BNP Paribas Masters 2016

Re: BNP Paribas Masters 2016

Postby Tajler Darden » 05 Nov 2016, 17:57

Пре седам, осам месеци предвиђао си Ђоковићу 20+ ГС.

Сада говориш да ће се тешко вратити на прво место...

Уопште, ко може да зна како ће Мари реаговати сада када је број један?
Неписмени Гробари Партизану одани.

МИ ТО НЕ РАДИМО!

Ирр, Неочекивани, Вразмена, АА...
Tajler Darden

Postby Pit Bull » 05 Nov 2016, 18:00

Ne secam se da sam rekao 20 ali jesam da ima sansu da prestigne Federera, ali to je bio period nakon osvajanja RGa cini mi se, pogledaj koliko su se stvari od tada promenile. Sve zavisi od njega ali mislim da ce Marej i narednu godinu da provede na prvoj poziciji, kod njega godinama nema prevelikih oscilacija u igri kao kod Novaka, konstantan je. Mislim da ce i da igra vise manjih turnira od Novaka i naredne sezone i tu uzme oko 2,000 bodova vise opet. Videcemo...
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

NFL Fantasy Champion(2014)
Pit Bull

Postby Milutinov Tata » 05 Nov 2016, 19:03

Gde odoste u predikcijama, Pariz i London sledece godine :biggrin: .

Nadjite listu sa kraja 2010, koliko je Nadal bezao Novaku, pa ga je on uhvatio vec na RG. Novak uzme AO, Mari ispadne u prva 3 kola, eto Novaka opet na prvom mestu. Pricao sam i tada kada je Novak imao hiljade i hiljade bodova vise da je sve to relativno, gledajte samo listu za ovu godinu, a tada je posle RG bilo mozda 3500 bodova vise, a do kraja Vimbldona Mari je skinuo 2400 bodova. Vec tada sam i nagovestio da moze biti problema, ali je ironija da je americka turneja dala vetar u ledja Novaku, a onda ga je "njegova" jesen pokopala. Cekamo London i nekakvu reakciju.
OI 2016
SP 2009/2015
EP 2006/2012/2014/2016
SK 2010/2014
SL 2007/2008/2010/2011/2013/2014/2015/2016/2017
MI 2009

OSVOJILI SMO SVEEEEEE!!!
Milutinov Tata

Postby NEDJA » 05 Nov 2016, 20:25

Koliko sam samo vatreno navijao za Novaka, milion puta sam se budio u sitne sate da ga bodrim, nisam dugo mogao da dodjem sebi od euforije posle velikih pobeda ili razoracenja zbog poraza, bio sam zadivljen i srecan da zivim u eri naseg najveceg sportiste svih vremena. I dalje navijam za njega ali mi je se toliko zgadio da prosto ne mogu da verujem da je to taj isti covek. Imas realne mogucnosti da postanes najveci svih vremena, i umesto da se nastavis u istom ili slicnom ritmu, ti se potpuno stropostas i poludis ko da su ti vrane popile mozak. Uvuku te u sektu, ispiraju ti mozak, pocnes da se bavis bioenergijom, hipnozom i ostalim glupostima zbog dusevnog mira, skines krst sa Hilandara i umesto njega stavis neku kamencugu, pocnes da jedes samo biljke i osusis se ko logoras,pocnu zbog toga i povrede, konstantno si umoran, preskaces turnire, nemotivisan si, na terenu si bez ikakvih emocija, sve ti je ravno. Odbacujes Bekera i Vajdu s kojima si postigao sve u karijeri i prepustas se guruu. Mene je bio blam kad sam ga video u Novakovoj lozi, posebno posle odgledanog videa gde drzi seansu. Jebes prvo mesto , to je sada najmanje bitno. Najbitnije da vrati cistu svest i zdravu pamet, a onda ce i ponovo biti pre svega srecan covek a rezultati ce doci sami od sebe.
Od prvog casa zivota svog
od trena kada sam ugled'o dan
u glavi se mojoj misao radja
da zivim za Partizan

Na kraju sveta da igra Partizan
on nece nikada ostati sam
i svako ce od nas ponosno reci
za njega zivot cu da dam
racunajte na nas
NEDJA

Postby Milika CEKO Dacevic » 05 Nov 2016, 22:08

Nema vise velike cetvorke ostao je samo Andy Murray hahaaaha
Ponosi se, Goro Crna,
sveti hrame srpske slave!
Dok svobode tvoje gnjezdo
izležuje sokolove
kako Nikca od Rovina
i njegovo društvo hrabro,
svagda će ti pred oružjem
protivnika sila padat,
i vjenčeve bojem pletne
tvoja hitra brati ruka.
Milika CEKO Dacevic

Postby Cvele » 05 Nov 2016, 22:13

Inače najpotcenjeniji čovek u istoriji tenisa,ali ima vremena da se to ispravi...
Cvele

Postby NEDJA » 05 Nov 2016, 22:22

Posle Samprasa, Agasija, Federera, Nadala i Djokovica, najbolji broj 1 u poslednjih 20 godina. Svakako bolji od Riosa, Mustera, Kafeljnikova, Moje, Hjuita, Rodika, Huana Karlosa Ferera...
Od prvog casa zivota svog
od trena kada sam ugled'o dan
u glavi se mojoj misao radja
da zivim za Partizan

Na kraju sveta da igra Partizan
on nece nikada ostati sam
i svako ce od nas ponosno reci
za njega zivot cu da dam
racunajte na nas
NEDJA

Postby ciao » 06 Nov 2016, 11:17

Ima i varijanta da Lendl napusti Endija, prosli put kad je to uradio Endi je puko ko zvecka sutradan i vratio se tek kad se Lendl vratio. Lendl bi to voleo to se zna, da li ce mu dozvoliti da ode i da li imaju cime da ga drze uz Endija to je drugo pitanje

Edit : to bi bio crnjak, Endi dosao do prvog mesta jer mu ga je Novak dao, a izgubio ga jer je Lendl otisao
ciao

Postby ciao » 06 Nov 2016, 14:10

Cvele wrote:Inače najpotcenjeniji čovek u istoriji tenisa,ali ima vremena da se to ispravi...

po cemu je on potcenjen majke ti. On je uvek bio na svom cetvrtom mestu gde je i pripadao, jedno vreme su Fed i Rafa bili bolji od Novaka i njega pa je Novak ucinio dodatni napor i podigao igru za jos vise i uspeo da se izjednaceno bori sa ovom dvojicom i cak da ih nadigra. Endi je uvek drzao svoj dobar nivo igre ali nikad nije uspeo dapredje taj jos jedan korak do izuzetnih igraca. To ni sada nije uradio, nije on ni danas bolji igrac samo su ostali gori nego sto su bili. Tako da on jeste uvek vazio za jako dobrog ali ne izuzetnog kao sto su ova trojica. Po cemu je onda potcenjen? Njegova sreca i zasluga je sto je izdrzao fizicki i psihicki da ovu kalnu, Fed zbog godina, Rafa zbog povreda a Novak ko zna zbog cega. On je znaci uvek pa i sada na neki nacin cenjen koliko zasluzuje
ciao

Postby Demokratski rob » 06 Nov 2016, 15:46

Tajler Darden wrote:Пре седам, осам месеци предвиђао си Ђоковићу 20+ ГС.

Сада говориш да ће се тешко вратити на прво место...

Уопште, ко може да зна како ће Мари реаговати сада када је број један?

Pre sedam osam meseci Nole je delovao kao najbolji teniser u istoriji, a sada grli drveće i ljubi sunce...Na žalost.

Čime je ovaj Isner pobedio Čilića, ovo što igra je bedno.
Osećanja uvek prodju. Ljubav prema Zvezdi nikada.
Demokratski rob

Postby Nowitzki.ct » 06 Nov 2016, 17:26

Marej na isparenjima. Bukvalno. Njemu su one dvije predaje uz Djokovicevo glupiranje i fantaziranje donijele prvo mjesto. On se vise ledo noga ne moze drzati. Dobija ga Dzon danas, a na sto li ce London da lici... ni ne zelim da pomislim. Po meni velika sansa za Vavrinku da doda jos jedan biser svojoj nenadnoj niski.

Edit: nestade slike, i ukrade Marej brejk za toliko... blah...
Black and white till the end of days, Gravediggers for all your prayers, Partizan reign to last for aeons.
Nowitzki.ct

Previous

Return to Tenis