Board index Košarka Košarkaški miks

Trenerska skola

Re: Trenerska skola

Postby Admiral » 24 May 2016, 12:22

dacha wrote:Imas sve za licence na sajtu ukts.rs. To za licence je druga prica ali oproban sistem je sldeci. Nadjes neki kkub koji ce za par stotina evra da ti izda potvrdu da si radio minimum dve godine sa odredjenim uzrastom i eto licence. To se masovno radi, nije nikalva tajna. Druga stvar je clanarina. Radio ne radio moras da placas godisnju licencu koja je oko 400e. Ukoliko neko hoce da te zaposli on treba da ti placa licencu inace ces raditi za kikiriki. Ukoliko ne obnavljas licencu moras sve ispocetka. Takodje, imas i nacin da dodjes do licence preko seminara ani kotizacija nije jeftina.


Koja clanarina je 400e? za koju licencu???? ovo jednostavno nije istina.

Clanarina za koriscenje kosarkaske licence iznosi 3.000 dinara za sezonu! Ja sam je uplatio pre par dana, tako da je informacija sigurna.
Uz to, placa se i TRENERSKA TAKSA, koja zavisi od toga koju ekipu tj koji rang vodis...

Mislim da su mladje kategorije oko 5000 din.
I srpska liga, znam da je taksa 10 000 za sezonu.
Uzmi Sale svetsku titulu!
User avatar
Admiral
 
Posts: 12853
Joined: 17 Jul 2014, 23:43

Re: Trenerska skola

Postby dacha » 27 May 2016, 17:37

Bitnoje da si ti rekao sta je taxno, a sta nije. Godisnje ukoliko vodis kadete na primer placas taksu, licencu i neku takmicarsku naknadu. Verovatno ne radis nigde a ako radis ne vodis samostalno ili si dobar sa delegatima.

Dakle, kada sve saberes i podelis izadje malo manje od 400e. Uostalom, nemam sta je tebi ovde da pisem, svako moze da se raspita. Ne bi vlasnici klubova pravili problem zbog tri hiljade godisnje.

Sto se tice fibine licence, isto si lupio glupost ali svako ima google pa nekq pogleda.
User avatar
dacha
 
Posts: 2374
Joined: 29 Mar 2014, 20:40

Re: Trenerska skola

Postby teglica » 27 May 2016, 22:36

theAdmiral wrote:Koja clanarina je 400e? za koju licencu???? ovo jednostavno nije istina.

Clanarina za koriscenje kosarkaske licence iznosi 3.000 dinara za sezonu! Ja sam je uplatio pre par dana, tako da je informacija sigurna.
Uz to, placa se i TRENERSKA TAKSA, koja zavisi od toga koju ekipu tj koji rang vodis...

Mislim da su mladje kategorije oko 5000 din.
I srpska liga, znam da je taksa 10 000 za sezonu.


Ne da ne znas i obmanjujes, nego ne znas. Dacha ti objasnio
KEBINO POREKLO I MORAL SEVERINE
ODLIKA JE ĆOKIJEVACA SA SEVERNE TRIBINE
User avatar
teglica
 
Posts: 7826
Joined: 27 Nov 2012, 16:56

Re: Trenerska skola

Postby Admiral » 28 May 2016, 11:16

dacha wrote:Bitnoje da si ti rekao sta je taxno, a sta nije. Godisnje ukoliko vodis kadete na primer placas taksu, licencu i neku takmicarsku naknadu. Verovatno ne radis nigde a ako radis ne vodis samostalno ili si dobar sa delegatima.

Dakle, kada sve saberes i podelis izadje malo manje od 400e. Uostalom, nemam sta je tebi ovde da pisem, svako moze da se raspita. Ne bi vlasnici klubova pravili problem zbog tri hiljade godisnje.

Sto se tice fibine licence, isto si lupio glupost ali svako ima google pa nekq pogleda.


Kakve sada delegati imaju veze? Oni svoju naknadu uzimaju na samooj utakmici, nemaju veze sa licencama trenera osim sto ih pregledaju.
Da radim, zato mi i nije jaso kako si dosao do cifre od 400e... ?
http://www.ksv.org.rs/wp-content/upload ... e_2016.pdf
U ostalom, evo ima ovde sve objasnjeno. Na drugoj stranici i cenovnik.

Sto se FIBA licence tice, najbolje je pozvati Udruzenje. Odgovor nece biti daleko od onog sto sam napisao.
Uzmi Sale svetsku titulu!
User avatar
Admiral
 
Posts: 12853
Joined: 17 Jul 2014, 23:43

Re: Trenerska skola

Postby dacha » 20 Jun 2016, 23:32

Teglica se nadovezao i objasnio. Izvinjavam se na zakasnelom odgovoru.

I nema potrebe da saljes linkove, vise nego ocigledno je da nisi iz branse. I na youtubeu imas milion vezvi za dribling ili odraz a samo 2 odsto ima smisla ali to ne mozes da znas dok ne zavrsis silne skole i ne stekenes iskustvo.
User avatar
dacha
 
Posts: 2374
Joined: 29 Mar 2014, 20:40

Re: Trenerska skola

Postby Admiral » 21 Jun 2016, 11:53

Covece promasio si sve sto si napisao.
Kakav You Tube....kakve budalastine... cenovnik je UKTS-a i sve lepo pise.
Koliko si upucen dovoljno govori ovo sto si napisao za delegate.

Kao i sto si sam rekao, sve moze da se proveri. Tako da nema potrebe nastavljati diskusiju.
Uzmi Sale svetsku titulu!
User avatar
Admiral
 
Posts: 12853
Joined: 17 Jul 2014, 23:43

Re: Trenerska skola

Postby teglica » 21 Jun 2016, 12:44

Daj bre, prestani da obmanjujes ljude.

To sto izguglas jue jedno, a praksa nesto sasvim drugo.

Ti ne da ne znas, nego pojma nemas o ovoj tematici, a kao nesto konttriras.

Gde si ti radio, pa da ovakve gluposti plasiras ????
KEBINO POREKLO I MORAL SEVERINE
ODLIKA JE ĆOKIJEVACA SA SEVERNE TRIBINE
User avatar
teglica
 
Posts: 7826
Joined: 27 Nov 2012, 16:56

Re: Trenerska skola

Postby Admiral » 21 Jun 2016, 19:43

Nemam ja tebi sta da objasnjavam gde i sta radim.

Ja sam napisao kako sam i sta JA uradio, i kako svake sezone radim, tako da mi o praksi nemoj pisati. Sto je vec neko napisao ranije, sve je lako proverljivo, a ti pisi sta ti je volja.
Uzmi Sale svetsku titulu!
User avatar
Admiral
 
Posts: 12853
Joined: 17 Jul 2014, 23:43

Re: Trenerska skola

Postby jokerica » 27 Mar 2017, 11:04

Pozdrav,

da li neko zna moze li se zavrsenim kursom za pesonalnog kosarkaskog trenera (na difu u Nisu, ili eventualno na nekom drugom mestu) dobiti plava licenca?
I da li se sa plavom licencom moze raditi u inostranstvu?

Na sajtu UKTS-a pise da za plavu licencu treba sertifikat pesonalnog kosarkaskog trenera, ali me ipak zanima da li je tako u praksi. I ima li nekog iz Nisa da potvrdi da je zavrsio ovo i radi sa tom licencom, jer je ranije bio problem dok se ovo vodilo kao visa skola.

Hvala unapred na odgovorima.
jokerica
 
Posts: 1
Joined: 26 Mar 2017, 19:00

Re: Trenerska skola

Postby Admiral » 27 Mar 2017, 12:05

Da, zavrsenim kursom se dobija plava licenca.

Rad u inostranstvu zahteva FIBA licencu za koje postoje takodje uslovi za dobijanje (u praksi kazu da je dovoljno da se poseduje domaca licenca i da se uplati odredjeni iznos)

+381 (11) 3400 852 najbolje pozovi udruzenje trenera direktno i pitaj... pozz.
Uzmi Sale svetsku titulu!
User avatar
Admiral
 
Posts: 12853
Joined: 17 Jul 2014, 23:43

Previous

Return to Košarkaški miks

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests