Board index Košarka Košarkaški miks

"SOS Koš" i "Zona Press" - Vladan Tegeltija

Re: "SOS Koš" i "Zona Press" - Vladan Tegeltija

Postby Skafi » 14 Aug 2014, 22:10

Praja odavno nije bio gost. Toza Zorkić nikada nije gostovao, da ja znam. Mogao bi sa Grbom u duetu, ako ništa (da usput čujemo i još neke legendarne stare priče). :biggrin: Ili on ili Miško Marić.
A takođe bi bilo dobro sad dok nije počela sezona makar napraviti neki intervju sa Zoranom Lukićem, ali i Igorom Kokoškovim... ako se već to ne bi moglo organizovati uživo.
User avatar
Skafi
 
Posts: 27825
Joined: 04 Feb 2014, 22:26

Re: "SOS Koš" i "Zona Press" - Vladan Tegeltija

Postby teglica » 14 Aug 2014, 22:14

Ocigledno ne poznajes ni Tozu, ni Miska, ok likovi, ali retko dosadni. Praja je proslost, daleka, mrgud je postao, bez love, uspeha, ma sve ga mrzi...Niko od njih ne ide na utakmice, Misko katkad, sedi blizu mene, pa se ispricamo....

Toza retko, vise mu vidjam zenu, bivsa nasa kosarkasica, miss, Dragana Simic..imaju cerku. Misko imao tregediju, nazalost upravo sa cerkom...

@Pit bull

problem je, kako mii je rekao sto ih je sve izvrteo godinama, po 6-7 puta, ma i vise za 15 godina, a svima ostalima je ovo bila prva godina emisija....po prvi put su svi dolazili
KEBINO POREKLO I MORAL SEVERINE
ODLIKA JE ĆOKIJEVACA SA SEVERNE TRIBINE
User avatar
teglica
 
Posts: 7826
Joined: 27 Nov 2012, 16:56

Re: "SOS Koš" i "Zona Press" - Vladan Tegeltija

Postby Pit Bull » 14 Aug 2014, 22:28

Prenesi onda drugaru Vladanu da nesto izmeni, da ucini malo zanimljivijim, ne bi bilo lose pred sezonu da se dovedu neki strucni kosarkaski novinari i da se napravi analiza rostera timova ABA lige pred pocetak sezone
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58234
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: "SOS Koš" i "Zona Press" - Vladan Tegeltija

Postby Skafi » 14 Aug 2014, 22:28

Ne poznajem. Miško je doduše gostovao u par navrata, ali poslednji put dosta davno. Žao mi je za tu njegovu tragediju, prvi put čujem za to. :(
Ali ne valja vrteti stalno jedne te iste ljude (ovo za Grbu ne važi. :biggrin: ). Ivo Nakić, mogao bi i on makar jednom doći. Srećko Jarić možda. Moka više neće, šteta. Od novinara Edin Avdić, Šareni i Predrag Sarić, koji je sad generalni direktor Žurnala.
Zufer Avdija je super lik. Ali on zbog posla u Izraelu sigurno ne bi mogao doći.

Biće zanimljivo (ili možda nezanimljivo) kako kome odgovara, kad bude počela evropska sezona. Da li bi Partizanu bio posvećen onaj uvodni deo Zone, a ovima što su se po drugi put umuvali u Evroligu centralni deo. Ko bi bili gosti, da ne kažem svedoci-saradnici. :laugh: Verovatno Grba i sa druge strane neko od zvezdaša. Sad ne verujem da će to biti Jakovljević, zbog svega što se izdešavalo sa Čovićem, ali ko umesto njega.

Uzgred, je l' istina da Jovicu Nikića zovu Misirac i zašto? :biggrin: Verujem da će on voditi večernje emisije sad za vreme SP-a, dok Tegi bude u Španiji. Stvarno je dobar lik, mogao bi i malo veću slobodu da ima.
Last edited by Skafi on 14 Aug 2014, 22:36, edited 1 time in total.
User avatar
Skafi
 
Posts: 27825
Joined: 04 Feb 2014, 22:26

Re: "SOS Koš" i "Zona Press" - Vladan Tegeltija

Postby teglica » 14 Aug 2014, 22:36

Pit Bull wrote:Prenesi onda drugaru Vladanu da nesto izmeni, da ucini malo zanimljivijim, ne bi bilo lose pred sezonu da se dovedu neki strucni kosarkaski novinari i da se napravi analiza rostera timova ABA lige pred pocetak sezone


Ma mi smo u ratu stalno. On je bivsi Duletov igrac i jedini novinar koga PSD slusa, a za mene znas... :biggrin:

Inace sem Edina, strucnih novinara nema u nas.


@ Skafi

ne znam ko je taj Jovica. Znam Tegija iz neke druge price, a ciganski SOS kanal ne gledam cesto, kao ni tv uostalom
Last edited by teglica on 14 Aug 2014, 22:42, edited 1 time in total.
KEBINO POREKLO I MORAL SEVERINE
ODLIKA JE ĆOKIJEVACA SA SEVERNE TRIBINE
User avatar
teglica
 
Posts: 7826
Joined: 27 Nov 2012, 16:56

Re: "SOS Koš" i "Zona Press" - Vladan Tegeltija

Postby Skafi » 14 Aug 2014, 22:38

Tu je i Šarenac, nemoj zezati.
Ima košarku u malom prstu.
User avatar
Skafi
 
Posts: 27825
Joined: 04 Feb 2014, 22:26


Re: "SOS Koš" i "Zona Press" - Vladan Tegeltija

Postby Choda » 19 Sep 2014, 13:15

Moram javno da pohvalim Tegija, naime u sportskom centru Olimp upravnik hoce da preko kosarkaskog terena napravi klizaliste, danas je ekipa iz kraja organizovala protest da bi sacuvali teren dosla je ekipa RTS-a i Tegi da snima prilog. :biggrin:
What do you mean, "I don't believe in God"?
I talk to him everyday.
User avatar
Choda
 
Posts: 1722
Joined: 02 Apr 2011, 22:57

Re: "SOS Koš" i "Zona Press" - Vladan Tegeltija

Postby Pit Bull » 21 Sep 2014, 13:55

http://sport.blic.rs/Kosarka/Svetska-kosarka/259806/Ekskluzivno-Kako-Tegeltija-snima-sve-ono-i-koje-to-detalje-nije-otkrio-na-TVu


Da okacim i ovde, Tegiju kapa dole za sav posao :blue:
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58234
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: "SOS Koš" i "Zona Press" - Vladan Tegeltija

Postby Skafi » 22 Sep 2014, 15:49

Večeras SOS koš uživo. Bar tako piše na sajtu.
User avatar
Skafi
 
Posts: 27825
Joined: 04 Feb 2014, 22:26

Re: "SOS Koš" i "Zona Press" - Vladan Tegeltija

Postby Ćoba » 22 Sep 2014, 16:03

Skafi wrote:Večeras SOS koš uživo. Bar tako piše na sajtu.

Muta gost.
User avatar
Ćoba
 
Posts: 23561
Joined: 09 Jul 2013, 01:47

Re: "SOS Koš" i "Zona Press" - Vladan Tegeltija

Postby Skafi » 22 Sep 2014, 16:25

Odlično. Boljeg nije mogao dovesti za premijeru nove sezone. :biggrin:
Ne sećam se da je Muta nešto često bio gost - možda 2-3 puta najviše, što mi je čudno, s obzirom koliko su on i Tegi dobri. Verovatno mu obaveze nisu dozvoljavale.
User avatar
Skafi
 
Posts: 27825
Joined: 04 Feb 2014, 22:26

Re: "SOS Koš" i "Zona Press" - Vladan Tegeltija

Postby Pit Bull » 22 Sep 2014, 23:21

Dobar je Muta, mogao ga je Tegi pitati kakve ima planove za buducnost sto se tice klupske kosarke :roll:
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58234
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: "SOS Koš" i "Zona Press" - Vladan Tegeltija

Postby Skafi » 22 Sep 2014, 23:31

Sad će, u drugom delu emisije.
User avatar
Skafi
 
Posts: 27825
Joined: 04 Feb 2014, 22:26

Re: "SOS Koš" i "Zona Press" - Vladan Tegeltija

Postby Ćoba » 22 Sep 2014, 23:39

Ma kod njega ne bi vise... Kakva ispala reklame. :D
User avatar
Ćoba
 
Posts: 23561
Joined: 09 Jul 2013, 01:47

PreviousNext

Return to Košarkaški miks

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 21 guests