Board index Košarka Košarkaški miks

Vujošević Duško vs Čović Nebojša

Vujošević Duško vs Čović Nebojša

Postby DIFovac » 03 Apr 2014, 10:02

Predsednik KK Crvena zvezda Nebojsa Cović i predsjednik JSD Partizan Dusko Vujosević gostovace u emisiji Utisak nedelje B92.

Emisija autorke Olje Becković bice emitovana uzivo 6. aprila na TV B92 u 21 cas.
"Ako Kosovo nije nase, zasto od nas traze da im ga damo? Ako je njihovo, zasto ga otimaju? A ako vec mogu da ga otmu, ne znam zasto se toliko ustrucavaju?" "
User avatar
DIFovac
 
Posts: 5347
Joined: 22 Jun 2013, 20:26

Re: Vujosevic Dusko vs Covic Nebojsa

Postby Pit Bull » 06 Apr 2014, 10:27

:krsti: :krsti: :krsti:
Duško Vujošević i Nebojša Čović večeras će (21, „Utisak nedelje“) prvi, ali verovatno i poslednji put odmeriti snage i uživo na televiziji, a da li će se nakon toga vratiti prepucavanjima kroz saopštenja i konferencija za medije, to zavisi isključivo od njih.

Da li će i večeras biti teških reči, ostaje da se vidi, a mi vas ovom prilikom podsećamo kako su se čašćavali Vujošević i Čović.

DULE O ČOVIĆU

- Čović je najgori čovek koga sam u životu upoznao. Na Kosovu ima krivičnu prijavu, digao je kredit od Agrobanke. Sad on treba da drži moralne lekcije. Znate da ga zovu - mafijaška pudlica. I na štiklama može da me uhvati za kolena, e, sad može da me uhvati za kolena.

- Njemu visina omogućava samo da hvata za donje ekstremitete, na primer, koleno.

- Stvarno su nam gaće pune, kao i prethodnih 11 godina. Nećemo ulaziti u dalje polemike, ali nećemo dozvoliti da propali političar Nebojša Čović pokušava da svoje frustracije kompenzuje na ovakav način.

- Fašistička je njegova izjava da će se u Srbiji živeti lepše i bolje kada Zvezda bude prvak.

- Ti, koji si poreklom Ilir iz crnogorskog plemena Kuči od Drekalovića, tj. Kastriota, (knjiga „Pleme Kuči“, etnička istorija, str. 183, autor Miljan Milošev Jokanović), pa razumeš značenje ovih reči. Jer, kaže Gete: „Ne diraj, da prostite, govno, jer ako ga zgaziš, neće biti uništeno, već samo razmazano i veće, a ti ćeš se usmrdeti.“

- Svakom novom konferencijom, koje su vrlo česte, Čović pokazuje kakav je stručnjak. On poznaje sport, politiku, ekonomiju, genetiku, a čak je i stručnjak za lepotu - pravi je esteta.

ČOVIĆ O DULETU

- Korpulentni Dukljanin, ili kako ga iz milošte zovu neke njegove kolege - antilopa, očigledno mnogo dopušta sebi da kvalifikuje nečije rezultate.

- Sudije nemaju pravo rešenje za arsenal psovki, uvrede, govora tela i svega ostalog što radi Vujošević. On takvim ponašanjem iritira sve, pa i samog sebe.

- Muka mi je od izjednačavanja mene i njega. Nikada on i ja nećemo biti isti. Ja ne funkcionišem na bazi mržnje, a on je teško bolestan od mržnje. Ovo što on radi je silovanje države, sistema...

- Ja Vujoševića jako dobro poznajem iz svih faza - kada je bio mlađi, kao trenera Partizana i kada je sticajem okolnosti postavljen za selektora. Znam ga i iz perioda kada je zajedno sa izvesnim Božidarom na Cvetnom trgu ispevavao pesme o tuđim ženama i tako pokušavao da rastura tuđe porodice.

- Ne bih karakterisao Duleta Vujoševića, kakav je on čovek. Ne bih da ga poredim sa čovekom.

- On stalno daje insinuacije oko ubistva Đinđića, o moćnim neprijateljima, a kada bih ja morao da pričam, onda bi možda trebalo da spomenem prebijanje Radeta Petrovića na smrt, upadanja nekog lica u bolničku sobu, gde je ubio čoveka do Preleta. A da pomenem možda i prebijanje Novice Čičića palicama?
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58106
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Vujosevic Dusko vs Covic Nebojsa

Postby DIFovac » 06 Apr 2014, 12:03

Kakvi su ovo pacijenti... :puke:
"Ako Kosovo nije nase, zasto od nas traze da im ga damo? Ako je njihovo, zasto ga otimaju? A ako vec mogu da ga otmu, ne znam zasto se toliko ustrucavaju?" "
User avatar
DIFovac
 
Posts: 5347
Joined: 22 Jun 2013, 20:26

Re: Vujosevic Dusko vs Covic Nebojsa

Postby 71:70 » 06 Apr 2014, 16:39

Ko je ovo objavio?
User avatar
71:70
 
Posts: 15453
Joined: 15 Mar 2011, 16:24
Location: Gde god ti da igras...

Re: Vujosevic Dusko vs Covic Nebojsa

Postby Pit Bull » 06 Apr 2014, 16:48

71:70 wrote:Ko je ovo objavio?


Pojma nemam, sa fb-a kopirah
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58106
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Vujosevic Dusko vs Covic Nebojsa

Postby Hezonja » 06 Apr 2014, 16:50

Sad ukucah na Guglu...ALo!
Hezonja
 
Posts: 15233
Joined: 01 Dec 2012, 23:21

Re: Vujosevic Dusko vs Covic Nebojsa

Postby grobar_Zvornik » 06 Apr 2014, 16:54

класично подгријавање ватре. Синоћ на Б92 вијестим у пола 7 гледам најаву ове вечерашње емисије и потпуно ми је јасно да је једини одговор на исту отприлике овај видео. Толико погани одавно нисам видио у једном прилогу...



Углавном једно је сигурно имаће рејтинг највећи још од 2003.... Ми ћемо гледати и свађати се и наредних мјесеци. Јер немогуће је икоме мишљење промјенити.
"Партизане мој - остани ми велики и силан и никада не престани да сањаш! Дани славе ће се наставити и на овом и на европском нивоу....ти си моја љубав права,моја крв, моја кућа и породица.. " Joffrey Lauvergne

32 ГОДИНЕ ПОНОСНА И СЛАВНА!
User avatar
grobar_Zvornik
 
Posts: 31173
Joined: 26 Oct 2013, 23:24

Re: Vujosevic Dusko vs Covic Nebojsa

Postby Hezonja » 06 Apr 2014, 16:55

JA kapiram da sad COvic i Vujosevic sede u nekoj rupi i dogovaraju se sta ce ko da kaze.
Hezonja
 
Posts: 15233
Joined: 01 Dec 2012, 23:21

Re: Vujosevic Dusko vs Covic Nebojsa

Postby lockdown » 06 Apr 2014, 16:57

Ja se samo plasim da Covic ne isprovocira Duleta kao Dzajica
Danju fin, noću Čarli Šin.
User avatar
lockdown
 
Posts: 21027
Joined: 22 Jun 2011, 13:15

Re: Vujosevic Dusko vs Covic Nebojsa

Postby Angus Young » 06 Apr 2014, 17:38

lockdown wrote:Ja se samo plasim da Covic ne isprovocira Duleta kao Dzajica


onda ce mu Dule kao i Dzajic oprostiti sto ga je tukao :D

salu na stranu, ne ocekujem nista specijalno veceras, niti ce da nam kazu nesto sto vec ne znamo, niti ce se ponasati nekako drugacije nego do sad, samo zajebancija za narod..
nije uvek lako, ali je uvek lepo..
User avatar
Angus Young
 
Posts: 19493
Joined: 11 Mar 2014, 01:21

Re: Vujosevic Dusko vs Covic Nebojsa

Postby Pit Bull » 06 Apr 2014, 19:38

Ne mogu na vektoru da ocitam b92, izbacuje mi error 303(failed to load resources)... Ima li neko ideju sta mi treba?
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58106
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Vujosevic Dusko vs Covic Nebojsa

Postby vess » 06 Apr 2014, 19:43

Pit Bull wrote:Ne mogu na vektoru da ocitam b92, izbacuje mi error 303(failed to load resources)... Ima li neko ideju sta mi treba?

Mislim da Vektor radi samo na podrucju Srbije.
''Treba da se izdrže i ova vremena, jeste neka vrsta plemstva u ovim danima navijati za Partizan. Iz svega ovoga moramo izaći jači nego što smo bili kad je ova oluja došla." - General Duško Vujošević
User avatar
vess
 
Posts: 4727
Joined: 12 Jun 2013, 13:38
Location: Topcidera lepsa strana

Re: Vujosevic Dusko vs Covic Nebojsa

Postby Henry » 06 Apr 2014, 19:44

Pit Bull wrote:Ne mogu na vektoru da ocitam b92, izbacuje mi error 303(failed to load resources)... Ima li neko ideju sta mi treba?

Drugi link za b92 :D
Todoricu, mars iz Partizana!
Henry
 
Posts: 3578
Joined: 07 Feb 2013, 23:19

Re: Vujosevic Dusko vs Covic Nebojsa

Postby ОГИ » 06 Apr 2014, 19:46

Полети високо птицо бијела
огласи свима својим криком
нека те чује Европа цијела
да земљу своју не дамо ником!
User avatar
ОГИ
 
Posts: 10111
Joined: 05 Oct 2011, 23:29
Location: преко Дрине


Next

Return to Košarkaški miks

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests