Board index Fudbal Fudbalski miks

"Dođite na stadion" - Željko Pantić

Re: "Dodjite na stadion" - Željko Pantić

Postby teglica » 08 Mar 2014, 15:42

Sinko, ne znas koliko ne znas, ni za svog glavnog, ni urednika rubrike,nemoj meni o njima , njihovim prethodnicima, kako je ko i odakle dosao, preko koga. Kogfa smo mi, koga oni postavljali. Sta se zna za koga....

Pokusao sam sa rukometom i sponzorstvom Zurnala RK CZ da ti samo malo docaram, sta se i koliko zna, a nemam nameru da idem u crevca, ma koliko ti bio nerzvozan, uzrujan, kao na drugoj strani odusevljen ili egzaltiran. Nema potrebe meni da objasnjavas, jer ja znam u tvojoj firmi ono sto ni ti ne znas,

Iskreno ti kazem, kao otac, ocinski, da se eksponiras toliko Grobarstvom i svojim pozivom, da te to moze kosati posla, Ne od mene, vec od onih drugih, ubacenih i koji prate drustvene mreze.
KEBINO POREKLO I MORAL SEVERINE
ODLIKA JE ĆOKIJEVACA SA SEVERNE TRIBINE
User avatar
teglica
 
Posts: 7826
Joined: 27 Nov 2012, 16:56

Re: "Dodjite na stadion" - Željko Pantić

Postby mihZR » 08 Mar 2014, 15:50

Zanimljivo je teglice da ti ne zelis da ulazis u crevca, na forumu, gde se i ne zna ko si, a s druge strane nije ti u redu sto Vujosevic nije opleo kako si ti zamislio...
User avatar
mihZR
 
Posts: 1288
Joined: 22 Nov 2011, 15:31

Re: "Dodjite na stadion" - Željko Pantić

Postby DON » 08 Mar 2014, 15:51

Ahahahahaha vidim koliko znas, ne zasmejavaj me. I za glavnog i za rukometni klub, toliko te lazu, da je to jezivo. A ja kao okoreli Grobar lagano dolazim kod Butulije, Covica itd. Ne boj se ti za mene, nije ovo koreja, prekini da tripujes i panicis.
User avatar
DON
 
Posts: 19532
Joined: 15 Mar 2011, 10:42

Re: "Dodjite na stadion" - Željko Pantić

Postby teglica » 08 Mar 2014, 16:35

DON VUČKO wrote:Ahahahahaha vidim koliko znas, ne zasmejavaj me. I za glavnog i za rukometni klub, toliko te lazu, da je to jezivo. A ja kao okoreli Grobar lagano dolazim kod Butulije, Covica itd. Ne boj se ti za mene, nije ovo koreja, prekini da tripujes i panicis.


Vazi, samo ko je pominjao paniku, Butuliju i Covica, a medijski jeste Koreja u Srbiji...Ne toliko tamo gde ti radis, ali niste ni vi bolji od ostalih puno.
KEBINO POREKLO I MORAL SEVERINE
ODLIKA JE ĆOKIJEVACA SA SEVERNE TRIBINE
User avatar
teglica
 
Posts: 7826
Joined: 27 Nov 2012, 16:56

Re: "Dodjite na stadion" - Željko Pantić

Postby Panta » 08 Mar 2014, 16:42

Sad gledam na YT...

Da li se navijaci Partizana u kolima voze na ljubav prema Dusku Vujosevicu ili trose i oni neko gorivo? :laugh:

Panto (ne ja, nego Zeljko) care :blue:
Fedor is back.
User avatar
Panta
 
Posts: 5241
Joined: 16 Mar 2011, 15:17

Re: "Dodjite na stadion" - Željko Pantić

Postby teglica » 08 Mar 2014, 20:51

Hajde ti veliki grobaru sto mi hrabro _______ na pm, sta ti je tu za odusevljavanje ?

Jel i ona prica oko Djurica i Ramadanija, oko 92 miliona, od kojih je procenat mogao da ode na KKP ?

Imas li na to komentar, kada se vec klanjas toliko ?
Last edited by AirBall on 08 Mar 2014, 21:27, edited 1 time in total.
Reason: bez ovakvih stvari na forumu
KEBINO POREKLO I MORAL SEVERINE
ODLIKA JE ĆOKIJEVACA SA SEVERNE TRIBINE
User avatar
teglica
 
Posts: 7826
Joined: 27 Nov 2012, 16:56

Re: "Dodjite na stadion" - Željko Pantić

Postby Panta » 08 Mar 2014, 21:01

teglica wrote:Hajde ti veliki grobaru sto mi hrabro __________, sta ti je tu za odusevljavanje ?

Jel i ona prica oko Djurica i Ramadanija, oko 92 miliona, od kojih je procenat mogao da ode na KKP ?

Imas li na to komentar, kada se vec klanjas toliko ?

____________________________
Hejlujem pre svega Pantica, i njegove tvrdnje oko lazi i podmetanja, sprezi navijaca i sluzbe, ocajnog vodjenja FK, gradjansku hrabrost ( bez obzira sto on ima daleko ozbiljnija ledja od tebe), ali pre svega direktno prozivanje odgovornih za ovo nasilje nad zdravim razumom, narocito jarbola...

Od Duleta, narocito kad nam i ova crkavica zavisi od Vucica, i ne ocekujem frontalni, vec iskljucivo gerilski rat
Last edited by AirBall on 08 Mar 2014, 21:26, edited 2 times in total.
Reason: bez ovoga
Fedor is back.
User avatar
Panta
 
Posts: 5241
Joined: 16 Mar 2011, 15:17

Re: "Dodjite na stadion" - Željko Pantić

Postby teglica » 08 Mar 2014, 21:05

Ma sve je to ok, faca si, nego Pantic prica jedno, o Djuri i ekipi iz FK o 92 miliona , a Dv drugo ? Sta cemo sa time ?
KEBINO POREKLO I MORAL SEVERINE
ODLIKA JE ĆOKIJEVACA SA SEVERNE TRIBINE
User avatar
teglica
 
Posts: 7826
Joined: 27 Nov 2012, 16:56

Re: "Dodjite na stadion" - Željko Pantić

Postby Panta » 08 Mar 2014, 21:13

teglica wrote:Ma sve je to ok, faca si, nego Pantic prica jedno, o Djuri i ekipi iz FK o 92 miliona , a Dv drugo ? Sta cemo sa time ?

Nista, Dule stiti onog ko mu je pomogao, u fazonu sve ostaje u familiji...Od njega ne ocekujem da raskrinkava i fudbalske afere, eto dovoljan je i Pantic...

Nije sporan lopovluk Djurica, ali nije problem on kao individua, vec oni u cije se dzepove ta lova slivala. A to sigurno nije privatni Djurin dzep...
Fedor is back.
User avatar
Panta
 
Posts: 5241
Joined: 16 Mar 2011, 15:17

Re: "Dodjite na stadion" - Željko Pantić

Postby teglica » 08 Mar 2014, 21:23

Panta wrote:
teglica wrote:Ma sve je to ok, faca si, nego Pantic prica jedno, o Djuri i ekipi iz FK o 92 miliona , a Dv drugo ? Sta cemo sa time ?

Nista, Dule stiti onog ko mu je pomogao, u fazonu sve ostaje u familiji...Od njega ne ocekujem da raskrinkava i fudbalske afere, eto dovoljan je i Pantic...

Nije sporan lopovluk Djurica, ali nije problem on kao individua, vec oni u cije se dzepove ta lova slivala. A to sigurno nije privatni Djurin dzep...


U cemu je Djura pomogao Duletu ?

Ko trazi od Dv da raskrinkava ? Ko trazi da podrzava ? Mogao je da cuti samo, da se ne blamira sa lopovima ?

Kazi u cije dzepove ? Ruzic, Djura i ko jos ? Sve oni koji Dv podrzava, zar ne ? Jel to sportska prica, jer to Partizan ?
KEBINO POREKLO I MORAL SEVERINE
ODLIKA JE ĆOKIJEVACA SA SEVERNE TRIBINE
User avatar
teglica
 
Posts: 7826
Joined: 27 Nov 2012, 16:56

Re: "Dodjite na stadion" - Željko Pantić

Postby MichigenTB3 » 08 Mar 2014, 21:25

Odgledao sam emisiju malopre na YT-u, pa 'prelistao' neke od komentara sa foruma, nisam mogao sve. I cini mi se da svima izmice poenta.
Mi zivimo u zemlji, gde sportski novinar i kosarkaski trener, pricaju o politicarima, koji su direktno ili indirektno umesani u rad sportskih klubova i saveza. Da li vi mislite da je takva situacija normalna? I umesto da se diskutuje o tome, vecina prica da li je Dule 'oplodio' ili je Pantic ne znam sta uradio!?

Znaci, koje su kljucne stvari?

1. Ovakvi nacini finansiranja sportskih klubova su neprihvatljivi. Prvo, jer drzavnim preduzecima nista ne znaci da daju dva, tri ili cetiri miliona eura Partizanu ili Zvezdi, to je skora kao da su te pare bacili u bunar. Drugo, dolazi do nesrazmernog deljenja tog novca, naravno pod politickim pritiscima. I dolazimo u situacija, koja je danas aktuelna da SD Zvezda dobija daleko vise novca nego SD Partizan.
2. Treba da se razgovara kako da se sportska drustva dovedu do nivoa profitabilnih organizacija. Da li kroz privatizaciju ili neki drugi model, to je otvoreno pitanje. Verovatno je privazticija najbolje resenje, ali da li je neko spreman da kupi Partizan ili Zvezdu? Mislim da nije.
3. Najbitnija stvar koju je Vujosievic rekao (a koju koliko vidim po komentarima, niko od vas nije primetio) je sledece: 'Kada se bude birao novi predsednik FK Partizan, jako je bitno da se to odradi kroz institucije, a ne da to bude covek neke politicke stranke ili odredjene interesne grupe'.
4. Ozbiljan problem naseg drustva su huliganske grupe, ciji jedan mali procenat cine i ljudi koji se bave ozbiljnim kriminalom. I tu nikakva razlika ne treba da se pravi izmedju Partizanovih ili Zvezdinih 'navijaca', sve je to isti olos.
5. Kad dovedes drustvo do odredjenog nivoa svesti, tada nece biti moguce da jedan Djuric bude na celu drzavnog fudbalskog kluba ili bilo cega drugog bitnog u ovoj zemlji.
6. Djuric, Vesic, Ruzic, Kokeza, Toncev, Covic... svi oni vole da 'plivaju u mutnom', jer se tu osecaju dobro, to im je i bio jedini nacin da dodju na mesta na kojima su bili ili i dalje jesu. A oni koji stvarno imaju i obrzovanje i ljudske kvalitete ili odlaze iz zemlje ili su u haosu koji je prisutan vec 20 godina toliko u drugom planu, da se cini da postoje samo ovi bahati, beskrupulozni, a vecina njih i nevaspitani i neobrazovani.

Ako je vecini ljudi bitnije da se bave stvarima koje sustinski ne mogu da promene nista, onda nam i nece biti bolje.
MichigenTB3
 
Posts: 106
Joined: 24 Feb 2014, 13:18

Re: "Dodjite na stadion" - Željko Pantić

Postby Panta » 08 Mar 2014, 21:31

Fkp je finansijski pomogao Kkp, nedovoljno naravno, ali je pomogao...

Slazem se, mogao je da cuti...

Ruzic, Djura, ali i citav SPS, a verujem da se od Nedicevog dolaska ( koji je, koliko cujem, postavio Djaka) ovajdio i Sns...

Pored takvih grobara, tipa ovaj, Nesa Slina, Udovicic, Dacic i ostali, dusmani nam ne trebaju...
Fedor is back.
User avatar
Panta
 
Posts: 5241
Joined: 16 Mar 2011, 15:17

Re: "Dodjite na stadion" - Željko Pantić

Postby John Doe » 08 Mar 2014, 22:55

@MichigenTB3 za pod 4.
Ma nema tu kriminala, ja zadnji put kad sam bio na severu sam shvatio što je tolika poseta na Zvezdinim utakmicama. To ti je ko u zemljama zapadne evrope. Skupe se narkomani svi na jedno mesto i deli se ćamil dopa. Za špriceve ne znam...
:truce: :lollol: :lollol: :lollol: :lollol: :truce:
User avatar
John Doe
 
Posts: 12494
Joined: 09 Sep 2012, 12:06

Re: "Dodjite na stadion" - Željko Pantić

Postby DON » 11 Mar 2014, 18:15

teglica wrote:
DON VUČKO wrote:Ahahahahaha vidim koliko znas, ne zasmejavaj me. I za glavnog i za rukometni klub, toliko te lazu, da je to jezivo. A ja kao okoreli Grobar lagano dolazim kod Butulije, Covica itd. Ne boj se ti za mene, nije ovo koreja, prekini da tripujes i panicis.


Vazi, samo ko je pominjao paniku, Butuliju i Covica, a medijski jeste Koreja u Srbiji...Ne toliko tamo gde ti radis, ali niste ni vi bolji od ostalih puno.

Ko mi je sredio privodjenje :laugh:

Bezi Teglice frizideru, umesto da pijemo pivo i jurimo kurve, tu mi panicis oko malivuka, jarbola i ovoga sto jede papir :biggrin:
User avatar
DON
 
Posts: 19532
Joined: 15 Mar 2011, 10:42

Re: "Dodjite na stadion" - Željko Pantić

Postby lockdown » 15 Mar 2014, 15:17



Toliko o toj namestenoj utakmici... Partizan definitivno treba da tuzi zbog ovoga...
Danju fin, noću Čarli Šin.
User avatar
lockdown
 
Posts: 21027
Joined: 22 Jun 2011, 13:15

PreviousNext

Return to Fudbalski miks

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests