koseve :biggrin:
User avatar
Withnail
 
Posts: 6072
Joined: 28 Mar 2011, 01:43

Re: Biznis, MLBB i Poslovna liga

Postby boki111 » 19 Nov 2017, 22:12

DM 12 wrote:Jel ima neko da igra u Karaburmi iz one ekipe što stalno pegla na koševima 4 na 4? :biggrin:

Na kojim kosevima se pegla 4 na 4 na Karaburmi?
boki111
 
Posts: 1131
Joined: 23 Mar 2015, 21:30

PreviousNext

Return to Košarkaški miks

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests