Board index Košarka Košarkaški miks

Vujošević Duško vs Čović Nebojša

Re: Vujošević Duško vs Čović Nebojša

Postby rabesandratana » 07 Apr 2014, 22:01

Abrovi, tek ce da daju, i u kk i u fk.
Vucicu pederu ne damo ti titulu !

Dacha
Deda
NBG
Cuburac i cerka
Dexi
Angus Young
Don i kum
Jedno ime
Chinaski
User avatar
rabesandratana
 
Posts: 10826
Joined: 27 Nov 2011, 15:43

Re: Vujošević Duško vs Čović Nebojša

Postby BlackOwl » 07 Apr 2014, 22:18

A pošto je to privatna kompanija isto kao i NIS tj. Gasprom (na dresu gasprom na računu pare od NISa) to se ništa ne važi kao pomoć države.
Koliko su nasankali Duleta, mislio sam da je možda i on imao udela u tome, ali posle onog poguba danas u Kragujevcu jasno je da teško može da se računa na njega da pravi strategije i povlači promišljene poteze.
Biće zanimljivo sledeće godine u Pioniru, mi i još 500 ljudi, kao u "dobra" stara vremena.
Imali smo prošle godine najveći budžet u istoriji, sada će biti još veći. Neka navijači ne brinu - O.M. 23.07.2023.
User avatar
BlackOwl
 
Posts: 16805
Joined: 27 Nov 2012, 23:42

Re: Vujošević Duško vs Čović Nebojša

Postby NEDJA » 07 Apr 2014, 22:25

Kakav je ono negativan clanak o Covicu napisao Mozzart pa je posle nekoliko sati usled intervencije taj tekst sklonjen?Vidim da su sad u dobrim odnosima cim objavljuju njegov intervju. :lollol:
Od prvog casa zivota svog
od trena kada sam ugled'o dan
u glavi se mojoj misao radja
da zivim za Partizan

Na kraju sveta da igra Partizan
on nece nikada ostati sam
i svako ce od nas ponosno reci
za njega zivot cu da dam
racunajte na nas
User avatar
NEDJA
 
Posts: 5989
Joined: 15 Dec 2013, 16:41

Re: Vujošević Duško vs Čović Nebojša

Postby BlackOwl » 07 Apr 2014, 22:36

Taj intervju je "zanimljiv"
Pitanja postavljao: Nebojša Čović
Na pitanja odgovarao: Nebojša Čović

I ono sinoć je bio lični duel, Dule napada Čovića zbog nečega za šta Čović nije kriv, Čović napada Duleta zato što je isfrustriran. On napada Čovića zato što Zvezda dobija više finansija, tj sa njim izlazi na duel, a Čović nije ni svojom sposobnošću, ni svojim uticajem, ni svojim vezama obezbedio te finansije nego se našao tu pod spletom srećnih okolnosti (za njega) da bude u poziciji da raspolaže tim parama kada su određeni političari rešili da daju taj novac Zvezdi.
Imali smo prošle godine najveći budžet u istoriji, sada će biti još veći. Neka navijači ne brinu - O.M. 23.07.2023.
User avatar
BlackOwl
 
Posts: 16805
Joined: 27 Nov 2012, 23:42

Re: Vujošević Duško vs Čović Nebojša

Postby StefNS » 07 Apr 2014, 23:37

Zanimljive su mi poruke komšija gde nam preporučuju da treba da se pokrijemo ušima i ćutimo o svemu, pa i o Vučiću i odnosu sadašnje vlasti.

E pa dragi moji ljudi mi nikada nismo bili beskičmenjaci koji ljube dupe ljudima samo zato što drže svu moć u svojim rukama, mi imamo moral i osećaj za pravdu i borićemo se za to čak i ako je ta borba na našu štetu. Neki možda nisu u stanju to da razumeju jer poznaju samo poltronstvo, ali nekima je ipak najbitnije da na kraju dana mogu da se pogledaju u ogledalo, a neka kratkotrajna korist.

Što se tiče predloga da se napravi isto ono što je napravio FMP, i tu ću reći da mi to nikada nećemo uraditi. Čak i da dođe dotle da se mora proglasiti bankrot, da udarimo dno mi bi već sledećeg dana krenuli iz najnižeg ranka, pošteno i sa zdravim osnovama, kao što to radi i Rendžers, u tome nema nikakve sramote, a sačuvačuvali bi svoj indetitet i svoj obraz. Mada tako nešto je miljama daleko i praktično ne moguće u ovom trenutku. Naravno osim ako ne smisle načina kako da oteraju PSD-a i DV-a iz Partizana i postave svoje ljude, u tom slučaju je sve moguće.
User avatar
StefNS
 
Posts: 4094
Joined: 08 Feb 2012, 04:28


Re: Vujošević Duško vs Čović Nebojša

Postby Pit Bull » 08 Apr 2014, 00:12

Ovo je inace trebao biti duel da se strasti smire... Koja ce komedija biti ako u finalu ABA bude Partizan-Zvezda... Sreca pa u domacoj ligi nema vise od 100-200 gostujucih navijaca na derbiju...
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58101
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Vujošević Duško vs Čović Nebojša

Postby harper lee » 08 Apr 2014, 00:13

StefNS wrote:mi imamo moral i osećaj za pravdu...


:lollol:
Ignorisem te k'o Vucic poplavu.
User avatar
harper lee
 
Posts: 14014
Joined: 13 Aug 2011, 17:51

Re: Vujošević Duško vs Čović Nebojša

Postby grobar_Zvornik » 08 Apr 2014, 22:52

Колико схватих из ове вечерашње емисије на РТСу Дуле поста политичка играчка ,а Човић свјестан грађанин :colera: :pop:
"Партизане мој - остани ми велики и силан и никада не престани да сањаш! Дани славе ће се наставити и на овом и на европском нивоу....ти си моја љубав права,моја крв, моја кућа и породица.. " Joffrey Lauvergne

32 ГОДИНЕ ПОНОСНА И СЛАВНА!
User avatar
grobar_Zvornik
 
Posts: 31155
Joined: 26 Oct 2013, 23:24

Re: Vujošević Duško vs Čović Nebojša

Postby Zlaja » 10 Apr 2014, 14:44

- Posle veoma preciznih podataka koje je izneo gospodin Vučić, očekivao sam da će Vujošević smoći snage da se izvini za sve laži koje godinama iznosi. Nažalost, on nema dovoljno snage za to... Tačno je da FK Crvena zvezda ima sponzorski ugovor sa „Gaspromom”. Moram da naglasim da „Gasprom” nije srpska kompanija i da model sponzorisanja koji ima sa FK Crvena zvezda ima i sa fudbalskim klubovima Zenit i Šalke, gde za sponzorstvo izdvaja petostruko veće iznose, kao i sa UEFA. To je odluka proistekla iz procene u koje brendove „Gaspromnjeft” treba da ulaže – istakao je za “Sport” Čović.


Vučić: Da budem pošten, država Srbija je u tome odigrala političku ulogu 2010. i 2011. godine
User avatar
Zlaja
 
Posts: 46890
Joined: 22 Jul 2011, 16:45

Re: Vujošević Duško vs Čović Nebojša

Postby lockdown » 13 Apr 2014, 08:17



Strasno...
Danju fin, noću Čarli Šin.
User avatar
lockdown
 
Posts: 21027
Joined: 22 Jun 2011, 13:15

Previous

Return to Košarkaški miks

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests