Board index Košarka Košarkaški miks

"SOS Koš" i "Zona Press" - Vladan Tegeltija

Re: "SOS Koš" i "Zona Press" - Vladan Tegeltija

Postby Raoul Duke » 13 Sep 2016, 00:19

РСБ угасио Тегија. Опет :lol2:

Сваки пут надмашите себе.
Наше ће сјене ходати по Бечу, лутати по двору, плашити господу.
User avatar
Raoul Duke
 
Posts: 24982
Joined: 09 May 2011, 15:59

Re: "SOS Koš" i "Zona Press" - Vladan Tegeltija

Postby s'Tajlanda » 13 Sep 2016, 00:31

Raoul Duke wrote:РСБ угасио Тегија. Опет :lol2:

Сваки пут надмашите себе.


Pomenuti tekst sam pomenuo iskljucivo kao funfact.
A ko je ugasio Tegija sam nesto kasnije u postu aludirao. :)
Napred Partizan!
s'Tajlanda
 
Posts: 26
Joined: 27 Aug 2016, 01:22

Re: "SOS Koš" i "Zona Press" - Vladan Tegeltija

Postby Skafi » 13 Sep 2016, 00:38

Čudna jada od Red Star Belgrada.

Hoće da nam ukinu i poslednji javni izvor informacija o Partizanu.
Živeće Tegi u ovom ili onom obliku, al' najgori vic da je prešao u Blic.
User avatar
Skafi
 
Posts: 27825
Joined: 04 Feb 2014, 22:26

Re: "SOS Koš" i "Zona Press" - Vladan Tegeltija

Postby Raoul Duke » 13 Sep 2016, 00:38

s'Tajlanda wrote:
Raoul Duke wrote:РСБ угасио Тегија. Опет :lol2:

Сваки пут надмашите себе.


Pomenuti tekst sam pomenuo iskljucivo kao funfact.
A ko je ugasio Tegija sam nesto kasnije u postu aludirao. :)




Нов си на форуму. Сваки пут кад Тегију касниtm, овде се отвори ново поглавље ongoing теорије завере.

Онда се овај појави за неколико дана, па се сви праве као да ништа није ни било.


Ти само настављаш традицију :)
Наше ће сјене ходати по Бечу, лутати по двору, плашити господу.
User avatar
Raoul Duke
 
Posts: 24982
Joined: 09 May 2011, 15:59

Re: "SOS Koš" i "Zona Press" - Vladan Tegeltija

Postby s'Tajlanda » 13 Sep 2016, 00:48

Aha, ok. Moja teorija, doduse, se vezuje za jedno drugo troslovno udruzenje, a nije RSB. : )
Tegi je najavio svoju emisiju za 23:10, stoga je jako nelogicno da se ista ne emituje uopste.

Verujem da on od svoje borbe odustati nece, a zasto smo ostali uskraceni za 1h45min emitovanja iste ostaje da vidimo.
Napred Partizan!
s'Tajlanda
 
Posts: 26
Joined: 27 Aug 2016, 01:22

Re: "SOS Koš" i "Zona Press" - Vladan Tegeltija

Postby pandorff » 13 Sep 2016, 08:42

Jedino niko ne moze Andjusa da ukine :okk:
pandorff
 
Posts: 47
Joined: 27 Aug 2016, 07:49

Re: "SOS Koš" i "Zona Press" - Vladan Tegeltija

Postby Skafi » 13 Sep 2016, 12:10

Zar nisu i njega skinuli svojevremeno sa onog Fokus radija?

Niko nije neukidiv sem Žike Šarenice, Mire Adanje Polak i Mirka Alvirovića.
User avatar
Skafi
 
Posts: 27825
Joined: 04 Feb 2014, 22:26

Re: "SOS Koš" i "Zona Press" - Vladan Tegeltija

Postby dusan007 » 13 Sep 2016, 12:45

pandorff wrote:Jedino niko ne moze Andjusa da ukine :okk:


On moze da uzme stolicu i da zafrljaci u kameru :lollol:
- Jeste vi videli fiziološki građu Vieire?

- Znate šta, Beograd je mnogo opasan grad za strance.

- On ima krive noge tako, kao da je jah’o burad. Obratite pažnju kad izlazi s terena. On ima krivlje noge nego Džon Vejn i Gari Kuper u “Tačno u podne”
User avatar
dusan007
 
Posts: 5537
Joined: 04 Oct 2014, 14:10

Re: "SOS Koš" i "Zona Press" - Vladan Tegeltija

Postby vaterpolista » 13 Sep 2016, 21:21

Tajler Darden wrote:Куд питах у пизду материну? Нашао.

#ЈеСуисТеги

Aj daj link leba ti
User avatar
vaterpolista
 
Posts: 4023
Joined: 02 Sep 2016, 12:38

Re: "SOS Koš" i "Zona Press" - Vladan Tegeltija

Postby teglica » 13 Sep 2016, 22:15

s'Tajlanda wrote:Aha, ok. Moja teorija, doduse, se vezuje za jedno drugo troslovno udruzenje, a nije RSB. : )
Tegi je najavio svoju emisiju za 23:10, stoga je jako nelogicno da se ista ne emituje uopste.

Verujem da on od svoje borbe odustati nece, a zasto smo ostali uskraceni za 1h45min emitovanja iste ostaje da vidimo.

Koje borbe? Za koga ili sta?
Pa treba da se bore oni koji vode klub?
Tegi ce proci kao Beric...otkaci ce ga ili demantovati nekim pismom ili saopstenjem iz Partizana na koje ce ih primorati...i sta onda?

Cuo sam da ga mnogi u klubu ne podnose zbog prozivki da ne rade...ili za mladje kategorije...Todoric, Bucan, Silobad...

Ne kapiram sta ce mu Blic...kao sto nisam ni Jakovljevica ili Grbovica...
Sve je ok sto pise, ali cemu to? Kome? U Blicu?
Sta ce promeniti? Samo sebi pravi probleme od vlasti, Djilasa, Covic mu smesta, pola Partizana ga ne podnosi zbog prozivki...i sta ? Vi cete ovde da ga jao podrzavate kao sto cete spasiti klub ? Ajte bre...
Da pise uz Velimirovica koji je Covicev pijun...ili Djilasu ne izlazi iz dupeta ? Nece to moci dugo...i sta? Ostace ljaga...
Video sam sta mu je Covic preko rsb uradio...jos se hvale javno i pozivaju na linc...
Pa onaj iz NUNS tvituje kao nesto...oko sklanjanja teksta
Sam je kriv...istina u Srbiji ne prolazi...ostace na ulici...kao Beckovicka
KEBINO POREKLO I MORAL SEVERINE
ODLIKA JE ĆOKIJEVACA SA SEVERNE TRIBINE
User avatar
teglica
 
Posts: 7826
Joined: 27 Nov 2012, 16:56

Re: "SOS Koš" i "Zona Press" - Vladan Tegeltija

Postby AirBall » 13 Sep 2016, 23:00

Tvoja prica me je podsetila na anegdotu od pre par godina... Moj kum se zaposlio u jednoj stranoj firmi u Beogradu, radio je kao rukovodilac ekspanzije... Posao mu se ogledao u tome sto je trebao da pronadje lokale na sto ekskluzivnijim lokacijama u gradu kako bi mogli da razrade biznis kako su zacrtali...

Jednom prilikom je pregovarao sa nekim krimosem koji je bio vlasnik jednog od lokala, ovaj pokusao malo da ubije cenu, a krimos mu je rekao pred svedocima, jesi li ti normalan, jel znas sta sam ja morao da uradim da bi ovaj lokal bio moj...

To je otprilike poenta i za ovo sto je Teglica napisao, ljudi koji su gazili preko mrtvih da bi dosli tu gde jesu sigurno nece dozvoliti da im neko stane na put...

Tegija izuzetno postujem, dosta je pomogao kad se ovaj forum pravio, mnogi su saznali za nas preko njegove emisije i nevezano za to mnogo je ucinio za srpsku kosarku... Koliko bi mi videli i znali da nije bilo njegovih priloga sve ove godine...

SOS radi u izuzetno teskim okolnostima, pre par sedmica mi je klinac bio na fudbalskim pripremama na jednoj nasoj planini i to je snimao i kamerman SOS kanala, covek je rekao da mora hitno da se vrati u Beograd jer nemaju kameru da snima mec Partizana sa Radom

Tezak je to zivot, ali postovanje za istrajnost i hrabrost...

Sa ljudima je najteze raditi, svako zeli da bude po njegovom...
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106318
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: "SOS Koš" i "Zona Press" - Vladan Tegeltija

Postby s'Tajlanda » 13 Sep 2016, 23:16

Borba koja je njegova, ne Partizanova ili nekog treceg. Borba za istinu, borba da izmanipulisanoj, vecinskoj masi priblizi, otkrije i prikaze zlodela koja se cine u srpskoj kosarci, naravno vecinski na nekosarkaske/nesportske nacine.

Od mene za to ce uvek imati respekt, jer je covek bez kompromisa koji ne podnosi nepravdu, malverzacije i mahinacije koje su uglavljene u strukturu srpske kosarke.
Uostalom, potrebna je velika doza hrabrosti i samopostovanja da u 'ova vremena' javno, trpeci sajd kikove u bubrege ne budes nem na stvari koje se desavaju.

Sto se tice same Tegijeve 'tezge' u blicu, sasvim sam siguran da on nije pristao na nekakav kompromis kao i da ima apsolutnu autonomiju u svom radu dok je isti vezan za usko-kosarkaske teme. Za sve ostalo, protiv cega Tegi vec godinama govori, svakako da nece biti prostora u jednom blicu i tako nesto ne treba ni ocekivati.
Napred Partizan!
s'Tajlanda
 
Posts: 26
Joined: 27 Aug 2016, 01:22

Re: "SOS Koš" i "Zona Press" - Vladan Tegeltija

Postby teglica » 13 Sep 2016, 23:54

Ma sta ima od respekta...zivimo u ovakvoj Srbiji...talog i olos preovladava...pa pogledaj sta Cokijeve pudlice pisu ovde...iskompleksirana budala...

Da pitas nekoga od njih od koga ima kompleks...ili mi Grobari...mucenici ne bi znali da ti odgovore...
Pa takvi danas uredjuju medije...prebijaju ili ubijaju...na rukovodecim su mestima...
Nekada treba praviti razliku izmedju hrabrosti i gluposti...pa glave lete samo tako....gledaj sta se sve siri po ovom forumu...prave te ludima...ironisu...podsmevaju...uzivaju u sportskom fasizmu i aparthejdu...bilo oni koji se ne kriju...bilo ovi uvijeni kao ortaci ili satro intelektualci...ili ljubitelji kao kosarke...

Svi su kao protiv Cokija ili vlasti...ali uzivaju u njihovim rabotama...i jos se nasladjuju...tako je na svakom nivou...
NEMACKA TRIDESETIH U SRBIJI

Ciganija u Blicu ce da ga iskoristi...da glume ravnotezu...tamo Djilas i Covic odredjuju naslove...pa Covic se javno hvali da on tamo uredjuje novinu....Andjusa je drkao preko njih....Radonjica cak kao smenjivao...sada vodi borbu protiv Danilovica...
KEBINO POREKLO I MORAL SEVERINE
ODLIKA JE ĆOKIJEVACA SA SEVERNE TRIBINE
User avatar
teglica
 
Posts: 7826
Joined: 27 Nov 2012, 16:56

Re: "SOS Koš" i "Zona Press" - Vladan Tegeltija

Postby AirBall » 14 Sep 2016, 00:02

Nisam ni rekao da Tegi ima neku veliku korist od toga sto sam se zahvalio ovim putem, ali ovo je diskusioni forum i osetio sam potrebu da to uradim...

Sto se zvezdasa na Avangardi tice smem desnu ruku u vatru da stavim da je to najbolje sto postoji, gde god drugo da odes moze samo gore da bude...

Promakla mi je ta uvreda, editovacu post kasnije...
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106318
Joined: 14 Mar 2011, 22:22


PreviousNext

Return to Košarkaški miks

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests